Mazda 626 GD coupe 2.2l F2 '89r.

GF / GW / GE / CA / GD / GV / GC / CB

Postprzez max » 9 paź 2011, 16:20

Fajnie , że chociaż raz na jakiś czas ją wyciągasz jak stoi gorzej się marnuje :(
Podejrzewam , że nie znajdziesz zdrowego nadwozia a jeśli nawet to tylko chwile będzie ładne w tym wieku mazdy ulegają samodegradacji :| ale pocieszam się tym , że nowsze 6 szybciej popadają <diabełek> mam akurat dwie w robocie i obydwie z każdej strony rdzewieją <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 lut 2006, 20:56
Posty: 470
Skąd: wlodawa
Auto: 626 coupe 2.2
mazda 3 2.0 TOPSPORT
audi A4 1.6
Transalp 600

Postprzez PLaster » 12 paź 2011, 12:18

max napisał(a):Fajnie , że chociaż raz na jakiś czas ją wyciągasz jak stoi gorzej się marnuje :(
Podejrzewam , że nie znajdziesz zdrowego nadwozia a jeśli nawet to tylko chwile będzie ładne w tym wieku mazdy ulegają samodegradacji :| ale pocieszam się tym , że nowsze 6 szybciej popadają <diabełek> mam akurat dwie w robocie i obydwie z każdej strony rdzewieją <lol>


pewnie masz rację ;)

tak, od czasu od czasu wyprowadzam na spacer – jakoś mam sentyment do niej ;)

max, może byś chciał wolnym czasem podłubać przy nadwoziu w mojej GD ;)
www.czelej.net
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 4 lut 2008, 01:41
Posty: 2350 (22/37)
Skąd: Mark k. Warszawy/Podlasie
Auto: GH '10 L5 125KW
CR '08 LF 107KW

Postprzez PLaster » 14 lip 2013, 23:05

Dawno tu nie pisałem... szkoda ... niestety ale jest to ostatni wpis w tym wątku :|
Z bólem serca rozstałem się z moją coupe'tką. W dniu wczorajszym, ok godz 16 odjechała ode mnie po ponad pięciu wspólnie spędzonych latach. Niestety, ale przez ostatnie dwa i pół roku stała samotna w ciemnym garażu gdzie odwiedzałem ja co jakiś czas i wyprowadzałem na space. Mimo wielu planów, chęci i marzeń życie toczy się inaczej niż byśmy chcieli. Niestety nie udało mi się jej odbudować mimo iż włożyłem w nią sporo kasy i jeszcze więcej godzin pracy. No ale ona odwdzięczył mi się przez ponad 40tyś km bezproblemową jazdą i masą wspomnień, które zostaną na zawsze (jak i ten wątek) w mojej pamięci.
Ku mojej uciesze nie musiałem oddawać jej na żyletki, znalazł się nowy właściciel (kolega z forum), który tak jak ja "porwał się z motyką na mazdę" i jemu może wystarczy tego co mi zabrakło by przywrócić jej dawną świetność. A przy odrobinie szczęścia może na jakimś zlocie będzie mi dane znów ja spotkać.

Dziękuję jej za wszystko ;) papa


PS. Proszę o zablokowanie tego wątku. Nowy właściciel jak przedstawi ją na forum i będzie chciał to skopiuje sobie ode mnie co mu potrzebne, a ten watek niech sobie leży dla potomnych.
www.czelej.net
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 4 lut 2008, 01:41
Posty: 2350 (22/37)
Skąd: Mark k. Warszawy/Podlasie
Auto: GH '10 L5 125KW
CR '08 LF 107KW

Postprzez Rafał_ » 14 lip 2013, 23:24

Zamykam :)
Kaizen Sushi Racing Team Polub nasz FP :)
jarek.ZE
Avatar użytkownika
Klubowicz
CUP 2014 miejsce 3
CUP 2013 miejsce 2
 
Od: 25 lis 2008, 00:19
Posty: 3760 (180/234)
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Auto: Mazda MX-5 NA B6 '93
Była:
Mazda3 BM PE 120KM '14
Rajdowe Clio F7P '91
Mazda mx-3 EC KLZE '91
Subaru Impreza WRX MY05
Mazda6 GG AJ '04

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: michtal18 i 7 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy