Problem z zatrzymaniem zimnego startu

Mazda3 MPS 2009– (BL) / Mazda3 MPS 2006–2009 (BK) / Mazda6 MPS 2006–2008 (GG)

Postprzez nutisfiroz9 » 11 sie 2020, 17:57

Hej chłopaki, więc ostatnio miałem problem z zimnym startem mojego Mazdaspeed 6. Samochód po prostu obraca się do około 2k rpm, a potem po prostu ginie, ale jeśli uda mi się go uruchomić, co jest dość trudne, ponieważ muszę bawić się z przepustnica dość dużo, żeby się uruchomić, działa idealnie. Gdy samochód jest ciepły, uruchamia się i działa normalnie, tylko zimny start sprawia mi problemy. Niedawno dostroiłem go z Linkiem i wziąłem go z powrotem do tunera, myśląc, że mógł gdzieś się nie udać, ale twierdzi, że ecu musi nauczyć się pracować na biegu jałowym, gdy jest zimno. Ale nie mogę tego zrobić, jeśli ciągle się przeciąga. Obecnie mam corksport fmic, wlot 3,5 cala, rurę wlotową turbosprężarki, rurę spustową decat i usunięcie tłumika. Dostrojony na 98 przy 17 psi doładowania. Niedawno wyczyściłem egr, wymieniłem filtr paliwa i pompę paliwa w zbiorniku. Zaktualizowano do autotech hpfp. Zmieniłem świece zapłonowe około 3 razy w ciągu 3 tygodni, ponieważ ciągle się brudzą z powodu szorstkiego zimna i używania przepustnicy. Tuner sprawdził zawór nadmiarowy i podobno jest dobry. Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to albo korpus przepustnicy, ale wyczyściłem go nie tak dawno, chyba że nie działa prawidłowo. A może regulator ciśnienia paliwa? Nadal mam zamiar zmienić moje pakiety cewek, ponieważ nie zostały jeszcze zmienione. Czy ktoś wie, jaki może być problem? https://omegle.onl/ vshare
Początkujący
 
Od: 11 sie 2020, 17:42
Posty: 1
Auto: renault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy MPS / Mazdaspeed