Mazda Xedos 6 CA KLZE '94 White...

GF / GW / GE / CA / GD / GV / GC / CB

Postprzez Piotr_ » 1 wrz 2015, 23:13

Pokaż to uwierzę :)
XED
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
CUP 2017 miejsce 2
 
Od: 28 paź 2010, 20:14
Posty: 5118 (218/231)
Skąd: Poznań
Auto: Było dużo mazd... jest łaciate turbo :D

Postprzez Bartek1986 » 2 wrz 2015, 01:38

Setritus szczerze to naucz się czytać to co do Ciebie piszą. Zwłaszcza Bo_Lo, bo pisanie na przykład, że nazwał Twój samochód Hondą 1,5 kiedy on porównał stosunek brzmienia do "jechania" jest tak jakby nadużyciem.

Mi także styl, w którym jest zrobione Twoje auto się kompletnie nie podoba i uważam, że na zlocie były ładniejsze/dużo ładniejsze Xedosy, ale to tylko i wyłącznie nasz sprawa i nasz gust( w sumie za czasów GE, Xedos był moim marzeniem :) ) . Forum nie jest od samych pochlebstw tylko od wyrażania swojej opinii.

PS: Ile ważą Twoje felgi? Moje 40kg a jakoś nie płacze z tego powodu :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 wrz 2005, 13:44
Posty: 1814 (45/48)
Skąd: Lublin
Auto: Impreza GF8 GT
Impreza GF8 GT
Impreza GC8 GT Nardi Torino
Impreza GF8 STi
Impreza GC8 STi +++
Volvo S80 V8

Postprzez MatS » 2 wrz 2015, 05:14

Podsumuje to jednym słowem ZAZDROŚĆ. Piotrek masz auto moich marzeń. Gratuluje pasji, szczególnie dlatego, że się nie zniechęcasz, nie poddajesz. Efekty są powalające.

Ps. Piękne nakładki na progi. Obserwuje Twój temat i widze ze w koncu trafiłeś na odpowiednie.

Wielkie pozdro.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2011, 08:48
Posty: 59
Skąd: Głogów
Auto: była Mazda Xedos 6 2.0 V6 96r.
jest Mazda 6 2004r. 136km Diesel

Postprzez Bo_Lo » 2 wrz 2015, 05:19

Setritus napisał(a):Cutout w KL dawał 9km i 7Nm, mam to na wykresie, a na otwartym krece lepsze czasy 0-100kmh. Powiedz mi jeszcze raz ze na zamknietym poleci lepiej...

Być może K seria jest jakimś wyjątkiem od reguły,znam mnóstwo przypadków,a sam mialem pogorszenie osiągów w dolnym zakresie obrotów w BG i w BJ.Gora ciut lepsza ,ale dół tragiczny.Dla mnie bez sensu bo na codzien używa się raczej niższych i średnich.
.Taaaa,zazdrość...wszyscy ktorym cos w tym aucie się nie podoba ,zazdroszczą Piotrowi ;–) .
Dobra nie będę Ci juz psuł tematu postami które nie wychwalają Twego auta.Bez odbioru.
Boźe,daj mi cierpliwość,bo jak mi dasz siłę,to ich wszystkich rpzp...le
Godzilla is coming...
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 5 lis 2007, 19:59
Posty: 4379 (423/201)
Skąd: Poznań
Auto: bylo:
BF,BG,BJ,subaru impreza
jest:
Mazda Premacy 03'FP,323f BA BP :D

Postprzez Maksiu921 » 2 wrz 2015, 07:39

Moze i owszem, forum jest dla wszystkich, ale kur...a porównywanie Xedosa z Honda 1.5? Wybacz... Ale ja nie wiem o czym myslales piszac to....
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 paź 2014, 13:56
Posty: 561 (47/9)
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Auto: Mitsubishi Galant 2.5 V6

Postprzez Piotr_ » 2 wrz 2015, 08:05

Maksiu czytaj ze zrozumieniem, bo widzę że ludzie na forum mają z tym poważny problem ;)
XED
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
CUP 2017 miejsce 2
 
Od: 28 paź 2010, 20:14
Posty: 5118 (218/231)
Skąd: Poznań
Auto: Było dużo mazd... jest łaciate turbo :D

Postprzez buczos » 2 wrz 2015, 08:09

Maksiu921 napisał(a):ale kur...a porównywanie Xedosa z Honda 1.5? Wybacz... Ale ja nie wiem o czym myslales piszac to....

<glupek2>
Bartek1986 napisał(a):Zwłaszcza Bo_Lo, bo pisanie na przykład, że nazwał Twój samochód Hondą 1,5 kiedy on porównał stosunek brzmienia do "jechania" jest tak jakby nadużyciem.

a teraz jeszcze raz cytat:
Bo_Lo napisał(a):W każdym razie podtrzymuję zdanie że auto ''Ryczy a nie jedzie'' zwłaszcza na otwartym zaworze który do ''limuzyny'' nawet sportowej pasuje jak świni siodło.Powstaje efeky hondy 1.5 na mugenie-wiele hałasu o nic


Naprawdę ciężko zrozumieć, że w tym porównaniu chodzi o hałas z wydechu ?

Xedosa widziałem i słyszałem na zlocie. Bardzo zadbany egzemplarz i widać, że właściciel dba o niego w każdym calu. Jedyne co mi nie pasuję to właśnie hałas z cut out :) dla mnie trochę za głośny.
Kamil
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 wrz 2007, 16:20
Posty: 3447 (23/39)
Skąd: Rzeszów
Auto: 2019 Mazda 6
2008 Peugeot 107
Było:
Laguna 3 GT
Mazda 3 Sedan BK Top Sport 323F BA

Postprzez Majk500 » 2 wrz 2015, 08:21

Faktycznie nie można wyrazić krytyki :| jak będę w końcu na jakimś zlocie to dopiero się wypowiem o aucie.
chyba jeb*a Ci uszczelka pod gofrem... pa jak się dymi...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 paź 2011, 23:18
Posty: 950 (1/11)
Skąd: Poznań
Auto: LS400 –>1UZ-FE
MX-6 GD-> F2T

Postprzez Marcin » 2 wrz 2015, 12:23

Tez się kiedyś wypowiedziałem na temat Xedosa DamianaSzatana (czy jakoś tak) i wykrzyczano mi ,ze m zaglądam do portfela <lol>
I to tylko dlatego że miałem odmienne zdanie na temat jego modyfikacji...
Więc pamiętajcie:
Można się odzywać ,ale wchodzi w grę tylko i wyłącznie lizanie cewki właściciela pojazdu. Nigdy krytykować!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sty 2007, 02:18
Posty: 1649 (22/36)
Skąd: Śrem
Auto: Toyota Prius 2010

Postprzez julek » 2 wrz 2015, 12:26

Wiecie co was to juz komletnie cos popier... Wiadomo kazdy ma swoj gust tez bym cos zmienil w aucie Piotra, ale kurde to jego auto jego kasa jego wybory I Nic wam do tego! Piotr ma zalozone kompa od kfa curwa tarcze mps ktore w ciul waza Kto mial w rece ma prawo sie wypowiadac... Autu ciezko ruszyc kolo z taka tarcza do tego z felga 8" 18"... Do tego dochodzi ogrom elektryki ktota set wlozyl do auta maty stawialbym na jakies 200kg... On z kobieta z 120 bagaze to jak waszym zdaniem ma jechac xedos ktory ma z 170koni? I wjeba...e 400kg na bude? Coraz mniej mi sie chce siedziec na tym forum Bo leci tylko jakas wielka fala hejtow. Zamiast pochwalic ze set dba o auto w taki sposob aby przejezdzilo jeszcze 20lat... Ciekawy jestem czy chociaz ktos z was wlozyl w swoje auto tyle pracy coo on... Ale coz jak nie macie Nic wiecej do roboty to piszcie hejty dalej a na forum napewno bedzie lepsza atmosfera :) pozdro koledzy
Forumowicz
 
Od: 6 lip 2012, 20:30
Posty: 592 (0/2)
Skąd: warszawa
Auto: Mazda Mx-6 2.5l v6 KL-DE 1997 była się zmyła
Mazda Xedos 6 v6 poszla w obieg
Mazda 626 GE 2.5l v6 w czesciach
OBECNE :D
Mazda Mx-6 2.5l v6 1995
Mercedes e320 cdi 2003
Mazda 6 2.0 lf 2006 hb

Postprzez Piotr89 » 2 wrz 2015, 13:00

Julek- po części Cię popieram, bo to auto Piotrka i to jemu modyfikacje mają się podobać. Jeżeli podobają się innym to jest to bardzo dobre <spoko> .
Z drugiej strony forum jest dokładnie po to aby wyrazić swoją opinie na dany temat- pozytywną, bądź negatywną, ponoć o gustach i kolorach się nie dyskutuje więc po co to bicie piany...
A jeżeli chodzi o kasę włożoną w auto to każdy z nas w wiekowych autach ponosi koszty utrzymania i nie uważam aby którejkolwiek Maździe widzianej na ostatnim Zlocie czegokolwiek brakowało.
Każdy dba jak może i oczywiście na tyle na ile go stać.
jeżeli ja miałbym roztrząsać ile kasy wyyebałem na odbudowę BG to już dawno powinienem sobie kupić coś innego np. wychwalane w niebiosa VW.
Wracając do auta Setritusa, widziałem na żywo- fajnie ryczy, dobrze wygląda. Szacunek dla niego za poświęcony czas i pieniądze,oraz przede wszystkim fun z tego co robi.
Benzin im Blut
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 sty 2011, 00:16
Posty: 2362 (23/27)
Skąd: Miasto Wstydu i Inspiracji
Auto: Mazda 323BG PN '94
Toyota Avensis T27 D4D '11- już wspomnienie
Mazda 626KL-ZE –> ;)
Mazda Xedos 6 KL-DE '99

Postprzez goju10 » 2 wrz 2015, 13:07

Ale się tu gęsta atmosfera zrobiła. Zawsze to tak wygląda po zlotach?
goju10
 

Postprzez Yoki » 2 wrz 2015, 13:21

Po pierwsze w słowie pisanym ciężko wyrazić swoje emocje co było podstawą wymiany tych kliku postów. Po drugie ciężko zbudować uniwersalne auto które będzie zapieprzać i [tiiit] wyglądać. Pewne rzeczy się ze sobą po prostu kłócą. Co do Xedosa bo tak naprawdę to jest temat o tym aucie a nie jego właścicielu, to widziałem tylko z daleka i podczas przejazdu na 1/4. Wygląda bardzo ładnie widać rękę właściciela, choć sam posiadam głośny wydech to mimo tego, że fajnie brzmi to chyba bym na codzień miał z tym problem [WHITE SMILING FACE] Powodzenia w dalszym modzeniu.
https://www.facebook.com/BippuPoland
https://www.facebook.com/LS4HVIP/
Wsparcie przy wyszukaniu oraz pomoc przy sprowadzeniu części z Japonii
Tomek grupa rozwoju forum
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 kwi 2008, 15:18
Posty: 1813 (55/50)
Skąd: Olsztyn/Szczytno/obecnie Łódź
Auto: Lexus LS400 4.0 V8 1998

Mazda6 GG LF`06 2.0 156,5KM@6676RPM 196,3Nm@4218RPM Noblessgrau

była Mazda Xedos 9 TA KL 2001 AT
była Mazda 323f 2.0 V6 BA
była Mazda 323f 1.6 BG

Postprzez Bo_Lo » 2 wrz 2015, 13:34

Nie co niektórzy maja wybujałą wyobraznie po prostu i widzą rzeczy których nie ma.Np zaglądanie w portfel,hejtowanie itp.
Niech któryś oburzony zacytuje gdzie napisałem cos o kasie,lub gdzie napisałem ze auto jest ujowe,brzydkie czy cokolwiek takiego to stawiam flachę.Ludzie nauczcie się czytac ze zrozumieniem bo ile można tłumaczyć.Wyraźnie bylo napisane –"szacun za robotę..","widac jakość..","ważne ze właścicielowi się podoba..."itp itd.Gdzie wy cuwa widzicie te wszystkie hejty.Wiecie co to jest "krytyka" i wyrażanie własnego zdania?Jesli cos jest dla mnie za glosne to jest za glosne i tyle,jak brzydkie to brzydkie,jak ładne to ladne -proste jej drut.Na tym polega szczerość i wyrażanie swojego zdania.
W każdym razie to jest forum i wypowiadać się może każdy w zalozonym temacie,również jesli komuś się nie podoba może wyrazić swoje zdanie.Taki mamy klimat;–)
Boźe,daj mi cierpliwość,bo jak mi dasz siłę,to ich wszystkich rpzp...le
Godzilla is coming...
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 5 lis 2007, 19:59
Posty: 4379 (423/201)
Skąd: Poznań
Auto: bylo:
BF,BG,BJ,subaru impreza
jest:
Mazda Premacy 03'FP,323f BA BP :D

Postprzez MariuS » 3 wrz 2015, 21:44

Ja auto na zlocie trochę oblukałem. Wcześniej tematu auta nie znałem.

Na plus bardzo zadbana komora silnika. Faktycznie wszystko czyste i na swoim miejscu a nie tylko "wyplakowana" godzinę przed. Tylko strasznie dużo hałasu robi i chyba jeszcze słabo jedzie na razie. Fajnie komponują się hamulce na feldze.
Obrazek
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 15 kwi 2008, 09:31
Posty: 3498 (5/27)
Skąd: Poznań
Auto: Mazda 6 GH Kombi 2.2D '11
Subaru Impreza GT@STI++ '00
Peugeot 206SW 1.4 HDI '06


Była
Mazda 323F BA KL-ZE `95
Mazda 6 GY L3-VE `06

Postprzez DamianoV6 » 3 wrz 2015, 23:05

Ja powiem tyle :P
Widziałem jak ludzie przyjeżdżali i wszystko w bagażniu co mieli zostawiali na trawie, aby było auto jak najlżjsze...
Seti ma silnik KL-ZE na kompie z KF-a, bo kompa z KL-a pali po podpięciu więc nie ma możliwości podpięcia.. NIech ma te 180KM na tym porównując go z Xedem Sylwa 175KM.
Do sedna Xedos Setiego ważył z 400kg więcej... Cały bagażnik załadowany nie ciuchami na przebranie.. <czytaj> .
Tylko skrzynkami z kluczami, zapasowymi częściami, tubą i innymi rzeczami. Jedyne co mogło by tam wejść były rękawiczki. Więc doliczając to wszystko nie wspomnę o wadze silnika, kołach, zaciskach, tarczach(jedna waży 7kg) załadowanego xedosa rozpędzić nawet na KL-ZE>? retoryczne pytanie.

Każdy ma pasję i robi wg. swoich planów. Najlepsze jest to, że Piotr robi to wszystko sam.
Dla mnie Piotr jest spoko ziomkiem spędziłem naprawdę sporo czasu na rozmowie z nim :P
Nie wywyższa się to jest piękne. Wyrażam swoją opinie jbc.

Zastanawia mnie tylko jedna sprawa...
Spotkania ogólne mamy 2x do roku i jedziemy po to, by się zrelaksować, pobawić, świrować, zapomnieć o innych problemach i najważniejsze poznać super ludzi. A nie ujadać jeden na drugiego :( <płacze> <płacze> Ten klimat jest nie zapomniany szanujmy to i siebie nawzajem!

Mnie się autko podoba ;] jechałem z Piotrem jest kosa ;P jak na sportową limuzynę zbiera się dobrze!

Teraz pozostaje czekać tylko na wystrojenie na ECU MASTERZE ;]
Damian
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 27 wrz 2014, 18:22
Posty: 1236 (13/17)

Postprzez Bartg » 4 wrz 2015, 01:40

Jak potrzeba temat

Obrazek

To poproszę info od autora tematu ;)
Avatar użytkownika
Moderator
CUP 2011 miejsce 3
 
Od: 23 sty 2008, 22:25
Posty: 7819 (22/124)
Skąd: Łódź
Auto: Volvo V50 2.4 '04
EX Premacy FS Sportive '02
EX 323 CBA Z5 '98

Postprzez rafał88 » 4 wrz 2015, 08:41

Obrazek

:D
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 mar 2010, 19:20
Posty: 7406 (216/46)
Skąd: RLE 0...0 RLE 4..91
Auto: Mazda BA 323f 97' Z5 PB+LPG
Ford Focus 11' 1.6 tdci Titanium

Postprzez chmielu_KL » 4 wrz 2015, 09:23

I o co tyle hałasu i nerwów.
Piotr robi, auto pod siebie jak każdy z nas choć widzę przypadki gdzie ktoś coś komuś '' wciska '' żeby zrobił to inaczej ''bo mi się to nie podoba''
Swap zrobiony przed zlotem zapewne nie wszystko jest zapięte na ostatni guzik.
Szkoda tak zaśmiecać temat bo auto jest mega zrobione. Krytyka krytyką, ale takie zachowanie bo włożył ZE nie jedzie i jeszcze drze japę ''ola boga toż to zbrodnia''
Może by ktoś tak się zapytał co jest jeszcze nie tak itp.


DamianoV6 w 100% się z Tobą zgadzam.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2014, 17:51
Posty: 1835 (8/18)
Skąd: Łódź
Auto: Mazda3 BK 2.0 LF '07 Kintaro True Red

Postprzez tekkenfan » 4 wrz 2015, 10:13

Kurde Setritus nie będę wklejał miliona cytatów ale proponuję zacząć czytać ze zrozumieniem, a nie wzburzanie się na negatywną opinię. Forum jest po to żeby pisać zarówno o tym co się podoba i nie podoba. Chyba ze chcesz słuchać tylko samych achów i ochów no to sorry. Z przykrością stwierdzam że jest to coraz częstszy problem na forach i może trzeba założyć jakiś dział same ochy i achy :D
Nie miałem okazji oblukać na zlocie ale po odsłuchaniu kilku przejazdów na 1/4 mam podobne zdanie co Bo_Lo. Wywal te przepustnice bo one psują całe auto. Jak dałeś w palnik pod bramą wjazdową to odwróciłem się żeby zobaczyć co to tak ryczy i jakie było moje zdziwienie jak się okazało że dźwięk się zwiększa ale brakuje efektu jego oddalania się :P. Na ori wydechu będziesz miał fajny dźwięk V-ki a tym wynalazkiem go zabiłeś

Setritus napisał(a):Cutout w KL dawał 9km i 7Nm, mam to na wykresie, a na otwartym krece lepsze czasy 0-100kmh. Powiedz mi jeszcze raz ze na zamknietym poleci lepiej...

Hahhaah taaa wywal w wolnossaku wydech i moc będzie Ci dana :P, obawiam się że to tak nie działa – to nie turbo że ma być jak najluźniej ;). Załóż luźniejszy wydech na przelotowych/komorowych tłumikach i zobaczysz że będzie lepiej.

julek napisał(a):Ciekawy jestem czy chociaz ktos z was wlozyl w swoje auto tyle pracy coo on

noo zapewne nikt :P, nie popadajmy w skrajności i nie decydujmy o tym czy ktoś może napisać negatywną opinię na podstawie tego ile kasy ktoś władował w auto

julek napisał(a):Coraz mniej mi sie chce siedziec na tym forum Bo leci tylko jakas wielka fala hejtow

taaa piszmy tylko że jest zaebiście, szacun za pomysł.

Post o zazdrości przemilczę ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 wrz 2005, 14:02
Posty: 2396 (1/19)
Skąd: Gdynia
Auto: Burbo Astina
Insane Y60

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy