Mazda 323F BJ ZL

BJ / BA / EC / BG / BF / BW / BD / BV

Postprzez Mako » 29 lip 2008, 21:50

anonimka napisał(a):mako to ja powiem, że mi też wpadła w oko zeby naprawdę super autko spoko

dzieki, wpada w oko pewnie dzieki tym felga, nizszemu zawieszeniu i czarnym szyba bo co by nie mowic, seria wyglada slabo (oprocz sportiva oczywiscie <list> )
juz niedlugo zaczynam prace nad moja czarnula, dolot (uszczelka) i pokiereszowana dupka :]

gdyby jeszcze inny silnik byl ale to bedzie chyba nowy temat zalozony przeze mnie w mam nadzieje bliskiej przyszlosci <diabełek>
Ostatnio edytowano 29 lip 2008, 21:53 przez Mako, łącznie edytowano 1 raz
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

Nic tak nie drażni kobiety jak....................................wszystko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2007, 22:54
Posty: 2316 (3/13)
Skąd: Szamotuły
Auto: Sirion 1.3 s
Fiat Panda 1.1

Postprzez anonimka » 29 lip 2008, 21:52

makoshark napisał(a):i pokiereszowana dupka krzywy



te pokiereszowane dupki to mają swój urok Ci powiem :D coś o tym wiem <diabełek>
In this white wave I am sinking...
In this silence... In this white wave... In this silence... I believe...
I have seen you, in this white wave, you are silent...
You are breathing in this white wave ...I am free...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 mar 2007, 15:10
Posty: 2013
Skąd: cebullandia...
Auto: hmmm nie ma wyjścia, musi być znów mx3...

Postprzez Mako » 29 lip 2008, 21:54

anonimka napisał(a):te pokiereszowane dupki to mają swój urok Ci powiem zeby coś o tym wiem

hehe, no tak, ja ze swoja jezdze od sesji zimowej, wtedy to ktos ja bardzo brzydko zapial od tylu hahaha
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

Nic tak nie drażni kobiety jak....................................wszystko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2007, 22:54
Posty: 2316 (3/13)
Skąd: Szamotuły
Auto: Sirion 1.3 s
Fiat Panda 1.1

Postprzez Mako » 30 lip 2008, 14:15

dzisiaj bedac przypadkowo w castoramie kupilem sobie zaroweczki osram nightbreaker h4 do mojej madzi. jak wroce do domu to je szybko zakladam a wieczorem pykne fotki
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

Nic tak nie drażni kobiety jak....................................wszystko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2007, 22:54
Posty: 2316 (3/13)
Skąd: Szamotuły
Auto: Sirion 1.3 s
Fiat Panda 1.1

Postprzez Tom » 30 lip 2008, 14:24

makoshark nie widac roznicy mam od 3 miesiecy zamontowane :(
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 cze 2007, 08:51
Posty: 1826

Postprzez Troll Bagienny » 5 sie 2008, 16:27

Mako autko na zywo prezentuje sie pieknie. Felgi na prawde wyrozniaja ja z tlumu, tylko wspolczuje jazdy po naszych drogach :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 sty 2007, 17:31
Posty: 1509
Skąd: Zielona Góra/Wrocław

Postprzez Blade » 5 sie 2008, 18:56

Mako no fajniutka jest i tyle. Nawet bez swapa ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sie 2006, 17:00
Posty: 2834 (1/0)
Skąd: Wrocław
Auto: MX-5 NBFl BP '01

Postprzez Mako » 6 sie 2008, 07:31

Tom u mnie widac, jest zupelnie inne swiatlo niz na zarowkach jakie mialem do tej pory ladnie teraz doswietlaja srodek przed samochodem i swieca troszke dalej, jak wypoleruje szybe lampy moze byc jeszcze lepiej.
Troll Bagienny dzieki, felgi i samochod daja rade na naszych dziurach ;)
Blade swap mozliwe ze bedzie ale to dopiero w zimie o ile samochod nie pojdzie do ludzi :]
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

Nic tak nie drażni kobiety jak....................................wszystko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2007, 22:54
Posty: 2316 (3/13)
Skąd: Szamotuły
Auto: Sirion 1.3 s
Fiat Panda 1.1

Postprzez brii » 21 sie 2008, 10:41

Mako napisał(a):swap mozliwe ze bedzie ale to dopiero w zimie o ile samochod nie pojdzie do ludzi

A jeśli pójdzie to co planujesz zakupić? :)
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8961 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez Mako » 21 sie 2008, 10:50

brii napisał(a):A jeśli pójdzie to co planujesz zakupić?

Chcialem BJ Sportive ale widze ze teraz ceny troszke podskoczyly i najtansze sa po ok 6200 euro co jest jeszcze dla mnie za duza kwota. Zobaczymy, ze sprzedaza postanowilem poczekac do wiosny i wtedy bede tez patrzec na Sportivy :] jestem aktualnie w trakcie szukania nowej pracy wiec moze tez sie zmienia do wiosny moje finanse (oby, zreszta gorzej niz teraz nie moze chyba byc)
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

Nic tak nie drażni kobiety jak....................................wszystko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2007, 22:54
Posty: 2316 (3/13)
Skąd: Szamotuły
Auto: Sirion 1.3 s
Fiat Panda 1.1

Postprzez brii » 21 sie 2008, 10:51

Masakrycznie drobie są :|
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8961 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez Mako » 21 sie 2008, 10:53

brii napisał(a):Masakrycznie drobie są

teraz spojrzalem na mobile i ceny zaczynaja sie od 6500 :| a byly juz blizej 5000 na poczatku wakacji

taka jaka mnie interesuje na ta chwile kosztuje 8200 plus oplaty, czyli dokladnie na polskie wyjdzie 30674.98 nie liczac ubezpieczenia :|
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

Nic tak nie drażni kobiety jak....................................wszystko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2007, 22:54
Posty: 2316 (3/13)
Skąd: Szamotuły
Auto: Sirion 1.3 s
Fiat Panda 1.1

Postprzez Jacekm_ » 12 sty 2009, 18:55

Spoko autko, lubię felgi z parapetem, ładnie pasują u Ciebie, dodatkowo konkretny rozmiar :D . Ale najbardziej podoba mi się dubeltówka, na prawdę świetna ;) .
Mako na allegro jest FS za połowę tego co piszesz. Strasznie tanio, ale może ktoś nie wie co ma? Warto chociaż zadzwonić.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2008, 17:56
Posty: 486
Skąd: Łódź
Auto: mazda dwa zero

Postprzez Mako » 12 sty 2009, 19:39

Jacekm_ napisał(a):Ale najbardziej podoba mi się dubeltówka, na prawdę świetna

dzieki dzieki, przede wszystkim jak przystalo na oryginalny produkt dedykowany nie buczy nie pierdzi w kazdym zakresie obrotow, bulgota sobie cichutko i nie denerwuje a kiedy trzeba ladnie potrafi zakrzyczec, mozliwe tez ze bedzie koncowy wydech wlasnego pomysly, rowniez dwu rurka o mniejszej srednicy :D
na dniach bede lekko remontowac moja madzie, tyl do zrobienia, rozszczelniona przekladnia kierownicza, peknieta szyba i przypadlosc wiekszosci BJ czyli czujnik abs, ale da sie zrobic i dalej bedzie mi sluzyc.

Sportive faktycznie cos za tani ale jeden fajny jest tez za 20 tys taki jak Twoj11111
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

Nic tak nie drażni kobiety jak....................................wszystko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2007, 22:54
Posty: 2316 (3/13)
Skąd: Szamotuły
Auto: Sirion 1.3 s
Fiat Panda 1.1

Postprzez Jacekm_ » 12 sty 2009, 21:24

Tylko nie mów, że z Kępna, bo padnę...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2008, 17:56
Posty: 486
Skąd: Łódź
Auto: mazda dwa zero

Postprzez Mako » 12 sty 2009, 21:38

Jacekm_ ta ;]
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

Nic tak nie drażni kobiety jak....................................wszystko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2007, 22:54
Posty: 2316 (3/13)
Skąd: Szamotuły
Auto: Sirion 1.3 s
Fiat Panda 1.1

Postprzez Jacekm_ » 12 sty 2009, 21:41

No to nie chcąc jakoś specjalnie wychwalać mojej Mazdy napiszę tylko tyle, że tamtej do mojej daleko, co najmniej o parę kilo szpachli takie tam. Oglądałem ją jeszcze zanim kupiłem swoją. Ładna jest na zdjęciach i na prawdę szkoda, że nie jest taka w rzeczywistości.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2008, 17:56
Posty: 486
Skąd: Łódź
Auto: mazda dwa zero

Postprzez Borys » 12 sty 2009, 22:36

Mako, zajrzałem i do ciebie obejrzeć te 17" i powiem ci, że może mnie przekonacie do tego rozmiaru. tylko, że ja planuje zupełnie inny wzór i nie wiem czy to też tak dobrze będzie wyglądać.

PS wrzuciłeś gdzieś zdjęcia zamontowanego modułu led w bagażniku?
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 lip 2007, 00:00
Posty: 2063 (0/1)
Skąd: Łódź
Auto: Lancer

Postprzez Mako » 13 sty 2009, 21:20

Borysss napisał(a):PS wrzuciłeś gdzieś zdjęcia zamontowanego modułu led w bagażniku?

jeszcze tego nie zrobilem :| czekam na graty od trewora i wtedy bede je montowal, zamowie jeszcze kilka takich ledow i oswietle tablice rejestracyjna, schowek przed pasazerem i zielone (zeby wspolgralo z podswietleniem tablicy) w nogi kierowcy i pasazera przy otwieraniu drzwi.

Borysss napisał(a):Mako, zajrzałem i do ciebie obejrzeć te 17" i powiem ci, że może mnie przekonacie do tego rozmiaru. tylko, że ja planuje zupełnie inny wzór i nie wiem czy to też tak dobrze będzie wyglądać.

najlepiej byloby jakbys mial od kogos mozliwosc pozyczenia chociaz na jeden dzien komplet 17, ja mam klepane ranty i poszerzane nadkola (ktore dopiero zauwazylem po ponad pol roku na zlocie w Borsku gdzie stala obok mnie inna BJ-tka :] ) i wtedy zobaczysz czy nic nie obciera
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

Nic tak nie drażni kobiety jak....................................wszystko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2007, 22:54
Posty: 2316 (3/13)
Skąd: Szamotuły
Auto: Sirion 1.3 s
Fiat Panda 1.1

Postprzez MariuS » 13 sty 2009, 21:34

Mako napisał(a):ja mam klepane ranty i poszerzane nadkola



jak ja zobaczyłem to coś mi się też zdawalo że poszerzona jest i dobrze myślalem- poszerzenie oczywiście na plus
Obrazek
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 15 kwi 2008, 09:31
Posty: 3498 (5/27)
Skąd: Poznań
Auto: Mazda 6 GH Kombi 2.2D '11
Subaru Impreza GT@STI++ '00
Peugeot 206SW 1.4 HDI '06


Była
Mazda 323F BA KL-ZE `95
Mazda 6 GY L3-VE `06

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy