Mazda & Android – pytania odpowiedzi opinie

Wszystko o modyfikacjach i budowie nagłośnień naszych aut.

Postprzez maestro81 » 5 sty 2017, 12:47

Mamy sporo zagadnień w temacie standardowego nagłośnienia w mazdach, ale nie znalazłem specjalnie nic o tematyce stricte Andrusiowej. W związku z tym zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami i wrażeniami w tym temacie, aby stworzyć choćby małą bazę wiedzy i w tej poszerzającej się dziedzinie gadżetów motoryzacyjnych. Są to przecież smartfony, tablety oraz dedykowane i uniwersalne stacje samochodowe, które adaptujemy do naszych indywidualnych potrzeb.

Zapraszam do tworzenia i zgłębiania wiedzy w tym temacie <spoko>
Obrazek

Dobra rada:
Nie wstawaj, kiedy dzwoni budzik.
Oddzwonisz później :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 lip 2013, 20:08
Posty: 1297 (26/14)
Skąd: United Kingdom / Piła
Auto: Jest: Mazda6 GL'17
Była: MAZDA6 GH '08 Była: MAZDA 323F SPORT '03

Postprzez Roman8 » 29 sty 2017, 19:48

Znajdę gdzieś aplikacje Google MAPS po polsku? Zainstalowanie z Google Play nie wchodzi w grę bo nie mogę dodać konta Googla w android. Oczywiscie poszukuję APK zebym mogl to zainstalowac na usb.
Forumowicz
 
Od: 20 lut 2012, 12:08
Posty: 221 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 GY – Pb+LPG 2.0 – 2005 FL

Postprzez Kieras » 8 mar 2017, 14:31

Witam,

Jakiś czas temu zakupiłem radio na Androidzie 4.4.4 w miejsce oryginalnego do swojej Mazdy 6.
Jednostka to S160 z Roadnav o oznaczeniu M012(Mazda)
Wszystko działa poprawnie, ale jest jeden problem a mianowicie radio PIKA co jakiś czas.
Zawsze jest to podwójne beep-beep a chwilę po tym na dosłownie pół sekundy na małym wyświetlaczu w Maździe pokazuje się "NAVI SYSTEM" Pikanie jest w różnych odstępach czasu – czasem raz na 10 minut czy pół godziny a czasem 5 razy w 30 minut. Robi to także przy przekręceniu kluczyka na ACC gdy radio się włącza. Wgrywałem już najnowsze firmware i prosiłem o pomoc support z Roadnav, ale nikt nie może pomóc. Kombinowałem też z przeróżnymi ustawieniami itp i nic. Pomyślałem, że może tutaj znajdzie się ktoś kto już to przerabiał. Wiem, że po za mną, skarżą się też na to inni co mają M012 – ale nie każdy. Nikt nie wie o co chodzi i dlaczego to się dzieje. Radio jest BARDZO irytujące w dłuższej trasie...
Jakieś pomysły???

Pozdrawiam serdecznie!
Kieras
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy Tuning i modyfikacje