szarpanie na pierwszym i drugim biegu

Mazda CX-7 2006–2012

Postprzez Stockshark » 21 sie 2022, 18:10

Złoleś napisał(a):Witam. Odkopie trochę... Udało się namierzyć winnego szarpania? Ja już nauczyłem się jeździć tak żeby to nie męczyło (próbowałem chyba wszystkiego co tu wymienione), ale jak wsiada kobieta to dostaje (ja, nie ona) kociokwiku z radości. :)


czy udało się ustalic przyczynę?
Początkujący
 
Od: 20 mar 2014, 12:17
Posty: 23
Auto: Mazda CX-7 2.3TURBO DISI
2008 ER

Postprzez Złoleś » 1 lip 2023, 09:16

Niestety nie bardzo. Auto głównie w trasy jeździ więc jakoś daje rade, trochę się nauczyłem z tym żyć... Ale ostatnio w górach z przyczepką lekką było naprawdę ciężko ruszyć w innych okolicznościach niż z górki. Normalnie masakra. Niby 260 koni a ja nie umiem ruszyć z piskiem lub nie paląc sprzęgła choć odrobinę jeżdżąc tym autem 4 lata. Z przyczepą pod górkę trzeba ruszać "na bujanego". Jeśli jest tu ktoś z okolic Warszawy i nie ma tego objawu z "kangurowaniem" na 1 i lekko na 2 biegu chętnie bym porównał do innej 260km cx-7. Może tak ma być tylko ja jestem taka dupa. :0
Może jakiś mechanik chce zerknąć? Tylko nie ma opcji dla wymieniaczy. Bo takich to ja już miałem. Wydałem parę tysi na diagnozy i wymianę paru rzeczy a efektu brak.
Początkujący
 
Od: 25 sty 2022, 03:32
Posty: 2
Auto: Mazda CX-7 ER '08 2.3T

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9