WARSZAWA – cykliczne spotkania w każdy wtorek

Postprzez marcinkosky » 5 maja 2006, 21:52

ReServeD626 napisał(a):moze melisy?


nie podziekuje wole bro <diabełek>


marcinkosky napisał(a):Oni maja tylko te swoje tabliczki i tylko tym sie roznia od innych



marcinkosky napisał(a):Nie potrafia zarzadzic jednego spotkania z "SERII CYKLICZNYCH"


taka jest prawda, bo oprocz spotkan na Młocinach gdzie nie trzeba nigdzie dzwonic i nic zalatwiac oprocz kielbasy to nie zalatwiaja nam jako (zwyklym klubowiczom jaki forumowiczom) zadnych atrakcji, zawsze sie kims wysluguja :|
V40 dCi – TATUSIOWOZ :) – było
Mondeo mk IV TDCI KOMBI :) – było
Focus mk2 TDCI sedan :) – było
Auris TS HSD :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2005, 15:14
Posty: 1462
Skąd: Warszawa
Auto: Prius P2

Postprzez Anade » 5 maja 2006, 22:32

no ja sie pisze na najblizsze spotkanie w wawie :) chetnie sie pojawie tylko gdzie i kiedy??
Anade :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 lut 2005, 14:48
Posty: 330
Skąd: Warszawa
Auto: 323f BA 1.5 Z5 r. 95

Postprzez marcinkosky » 5 maja 2006, 22:40

Anade napisał(a):no ja sie pisze na najblizsze spotkanie w wawi


zapraszamy :D

wiec moze panowie PR wykombinuja cos no bo przeciez bedziemy mieli goscia z BYTOMIA :]
V40 dCi – TATUSIOWOZ :) – było
Mondeo mk IV TDCI KOMBI :) – było
Focus mk2 TDCI sedan :) – było
Auris TS HSD :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2005, 15:14
Posty: 1462
Skąd: Warszawa
Auto: Prius P2

Postprzez Jaksa » 5 maja 2006, 22:44

marcinkosky napisał(a):moze panowie PR wykombinuja cos no bo przeciez bedziemy mieli goscia z BYTOMIA
No to ruchy ..... <lol>
Serwis Mazdy Warszawa ( specjalizacja mazda nie mylić z autoryzacją :) ) http://www.autojaksa.com.pl
Nowy adres : Piaseczno ul. Sękocinska 19 ZAPRASZAMY
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2004, 23:46
Posty: 7848 (2/7)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 2017 GL 2.2 SKY-D/6 2.5 BP 2019 / Mazda 3 BP 2019 .2.0 122KM

Postprzez mbmaster » 6 maja 2006, 01:36

A kto bedzie z Bytomia bo jakos nie moge w watku znalezc?
Panowie to jest tak ze po tym dlugim weekendzie to kazdy sie wyrelaksowal wiec nie potrzebuje sie spykac. Zasadniczo to mozemy poczekac do Imoli i 12/05 sie na miejscu cos ustali. I tak jest super bo kiedys warszawskie zloty byly co miesiac ... dwa, wiec nie narzekajcie. Tak czy inaczej powinnismy robic grupowe przejazdy przez wawe zeby nas widzieli na ulicy. Inaczej na nowe osoby niema co liczyc. ja tam nie moge sie doczekac juz gokartow i moze fajniej jest tak poczekac do nastepnego spota z wami. Juz mam nowe sprzegileko i powoli szykuje sie do naprawy Vrisow.. nowa sonda lambda bedzie dzisiaj dlatego marcinkowsky szykuj sie <lol> Co najlespsze chuczenie w kole o ktorym mowilem, okazalo sie ze drazek kierowniczy poszedl i kolo mi [tiiit] na ostrym luzie ale jest na gwarancji wiec bedzie wymieniony za free <jupi> (zasrane zamienniki z JC)

NIe ma co narzekac na KS bo i tak dobrze ze ogarniaja co tydzien jakies spotkanko.

Dobra juz sie klade w halasie walcow i ciezarowek kladacych nowa nawierzchnie na kasprzaka. Mam ulicez prawdziwego zdarzenia... nowiusienki asfalt <jupi>
Zoom zoom Zoom
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 sie 2004, 23:26
Posty: 1101 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda RX-8

Postprzez Anade » 6 maja 2006, 06:51

mbmaster napisał(a):A kto bedzie z Bytomia bo jakos nie moge w watku znalezc


ja będe :D


marcinkosky napisał(a):zapraszamy


:D

pojawie się bo mam blisko :) od jaiegos już czasu siedze w wawie :P
Anade :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 lut 2005, 14:48
Posty: 330
Skąd: Warszawa
Auto: 323f BA 1.5 Z5 r. 95

Postprzez m4rcin » 6 maja 2006, 10:29

marcinkosky napisał(a):Ustalcie wkoncu czy spoty zostana przeniesione z wtorku na piatek

Osobiście jestem za pozostawieniem spotów we wtorek. W piątek niektórzy maja szkołę (studia zaoczne), poza tym jest ciepło i szykują się wyjazdy weekendowe (właśnie w pt.)
mbmaster napisał(a):Zasadniczo to mozemy poczekac do Imoli

A ja chcę się z Wami spotkać :D
Pytanie tylko gdzie??
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 21:51
Posty: 636
Skąd: 52.259°N 21.020°E
Auto: TT

Postprzez P0L4K » 6 maja 2006, 11:03

Holly napisał(a):mysle ze nie jest zlym pomyslem przeniesienie spotkan na piatki, bo kto nie bedzie sie wybieral na weekend bedzie mial mozliwosc dluzszego posiedzenia


madzre prawi, polac mu <piwo>
Główno-dowodzący LOŻY VIP'ów
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sie 2004, 12:23
Posty: 1124
Skąd: Warszawa
Auto: Passat B7

Postprzez Tommy_007 » 6 maja 2006, 11:46

Przedstawiciele działać !!
Nie pozwólcie żeby tak po was jechać <lol>

Szczególnie Sebek weź przewiń brata przez kolano i sprzedaj klapsa <bicz> bo sobie za dużo pozwala hahaha <lol>
Siedzący po prawicy GŁÓWNODOWODZĄCEGO LOŻY VIPów :)

Kabriolet do ślubu – 1964 Buick Skylark "Skowronek"
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 mar 2005, 20:21
Posty: 310
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 5 CR 2007r. 2.0 MZR-CD Galaxy Grey.
Buick Skylark Convertible 4.9 V8 1964r

Postprzez Sebekk » 6 maja 2006, 13:45

Marcinkosky widze ze chyba chcesz sie wykazac na forum... <lol> Ja tak samo jak Kubutek mamy rowniez poza forum swoje prywatne sprawy (tak samo jak Wy wszyscy) i nie mam najmniejszego zamiaru spedzac calych dni przy kompie i zachodzic w glowe co w tym tyg. Jesli Wam nie odpowada zajmowanie przez moja osobe stanowiska PR to zrezygnuje bo nie mam zamiaru sie klocic z jakims dziciakiem hahaha
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2005, 14:05
Posty: 518
Skąd: warszawa/łomianki
Auto: BMW E46 320d 150km;))

Postprzez Kubutek » 6 maja 2006, 13:47

Proponuję świerze powietrze zamiast pubu....

Powsin – strasznie dużo ludzi.... Ciężko zorganizować miejsce na rozpalenie ogniska... chociaż nie wiem jak jest we wtorki (byłem w weekend ostatnio) tak więc proponuję pozostać przy przetestowanych już młocinach :)
Dla nowo poznanych ludzi będzie blisko do oglądania Mazdeczek :) W powsinie nasze autka byłyby porozrzucane po całym parkingu a na dodatek daleko jest z parkingu do miejsc ogniskowych... Starzy bywalcy znają wszystkie prawie na wylot, goście z Bytomia chyba chętnie by obejrzeli nasze cudeńka :)

Tak więc zapraszamy Anade, oraz reszte oczywiście na młociny we wtorek od godziny... podejrzewam 18:00 już. Ja jak zwykle będę spóźniony bo praca.... :( ale będę na 100%

Do zobaczenia :)
Obrazek 323F BA KL :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 sie 2004, 11:51
Posty: 747
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323F BA 2,5 V6 '95
Smart ForTwo 0,8 CDI '03
Mazda 6 GY 2.0 CITD '07
Mazda CX7 2.2 CITD '10

Postprzez Sebekk » 6 maja 2006, 13:52

Kubutek napisał(a):proponuję pozostać przy przetestowanych już młocinach


calkowicie popieram i uwierzcie nie dlatego ze mam tam blisko...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2005, 14:05
Posty: 518
Skąd: warszawa/łomianki
Auto: BMW E46 320d 150km;))

Postprzez Kubutek » 6 maja 2006, 13:53

Sebekk napisał(a):
Kubutek napisał(a):proponuję pozostać przy przetestowanych już młocinach


calkowicie popieram i uwierzcie nie dlatego ze mam tam blisko...


Ja tak naprawdę do Powsina mam rzut beretem ;)
Obrazek 323F BA KL :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 sie 2004, 11:51
Posty: 747
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323F BA 2,5 V6 '95
Smart ForTwo 0,8 CDI '03
Mazda 6 GY 2.0 CITD '07
Mazda CX7 2.2 CITD '10

Postprzez ReServeD626 » 6 maja 2006, 15:52

ja też lubie młociny – [tiiit] miejsce na spotkania – chociaż nie liczy sie tak naprawde gdzie tylko z kim (loża vipów czuwa :P )

Sebekk napisał(a): Ja tak samo jak Kubutek mamy rowniez poza forum swoje prywatne sprawy

spoko – duża większość to rozumie :)


Sebekk napisał(a): Jesli Wam nie odpowada zajmowanie przez moja osobe stanowiska PR to zrezygnuje

a tylko spróbuj :> <klotnia> :P

Sebekk napisał(a): nie mam zamiaru sie klocic z jakims dziciakiem

marcinek dostanie lanie ;P
>>> pozdrowienia z syreniego grodu <<<
...serce bije w takt V-acht :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 cze 2004, 20:25
Posty: 517
Skąd: Wawa/Ryki
Auto: A acht V acht

Postprzez Overkill » 6 maja 2006, 17:09

Skoro spot jest na Młocinach, to ja jestem na 100% :D
Miałem iść na koncert do Stodoły ale wolę klubowe spotkanko :D
Forumowicz
 
Od: 14 sty 2006, 13:12
Posty: 320

Postprzez Sebekk » 6 maja 2006, 17:24

czyli postanowione NAJBLIZSZY SPOT ODBEDZIE SIE NA MLOCINACH :D ZACZYNAMY OD OKOLO 18. do zobaczenia :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2005, 14:05
Posty: 518
Skąd: warszawa/łomianki
Auto: BMW E46 320d 150km;))

Postprzez marcinkosky » 6 maja 2006, 19:52

Sebekk napisał(a):Marcinkosky widze ze chyba chcesz sie wykazac na forum...


chyba zes oszalal


Sebekk napisał(a):i nie mam najmniejszego zamiaru spedzac calych dni przy kompie i zachodzic w glowe co w tym tyg.


ale nikt ci nie kaze siedziec przy kompie 24h na dobe ale (bynajmniej ja) pomyslowosci od obydwu przedstawicieli (bo wkoncu co 2 glowy to nie jedna ;) )
V40 dCi – TATUSIOWOZ :) – było
Mondeo mk IV TDCI KOMBI :) – było
Focus mk2 TDCI sedan :) – było
Auris TS HSD :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2005, 15:14
Posty: 1462
Skąd: Warszawa
Auto: Prius P2

Postprzez marcinkosky » 6 maja 2006, 20:08

Tommy_007 napisał(a):Szczególnie Sebek weź przewiń brata przez kolano i sprzedaj klapsa bo sobie za dużo pozwala



ReServeD626 napisał(a):marcinek dostanie lanie


moim zdaniem na FORUM nie ma czegos takiego ze SEBEKK jest moim bratem i ze ja moge sobie pozwolic na wiecej czy cos takiego, jest wrecz przeciwnie bo jak wszyscy wiemy PRZEDSTAWICIEL REGIONU to jest odpowiedzialna funkcja i generalnie po to zostaliscie wybrani zrowno SEBEKK jaki KUBUTEK zeby ogarniac calosc i juz


Sebekk napisał(a):Ja tak samo jak Kubutek mamy rowniez poza forum swoje prywatne sprawy


ale sorry sami sie zgodziliscie wiec dzialajcie :P


Sebekk napisał(a):Jesli Wam nie odpowada zajmowanie przez moja osobe stanowiska PR to zrezygnuje


ujme to tak- chcesz to rezygnuj a jak nie chcesz to nie rezygnuj twoja sprawa, ale wywiazuj sie dobrze ze swoich zadan

Sebekk napisał(a):nie mam zamiaru sie klocic z jakims dziciakiem


dzieci to ty w to nie mieszaj <lol>
V40 dCi – TATUSIOWOZ :) – było
Mondeo mk IV TDCI KOMBI :) – było
Focus mk2 TDCI sedan :) – było
Auris TS HSD :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2005, 15:14
Posty: 1462
Skąd: Warszawa
Auto: Prius P2

Postprzez DEVIL » 6 maja 2006, 21:51

ej no, kurde nie klocic sie .Ja osobiscie uwazam ze nie mozna wszystkiego zwalac na Sebka i Kube poniewaz nie sa w stanie tego ogarnac to jest normalne ,uwazam natomiast ,ze powinno im sie podsuwac tematy do sprawdzenia ale trzeba brac pod uwage rowniez warunki miejscowe tzn:
1 miejsca parkingowe ,dobrze aby obok siebie
2 mozliwosc jakiegos ogniska lub rozstawienia grilla
3 mozliwosc swobodnego zachowania( jak wiadomo lubimy sobie przeklnac ,niektorych ludzi obok moze to draznic i maja racje)
Wiec jesli podsuwamy im miejscowki pomyslmy o tych kwestiach to nie jest 5 czy 10 osob,w ten sposob maja oni duzo latwiejsze zadanie.Ja na poczatku zaproponowalem parking w forcie wola dopoki bylo zimno i malo osob bylo to do przyjecia ale teraz jest nas duzo wiecej ( z czego sie ciesze) ,zwalac na PR jest latwo ale czy ktos postaral sie o rownie dobre miejsce co Mlociny? NIE!!! wiec darujcie sobie wszyscy krzywe teksty w ich strone,kolejna sprawa to tlumaczenie blisko – daleko kurde jak ktos nie chce nie musi nikt nie rozkazuje ze macie byc , lepiej 15 osob dobrze bawiacych sie niz ma byc 40 z czego wiekszosc narzeka ,takie jest moje zdanie
DEVIL
META SYSTEM – AUTOALARMY – GPS -KENWOOD MAGNAT AUDISON HERTZ – MONTAŻ , SPRZEDAŻ
696 442 463
RX 7 SA2 -było , 323 F BG 1992– jest , 626 Cronos 2.0 – jest
Chrysler leBaron 2,2 Tintercooler – jestPontiac TS 3,8 – jest
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 mar 2005, 16:42
Posty: 384
Skąd: Warszawa , Gocław
Auto: Mazda 626GW 2,0FS było Pontiac TS3.8 , Chrysler leBaron2,2T intercooler , Mazda RX7 SA2

Postprzez marcinkosky » 6 maja 2006, 22:07

No coz
widze ze tylko mi sie cos tam nie spodobalo w tych cyklicznych spotach, moze to przez to ze robi sie troche monotonnie hmm nie wiem (ale mam takie odczucia)

Wiec zamykam sie i juz nic nie mowie ;P :]
V40 dCi – TATUSIOWOZ :) – było
Mondeo mk IV TDCI KOMBI :) – było
Focus mk2 TDCI sedan :) – było
Auris TS HSD :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2005, 15:14
Posty: 1462
Skąd: Warszawa
Auto: Prius P2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów