Prośba o poradę dot Androida 2 din

Wszystko o modyfikacjach i budowie nagłośnień naszych aut.

Postprzez zadra » 10 sie 2020, 18:26

Żadna to modyfikacja Car Audio, ale w sumie nie wiedziałem gdzie zapytać..
W zasadzie nawet auto to nie mazda... :|

W hondzie brakuje mi nawigacji, zestawu głośnomówiącego i kamery cofania.
Gdy trzeba, to najczęściej jeżdżę z telefonem jako navi i mapami z googla; jednocześnie bardzo często prowadząc auto zmuszony jestem prowadzić rozmowy telefoniczne (oczywiście telefon przy uchu..)
Miałem swego czasu "głośnomówiącego" na osłonce przeciwsłonecznej, ale to nie jest to co być powinno.

Zdecydowałem, że skoro honda zostaje na dłużej, to czas zainwestować w coś co może połączyć te wszystkie funkcje.
Nawigacja na androidzie na środkowym panelu -wystarczy 7"; możliwość wyprowadzenia dodatkowego mikrofonu np na słupek A dla zestawu głośnomówiącego, antena GPS i możliwość podłączenia kamery cofania a może i rejestratora jazdy i z przyzwyczajenia nie chciałbym rezygnować z odtwarzacza CD.

Podlinkuję dwa urządzenia które wizualnie spełniłyby moje oczekiwania, czy możecie mi doradzić które z nich jest technicznie lepsze(w zestawieniu 2GB + 32GB)
Jak na razie skłaniam się ku tańszemu – po wstawieniu w odpowiedni panel i tak powinien wyjść jakoś 300zł taniej.

https://pl.aliexpress.com/item/32876626017.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.28fd413146nwpo&algo_pvid=02f89669-c47d-4fd9-8d91-be1e330ac2f6&algo_expid=02f89669-c47d-4fd9-8d91-be1e330ac2f6-46&btsid=0b0a050b15969314935918236e7ab3&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Drugie urządzenie:
https://pl.aliexpress.com/item/4000031753265.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.687e1f0fR9gvwf&algo_pvid=65d98869-f981-4ac9-bc66-42a202cdf4b7&algo_expid=65d98869-f981-4ac9-bc66-42a202cdf4b7-40&btsid=0b0a01f815969295072878115ef7c4&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
Historie mojej młodości :
[url]https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=102&t=151548[/url]

staraj się nie rozlewać zbyt dużo przelewając z pustego w próżne...
Forumowicz
 
Od: 27 cze 2007, 17:07
Posty: 3143 (32/85)
Skąd: z odmętów
Auto: HONDA civic VIII
1,8 Stoczterdzieścikuniów z maską gazową na pyskach ciągnących sedana :-P

Postprzez Mr_Bartek » 10 sie 2020, 20:41

Cytat z pepper.pl

Uprzedzając wątpliwości wielu nieświadomych tego ludzi – te radia to nie jest sam "android". Android tutaj robi tylko za frontend do appek, za wszystkie inne operacje odpowiada dedykowany układ mikrokontrolera (MCU), bo android sam w sobie nie obsługuje wielu urządzeń, chociażby radia FM (czekam na chłodne historie jak to ktoś kiedyś miał w telefonie, też miałem). No i z tym całym MCU i appkami do jego kontroli jest największy problem – bo Pan Chińczyk je napisał na kolanie i olał temat. Wgrać innego softu też się nie da, bo musi obsługiwać MCU, które w gruncie rzeczy jest dłubaniną jakiegoś innego chińczyka, który to sklonował od innego... a sam radio zrobił jeszcze ktoś inny i nikt nie bierze odpowiedzialności za to co tam jest.

Ale jest ratunek – ruscy z forum 4pda są zakochani w tych wynalazkach. Dla MCU 8227L, który chyba siedzi w większości z tych urządzeń, mają temat na 1800(!) stron. Jest root, są alternatywne aplikacje i rozwiązania wielu małych upierdliwości. Tylko trzeba z translatorem siedzieć.

Wiem, bo kupiłem rodzicom coś podobnego (Podofo z ramką do VW, na Ali za ~$90 z wysyłką z Polski, więc było 2 dni później). Pomimo swoich wad jest całkiem niezłe. Radio w konfiguracji 1GB/16GB, działa pod Android GO (oni to nazywają Android 8.1 a co sprytniejsi podmieniają nazwę na stronie "O systemie" na Android 10). Do tego co jest potrzebne w samochodzie to urządzenie działa wystarczająco płynnie – parę razy jechałem z google maps+janosikiem na połowie ekranu i radiem/odtwarzaczem mp3 na drugiej połowie i działało to ok. Nie tak fajnie jak flagowy smartfon za 10-20 razy tyle co to radio, ale znośnie.

U mnie problemów było kilka
– urządzenie się usypiało, ale nie wyłączało zupełnie, więc po kilku dniach akumulator był rozładowany. Dzięki rootowi samo się wyłącza po kilku godzinach.
– appka radia FM była totalnie niedorobiona – pozwalała tylko na automatyczne ustawienie wszystkich stacji zamiast dać możliwość zapisania np 6 ulubionych. Efekt tego był taki, że miałem kilkadziesiąt stron śmieci i po jednej sensownej stacji na każdej stronie ulubionych.
– samo radio fm nie miało obsługiwać RDS, ale jednak obsługuje. Tylko, że jedynie wyświetla na ekranie informacje zamiast w ulubionych dać nazwę stacji, a nie częstotliwość. Ruskim też to przeszkadzało, więc ogarnęli
– odtwarzacz muzyki nie obsługiwał w pełni tagów i okładek z mp3
– korektor zapominał się uruchomić
– aplikacje typu poweramp i spotify grały cicho
+ sporo innych małych problemików, na które jest rozwiązanie na 4pda

Planowałem kupować coś lepszego za ~1500zł, ale badziewie od Podofo jest na tyle fajne i modowalne, że nie mam takiej potrzeby. Odpala się z uśpienia w 2-3s, kamera się włącza jak tylko dostanie po canbus informację o wstecznym, działają przyciski na kierownicy, dzwonienie i streaming muzy z BT działa, 16GB wystarcza na wrzucenie kilku nawigacji z mapami offline i jeszcze zostaje miejsce + obsługuje to karty SD oraz ma wejście USB.


Więc nie patrzyłbym na samą specyfikację tylko na wsparcie ze wschodu. :)
Avatar użytkownika
Koordynator Forum
Koordynator Witryny
 
Od: 7 kwi 2014, 12:44
Posty: 3181 (148/189)
Auto: Jest: Grey Fūjin '03
Było: Mazda6 Tamura '07

Postprzez zadra » 10 sie 2020, 21:17

mają temat na 1800(!) stron

Uuuuu no to ja nie ogarnę.. <płacze>
Historie mojej młodości :
[url]https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=102&t=151548[/url]

staraj się nie rozlewać zbyt dużo przelewając z pustego w próżne...
Forumowicz
 
Od: 27 cze 2007, 17:07
Posty: 3143 (32/85)
Skąd: z odmętów
Auto: HONDA civic VIII
1,8 Stoczterdzieścikuniów z maską gazową na pyskach ciągnących sedana :-P

Postprzez Mr_Bartek » 10 sie 2020, 21:24

Tłumacz Google w Chrome i hulaj dusza. :)
Avatar użytkownika
Koordynator Forum
Koordynator Witryny
 
Od: 7 kwi 2014, 12:44
Posty: 3181 (148/189)
Auto: Jest: Grey Fūjin '03
Było: Mazda6 Tamura '07

Postprzez zadra » 10 sie 2020, 21:29

Jak rozumiem z przytoczonego tekstu, to pozostaje zamówić, zamontować, uruchomić i po testach zastanowić się jak ulepszyć..
Historie mojej młodości :
[url]https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=102&t=151548[/url]

staraj się nie rozlewać zbyt dużo przelewając z pustego w próżne...
Forumowicz
 
Od: 27 cze 2007, 17:07
Posty: 3143 (32/85)
Skąd: z odmętów
Auto: HONDA civic VIII
1,8 Stoczterdzieścikuniów z maską gazową na pyskach ciągnących sedana :-P

Postprzez Mr_Bartek » 10 sie 2020, 21:32

Wpierw sprawdzić czy po wyszukaniu modelu wyskakują wyniki z 4pda, dopiero potem kupić. :)
Avatar użytkownika
Koordynator Forum
Koordynator Witryny
 
Od: 7 kwi 2014, 12:44
Posty: 3181 (148/189)
Auto: Jest: Grey Fūjin '03
Było: Mazda6 Tamura '07

Postprzez zadra » 10 sie 2020, 22:05

przez ostatnie 20 lat wszystko się straszliwie skomplikowało..
Ja wpisuję xonrich a w tych ruskich stronach "wondefoo"..
szlag by to..
Historie mojej młodości :
[url]https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=102&t=151548[/url]

staraj się nie rozlewać zbyt dużo przelewając z pustego w próżne...
Forumowicz
 
Od: 27 cze 2007, 17:07
Posty: 3143 (32/85)
Skąd: z odmętów
Auto: HONDA civic VIII
1,8 Stoczterdzieścikuniów z maską gazową na pyskach ciągnących sedana :-P

Postprzez infernus » 5 lis 2020, 11:45

Dla spokoju ducha, osobiście proponowałbym kupić sobie fajną stację multimedialną renomowanego producenta i zamontować na 2 DIN. Są takie z DVD i bez, można podpiąć telefon i używać map googla lub innych, zestaw głośnomówiący od razu będzie i mikrofon. Kamerę cofania spokojnie można podpiąć.
Sam używam, sam sobie zamontowałem, wszystko działa i nie mam z tym żadnych problemów. Mapy, muzyka, filmy, mikrofon, kamera cofania, wszystko hula!. A z chinolami to jest różnie... nie wiem dlaczego ludzie w ogóle zawracają sobie głowę tym chłamem... owszem jest tańszy... ale czy warto? Niech sobie każdy sam odpowie i zaryzykuje :)
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2018, 13:46
Posty: 144 (2/11)
Auto: Mazda 2 DE
1349 cc
86KM
2009

Postprzez zadra » 5 lis 2020, 22:24

kupić sobie fajną stację multimedialną renomowanego producenta i zamontować na 2 DIN

No widzisz, trochę racja – ale totalny brak dedykowanego rozwiązania, które oszczędziłoby trochę rzeźby..

Ja nastawiłem się na jakiś "szpszęt" z obsługą CD, ponieważ nie posiadam i nie chcę posiadać zestawu muzyki na telefonie, czy pendrajwie.

Szybciej jest mi wrzucić płytę, która później sobie jeździ ukryta w odtwarzaczu a ja albo słucham radia, albo płyty i generalnie wyboru dokonuję jednym przyciskiem – jednym przyciśnięciem palca; bez przewijania i szukania odpowiedniej strony na multiwyświetlaczu ..

Dyndające pod kątem prostym do stacji pendrajwy również nie cieszą moich oczu – słabe to jest i już; mam wrażenie, że zaraz czymś zahaczę, wyrwę i rozwalę..
Również nie myślę, o podłączaniu za każdym razem telefonu na kabelku do czegokolwiek i kombinacjach z przerzucaniem widoku.
Jak wsiadam do auta, to telefon jednym ruchem zawsze trafia w to samo miejsce i tam go szukam z auta wysiadając.

Tak, że ten... Cinciki uzupełniają lukę w brakach lepszych producentów ale również nie widziałem markowego odtwarzacza 2dinn w cenie ok 600zł czy nawet 1000-1200zł który byłby choć tak dobry technicznie jak używany aktualnie przeze mnie stary telefon (kupiony jako używka).
Jeśli możecie polecić produkt, który w takiej cenie kupię z Polskiej dystrybucji zachowując możliwość uzyskania pomocy gwarancyjnej lub rękojmi to prosiłbym o wskazanie, bo ja nic adekwatnego nie widzę.

Kupiłbym co najwyżej ramkę 2dinn z kraju skośnych okookich i będę zadowolniony..

Właśnie wątpliwści związane z jakością i ewentualne problemy gwarancyjne jak na razie powstrzymały mnie przed wydaniem pieniędzy na sprzęt zza Wielkiego Muru.

Z drugiej jednak strony, to chyba 90% wszystkich sprzętów elektronicznych i tak ma aziatyckie pochodzenie, choć niektóre firmowane są logiem producenta który lepiej się nam kojarzy..
Historie mojej młodości :
[url]https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=102&t=151548[/url]

staraj się nie rozlewać zbyt dużo przelewając z pustego w próżne...
Forumowicz
 
Od: 27 cze 2007, 17:07
Posty: 3143 (32/85)
Skąd: z odmętów
Auto: HONDA civic VIII
1,8 Stoczterdzieścikuniów z maską gazową na pyskach ciągnących sedana :-P

Postprzez infernus » 6 lis 2020, 07:18

zadra napisał(a):
kupić sobie fajną stację multimedialną renomowanego producenta i zamontować na 2 DIN


Ja nastawiłem się na jakiś "szpszęt" z obsługą CD, ponieważ nie posiadam i nie chcę posiadać zestawu muzyki na telefonie, czy pendrajwie.

