Propozycja relacji video

Postprzez Tomsh » 9 sty 2006, 14:52

witam, troche mało się udzielam na forum wynika to troche z braku czasu. pomyslałem że fajnie by było pomysleć nad jakimiś fajnymi fotkami i video. Ja zajmuję się filmowaniem zawodowo więc coś mogę wypocić. Jesli macie jakieś wizje scenariusze itp. to piszcie. Pozdrowienia
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 11 kwi 2005, 10:13
Posty: 15
Skąd: Gdańsk
Auto: Mazda MPV 2.5TD 1996 r.

Postprzez Huano » 9 sty 2006, 16:58

Pomysł na video – pierwsza klasa! Trudno mi powiedzieć cokolwiek na temat scenariusza – zazwyczaj są to raczej spontaniczne zdjęcia (filmów jeszzce nie kręciliśmy – mówię o Pomorzu)> Jeśli zajmujesz się tym zawodowo to sądzę że najlpesze pomysły wyjdą właśnie od Ciebie :) Aczkolwiek także burza mózgów może przynieść ciekawe pomysły...
Pozdrowienia
Huano
---------------------
MX-3 1.8 V6 wersja USA '92. Była: 626 GD coupe 2.0i DOHC 16V FE3 '90 – niestety blacharka nie wytrzymała próby czasu...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 maja 2004, 10:00
Posty: 724
Skąd: REDA / k. Trojmiasta
Auto: MX-3 1.8 V6 wersja USA '92

Postprzez pestek » 11 sty 2006, 10:00

Pomysł jest extra ale co tu wymysleć, na wielka produkcje to nas niestać.
Są w Malborku dwie równoległe alejki w parku oddzielone rzędem drzew, ale raczej w zime są nieodśnierzone no i Ja bym się bał ścigać nawet niewielka prekością można wpaść w poślizg.
To by trzeba było latem nagrać równoległy sprint dwóch mazdziorek w parku, na żużlu, pomiędzy drzewkami. Myśle że by wygladło extra ale to jak by była możliwość się spotkać może latem albo kiedyś tam. Spróbuje wytążyć kore mózgową i poszukac jakiegoś miejsca ale nie gwarantuje. Jak coś będe miał to napisze. Pozdrawiam
"Kabura-ya Signal arrow"
Nowy projekt DOHC TURBO już ukończony :) Frajda niesamowita :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 maja 2005, 14:10
Posty: 510
Skąd: MALBORK
Auto: MAZDA mx3 BP-T

Postprzez Tomsh » 11 sty 2006, 10:26

Pestek fajne ujęcia by były kręcone z góry jak nasze Madzie przenikaja po ulicach Malborka, taki efekt z lotu ptaka. Pomyśl gdzie ewentualnie można takie ujęcia zrobić.Pozdrowienia
Profesjonalne filmowanie www.videotom.pl
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 11 kwi 2005, 10:13
Posty: 15
Skąd: Gdańsk
Auto: Mazda MPV 2.5TD 1996 r.

Postprzez pestek » 17 sty 2006, 08:02

No najlepiej to by bylo z wieży na "Zamku Wysokim" ale tam sie nie dostaniemy chyba że zaopatrzymy się w linay,haki i raki. :D :D :D
No ale powarznie to jest pare miejsc tylko nie wiem jak to zaaaraanżować :] dwa miejsca są jak będziemy jechac pod zamek: jedno w CH zawisza wysokość 1piętra można bez problemu wejść i przez okno nagrać cały sznur mazd a drugie to jest wysokość 4piętra pizzeria w CH jagiełło by trza też tam wejść i nagrać nas jak jedziemy po łuku pod zamek mam nadzieje że właściciel nie będzie robił problemu, chociaż pizze to tam ma drogie i cieniutkie. Jest jeszcze jedno miejsce wys 1 piętra duży balkon to tą trasa byśmy jechali z zamku. Fajnie by było nagrać nas z każdego z tych miejsc tylko jak, kto, żeby każdy jechał wozem w tym czasie.
"Kabura-ya Signal arrow"
Nowy projekt DOHC TURBO już ukończony :) Frajda niesamowita :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 maja 2005, 14:10
Posty: 510
Skąd: MALBORK
Auto: MAZDA mx3 BP-T

Postprzez oleńka » 18 sty 2006, 14:13

chłopaki wyluzujcie bo jeszcze nie było zlotu a wy juz macie foto i video relacje hahaha
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 lip 2005, 21:18
Posty: 414
Skąd: Gdańsk moje miasto:)
Auto: mazda 121 :)

Postprzez Jerry » 4 lut 2006, 13:07

Zamykamy
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów