Mazda 323C dziwny problem z radiem

Wszystko o modyfikacjach i budowie nagłośnień naszych aut.

Postprzez Conelrad » 25 mar 2020, 21:11

Witam wszystkich forumowiczów. Problem jest taki, że zakupiłem radio Blaupunkt Manchester 110, przewody zasilania, głośników i całej reszty podłączone są prawidłowo, jednak przy włączeniu radia, nie ma w ogóle dźwięku, głośniki milczą, a samo radio jest uruchomione. Dźwięk pojawia sie dopiero wtedy, kiedy wypnę kostkę iso odpowiedzialną za połączenie z głośnikami, i wepne ją spowrotem do gniazda, przy cały czas uruchomionym radiu. Więc kupiłem ten sam model radia, ponieważ pomyślałem, że radio mogło by od nowości trefne, ale problem jest niestety ten sam. Nie mam zielonego pojęcia co może być tego problemem, a tym bardziej jak go rozwiązać... Pozdrawiam wszystkich :)
Początkujący
 
Od: 25 mar 2020, 21:04
Posty: 1
Auto: Mazda 323C BA, 1997r. 1,5 88KM

Postprzez airbob » 3 kwi 2020, 18:08

Dość nietypowe zachowanie. Pierwsze co mi przychodzi do głowy to jakieś zwarcie na instalacji któregoś z głośników ale to by było cały czas. Chwilowe odłączenie wtyczki nie miało by wpływu. Może jednak warto to sprawdzić np. wypiąć z kostki piny i po kolei podłączać po jednym głośniku.
Naprawa WZMACNIACZY BOSE, Wyświetlaczy m6, Toyota Avensis
Naprawa ZMIENIAREK (także wysyłkowo) m3,m6,rx8,cx7,cx9 i inne
Wyjścia RCA do zewnętrznego wzmacniacza. Płyta startowa do nawigacji GH
kontakt 503304123
http://www.mazdaspeed.pl/forum/search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keywords=podz*+airbob*
Sprzedam oryginalny moduł zmieniarki na 6CD do mazdy 3 i 6, montaż
Żarówki podświetlenia klimatronika
kontakt 503304123
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 gru 2007, 09:55
Posty: 1544 (0/34)
Skąd: Wrocław gg8161056 tel.503304123

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy Tuning i modyfikacje