Mazda MX-5 NB B6 1999 r. "California edyszyn"

ND / NC / NB / NA

Postprzez ezg_siwy » 21 kwi 2020, 07:08

Zobacz ile kosztują nie zgnite samochody z jasnymi wnętrzami. Cena jest adekwatna do stanu samochodu, przebiegu oraz ilości włożonej pracy. Na tą chwilę auto jest bez konieczności robienia inwestycji – wsiadasz i jedziesz. Wszystko jest zrobione.
Swoją drogą trzeba było kupić, a nie teraz marudzić :)

PS. Miałeś na oku 1.5 roku temu i do tej pory nic nie kupiłeś?
Jest: Mazda 3 Kintaro

MX-5 NA

Była: Mazda MX-5
Forumowicz
 
Od: 22 lip 2014, 10:58
Posty: 1032
Skąd: Zgierz / Warszawa
Auto: Mazda 3 Kintaro

Postprzez Adoz » 21 kwi 2020, 20:42

Nikt tu nie marudzi tylko wiem jak teraz jest z tymi samochodami. Nic nie kupiłem bo nie chciałem na nb wydać więcej jak 11k pln i ta pamiętam bo ona została wystawiona i zaraz sprzedana dość szybko to nie miałem opcji kupić a ze zdjęć było widać że jest w super stanie i to był przykład realnej ceny za te mazdy i temu się sprzedała z co widzę na ogłoszeniach to niektóre już stoją po rok czasu XD w Augustowie chłopaczek sprzedawał rozbitego i poskladanego w kupę aby było jako tako rok czasu i finalnie zrezygnował. Niestety kryzys teraz zrobi swoje ludzie będą kupować teraz auta za jedną wypłatę xD Wystraczy popatrzeć ile jest ogłoszeń na odstapienie leasingu ewidentnie wiele więcej niż parę miesięcy wstecz. No ale nic pomimo wszystko powodzenia :>
Forumowicz
 
Od: 22 sie 2013, 10:31
Posty: 517 (1/7)
Skąd: Białystok
Auto: Toyota Yaris '07

Postprzez ezg_siwy » 22 kwi 2020, 07:44

Dzięki. Zdaję sobie sprawę, że moment na sprzedaż samochodu jest co by nie mówić – niefortunny, ale na szczęście nie sprzedaję ze względu na kryzys czy wady auta, tylko widzimisię i chęć zmiany na inne, więc jeśli się nie sprzeda, to zostanie dalej z nami – ot co :)
Jest: Mazda 3 Kintaro

MX-5 NA

Była: Mazda MX-5
Forumowicz
 
Od: 22 lip 2014, 10:58
Posty: 1032
Skąd: Zgierz / Warszawa
Auto: Mazda 3 Kintaro

Postprzez ezg_siwy » 11 maja 2020, 08:21

Sprzedana, pojechała cieszyć nowego właściciela ze Szczecina :)
Kupiła pierwsza realnie zainteresowana osoba, której chciało się ruszyć pupę i obejrzeć samochód na miejscu.
Wszyscy, którzy dzwonili i obiecywali, że już, już jadą, zaraz będą, jutro, po jutrze, w weekend... nie przyjeżdżali i nawet nie odwoływali wizyt.

Temat do zamknięcia. Trzeba będzie założyć drugi... :D
Jest: Mazda 3 Kintaro

MX-5 NA

Była: Mazda MX-5
Forumowicz
 
Od: 22 lip 2014, 10:58
Posty: 1032
Skąd: Zgierz / Warszawa
Auto: Mazda 3 Kintaro

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy