Powitanie głosowe przy otwieraniu drzwi

Wszystko o modyfikacjach i budowie nagłośnień naszych aut.

Postprzez Orisza » 17 sty 2013, 00:54

Witam, nie wiem czy do końca dobry dział wybrałem ale myślę, że ma to coś z tym wspólnego.

Jakiś czas temu wpadłem na trochę szalony pomysł, a wygląda on następująco. Chciałem, aby przy otwieraniu przednich/[jakich?] drzwi w mojej madzi dochodził damski głos z głośników np. "Front door opened" ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać, żeby takie nagranie było zsynchronizowane z np. radiem, głośnikami i czujnikiem otwierania drzwi (takim jak przy zapalaniu się światła) Ma ktoś jakieś pomysły ? i czy wgl jest to do zrealizowania ?

Pozdrawiam

Piotr
Orisza
 

Postprzez Xionc » 17 sty 2013, 16:58

Do zrealizowania jest :)

Jak chcesz osobny sygnał na każde drzwi, to musisz sprawdzić, czy krańcówki są wspólna do każdych drzwi czy wspólne dla wszystkich,

Prosty scenariusz, komunikat przy otwarciu drzwi.
1) budujesz sobie taki cyfrowy dyktafon: http://sklep.avt.pl/photo/_pdf/1700.pdf http://www.kamami.pl/index.php?ukey=pro ... 48ab5213c0 (lub coś podobnego)
2) integrujesz to z krańcówką od drzwi i działa.
3) Radiem się nie przejmujesz, bo to ma własny głośnik.
Pozdrawiam,
Xionc Krzysztof :)

Moje byłe: 2 x 323BG | 2 x 323BA | 1 x Xedos6 CA | 1 x Mazda6 GG | 1 x Mazda6 GH
statusTest
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 cze 2004, 23:25
Posty: 2479 (5/23)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda CX-7 2.3T AT AWD '08

Postprzez TOMMI07 » 23 sie 2013, 01:00

Orisza napisał(a):Witam, nie wiem czy do końca dobry dział wybrałem ale myślę, że ma to coś z tym wspólnego.

Jakiś czas temu wpadłem na trochę szalony pomysł, a wygląda on następująco. Chciałem, aby przy otwieraniu przednich/[jakich?] drzwi w mojej madzi dochodził damski głos z głośników np. "Front door opened" ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać, żeby takie nagranie było zsynchronizowane z np. radiem, głośnikami i czujnikiem otwierania drzwi (takim jak przy zapalaniu się światła) Ma ktoś jakieś pomysły ? i czy wgl jest to do zrealizowania ?

Pozdrawiam

Piotr


I jak to wygląda na dzien dzisiejszy?? bo nic nie chcwalisz sie efektami;)
tomekk
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lis 2012, 13:08
Posty: 127 (0/5)
Skąd: Słupsk
Auto: Mazda6/kombi/1999cm/141KM/2004r./

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy Tuning i modyfikacje