Szybciej jest mi wrzucić płytę, która później sobie jeździ ukryta w odtwarzaczu a ja albo słucham radia, albo płyty i generalnie wyboru dokonuję jednym przyciskiem – jednym przyciśnięciem palca; bez przewijania i szukania odpowiedniej strony na multiwyświetlaczu ..


W pełni Cię rozumiem! Trochę to leniwe ale ja dokładnie mam tak samo :D

Z tym, że:

Szybciej jest mi wrzucić płytę, która później sobie jeździ ukryta w odtwarzaczu a ja albo słucham radia, albo płyty i generalnie wyboru dokonuję jednym przyciskiem – jednym przyciśnięciem palca; bez przewijania i szukania odpowiedniej strony na multiwyświetlaczu ..

Bazując na swoim doświadczeniu mogę już też coś komuś doradzić i sytuacje pomiędzy przełączaniem radio/cd na ekranie nie są bardziej skomplikowane niż naciskanie guzika. Sam posiadam stację multimedialną, co prawda bez CD/DVD i przełączanie nie jest problematyczne... uwierz mi na słowo :)

Dyndające pod kątem prostym do stacji pendrajwy również nie cieszą moich oczu – słabe to jest i już; mam wrażenie, że zaraz czymś zahaczę, wyrwę i rozwalę..

I tu pozwolę sobie się z Tobą nie zgodzić :) Są stacje z wyprowadzeniem USB na przednim panelu i są stacje z USB w tylnej części radia. Ja osobiście posiadam w tylnej części radia i kabel mam wyprowadzony do schowka. A w schowku jeździ ze mną dysk twardy (tak dokładnie, nie pendrive tylko dysk twardy, taki od laptopa). Jest bardzo pojemny i nie przeszkadza w niczym :) Zatem nic odstającego od deski rozdzielczej nie mam :)
Jedyną wadą mojej stacji jest to, że mam 1xUSB i jak chcę podłączyć android auto to muszę odpiąć dysk (mam nadzieję, że kiedyś Android Auto będzie bezprzewodowe i skończy się mój problem).
Żadnego innego podpinania telefonu nie ma. Stacja poprzez BT łączy się z telefonem, mam wtedy zestaw głośnomówiący, mogę dyktować sms, głosowo wybierać z książki telefonicznej, zapytać o pogodę, lub cokolwiek innego z google itd.. itd... jak dla mnie same zalety :D no i kamera cofania na ekranie :)

No ale stacja stacją... tylko co w niej piszczy w środku... to nadal ma być radio w sensie grania :) chinol nigdy nie zagra tak dobrze, jak markowy sprzęt z dobrym wzmacniaczem. Miejmy tylko nadzieję, że jak wstawisz chinola to nie popsujesz sobie odczuć audio :D
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2018, 13:46
Posty: 144 (2/11)
Auto: Mazda 2 DE
1349 cc
86KM
2009

Postprzez zadra » 6 lis 2020, 13:38

Miejmy tylko nadzieję, że jak wstawisz chinola to nie popsujesz sobie odczuć audio

Nie wiem, czy wstawię i nie wiem jeśli wstawię, to co to będzie.

Wydaje mi się jednak, że trudno aby zagrało gorzej niż stockowy sprzęt wstawiony przez producenta auta.
Na razie oddalam od siebie moment zakupu, bo sam nie wiem co wybrać.

Boję się z Allie...ss bo wydać tam tauzena i nie mieć możliwości zwrotu, albo ten zwrot urtudniony lub rozciągnięty w czasie na kwartał czy pół roku, to trochę bez sensu.
Gdyby jednak zagrało i działało ze dwa lata (oby jak najdłużej) to już by było fajnie, ale kto mi to zagwarantuje? Reklama na stronie azjatyckiego sprzedawcy?
Historie mojej młodości :
[url]https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=102&t=151548[/url]

staraj się nie rozlewać zbyt dużo przelewając z pustego w próżne...
Forumowicz
 
Od: 27 cze 2007, 17:07
Posty: 3143 (32/85)
Skąd: z odmętów
Auto: HONDA civic VIII
1,8 Stoczterdzieścikuniów z maską gazową na pyskach ciągnących sedana :-P

Postprzez infernus » 6 lis 2020, 13:48

Boję się z Allie...ss bo wydać tam tauzena i nie mieć możliwości zwrotu, albo ten zwrot urtudniony lub rozciągnięty w czasie na kwartał czy pół roku, to trochę bez sensu.
Gdyby jednak zagrało i działało ze dwa lata (oby jak najdłużej) to już by było fajnie, ale kto mi to zagwarantuje? Reklama na stronie azjatyckiego sprzedawcy?


Sam sobie odpowiadasz na pytania :) Słuszność w każdym słowie i myśli :D Więc po co się męczyć i martwić :D
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2018, 13:46
Posty: 144 (2/11)
Auto: Mazda 2 DE
1349 cc
86KM
2009

Postprzez zadra » 6 lis 2020, 16:11

infernus napisał(a):po co się męczyć i martwić


Masz rację, pier...olę nie kupuję, nie zakładam!! ;P

No, może się jeszcze zastanowię..
Historie mojej młodości :
[url]https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=102&t=151548[/url]

staraj się nie rozlewać zbyt dużo przelewając z pustego w próżne...
Forumowicz
 
Od: 27 cze 2007, 17:07
Posty: 3143 (32/85)
Skąd: z odmętów
Auto: HONDA civic VIII
1,8 Stoczterdzieścikuniów z maską gazową na pyskach ciągnących sedana :-P

Postprzez k31t » 6 lis 2020, 23:15

Już jest 2000 stron.
https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=936535

W Polsce też można kupić w dobrych pieniądzach. Na olx trzeba poszukać.
Mam to zwykłe za 90 USD tylko że 10 cali. Ale sam wszystko ogarnąłem, kable, ramka i aktualizacja radia.
I jakoś nie narzekam, a zwłaszcza dzieci
Forumowicz
 
Od: 8 maja 2019, 22:26
Posty: 67 (5/6)

Postprzez zadra » 23 lis 2020, 11:30

.nie przeczytałem jeszcze tych 2000stron na rosyjskim forum..
Translator nie ogarnia wszystkiego... :)

Znalazłem jednak opcję aby zachować gwarancję na 2 lata kupując od polskiego dystrybutora.
Muszę jednak jeszcze potwierdzić, że ma prawidłowe podejście do klientów- może znajdę jakieś opinie w necie, ale plusem jest, że prowadząc działalność podają swoje dane adresowe i kontaktowe w ogłoszeniu.
Na maila zwrotnego również czekałem od piątku wieczór do dzisiejszego ranka, tzn, że działają jako normalna firma –,warsztat od poniedziałku do piątku obrabiając zlecenia..

Mam następujące pytanie: czy warto dopłacać 10% wartości sprzętu za lepszą grafikę ?
Tańsza opcja za 1150zł ma na pokładzie mali 450
droższa za 1300 posiada Power vr g6110 ..
Pamiętam "mali " gdy trafiał na rynki w tańszych tabletach (oczywiście niekoniecznie mali 450)

Czy zastosowanie mali 450 znacznie zmienia pracę urządzenia? mocno wpływa na reakcję wyświetlacza, albo odczyt z kamery?
Nie widzę u siebie zastosowania do oglądania klipów video z yt w czasie jazdy, i nie wydaje mi się, abym znalazł na to czas przesiadując w aucie po dojechaniu do określonego celu..

Zatem, czy mali wystarczy do płynnej obsługi GPS, kamery albo dwóch kamer, bo myślę, że funkcje radiowe czy jakiś korektor na ekranie to na pewno obsłuży..

Tak z suchych faktów:
7" ekran, 8x1,5 ghz i reszta jak z opisu w ogłoszeniu :
https://t.allegro.pl/oferta/9813805461?utm_source=notification&utm_medium=platformMessage&utm_campaign=message-center-notifications-platformmessage&tr_n=offer&tr_id=d9ace107-0f03-401e-af89-5bdfcbff03e6&tr_d=allegro.pl&tr_s=WHBfbULL
Historie mojej młodości :
[url]https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=102&t=151548[/url]

staraj się nie rozlewać zbyt dużo przelewając z pustego w próżne...
Forumowicz
 
Od: 27 cze 2007, 17:07
Posty: 3143 (32/85)
Skąd: z odmętów
Auto: HONDA civic VIII
1,8 Stoczterdzieścikuniów z maską gazową na pyskach ciągnących sedana :-P

Postprzez Mr_Bartek » 23 lis 2020, 11:47

Masz link do tej drugiej stacji? Procesor 8x1,5GHz niestety nic nie mówi.

Dopisano 23 lis 2020, o 12:49:

Myślę, że razem ze zmianą "grafiki" zmienia się też procesor na lepszy.
Avatar użytkownika
Koordynator Forum
Koordynator Witryny
 
Od: 7 kwi 2014, 12:44
Posty: 3181 (148/189)
Auto: Jest: Grey Fūjin '03
Było: Mazda6 Tamura '07

Postprzez zadra » 23 lis 2020, 22:53

zaraz dokleję do tej odpowiedzi, ale z pamięci napiszę, że również 8x1,5..
pamięć mam dobrą...
niestety, nie byłem w stanie pobrać linka, aukcja się juz zakończyła..
Załączniki
20201123_230327.jpg
Historie mojej młodości :
[url]https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=102&t=151548[/url]

staraj się nie rozlewać zbyt dużo przelewając z pustego w próżne...
Forumowicz
 
Od: 27 cze 2007, 17:07
Posty: 3143 (32/85)
Skąd: z odmętów
Auto: HONDA civic VIII
1,8 Stoczterdzieścikuniów z maską gazową na pyskach ciągnących sedana :-P

Postprzez Mr_Bartek » 24 lis 2020, 08:19

To nadal niewiele mówi. Na 100% procesory są inne, a 8x1,5GHz w obu to zbieg okoliczności. Ekran też niby podali bo jest i rozmiar i rozdzielczość, a nie podali w jakiej technologii więc zapewne TN przez co nie będzie się tego dało normalnie używać.

Nie kupiłbym bez pełnej specyfikacji.
Avatar użytkownika
Koordynator Forum
Koordynator Witryny
 
Od: 7 kwi 2014, 12:44
Posty: 3181 (148/189)
Auto: Jest: Grey Fūjin '03
Było: Mazda6 Tamura '07

Postprzez zadra » 24 lis 2020, 11:57

Mr_Bartek napisał(a):Nie kupiłbym bez pełnej specyfikacj

co racja to racja..
Historie mojej młodości :
[url]https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=102&t=151548[/url]

staraj się nie rozlewać zbyt dużo przelewając z pustego w próżne...
Forumowicz
 
Od: 27 cze 2007, 17:07
Posty: 3143 (32/85)
Skąd: z odmętów
Auto: HONDA civic VIII
1,8 Stoczterdzieścikuniów z maską gazową na pyskach ciągnących sedana :-P

Postprzez zadra » 15 sie 2022, 13:00

zadra napisał(a):pier...olę nie kupuję, nie zakładam!


No i założyłem.
Działa szybko, po przekręceniu kluczyka wstaje od razu bez zbędnego laga.
Próbuję sobie teraz poradzić z aplikacjami które wymagają stałego dostępu do sieci aby prawidłowo funkcjonować.
Tak działa Yanosik, googlemaps, czy inne ryśki..

Co do dźwięków, to zazwyczaj słucham radia, urządzenie które zaimplementowałem ma odtwarzacz CD/DVD i Android10.
Już sparowałem telefon i rozmowy prowadzę przez zestaw głośnomówiący.
Szukam kamery na front, którą mogę kablowo podłączyć do urządzenia..


Mniejsza z tym..
Czy możecie podpowiedzieć jakie jeszcze użyteczne aplikacje przydają się w aucie?
Historie mojej młodości :
[url]https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=102&t=151548[/url]

staraj się nie rozlewać zbyt dużo przelewając z pustego w próżne...
Forumowicz
 
Od: 27 cze 2007, 17:07
Posty: 3143 (32/85)
Skąd: z odmętów
Auto: HONDA civic VIII
1,8 Stoczterdzieścikuniów z maską gazową na pyskach ciągnących sedana :-P

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderator

Moderatorzy Tuning i modyfikacje