Wrażenia i relacje – Piotrków Trybunalski '10

16-17 pażdziernika 2010 r.

Postprzez Szybki_i_spokojny » 16 paź 2010, 19:54

Bardzo fajna imprezka :) ale niewiedziec czemu taka droga <co?> przewidziane bylo tyle atrakcji...
a tu przejechac sie 3 razy + naklejki, za taką kase... rozumiem ze wynajem lotniska sprzetu itd.. ale mimo wszystko :| no ale grunt to sie spotkac <rotfl> btw troche sie zawiodłem bo zadnej erex8 nie znalazlem..
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 1 paź 2009, 04:26
Posty: 19
Skąd: Piotrków Trybunalski
Auto: 323f BA 97' 1.8

Postprzez Lukazie » 16 paź 2010, 19:59

Rowniez jestem tego samego zdania . Zadnego dyplomu chociaz za udzial nie dostalem <płacze>
Nie wiem jaki miałem czas na 1/4 , bilans : 1 wygrana , 1 przegrana – Żadnego ogloszenia werdyktu kto wygrał itp. Aha i lotnisko nie było pilnowane . Pozniej samochody mogly wjeżdzać za darmo , nie tylko Mazdy , ale rowniez wjechali BMW , Mondeo i CRX-em . W sumie moglbym nic nie placic i wjechac :|
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 maja 2010, 14:01
Posty: 559
Skąd: Piotrków Trybunalski
Auto: Mazda 626GF '00 1.8 16V 101KM

Postprzez Grzesiu » 16 paź 2010, 20:10

to i ja się melduję z domu, miło i sympatycznie, uścisnąłem dłoń wielu osobom które od dłuższego czasu chciałem poznać, tutaj Pozdrawiam;) bawiłem się dobrze, miatka nie zawiodła zawiozła, przywiozła bez problemików a do tego nawet chętnie rzuciła się do zabawy między pachołkami:D tylko na 1/4 coś nie grało.. ale tutaj problem leży po mojej stronie, coś nie dla mnie taka konkurencja. W każdym bądź razie pogoda dopisała, towarzystwo również, szkoda tylko że nie potrafiłem namierzyć nawet kosza na śmieci kiedy wpadły mi w ręce porzucone przez kogoś kubki po kawie opodal mojego samochodu, jakoby moje.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 sie 2007, 20:31
Posty: 824 (0/3)
Skąd: Ruda Śląska
Auto: Mx5 NA 93’ Canada
Rx7 SA 79'
3 BM Nakama
Mx5 ND RF
6 GJ

Postprzez matpilch » 16 paź 2010, 20:26

nad organizacja faktycznie mozna by jeszcze popracowac, chociaz juz w czasie trwania zlotu ktos sie zreflektowal i uporzadkowal kolejki, do 1/4 na przyklad.
trudno, zdarza sie, organizatorzy na pewno wyciagna wnioski i nastepnym razem bedzie lepiej : )

dzieki za spotkanie i pojezdzawki
Blog Podwójna Ciągła najnowsze: Aktywna aerodynamika
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 lip 2009, 14:55
Posty: 43 (0/3)
Skąd: Katowice
Auto: mx-5 2.0 MZRrrrr

Postprzez Blade » 16 paź 2010, 20:47

Też dojechałem cało i zdrowo. Dzięki za miłe spotkanie, pogoda jak na porę roku dopisała i jestem zadowolony. Ostatni (chyba ;)) nie byłem co za 3-tygodniową praktykę w MiXie uważam za sukces :] Zwłaszcza że na 1/4 dwa razy nie weszła mi trójka i miałem balast <lol> (oczywiście bardzo fajny balast :* ale zawsze ;))

Rozumiem że 2 konkurencje mogą powodować pewien niedosyt ale uczciwie sprawę biorąc miejsca za dużo nie było porównując np. do Borska czy Sochaczewa lub rakietowej we Wrocławiu. Myślę, że zupełnie inny odbiór całości imprezy byłby gdyby odbyła się w lecie w ciepełku :P Chcę też przypomnieć o fakcie organizacji zlotu przez zupełnie nowe osoby (z moich informacji wysnułem taki wniosek, jak błędny to przepraszam) więc jakieś niedociągnięcia mają prawo zaistnieć.

Także reasumując podziękowania dla organizatorów za zrobienie zlotu "którego miało w tym roku nie być", pozdrowienia dla wszystkich z którymi miałem możliwość zamienienia kilku słów i do zobaczenia następnym razem :)

P.S.

Postuluję, aby kramik "Róg obfitości Grzyba" był na każdym zlocie <czarodziej>

P.S. 2

Samolot spadochroniarzy był bardzo fajną zlotową atrakcją <oczko>

P.S. 3

Grzesiu, lewy błotnik na żywo wygląda o wiele lepiej niż na fotkach <oczko>
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sie 2006, 17:00
Posty: 2834 (1/0)
Skąd: Wrocław
Auto: MX-5 NBFl BP '01

Postprzez shadoow » 16 paź 2010, 20:57

Wielki dzięki za imprezę była <spoko> choć lotnisko trochę za małe no i z początku w kolejce na 1/4 był mały nieporządek ale potem wszystko się usprawniło :D
Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 kwi 2007, 16:41
Posty: 1084 (0/1)
Skąd: Kędzierzyn-Koźle / Opolskie
Auto: Francuskie Kombi
Moja ex:Mazda 323F BJ

Postprzez weede » 16 paź 2010, 21:01

ja tez dojechalem,

mi sie osobiscie w ogole nie podobalo, zaplacilem 100zł za spot, gdzie:

a) nie bylo normlanego toi – toya (a podpisywalem regulamin ze bede sikal tylko tam)
b) nie bylo zadnego stanowiska z jakimis kielbaskami czy czymkolwiek
c) naglosnienie bylo zbedne bo tak naprawde nic tam nie mowiono konkretnego – a "a teraz idziemy na jednego" mnie nie jara jakoś
d) próba sprawnościowa to jakas pomylka – mega skomplikowana slupkolandia na ktorej promowana jest pamiec i dlugosc pierwszego biegu.
e) pomiar czasu 1/4 jakis bzdurny i latwo dalo sie oszukac kamerki zeby zrobic lepszy czas.
f) na spot mogli wjechac wszyscy.
g) musialem sie tlumaczyc na hasła "ale te wasze ZE nie jadą" <serduszka>

Podobalo mi sie, ze moglem poznać pare naprawde fajnych ludzi. Tyle z mojej strony.

Na nastepny spot przyjade tylko zeby sie odegrać na jarku.6s :D ;)
Adrenaline Addiction.
Forumowicz
 
Od: 26 sty 2009, 16:14
Posty: 1453 (0/24)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: MX5ND1

Postprzez Szybki_i_spokojny » 16 paź 2010, 21:20

weede napisał(a):mi sie osobiscie w ogole nie podobalo, zaplacilem 100zł za spot, gdzie:

a) nie bylo normlanego toi – toya (a podpisywalem regulamin ze bede sikal tylko tam)
b) nie bylo zadnego stanowiska z jakimis kielbaskami czy czymkolwiek
c) naglosnienie bylo zbedne bo tak naprawde nic tam nie mowiono konkretnego – a "a teraz idziemy na jednego" mnie nie jara jakoś
d) próba sprawnościowa to jakas pomylka – mega skomplikowana slupkolandia na ktorej promowana jest pamiec i dlugosc pierwszego biegu.
e) pomiar czasu 1/4 jakis bzdurny i latwo dalo sie oszukac kamerki zeby zrobic lepszy czas.
f) na spot mogli wjechac wszyscy.


zgadzam sie z tym w 100%!!
spotkałem mojego kumpla ktory bral udzial w paru imprezach o podobnej tematyce to wyśmiał to troche ale cóż... podobmnie jak przedmówca ciesze sie ze spotkania, tyle :) pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 1 paź 2009, 04:26
Posty: 19
Skąd: Piotrków Trybunalski
Auto: 323f BA 97' 1.8

Postprzez @tomek@ » 16 paź 2010, 22:08

Rzeszów też już dojechał cało i zdrowo w fajnym tempie <diabełek>Ogólne było w porządku,tylko mam jedno ale,brak wolnych przejazdów :(
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 12:33
Posty: 2144 (0/5)
Skąd: 20km od Rzeszowa:)
Auto: Jest:
Mazda mx 5 2.0NC 3rd generation
Mazda 121 DB 1.3 KAT:p
Było:
Mazda 323F BA 2.0 V6 KF
Mazda Mx5 NB 10th anniversary
Mazda 323F BA 1.5 Z5
Fiat cinquecento 700+gasss:)

Postprzez PLaster » 16 paź 2010, 22:14

No to ja rozpocznę wątek – wrażenia i relacje z Mega Zlotu w Piotrkowie Trybunalskim ;)
Na tą chwilę napiszę tyle, miał być bardzo duży samolot, a wylądował taki sobie :|

PS. fajnie że był ten zlot ;)
www.czelej.net
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 4 lut 2008, 02:41
Posty: 2351 (22/37)
Skąd: Mark k. Warszawy/Podlasie
Auto: GH '10 L5 125KW
CR '08 LF 107KW

Postprzez Borys » 16 paź 2010, 22:15

...ale wylądował ;)
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 lip 2007, 00:00
Posty: 2063 (0/1)
Skąd: Łódź
Auto: Lancer

Postprzez Don Corleone » 16 paź 2010, 22:20

PLaster napisał(a):fajnie że był ten zlot ;)

Dokładnie <spoko>
Po Wrocławiu byłem bardzo spragniony następnego zlotu.

Troszkę szwankowała organizacja ale co tam. Jak dla mnie na plus :)
Padre
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 sty 2007, 11:14
Posty: 1442
Skąd: Pruszków
Auto: BA KF->NB BP->FE 13B

Postprzez Grzyby » 16 paź 2010, 22:25

Ja też już w domku od 2h.
Pojechałem jeszcze z ekipą do hotelu, na kawkę i chwilę rozmowy :)

Co do uwag.
Owszem, można mieć zastrzeżenia do organizacji czy małej ilości konkurencji.
Ale – organizację wjazdu zabezpieczał Aeroklub i to oni dali ciała na wstępie. Brama miała być zamknięta i każdy na wjeździe miał dostać numer, naklejki, identyfikator. Niestety stało się inaczej (nauczka na przyszłość żebyśmy sami się tym jednak zajmowali).
Co do ilości konkurencji – to nie jest zlot letni gdzie mamy czas do zmroku.
Byliśmy ograniczeni czasowo – nie dało się więcej upakować. Gdyby równolegle były inne konkurencje to pewnie byłyby głosy że źle bo nie dało się wziąć udziału w więcej niż dwóch ...
Dawid pierwszy raz zajmował się organizacją tak dużego zlotu i uważam że nie wyszło tak źle :)
Po początkowym zamieszaniu z kolejkami wprowadzony został porządek.

P.S. Oficjalne wyniki zawsze podawane są PO zlocie, a nagrody i dyplomy rozdawane w trakcie imprezy wieczornej. I tak też stanie się (częściowo pewnie już stało :)) i tym razem w hotelu.

P.S.2 Z tego co wiem, był kibelek. Fakt, nie było go przy torze (jak pewnie niektórzy by chcieli) :P

P.S.3
Blade napisał(a):Postuluję, aby kramik "Róg obfitości Grzyba" był na każdym zlocie

Mówisz – masz :) Następnym razem trochę inaczej to zorganizuję :)

Dziękuję wszystkim za miłe spotkanie, z kim się nie widziałem (a widzę po fotach że parę znajomych twarzy mi umknęło :)) nadrobimy następnym razem. No i parę nowych osób też się poznało :)
Żałuję że nie mogłem zostać na nocną imprezę w hotelu ale cóż, bywa i tak.
Co mnie – mile zresztą – zaskoczyła to obfitość MX5 na tym zlocie :)
Zresztą i wankle były dosyć licznie reprezentowane :)

aaaaa, i dzisiaj byłem pierwszy na lotnisku :P
Z przyzwyczajenia przyjechałem na 9 rano i o 8:30 zdziwiony stałem pod zamkniętą bramą zastanawiając się gdzie są wszyscy <lol>
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez bansenio » 16 paź 2010, 23:07

@tomek@ napisał(a):Rzeszów też już dojechał cało i zdrowo w fajnym tempie


Krk też :D (sztuk raz na powrocie) 180 tudzież 190 złociszy miejscami i 2 godz. wyszło <lol> Pozdro Podkarpacie.... Endriu czekam na zdjęcia :) filmiki też

PLaster może i masz racje ale może lepiej od razu napisać że mogą być jakieś ograniczenia albo w ogóle "sie nie przyznawać do paru rzeczy" a nie wypisywać piękny program itp. itd. W każdym bądź razie nie żałuję że byłem z Wami Pozdrawiam
Transatlantic bans
Forumowicz
 
Od: 23 lut 2009, 15:37
Posty: 90
Skąd: Kraków
Auto: Xedos 6 2.0 V6 '97

Postprzez matpilch » 16 paź 2010, 23:13

otoz to, moze nie zostalo to przez nas jasno powiedziane, ale ja, mysle, ze koledzy podobnie, jestem bardzo wdzieczny za zoorganizowanie tego spotkania i, mimo pewnych niedociagniec, dobrze sie bawilem.

nie ma rozy bez kolcow, dobrze by bylo gdybysmy wszyscy o tym pamietali – uczestnicy ze to jednak roza, a organizatorzy ze owszem ma ona kolce.

maciek
Blog Podwójna Ciągła najnowsze: Aktywna aerodynamika
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 lip 2009, 14:55
Posty: 43 (0/3)
Skąd: Katowice
Auto: mx-5 2.0 MZRrrrr

Postprzez Szyna » 16 paź 2010, 23:16

No my jakoś tez dotarliśmy :D
Jutro Szymon wrzuci zdjęcia na swoja stronę to podam link ;)
Oczywiście nie obyło się bez przygód :P
Ale na szczęście tym razem mi się nic nie stało :D tylko koledze kulka84 jadać na zlot gościu wjechał mu w tyłek na światłach i zderzak mu połamał :D
Co do organizacji to nie było aż tak źle, ale zawsze może być lepiej ;)
To mój pierwszy tak duży zlot wiec i tak bylem pod dużym wrażeniem i prawie wszystko mi się podobało :)
Ale nie dojechały podkładki na które tak czekałem ;P
Na probe zręcznościowa się zapisałem ale jak zobaczyłem jak to wygląda to zrezygnowałem hahaha
No i na samym początku musiałem złamać regulamin i lecieć w pobliskie krzaczki bo nie wiedziałem gdzie jest WC :P
Pogoda tez dopisała, ważne ze nie padało :)
Oby więcej takich imprez :D
Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 16 paź 2010, 23:31 przez Szyna, łącznie edytowano 1 raz
To, co łatwe, nie prowadzi do niczego.
GD – Generacja Doskonała
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 20 lut 2008, 21:59
Posty: 3349 (89/158)
Skąd: Krotoszyn
Auto: Mazda 626 GD 2.0i 90 km '92r + LPG

Postprzez MTS » 16 paź 2010, 23:27

@tomek@ napisał(a):Rzeszów też już dojechał cało i zdrowo w fajnym tempie <diabełek>

Klekot dziś dawał radę :D
Ja już w domu. Szkoda że nie mogłem zostać na noc. Nie spijcie się tam za bardzo :D
Dzięki za zlot.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 gru 2008, 13:15
Posty: 1371 (1/0)
Skąd: Rzeszów
Auto: Fiat Ducato 3.0 180km

Postprzez Capazo » 16 paź 2010, 23:39

weede napisał(a):g) musialem sie tlumaczyc na hasła "ale te wasze ZE nie jadą"


No bo jak nie jedzie to zawsze mozna zgonic na innych, ze asfal kiszka, za duzy wiatr i wpadl mi lisc za wycieraczke...hehehe nie no zarcik no mam nadzieje ze na zlocie wiosennym sie spotkamy:D:D Powodzenia w modzeniu.
Tor Poznań 1:50,500 147KM Spidi:) 2014
BEST ET@ 13,308 Opel Speedster ~ 213KM Ryki 2015
Tor Poznań 1:47,700 235KM Spidi:) 2016
Tor Poznań 1:45,937 235KM Spidi:) 2017
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 mar 2008, 17:29
Posty: 1272 (0/26)
Skąd: Wałbrzych/Krotoszyn/Poznań
Auto: Była Mazda 323BG GT-ZE V6 186KM "Czarna Wdowa"

Jest Opel Speedster Honda K20 235KM " Biała Wdowa" 890Kg

Postprzez ravo » 16 paź 2010, 23:48

a jakie czasy :P ? które ZE pierwsze ? jaki czas rave mx5 :) i przyznawać się kto oszukiwał na fotokomórce bo ja bym na pewno to robił hehe
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Grzyby » 16 paź 2010, 23:50

ravo napisał(a):przyznawać się kto oszukiwał na fotokomórce bo ja bym na pewno to robił

I tyle w temacie zabawy i uczciwego współzawodnictwa hahaha :P
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość