Wrażenia i dyskusje

Postprzez marek » 28 lip 2008, 14:42

Lulu napisał(a):2. apropo wjazdu ekipy anonimki to sory ale wjezdzacie o 1 czy 2 w nocy dosc duza kolumna, osoba funkcyjna prowadzila was dobrze i gdyby nie to ze troll sie zagapil gdzie ma rozstawic namiot ( byc moze mam zle informacje ale taka wersja do mnie dotarla) to dzwona by nie bylo


to chyba zostało wyjaśnione że nie chodzi o winę funkcyjnych – a komentarz że nastepnym razem zostaną pod bramą do rana to lepiej zostawić bez komentarza...


Lulu napisał(a):4. narzekacie ze funkcyjni nie wozili was na miejsca konkurencji .. a czy ktokolwiek kto zapytal o podwozke zostal odprawiony z kwitkiem ? b ja osobiscie niejednokrotnie kogos podwozilam tu czy tam .. wiec moze warto pzreczytac regulamin a potem miec pretensje...


słyszałem o conajmniej jednym przypadku odmowy "podwieznienia" i to jeszcze w sposób powiedzmy mało kulturalny


Lulu napisał(a):5. niepodoba wam sie to ze wjazdy i wyjazdy byly o konkretnych godzinach ... wyobrazcie sobie jaki bylby burdel na parkingu jak by kazdy wyjezdzal i wjezdzal jak by mu sie podobalo ... napewno doszloby do niejednego dzwona


jak mev (chyba) wspomniał odległość była nieduża więc nie sądzę że nie dało się zorganizowac jakoś po ludzku tych wyjazdów. I podkreślam – nie byłoby problemu gdyby na miejscu można było kupić choćby kawę czy coś ciepłego do jedzenia czy jakiegoś batonika – ile można na kiełbaskach z grilla i "gotowanej" coca-coli czy wodzie mineralnej. nie mówię o kąpieli.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 lis 2003, 02:08
Posty: 2402 (0/14)
Skąd: nad Bałtykiem
Auto: FR+Django+Rail

Postprzez piwo » 28 lip 2008, 14:52

a ja z innej beczki.nagrody super.zwlaszcza kierownica.jest ciezka. wiec wartosciowa tym bardziej.hahaha.
Jak mi ten samochód podnosi adrenalinę. Wy też się trzęsiecie jak wychodzicie z auta? Bo mnie drżą ręce i cały jakiś roztrzęsiony.
https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtop ... 0&t=115720
http://www.youtube.com/watch?v=ZhyGC3jS ... r_embedded
https://www.youtube.com/watch?v=jj-Hbid ... iwowarczyk
Avatar użytkownika
Koordynator Zlotów
 
Od: 13 lut 2005, 13:05
Posty: 4733 (217/128)
Auto: Opel Speedster 2001r. B207r,930kg,LSD,RWD, RaceTCS,semislick,320KM
1/4: 13,806s;
tor Poznań: 1m48,4s
tor Łódź 57,5s
Mazda 3 BM 2014r.

Postprzez Myjk » 28 lip 2008, 14:56

piwo napisał(a):a ja z innej beczki.nagrody super.zwlaszcza kierownica.
jest ciezka. wiec wartosciowa tym bardziej.

Podstawa jest wypełniona złotym deszczem Globusa to musi swoje ważyć. :D
Pozdor Myjk
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2007, 08:01
Posty: 5843 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: Mitsubishi Outlander
PHEV '20

Postprzez Xenocyd » 28 lip 2008, 15:01

piwo napisał(a):wiec wartosciowa tym bardziej.

jak zabraknie na reanimacje turbinki to puscisz na skupie metali koloroych i kasa jak znalazl :)


marek napisał(a):słyszałem o conajmniej jednym przypadku odmowy "podwieznienia" i to jeszcze w sposób powiedzmy mało kulturalny

no to przykre, ale jeden przypadek jeszcze o niczym nie swiadczy, ludzie przy organizacji schodzili nogi, spiekli sie na raka, nie brali udzialu w konkurencjach na ktore sie zapisali, zeby robic w tym czasie cos innego, wygladali jak zombie bo nie mieli kiedy usiasc i odpoczac czy cos zjesc (arczi w sobote kolo 17tej zalapal sie na pierwszy tego dnia posilek, a to nie jest odosobniony przyklad). mimo tego starali sie byc wszedzie, czasami jak widac emocje musialy znalezc ujscie. szkoda ze w taki sposob, ale moim zdaniem ten czy kilka innych incydentow nie powinien przesadzac o tym, ze funkcyjni byli zli – odwalili naprawde kawal dobrej roboty i chyba nikt by nie chcial wiedziec jak ten zlot by wygladal bez ludzi w czerwonych koszulkach (i bez nich), ktorzy z dobrej woli robili co mogli, zeby inni mogli sie bawic.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2007, 12:01
Posty: 2276 (102/157)
Skąd: czymiasto
Auto: Mietek

Postprzez Adaś » 28 lip 2008, 15:11

a jeszcze ja doleje oliwy do ogólnego ognia
































ałaaaaaaaaaaaa
<lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2004, 16:11
Posty: 5866 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BA Japan Muscle V6

Postprzez Lulka » 28 lip 2008, 15:12

Marek punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia i to sie nigdy nie zmieni :) wiec ...

a apropo wody, kawy kielbasy etc ... to przeciez u nas kazdy wszystko dostał za darmo ... wiec ... siostra miłosierdzia niech bedzie z wami wszystkimi :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2008, 01:19
Posty: 2749
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 BJ B3 '98
Mazda mx5 NB FL '02

Postprzez piwo » 28 lip 2008, 15:13

Myjk ty cholero jak mozesz.myslalem ze takie rzeczy to tylko w erze. <lol>
Jak mi ten samochód podnosi adrenalinę. Wy też się trzęsiecie jak wychodzicie z auta? Bo mnie drżą ręce i cały jakiś roztrzęsiony.
https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtop ... 0&t=115720
http://www.youtube.com/watch?v=ZhyGC3jS ... r_embedded
https://www.youtube.com/watch?v=jj-Hbid ... iwowarczyk
Avatar użytkownika
Koordynator Zlotów
 
Od: 13 lut 2005, 13:05
Posty: 4733 (217/128)
Auto: Opel Speedster 2001r. B207r,930kg,LSD,RWD, RaceTCS,semislick,320KM
1/4: 13,806s;
tor Poznań: 1m48,4s
tor Łódź 57,5s
Mazda 3 BM 2014r.

Postprzez tabaq » 28 lip 2008, 15:23

ale tu się nerwowo zrobiło, przebrnąłem przez te 6 stron postów i .....
cóż, dużo żali zostało tu wylane, niemniej myślę że ten kto chciał się na tym zlocie dobrze bawić to miał taką okazję i miło to będzie wspominał...
Zawsze można coś poprawić, tak samo jak za każdym razem może coś nie zagrać, niemniej nigdy się nie dowiemy (i całe szczęście) co by się stało gdyby ktoś nie stworzył regulaminu i potem z konsekwencją nie wcielał go w życie.
Brii wielkie dzięki za wszystko, to był mój pierwszy megazlot i ja wywiozłem jak najlepsze wspomnienia po nim <spoko>
Madzia sprzedana... był Japoniec z Japońską duszą... została Japońska dusza ;–) w Niemieckim aucie...
Obrazek

Obrazek – Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 cze 2007, 22:44
Posty: 564
Skąd: Szczecin
Auto: VW Passat 1,9 TDI B5 (3B)

Postprzez siewi » 28 lip 2008, 15:30

brii napisał(a):musieli za tą "przyjemność" zapłacić (jeśli byli kandydatami lub forumowiczami)

no tu mnie tez troche zdziwko strzelilo jak mi na wjezdzie wyskoczyli ze musze 80 zl zaplacic... bo juz na Ornecie bylem jako klubowicz,
i tez dlatego nie moglem isc na paintball bo kase mialem wyliczona na styk niestety :(
Ale poza tym to jestem bardzo zadowolony pobawilem sie poscigalem, poznalem pare osob, organizacja mi odpowiadala, bylo COOL <jupi>
Pozdrawiam wszystkich :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 gru 2007, 00:35
Posty: 266
Skąd: Lidzbark
Auto: 626 GW 2001
2.0 B+G

Postprzez marcinkosky » 28 lip 2008, 15:38

a ja nie dojechalem :P wybralem plaze, slonce, wycieczke do Sopotu itd. ale po tym co czytam to nie zaluje :P . Mysle ze nastepnym razem sie zjawie :D
V40 dCi – TATUSIOWOZ :) – było
Mondeo mk IV TDCI KOMBI :) – było
Focus mk2 TDCI sedan :) – było
Auris TS HSD :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2005, 15:14
Posty: 1462
Skąd: Warszawa
Auto: Prius P2

Postprzez mily200 » 28 lip 2008, 15:45

kiedy beda wrzucone wyniki poszczegolnych konkurencji??
Forumowicz
 
Od: 1 gru 2006, 11:12
Posty: 1886 (0/3)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: Seat leon i mx-5

Postprzez Veyron » 28 lip 2008, 15:57

Ja chcial bym pozdrowic wszystkich ktorych poznalem (szczegolnie "sąsiadów" ze stolicy, Wroclawia i nie tylko) i tych ktorych nie zdarzylem. Napewno z Borska przywiozlem duzo bardzo milych wspomnien, schodząca skóre z nosa i niechec do slonca przez najblizszy miesiac <lol>
Mimo tego na kolejny zlot rownie chetnie pojade :D

tabaq dzieki za fajna podroz i jestem pod wrazeniem twojej niepozornej "formuly"

Chudy dzieki za pamiec ;)

brii oraz funkcyjni, dzieki za organizacje i wklad wlozony w to aby bylo jak najlepiej i bezpiecznie.

Arczi dzieki za szczegolne pilnowanie bezpieczenstwa (szczegolnie po zmroku) na zlocie i powazne traktowanie wszelkich sygnalow.

linka dzieki za przejazdzke 6 ;)

Jak kogos pominlem lub czyjegos wkladu nie zauwazylem to z gory przepraszam.

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dzieki za super zlot :D
Driving is my EXTASY
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sie 2007, 12:52
Posty: 461
Skąd: Zagranica

Postprzez malutka » 28 lip 2008, 16:03

anonimka napisał(a):Malutka małe sprostowanie – nikt z naszej ekipy nie zaparkował gdzie chciał – prowadziła nas jakaś osoba funkcyjna (nie wiem kto to był) za którą jechalismy z predkoscia 3 km na godzine – przod kolumny zaparkował sie na koncu pola dopiero po tym jak był dzwon a reszta stała za mna i czekała na mozliwosc ruszenia się. Tak więc nie było z naszej strony samowolki – jechaliśmy zgodnie z tym jak nas kierowano i prowadzono. Zreszta cała nocna ekipa wypakowała sie dokladnie w jednym miejscu – wiec nie wiem skad się wzieło to nasze pseudo " rozjechanie się"

Ada-prowadziliśmy was ja i arczi-jego samochodem. Jak dojechaliśmy do zaplanowanego miejsca (na biwaku) za nami nie było nikogo z kolumny-zatrzymaliście się na wysokości dużego namiotu. Jak dobiegłam do Twojego auta, to owszem-za Tobą wszyscy stali, natomiast ci, co jechali przed Tobą zaparkowali wcześniej. Przynajmniej dwa samochody były postawione pomiędzy autami funkcyjnymi (nawet nie zauważyłam że była stłuczka). Później padła decyzja że macie wypakować rzeczy i odjechać, wszyscy zostali przekierowani dalej, a potem pojedynczo kierowali się do arcziego na wyjezdzie z biwaku i pojedynczo na parking ogólny. W tym czasie pilnowaliśmy wam rzeczy, potem staralismy się pomóc w rozbijaniu...zostało też podciągnięte światło, PLaster przyświecał trochę swoim autem.
Ale już rzeczywiście skończmy temat...Przykro mi że tak wyszło.

anonimka napisał(a):malutka – za to, że jako jedyna z nielicznych osób funkcyjnych wiedziałaś, że fajnie jest zobaczyć co słychać u ludzi na końcu pola namiotowego (czy wszystko ok, czy i jak sie rozbiliśmy itd...) i nie byłaś sznurem przywiązana do namiotu organizatorów

bardzo miło mi to słyszeć. ciężko było znaleźć czas żeby ze wszystkimi pogadać...

chudy napisał(a):Chciałbym dodać ze swojej strony że nie tylko osoby w czerwonych koszulkach dokładały swojego wysiłku do całości

dokładnie, wiem, że dużo osób pomagało :D to bardzo miłe!

marek napisał(a):4. Dobrze że wszyscy funkcyjni nie pili w sobotę bo byłby duzy problem z załatwieniem sprawy z problematycznymi goścmi,

taaa, a nawet nie wszyscy funkcyjni przespali sobotnio-niedzielną noc...położyliśmy się o 6 rano, a w ciągu nocy wygoniliśmy kilka skuterów, terenówkę i opla :D W ciągu dnia wciąż kręciły się motocykle, rowerzyści a nawet kierowcy osobówek (szaleńcy wjeżdżali lasem, przez okopy które robiliśmy w czwartek i piątek!)
Obrazek
good girls go to heaven bad girls go everywhere...
bad girl ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2006, 12:20
Posty: 5102 (265/152)
Skąd: Warszawa
Auto: マツダ MX-6 2.0 FS '92

Postprzez BratCukierka » 28 lip 2008, 16:08

malutka napisał(a):anonimka napisał:
malutka – za to, że jako jedyna z nielicznych osób funkcyjnych wiedziałaś, że fajnie jest zobaczyć co słychać u ludzi na końcu pola namiotowego (czy wszystko ok, czy i jak sie rozbiliśmy itd...) i nie byłaś sznurem przywiązana do namiotu organizatorów

bardzo miło mi to słyszeć. ciężko było znaleźć czas żeby ze wszystkimi pogadać...


a ze mną nawet się przywitałaś :D :)
Forumowicz
 
Od: 24 cze 2006, 20:21
Posty: 3953
Skąd: Brodnica
Auto: Toyota Yaris Hybrid '19

Postprzez Grzyby » 28 lip 2008, 16:30

marcinkosky napisał(a):po tym co czytam to nie zaluje

no to peszek – żałuj jednak :D
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez Lulka » 28 lip 2008, 16:31

co do uwiazania funkcyjnych w namiocie to zadko mozna bylo nas tam spotkac co najlepiej wiedza osoby ktore chcialy kupic koszulki ... bylismy tam glownie wtedy jak zmienialismy sie zeby ktos mogl cokolwiek zjesc umyc sie czy poprostu odspnac ;] poza tym to dziala w dwie strony jak ktos chcial mogl podejsc pogadac bo my nie mielismy sie czasu w tylki podrapac ;p
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2008, 01:19
Posty: 2749
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 BJ B3 '98
Mazda mx5 NB FL '02

Postprzez Linka » 28 lip 2008, 16:53

chudy napisał(a):Chciałbym dodać ze swojej strony że nie tylko osoby w czerwonych koszulkach dokładały swojego wysiłku do całości Nie zapominajmy o takich osobach jak Linka, Hitman, Boost, Xenocyd czy Veyron którzy to również bardzo się napracowali nie posiadając koszulek – bo to chyba nie o koszulki chodzi, lecz o chęci i włożoną pracę. Dlatego kieruję do wszystkich gorące podziękowania

i z pełną wzajemnością chudy ;)
Dzięki za Twoją rzyczliwość, koleżeńskie podejście a szczególnie za tę poranną kawkę którą nas raczyłeś :)

Veyron napisał(a):linka dzieki za przejazdzke 6

naprawdę nie ma za co. Prędzej ja powinienem Ci podziękować za pokaz umiejętności Twojego V6 gt. To był naprawdę niezły czad !

Veyron napisał(a):[...]Arczi dzieki za szczegolne pilnowanie bezpieczenstwa (szczegolnie po zmroku) na zlocie i powazne traktowanie wszelkich sygnalow.

to prawda – można było spokojnie zmróżyć oko bez obaw o wizyty niepożądanych gości. Pod tym względem prawdziwie i profesjonalnie zabezpieczona impreza.



Od siebie dodam, że był to nasz (wspólnie z żoną) pierwszy zlot. To co zobaczyliśmy, a przede wszystkim ludzie których poznaliśmy zapiszą się na długi czas miłym wspomnieniem w naszej pamięci.
Tu szczególne pozdrowienia dla ekipy ze Szczecina (Karoliny, Veyrona, Tabaq), Boosta, Chudego, Xenocyda, Greena, Hitmana i innych.


Bree, to był profesjonalny pokaz umiejętności organizacyjnych.


Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wspólną zabawę !
...i do zobaczenia następnym razem ;)
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 20 cze 2008, 23:18
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Auto: M6 GG 1,8 '07

Postprzez Pit » 28 lip 2008, 17:02

Myjk napisał(a):
Grzyby napisał(a):Poza tym chyba inaczej rozumiemy słowo "kultura".

O, dużo jest słów na K... Jedno z tych słów wyłazi notorycznie z Piotrusia na tym forum... :P

O co Ci chodzi misiu?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez KyRy » 28 lip 2008, 17:06

Krótko, zwięźle i na temat: Zlot uznaję za udany i nie żałuję, że się na niego wybrałem :)

Wielkie dzięki dla Xenocyda i jego dziewczyny za możliwość przechowania dużej ilości bagaży pod ich namiotem ;)

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na kolejnym zlocie <jupi>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 mar 2006, 15:02
Posty: 2302 (0/3)
Skąd: Kotlina Kłodzka
Auto: są:
121 1,3 92
Mx-5 1,6 95
Mx-5 1,8 96
Mx-5 1,6 92
Mx-5 1,6 93
były:
Mx-5 1,6 89
Mx-5 1,6 93
Mx-5 1,8 97
Mx-5 1,6 95
Mx-5 1,8 97
Mx-5 1,6 96
Mx-5 1,6 94
Mx-3 1,6 95
Mx-3 1,8 92
M5 2,0 05
Xed6 2,5 95

Postprzez Xenocyd » 28 lip 2008, 17:09

KyRy – jakby byla potrzeba to bym Ci te bagaze nawet na tylnym siedzeniu w swoim aucie do domu dowiozl ;) nie ma o czym mowic – jak moge pomoc to zawsze chetnie :) a jak widziales jeszcze duzo bagazu zmiascilby nasz namiot :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2007, 12:01
Posty: 2276 (102/157)
Skąd: czymiasto
Auto: Mietek

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów