Mazda 626 GD GT FE3N '90 coupe

GF / GW / GE / CA / GD / GV / GC / CB

Postprzez Walbrzych » 6 kwi 2015, 22:21

Siemanko mam takie pytanko otoz 2tygodnie temu wyciaglem 626 copejke z garazu i zaczolem ja reanimowac :D byl to samochod mojego dziadka od 88 roku madzia z 87 orginalne 223 tys przebiegu .Zaczolem od silnika czyli pierwsza wymiana rozrzadu od 87 roku :) szczerze mowiac pompa wody mogla jeszcze popracowac z 5 lat :d pasek jeszcze mial napisy rolkitroszke szumialy .Bylem zmuszony zdemontowac glowice poniewaz dziadek 10 lat temu swiece czyscil i krYwo ja wkrecil skonczylo sie zerwaniem gwintu przy okazji dowiedzialem sie ze uszczelka byla przegrzana no wiec nowa zalozona glkwice tylko soddalem do planowania zawory dotarlem osobixscie szczelniacze tez glowica sprawdzona nie peknieta :d wszystko zlozone po odpaleniu chlodnica wystrzelila wiec nowa zakupiona samochod pochodzil troche i przewody ponad 25letnie powiedzialy tez nie wiec nowe swiece tagze samochod zastany strasznie ponad 10lat spedzil na kobylkach w ciemnym garazu w 89 r miaal przygode z duzym fiatem i teraz zaczela pekac szpachla wiec oddalem do blacharza ogarnol temat mazda aktualnie jest zapodkladowana i barazie tak zostanie conajmniej miesiac do orginalu to brakuje mi tylko alusow orginalnych mazdy poszukuje tez dywanika dolnego calego poniewaz nie mam samohod ma rozebrany srodek poniewaz dziadek wszedzie musial konserwowax smarem linowym progi i rynienki sa chyba do pelna zapelnione :d madzia nie ma grama rdzy mimo to ze ma tyle lat cchcialbym nabyc jak najszybciej dywanik i oto to pytanie czy nie ma nikt do sprzedania ?? bardzo ciezko znalesc. Obiecalem sobie ze ja zrobie do wrzesnia wiec mam jeszcze troche czasu jutro ja biore na warsztat wymienic filtry oslone przeggubu i zobaczyc co jej dolega poniewaz jak sie zagrzeje to tak jak by przerywa tylko na biegu jalowym chcialem wszystkim pogratulowac co ma taka mazde bo naprawde piekne i bardzo wytrzymale samochody niestety bardzo jest juz ich :( moja ma boga wersje bo tylko el szyby ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma mam jeszcze takie pytanie do was juz obeznanych w gd na co mam moze uwazac ? jutro zrobie kilka fotek i sie pochwale narazie nie wyglada jak perelka ale wszystko wswoim czasie ;) wiec do jutra
Początkujący
 
Od: 6 kwi 2015, 21:42
Posty: 27
Skąd: Sosnsowiec
Auto: Mazda 626 2.0 GD Coupe

Postprzez Majk500 » 6 kwi 2015, 22:32

To może załóż nowy temat ze swoim autem, w którym opiszesz co i jak robiłeś, z jakim efektem, a nie podpinasz się pod inny temat. Tak się nie robi ;)
Pisz trochę wolniej i dokładniej, bo gubisz/mylisz litery i interpunkcję, i w ogóle nie wiadomo o co chodzi.
chyba jeb*a Ci uszczelka pod gofrem... pa jak się dymi...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 paź 2011, 23:18
Posty: 950 (1/11)
Skąd: Poznań
Auto: LS400 –>1UZ-FE
MX-6 GD-> F2T

Postprzez Payorez » 7 kwi 2015, 02:28

Właśnie przeczytałem najdłuższe zdanie w życiu <glupek2>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 mar 2013, 19:30
Posty: 530 (4/2)
Skąd: Wrocław
Auto: – Mazda 626 Coupe 1987 2.2Turbo
– BMW E39 3.0d

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy