Wrażenia i relacje – Piotrków Trybunalski '10

16-17 pażdziernika 2010 r.

Postprzez Szyna » 16 paź 2010, 23:59

ravo napisał(a):a jakie czasy :P ? które ZE pierwsze ? jaki czas rave mx5 :) i przyznawać się kto oszukiwał na fotokomórce bo ja bym na pewno to robił hehe


Tak napisał jarek.6s
"Pierwsze miejsce w klasie Samurai :D . Niestety 15,2.. to najlepszy mój dzisiejszy czas"

Tak ze faktycznie nie jada xD

A ty miałeś podkładki przywieźć :P
To, co łatwe, nie prowadzi do niczego.
GD – Generacja Doskonała
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 20 lut 2008, 21:59
Posty: 3351 (89/158)
Skąd: Krotoszyn
Auto: Mazda 626 GD 2.0i 90 km '92r + LPG

Postprzez Rafał_ » 17 paź 2010, 00:25

Szyna napisał(a):Tak ze faktycznie nie jada xD

ZE jadą a Capazo w szkole siedzi :P

Zlocik spoko , fajnie było poznać nowe twarze, do zobaczenia na kolejnym zlocie.
Kaizen Sushi Racing Team Polub nasz FP :)
jarek.ZE
Avatar użytkownika
Klubowicz
CUP 2014 miejsce 3
CUP 2013 miejsce 2
 
Od: 25 lis 2008, 01:19
Posty: 3760 (180/234)
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Auto: Mazda MX-5 NA B6 '93
Była:
Mazda3 BM PE 120KM '14
Rajdowe Clio F7P '91
Mazda mx-3 EC KLZE '91
Subaru Impreza WRX MY05
Mazda6 GG AJ '04

Postprzez Szyna » 17 paź 2010, 00:42

Ooo przypomniała mi się ekipa z VW T4 :D gruba imprezę tam sobie zrobili ;) po paru głębszych niektórzy tarzali się po trawie a jeden z nich nie mogąc ustać na nogach "zapychał samochód" <lol> :D
To, co łatwe, nie prowadzi do niczego.
GD – Generacja Doskonała
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 20 lut 2008, 21:59
Posty: 3351 (89/158)
Skąd: Krotoszyn
Auto: Mazda 626 GD 2.0i 90 km '92r + LPG

Postprzez Dawidoski » 17 paź 2010, 00:44

Szyna napisał(a):Ooo przypomniała mi się ekipa z VW T4 :D gruba imprezę tam sobie zrobili ;) po paru głębszych niektórzy tarzali się po trawie a jeden z nich nie mogąc ustać na nogach "zapychał samochód" <lol> :D

Chłopaki od nas jechali T4 :D Haha, mam nadzieję, że jednak wlkp się bawiło/bawi z kulturą :P
Młody.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 mar 2008, 14:50
Posty: 861 (2/7)
Skąd: Pniewy
Auto: RX8!

Postprzez ravestation » 17 paź 2010, 01:15

ravo napisał(a):jaki czas rave mx5 :)

nie wiem, czy dobry, czy zły... już na totalnym luzie po oficjalnych zawodach zmierzone 14,3 na doładowaniu 0.6 Bar czyli ~ 218KM

zaznaczam, że były to moje pierwsze w życiu zawody na 1/4
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2009, 11:09
Posty: 675
Skąd: Bydgoszcz
Auto: evo9

Postprzez sq2jul » 17 paź 2010, 04:28

Ide spać – dobrej nocy :) pewnie jutro albo pojutrze coś napisze :)

P.S.
Impreza wieczorna była udana :D

Pozdrowienia dla andree :)
Smoki i gołe baby
Forumowicz
 
Od: 29 wrz 2007, 21:15
Posty: 6700 (241/160)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: gnojarz & bezdasznik

Postprzez Pit » 17 paź 2010, 06:54

Na wstępie chciałby podziękować wszystkim, za spotkanie :) Fajnie ujrzeć facjatę i pogadać z czterdziestolatkiem Grzyby'em, miło uścisnąć znów malutką, posłuchać szydercy Tco, zamienić kilka zdań z loockas'em, chłopem z Zagłębia ;) Świetnie po trzech latach przejechać się projektem RX-7 2JZGTE Piotrka, porozmawiać z wanklowcami: bogszar'em, Januszem, warbo czy wspomnianym już Tco
(...)
Co do organizacji... jest mi trochę głupio, wobec osób, które płaciły (niemałe zresztą) pieniążki za wjazd na lotnisko, wobec sytuacji, gdzie stoi ono otworem dla wszystkich i nikt się tym nie interesuje. Wjeżdżają przypadkowe samochody, motocykle, baaa... nawet biorą udział w wyścigach... Panowie, zastanawialiście się, co byłoby, gdyby motocykl, który ścigał się na ćwiartkę przy końcu trasy wyłożył się i wpadł komuś pod koła? Przecież ta osoba nie podpisywała regulaminu. Zdajecie sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką w tym momencie, jako organizatorzy, na siebie nakładacie? Wystarczyło wziąć jednego człowieka, dwa pręty, taśmę biało-czerwoną i odgrodzić wjazd na pas, nie lotnisko, a sam pas... temat rozwiązany...
(...)
Sprawnościówka. Brak znajomości realiów klubu wśród organizatorów. W konsekwencji – wielki chaos, a z próby umiejętności kierowania autem zrobiła się próba pamięciowa na poziomie trudności zapamiętania sekwencji ciosów karate z filmu z Bruce'em Lee ;) Niestety, osoby prowadzące (członkowie Automobilklubu) nie byli otwarci na jakiekolwiek sugestie Five'a czy moje, że będą jaja. no i były jaja. Five'owi gratulujemy wytrwałości w uczeniu się trasy ;)
(...)
Ćwiartka. Z całym szacunkiem do gaduli, powinniśmy raczej stosować sprawdzone rozwiązania w kwestii aparatury pomiarowej (Szymon). Bieganie z kartką i długopisem nie jest dobrym pomysłem. Sprzęt, który używaliśmy zawsze do 1/4 mili naprawdę wyprzedza o kilka lat świetlnych to rozwiązanie, z którym mieliśmy do czynienia. Szkoda. O chaosie w organizacji konkurencji już wspomniano wcześniej, więc nic nie dołożę...
(...)
Organizacja kompleksowo. Niestety, brak jakiegokolwiek prowadzenia imprezy. Z głośników snuje się tylko muzyka. "A teraz idziemy na jednego" miażdży ;) Brak jakiejkolwiek konferansjerki. Brak podawania bieżących wyników w odbywających się wyścigach równoległych. A szkoda. Szkoda również, że nie było ani jednego pojemnika na śmieci na terenie imprezy :| Co do argumentacji, że organizator jest świeżakiem w temacie ogólnopolskich, dużych imprez... brii też w Borsku nim był. Miał jednak doświadczenie lokalne, doświadczenie z wielu wcześniejszych takich zlotów, jak i szerokie grono doświadczonych pomocników. Niestety Dawid w temacie organizacji dobrał sobie równie świeżych w sprawie współpracowników, co zaowocowało "kilkoma" niedociągnięciami imprezy... Mam nadzieję, że część wieczorno-rozrywkowa w całości zmyła lotniskowy malutki niesmak i mam cichą nadzieję, że przechyliła szale ogólnego wrażenia zlotu, na malutki plus.
(...)
Reasumując, fajnie, że w ogóle zlot się odbył. Fajnie, że można było ujrzeć stare, nienudzące się twarze, jak i zupełnie nowe jednostki :) Fajnie, że to już kolejny zlot bez dzwona na jego terenie :) Cieszy, że jest ktoś, kto chce pociągnąć temat dużych imprez w klubie i mam nadzieję, że moje małe "wytyczki" nie spowodują zamknięcia się w sobie Dawida, a leciutką mobilizację na przyszłość, która mam nadzieję, będzie jasna świetlana i mnoga w super imprezy organizowane przez Dawida. Tyle ode mnie. Serdecznie raz jeszcze pozdrawiam ekipę organizatorów, jak i wszystkich uczestników zlotu :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez Jacekm_ » 17 paź 2010, 09:08

Ja najbardziej żałuję, że nie było komu oddać kartki z głosami na najładniejszą Mazdę, i najlepszy Tuning.
Moje głosy na 14 i 87 niestety się zmarnowały...

Poza tym fajnie. Łódź przyjechała w mocnej obsadzie czarnych BJ :D
Wyglądaliśmy groźnie?? <rotfl>

Miło było poznać kilka osób i zobaczyć, jak się bawi klub.
Nawet film z moim startem na ćwiartkę ktoś nagrał <jupi>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2008, 17:56
Posty: 486
Skąd: Łódź
Auto: mazda dwa zero

Postprzez Jacek176 » 17 paź 2010, 09:20

Szkoda, że był inny sprzęt pomiarowy niż w Sochaczewie i tych czasów nie można ze soba porównywać :(
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 wrz 2007, 18:42
Posty: 2015
Skąd: Sochaczew
Auto: MG ZS 180 2002r. (kiedyś była Mazda 323F BG 1.8 dohc 168KM)

Postprzez ravo » 17 paź 2010, 09:26

jak ktoś uczciwie zatrzymał się na starcie to sprzęt jak sprzęt :) i można porównać
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez FeniX » 17 paź 2010, 09:27

Co to za spot bez wieczornej integracji??? Niech żałują. Ci którzy olali impreze bo zabawa była przednia. Mnie wku....a jak ktos tylko przyjezdza sie pokazac. Jakie to on nie ma wspaniale i szybkie auto. Idea takich mega spotow to wlasnie poznawanie ludzi osobscie a nie tylko przez internet. Na takim spocie gdzie sa tylko zawody nie da sie nikogo lepiej poznac. Bo temat jest tylko jeden. Auta!!! Dlatego uwazam ze wspolne biesiadowanie jest doskonalym uzupelnieniem rywalizacji. Oczywiscie rozumiem ze nie kazdy moze miec czas i pieniadze na bibe. Uwazam ze w takim przypadku powinien wybrac wlasnie impreze. naprawde ta czesc jest zawsze super i napewno po imprezie nikt by nie nazekal ze mu sie nie podobalo.
Prostak narzeka, mądry radzi
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 maja 2009, 04:00
Posty: 580
Skąd: Kraków
Auto: LEXUS IS250

Postprzez bigoneo » 17 paź 2010, 09:42

Dziękuję wszystkim za fantastyczną imprezę, niestety nie mogłem zostać na noc, lecz następnym razem nieomieszkam tego uczynić hehe :)
1/4 Piotrków Trybunalski`10- 16,54
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 kwi 2009, 22:20
Posty: 422
Skąd: Namysłów / Opolskie
Auto: MX-6 GE KL

Postprzez Jacek176 » 17 paź 2010, 09:43

ravo napisał(a):jak ktoś uczciwie zatrzymał się na starcie to sprzęt jak sprzęt :) i można porównać

Coś mi sie nie chce wierzyć żeby wszystkie KL-ZE miały gorszy czas ode mnie ;)
Nie mówiąc już o Piwo, który swoim BP turbo wykręcił 15.8
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 wrz 2007, 18:42
Posty: 2015
Skąd: Sochaczew
Auto: MG ZS 180 2002r. (kiedyś była Mazda 323F BG 1.8 dohc 168KM)

Postprzez loockas » 17 paź 2010, 10:23

weede napisał(a):a) nie bylo normlanego toi – toya (a podpisywalem regulamin ze bede sikal tylko tam)
b) nie bylo zadnego stanowiska z jakimis kielbaskami czy czymkolwiek


A to ciekawe. Ja zjadłem dobry obiad na terenie lotniska i korzystałem wielokrotnie z darmowego kibelka :P
Andżeju, jak Ci na imię?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2007, 00:55
Posty: 10350 (315/593)
Skąd: Ymielin
Auto: PaRHaTy
Ajonik
Rex8HaPe
Kupra

Postprzez Fiveopac » 17 paź 2010, 10:26

Na wstepie chcialbym naprawde goraco podziekowac calej ekipie organizatorów z mckoperem na czele przedwszystkim za checi pociagniecie tematu zlotów w klubie, mam nadzieje, ze zapal pozostanie i w przyszlym roku, bogatsi o doswiadczenie, zorganizujecie narawde epicki zlot <ok>
Wpadki zawsze sie zdarzaja, wazne by ich nie powtarzac, nie bede wymienial wszystkich glownych "usterek" bo poprzednicy to uczynili ale chcialbym podkreslic iz bawilem sie naprawde dobrze a spotkanie starych i nowych znajomych naprawde ocieplilo atmosfere.
Slalom faktycznie byl za trudny i wiele osob zniechecil, ja akurat sie uparlem ale nie kazdy mial na to ochote / czas by wykuwac na pamiec pachołki :) poza tym nie moglem byc gorsze od Don Corleone wiec mialem dodatkowa motywacje hehe
Pomarudze teraz o sprzecie pomiarowym bo w porownaniu do aparatury Szymona to jakis dowcip. Jak jzu Ravo wspomnial, w eliminacjach mozna bylo wykrecic kosmiczny czas oszukujac sprzet na starcie w bardzo prosty sposob cofajac sie jak najdalej od pierwszej fotokomórki (zapisac, wykorzystac nastepnym razem) , w ten sposob wychodzily w eliminacjach fajne kwiatki w czasach. Rozumiem, ze sprzet ten kosztowal ale w obecnej formie naprawde stopery bylyby rownie udanym rozwiazaniem :P Szczegolnie ze archiwizacja wynikow odbywalo sie za pomoca dlugopisu i kartki papieru . Ten akapit jest szczegolnei do dopracowania bo rodzil sporo kontrowersji wsrod uczestnikow – niepotrzebnie jako ze istnieje sprawdzone i spelniajace swoje zadanie urzadzenie Szymona. Pomierzone czasy takze wykazywal wielka rozbieznosc miedzy jednym a drugim sprzetem wiec wartosc porównawcza żadna :/
Na koniec kilka gratek i podziekowan – wielki szacunek dal wlasciciela RX7 FD z silnikiem supry, auto ktore wyglada jak show car a naprawde jedzie :) Fajnie, ze ravestation regularnie poprawial swoje czasy, 14.3 (na tym sprzecie pomiarowym) jak na pierwsza cwiartke to naprawde fajny wynik. Kolejne podziekowania dla Grzyba za owocną rozmowe na tematy klubowe, mam nadzieje, ze poprawi to funkcjonowanie forum jak i porzadek regionalny na czym nam wszystkim zalezy :) Gratki dla Tco za coraz lepiej jezdzacego klasyka, postep robi wrazenie :)
Do zobaczenia w przyszlym roku :)
Less roof, more fun
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 3
CUP 2018 miejsce 3
 
Od: 25 kwi 2005, 20:07
Posty: 4296 (8/31)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: MX5 NC 2.5T
RX8 R3

Postprzez nicek777 » 17 paź 2010, 10:36

Jezeli ktos znalazl moje czarne polo z logiem grupy slaskiej z tylu to prosze o odniesienie do pokoju 321. Z gory dzieki.

Edit: Temat nieaktualny, polowka znaleziona.
Ostatnio edytowano 17 paź 2010, 10:41 przez nicek777, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 paź 2007, 21:38
Posty: 1035
Skąd: Sosnowiec
Auto: Zardzewiała, ale poczciwa 323F BA Z5
GY 2.0 147KM :))))))))))))))))

Postprzez Jacek176 » 17 paź 2010, 10:36

Fiveopac napisał(a):Pomarudze teraz o sprzecie pomiarowym bo w porownaniu do aparatury Szymona to jakis dowcip. Jak jzu Ravo wspomnial, w eliminacjach mozna bylo wykrecic kosmiczny czas oszukujac sprzet na starcie w bardzo prosty sposob cofajac sie jak najdalej od pierwszej fotokomórki (zapisac, wykorzystac nastepnym razem) , w ten sposob wychodzily w eliminacjach fajne kwiatki w czasach.

Ale problem polega chyba na tym, że czasy są dużo gorsze niż na innych sprzętach pomiarowych a nie kosmicznie dobre ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 wrz 2007, 18:42
Posty: 2015
Skąd: Sochaczew
Auto: MG ZS 180 2002r. (kiedyś była Mazda 323F BG 1.8 dohc 168KM)

Postprzez Lukazie » 17 paź 2010, 10:49

Jacekm_ napisał(a):Nawet film z moim startem na ćwiartkę ktoś nagrał

Ja nagrałem :)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 maja 2010, 14:01
Posty: 559
Skąd: Piotrków Trybunalski
Auto: Mazda 626GF '00 1.8 16V 101KM

Postprzez Fiveopac » 17 paź 2010, 10:50

Jacek176 napisał(a):Ale problem polega chyba na tym, że czasy są dużo gorsze niż na innych sprzętach pomiarowych a nie kosmicznie dobre

Wymieszales braku porownania wynikow miedzy rozna aparatura z podatnoscia na oszukanie czasu przejazdu ET (szczegolnie, ze mozna bylo zrobic to nieswiadomie) :) to dwie odmienne sprawy <ok> Fajnie, gdyby mozna bylo wyniki z jednych zawodow porownywac z innymi np. z zeszlego roku. Mnie to akurat rybka, bo jezdże wózkiem sklepowym ale jest kilak projektow, ktorym zalezy na sprawdzaniu wynikow swoich modyfikacji miedzy zlotami :)
Less roof, more fun
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 3
CUP 2018 miejsce 3
 
Od: 25 kwi 2005, 20:07
Posty: 4296 (8/31)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: MX5 NC 2.5T
RX8 R3

Postprzez Don Corleone » 17 paź 2010, 11:37

Fiveopac napisał(a):Gratki dla Tco za coraz lepiej jezdzacego klasyka, postep robi wrazenie :)
Progres jest rzeczywiście niesamowity <spoko>

Fiveopac napisał(a):poza tym nie moglem byc gorsze od Don Corleone wiec mialem dodatkowa motywacje hehe
Nie drażnij. Dawno nie byłem tak wściekły na to jak mi się auto prowadziło i jakie głupie błędy popełniałem na trasie. 5s różnicy to jest przepaść jak wielki kanion :[


Ja osobiście nie przepadam za trasami które wyglądają jak kłębek włóczki po tym jak się nim bawił kot. Z głosów na miejscu i z ilości osób która zrezygnowała z OSu wydaje mi się, że chyba wszyscy woleli by trasę bardziej w stylu Ułęż z Wróblem lub tą którą ustawił Pinky w Sochaczewie. Techniczna, ale nie supeł ;)
Padre
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 sty 2007, 11:14
Posty: 1442
Skąd: Pruszków
Auto: BA KF->NB BP->FE 13B

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości