Mazda 626 GF 2.0 115km 2000r. – umcykowóz :)

GF / GW / GE / CA / GD / GV / GC / CB

Postprzez tomsimondj » 21 lut 2015, 00:28

swoją drogą chyba cie w poprzednią niedzielę (bodajże) w manu widziałem :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 sie 2012, 19:03
Posty: 822 (5/10)
Skąd: Łódź
Auto: 508SW 2.0hdi + Mazda 3 BL
były:
Laguna 2.0dci GT
Subaru Legacy BL 2.5 07
Mazda 6 GG 2.3 06
Mazda 6 GG 2.0+lpg
Mazda 323f BJ 1.6+LPG

Postprzez 18v » 2 mar 2015, 22:50

Cześć, mam na oku bliźniaczą Madzię 626, czekam tylko na mechanika jeszcze, żeby rzucił okiem. Ale do rzeczy, pisałeś, że w dniu zakupu Twoja Madzia miała 162500km przebiegu. Czy jest to możliwe przy tak wytartej gałce i kierownicy? Czy ta skóra jest jakaś wrażliwa? Bo moja niedoszła ma 166 tys. i tak obstawiam, że min. 100 tys. przykręcona. Choć sprzedawca się zarzeka, że nie była kręcona. Zresztą 15 letni samochód o tak niskim przebiegu.. (?)
Pytanie kieruje oczywiście do wszystkich, a do autora z tego względu, że odświeżył temat, obszyłeś kiere/gałkę lub zmieniłeś? Jak tak, wrzuć przy okazji jakieś zdjęcia. :D
18v
 

Postprzez umcyk » 3 mar 2015, 21:57

18v napisał(a):Cześć, mam na oku bliźniaczą Madzię 626, czekam tylko na mechanika jeszcze, żeby rzucił okiem. Ale do rzeczy, pisałeś, że w dniu zakupu Twoja Madzia miała 162500km przebiegu. Czy jest to możliwe przy tak wytartej gałce i kierownicy? Czy ta skóra jest jakaś wrażliwa? Bo moja niedoszła ma 166 tys. i tak obstawiam, że min. 100 tys. przykręcona. Choć sprzedawca się zarzeka, że nie była kręcona. Zresztą 15 letni samochód o tak niskim przebiegu.. (?)
Pytanie kieruje oczywiście do wszystkich, a do autora z tego względu, że odświeżył temat, obszyłeś kiere/gałkę lub zmieniłeś? Jak tak, wrzuć przy okazji jakieś zdjęcia. :D

Jak kupowalem to galka i kierownica wygladaly miodzio, ale obstawiam ze bylo to wszystko podmalowane, gdyz po jakims czasie farba z kiery zaczela schodzic, a skora na galce zniszczyla sie od obraczki. Ten stan niestety sie pogarsza z braku czasu i funduszy, lecz niebawem ta sytuacja ulegnie poprawie i wtedy wstawie zdjecia.
Co do przebiegu to he he mialem identyczny jak kupowalem :) i nie sadze ze to byl prawdziwy, bo niemiec nie jezdzi takich smiesznych rocznych przebiegow.
Jak chcesz to wejdz www.historiapojazdu.gov.pl i wyciagnij dane od sprzedawcy ( VIN, nr rejestracyjny i date pierwszej rejestracji z tabelki B w dowodzie rejestracyjnym )ktore sa potrzebne i za free sprawdzisz sobie pare rzeczy
Jak mozesz to podaj link do Twojego przyszlego szczecia :)
SZUKAM DODATKOWEJ PRACY – KAT "B" I "C" KURS NA PRZEWOZ RZECZY. POMOC W REMONTACH !! MEBLE NA WYMIAR !!
Moja wola jest by w wypadku nagłej śmierci, moje tkanki i narządy zostały przekazane do transplantacji ratując życie innym. Informuję także, że o swej decyzji powiadomiłem moją rodzinę i najbliższych, którzy w krytycznym momencie winni ją uszanować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2007, 21:44
Posty: 659 (0/10)
Skąd:
Auto: umcykowoz:)
626 GF 2.0 115KM rok 2000
Pb + LPG

Postprzez 18v » 3 mar 2015, 23:41

Sprawdzałem już te dane wcześniej, ale 11 lat był w Niemczech (niby jeden właściciel, dziadek 25' – czyli standard <glupek2> ), a w Polsce był u jednej osoby od 2011. Ponoć jak z Niemiec typek go brał to miał coś ponad 90 tys., z tym, że na tej stronie nie ma NIC o historii w Niemczech, poza datą pierwszej rejestracji. Reszta to wszystkie dane z Polski.

Linku nie podam, ponieważ auto jest u handlarza, który je robi (dostała w tylne lewe drzwi, które są do wymiany plus próg i wahacz, ale oprócz tego trochę więcej rzeczy zrobi, m.in. całkowicie oba tylne nadkola, żeby wyeliminować rdzę itd.)... Ogladałem je jak było niezrobione, teraz jest w trakcie robienia i czekam na efekt końcowy.
Ale wracając, przebieg 166, kierownica skóra wytarta, gałka wytarta na tyle, że nie widać wszystkich biegów. Możliwe? Nie wydaje mnie się <faja>


A planujesz obszyć czy jaki pomysł?
18v
 

Postprzez umcyk » 4 mar 2015, 09:40

Trudno zweryfikowac jakosc skory, wiec przebieg tez. Faktem jest ze u mnie po ok 2 latach zaczelo sie wszystko wycierac a potem drzec. Kiera z galka pojda do obszycia, ale bede sie tym martwil dopiero jak bedzie na to czas
SZUKAM DODATKOWEJ PRACY – KAT "B" I "C" KURS NA PRZEWOZ RZECZY. POMOC W REMONTACH !! MEBLE NA WYMIAR !!
Moja wola jest by w wypadku nagłej śmierci, moje tkanki i narządy zostały przekazane do transplantacji ratując życie innym. Informuję także, że o swej decyzji powiadomiłem moją rodzinę i najbliższych, którzy w krytycznym momencie winni ją uszanować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2007, 21:44
Posty: 659 (0/10)
Skąd:
Auto: umcykowoz:)
626 GF 2.0 115KM rok 2000
Pb + LPG

Postprzez DamianoV6 » 4 mar 2015, 18:04

nie ma się co oszukiwać... jeśli skóra jest już wytarta delikatnie to troszkę ma już za sobą...

chyba, że ktoś naprawdę dbał o nią :]
Damian
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 27 wrz 2014, 18:22
Posty: 1234 (13/16)

Postprzez oblivion » 4 mar 2015, 18:25

moje ex GW miało 170 000 jak kupiłem i kierownica była cała i w normalnym stanie, wcześniej jeździła żona znajomego przez kilka lat ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 gru 2006, 20:47
Posty: 3269 (1/0)
Skąd: Sanok
Auto: Subaru XV Crosstrek 2.0 benz 2015

Postprzez umcyk » 4 mar 2015, 21:45

jak przyjdzie taki czas ze bede mogl zostawic samochod pod blokiem bez kierownicy to bedzie wszystko ogarniete i nie bedzie mnie przesladowac ten widok <lol>
SZUKAM DODATKOWEJ PRACY – KAT "B" I "C" KURS NA PRZEWOZ RZECZY. POMOC W REMONTACH !! MEBLE NA WYMIAR !!
Moja wola jest by w wypadku nagłej śmierci, moje tkanki i narządy zostały przekazane do transplantacji ratując życie innym. Informuję także, że o swej decyzji powiadomiłem moją rodzinę i najbliższych, którzy w krytycznym momencie winni ją uszanować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2007, 21:44
Posty: 659 (0/10)
Skąd:
Auto: umcykowoz:)
626 GF 2.0 115KM rok 2000
Pb + LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy