14 września 2012 – Mapet-tuning Show The Best of Trends w Wawrzkowiźnie

Postprzez malutka » 29 lut 2012, 01:17

eŁDeZet napisał(a):ps2. malutkakobieta pełna kultury i wychowania brawo :)

Bardzo dziękuję za komplement :D Cieszę się, że to doceniasz :D

eŁDeZet napisał(a):ma ktos alternatywny kontakt z nim?? najlepiej telefon

Myślę, że na stronie organizatora znajdziesz wyczerpujące informacje: http://www.mapet-tuning.com/zlot/

Proszę i nie ma za co.
Obrazek
good girls go to heaven bad girls go everywhere...
bad girl ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2006, 12:20
Posty: 5102 (265/152)
Skąd: Warszawa
Auto: マツダ MX-6 2.0 FS '92

Postprzez Marianek » 29 lut 2012, 07:49

eŁDeZet napisał(a):tak jak moj na temat wyscigów w ol.

Zdaje się ze to jest niezgodne z prawem(wyścigi ,hazard paragraf sobie znajdź),samo z tajniaka to robienie wiec logiczne ze wylądował w koszu.
To co oferowałeś bez obrazy sport dla facetów którym dopiero jajka zarosły i chcą pokazać jacy to oni super męscy.
eŁDeZet napisał(a):Malutka doczytałem coś o wolności słowa ^^ serio wolność słowa na forum

Tak jest ,ale są tez regulaminy itp jak w życiu demokracja jest ale jest tez prawo które trzeba przestrzegać.

Na marginesie jesteś raptem od doby na forum a zdążyłeś obrazić kupę ludzi nie wnosząc nic do tematu wiec ban powinien być całkiem naturalny :)
Pozdrawiam
Marian
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 14:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez Barthez » 29 lut 2012, 09:43

dodam parę słów od siebie...
pisząc iż znam jedno auto stricte pod tą imprezę miałem na myśli auto Marka – 323s BA ;) uważam iż jest to jedno z najładniej przygotowanych pod tego typu imprezy (patrz, nie dotykaj). Oczywiście w klubie są też inne samochody bardzo dobrze przygotowane (dopieszczone) "optycznie" których nie będę wymieniał bo boję się że kogoś pominę i się na mnie obrazi. (10 na pewno, może z 15...) – to tylko moja subiektywna ocena ;)
Borys – nikt nikomu nie zabrania jechać na ten meeting ;) Masz fajną furkę, dobrze się czujesz na takich imprezach – życzę powodzenia i koniecznie pochwal się nagrodami <spoko> (Twój temat od dawna śledzę – gratuluję ;) )
co do autora tematu – wystawił na forum ogłoszenie i ma to w <dupa> co się w temacie dzieje. Ma zapewne inne zmartwienia niż jedno z wielu for...

eŁDeZet napisał(a):zalozylem temat o wyscigach to skoro tu jest tylu zwolennikow to czemu zostal usuniety??

widzę iż jesteś zbulwersowany więc postaram Ci się wyjaśnić tą decyzję:
piszesz iż:
eŁDeZet napisał(a):... w O...e odbędą się wścigi nocne... ścigamy się po 4 nie moge zdradzić trasy ani dokładnej daty chyba że na PRIV....

Już po przeczytaniu tego nasuwa mi się film F&F :P A na priva takie dane podasz? a będą tam dziwki, wóda i koks? hahaha
Dajesz reklamę nielegalnych wyścigów, a czy zdajesz sobie sprawę, że to forum może być czytane przez policję? (no chyba że łebmajster to zablokował ). Czy wiesz że wśród policjantów są użytkownicy (stali) forum? Czemu nie dałeś ogłoszenia do AŚ i nie rozklejasz plakatów po mieści? " Nielegalne wyścigi info pod tel (nr....) pytać o eŁDeZet"
eŁDeZet napisał(a):trasy będą ustawione na jak najmiejsze natężenie ruchu oraz aby każdy kierowca mógł wykazać się swoimi umiejętnościami

a jeśli się nie wykaże? to co będzię? macie karetkę? czy w tym przypadku dobijacie rannych aby się nie męczyli?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 kwi 2005, 19:05
Posty: 3325 (0/5)
Skąd: Earth
Auto: Jest

Postprzez Pit » 29 lut 2012, 10:18

Następna dyskusja z mądrościami z piaskownicy... Człowieka (Mapet'a), który organizuje rzeczone spotkanie pamiętam ze światka VW z czasów, kiedy ravo nie miał prawa jazdy, bawił się matchbox'ami i miał trądzik na facjacie... To nie jest oszołom w wieku lat dwudziestukilku od wczoraj interesujący się sceną tuningu, a siedzący w "branży" od dawien dawna człowiek. Z całym szacunkiem – to, że ktoś ma inny pomysł na coś, nie oznacza, że jest zły, bo nie jest mój... Czy mi odpowiadają tego typu imprezy – nie, wolę sport. Nie przyjadę więc, natomiast tego typu dysputy, przede wszystkim ich forma, nakreślają obecny poziom tego miejsca. Wyluzujcie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez Barthez » 29 lut 2012, 10:30

piszesz o tuning show czy nocnym SR?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 kwi 2005, 19:05
Posty: 3325 (0/5)
Skąd: Earth
Auto: Jest

Postprzez ravo » 29 lut 2012, 10:31

Pit napisał(a):miał trądzik

do tej pory mam....
masz rację gdy zaczynają się już docinki osobiste temat schodzi na niższy poziom jak to Pit napisał nakreślające poziom tego miejsca i jego samego. W takim razie wątek posprzątamy i zostawimy tylko informację o imprezie.
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez onyx » 29 lut 2012, 10:32

Pit napisał(a):... Człowieka (Mapet'a), który organizuje rzeczone spotkanie pamiętam ze światka VW z czasów, kiedy ravo nie miał prawa jazdy, bawił się matchbox'ami i miał trądzik na facjacie... To nie jest oszołom w wieku lat dwudziestukilku od wczoraj interesujący się sceną tuningu, a siedzący w "branży" od dawien dawna człowiek. Z całym szacunkiem – to, że ktoś ma inny pomysł na coś, nie oznacza, że jest zły, bo nie jest mój... Czy mi odpowiadają tego typu imprezy – nie, wolę sport. Nie przyjadę więc, natomiast tego typu dysputy, przede wszystkim ich forma, nakreślają obecny poziom tego miejsca. Wyluzujcie.


Pit, nie przesadzaj ;) czy coś co tu zostało napisane jest nieprawdą?? Tak się śmiesznie składa, że siedzę w tych tematach "branżowych" bardzo długo mimo, że jestem w wieku ravo :P Liczy się chyba bardziej doświadczenie, a nie kto ma jaką metrykę. Nie znam organizatora osobiście, ale zupełnie inne zdanie mam na temat jego pozycji na rynku i tego co oferuję. Pomysł na imprezę fajny by był, gdyby oprócz stania było coś jeszcze – nikt mu tego nie zazdrości – tylko to są fakty, do których organizator się nie odniósł. W uczciwość ludzką i to, że ktoś robi coś bezinteresownie przestałem już dawno wierzyć – nie bądźmy naiwni. Pasja pasją, a życie życiem. Tak czy inaczej, zdanie ma każdy swoje, jak <dupa> i trzeba to uszanować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 wrz 2010, 10:41
Posty: 2177 (68/52)
Skąd: tie city
Auto: wesoły kapelusznik

Postprzez Pit » 29 lut 2012, 10:40

Onyx – więc z całym szacunkiem, impreza nie spełnia moich wymagań (Twoich, moich) – nie jadę. Powstrzymuję się od subiektywnych sądów, domniemań, domysłów, budowania scenariuszy. Nie mam (i Ty i ja i cała świta tutaj kraczących) kompetencji opiniotwórczych w tej materii. Dziękuję.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez eŁDeZet » 29 lut 2012, 10:50

hahaha to co piszecie tylko potwierdza to co napisałem ja karzdy jest tu najmadzrzejszy ... nie rozumiem nie podobaja sie komus wyscigi uliczne to po co to kometowc siedzcie sobie w tych garażach i naklejajcie sobie te klubowe loga hehe:D


Ktos tu napisal ze obrazilem tu pare osob?? prosze podać przykład kogo jak obraziłem na forum ^^ to raczej mnie obraza sie na kazdym kroku bo jestem nowy na tym "forum" mam pomysly ktore nie mieszcza sie w glowie forumowiczom. sorki ale jak ktoś woli stac pod kauflandem czy inna biedronka i podziwiać swoje nowe nakładki na pedały to spoko ja wam nie zabraniam ale po co od razu negować kogoś kto ma inne pasje i inicjatywy?? ( tak samo jak zrobiliscie to z autorem tematu)

reasumując. Widze że to "forum " służy raczej do pisania bzdur dla ludzi ktorzy sa tu od
paru lat i maja swoj mały świat i swoje małe zabawki;] SPOKO mogłbym to uszanować gdyby nie to że istanieje cos takiego jak rejstracja na forum ...po co ona jest?? Stawiam na to że każdy nowy który ma inne zdanie jest "zjadany" przez forumowiczów a nastepnie banowany. takie mam odczucia patrzac na daty waszych rejstracji.

A jeszcze jedno do mojego tematu. Skoro boisz sie policji nie jestes pewien swoich umiejętnosci na drodze i wolisz zloty " super street racerów / tunerów " przy supermarketach spoko ja do tego nic nie mam ale po jaka cholere obrazac innych i wcinac im sie w pomysły??\\
zresztą podejrzewam że nawet gdybym był świety to na forum i tak bym dostał "opie..l" za to że aureola krzywa... jak konie z klapkami na oczach poprostu

zauważyłem również że każdy może w dowolnym temacie pisać o czym chce po prostu smiech na sali ^^ stworzcie jeden temat ogulny i tam niech kazdy hejtuje sobie do woli . pozdrawiam
Obrazek
Początkujący
 
Od: 28 lut 2012, 14:09
Posty: 17
Auto: Mazda 323 f BG 1.8 ( 150 km)
Nissan 200sx 2.0 ( 230km)

Postprzez Leszek » 29 lut 2012, 10:55

eŁDeZet napisał(a):i tam niech kazdy hejtuje sobie do woli

Zapraszam do biblioteki po słownik ortograficzny a potem do czaterii.

Starczy już tego OT. <cisza>
Jakiś tam podpis Leszka :P
Dark Defender
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 19:20
Posty: 3760 (21/55)
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Auto: Brak

Postprzez onyx » 29 lut 2012, 11:07

Pit napisał(a):Onyx – więc z całym szacunkiem, impreza nie spełnia moich wymagań (Twoich, moich) – nie jadę. Powstrzymuję się od subiektywnych sądów, domniemań, domysłów, budowania scenariuszy. Nie mam (i Ty i ja i cała świta tutaj kraczących) kompetencji opiniotwórczych w tej materii. Dziękuję.
Pit, nikt tutaj nic nie wymyśla ;) Odniosłem się do tego co zamieszczone zostało w 1 poście, a mechanizmy działania rynku nie są tajemnicą :)
Kompetencję jak najbardziej masz, podobnie jak reszta userów. Gdyby każdy zachowywał się w myśl zasady: "milczenie jest złotem" to to forum, jak i każde inne, nie miało by racji bytu.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 wrz 2010, 10:41
Posty: 2177 (68/52)
Skąd: tie city
Auto: wesoły kapelusznik

Postprzez eŁDeZet » 29 lut 2012, 11:09

nie dzięki mam słowników w domu wiecej niż w życiu na oczy widziałeś:) acha czyli amma rozumieć że juz tu pisać nie wolno po tym jak ja zwruciłem uwage na to że kazdy pisze co chce i gdzie ^^ hahahahahaha śmieszne ludziki ok już nic nie napisze ahahahah ADMINISTRACJA FORUM SPRAWNA 100%^^^


ps. widze jednak ze administracja nie jest taka zła onyx chyba pisze najmadrzej z tej całej bandy. brawo
Obrazek
Początkujący
 
Od: 28 lut 2012, 14:09
Posty: 17
Auto: Mazda 323 f BG 1.8 ( 150 km)
Nissan 200sx 2.0 ( 230km)

Postprzez Barthez » 29 lut 2012, 11:23

eŁDeZet napisał(a):mam słowników w domu wiecej niż w życiu na oczy widziałeś:)

eŁDeZet napisał(a):zwruciłem

eŁDeZet napisał(a):karzdy

eŁDeZet napisał(a):najmadzrzejszy

eŁDeZet napisał(a):ogulny


a co z nimi robisz?

pytałeś czemu Twój temat został usunięty – wyjaśniłem ;)
eŁDeZet napisał(a):nie jestes pewien swoich umiejętnosci na drodze

masz rację – nie jestem pewien – dlatego ścigam się na torach i KJSach
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 kwi 2005, 19:05
Posty: 3325 (0/5)
Skąd: Earth
Auto: Jest

PostTen post został usunięty przez eŁDeZet 29 lut 2012, 11:32.

Postprzez eŁDeZet » 29 lut 2012, 11:35

spoko ścigaj sie dalej co mi do tego?? Nic tak samo jak tobie do tego że mamy paru zapaleńców ścigających sie nocą w miastach rozumiesz czy nie bardzo?? tez sie czasem w kjsach scigam czasem . na ostatni mragowski przyjechalem w inenj postaci niż ierowca ale to juz inny temat.
Obrazek
Początkujący
 
Od: 28 lut 2012, 14:09
Posty: 17
Auto: Mazda 323 f BG 1.8 ( 150 km)
Nissan 200sx 2.0 ( 230km)

Postprzez Szymon » 29 lut 2012, 11:43

eŁDeZet napisał(a):Nic tak samo jak tobie do tego że mamy paru zapaleńców ścigających sie nocą w miastach rozumiesz czy nie bardzo??


tak panie. Nic mi do tego, przynajmniej póki nie wp....sz mi się w (najlepszym przypadku ) samochód ścigając się po mieście.
I właśnie o tę różnicę Bartezowi chodziło. Nie miej Mu za złe, że myśli trochę szerzej i widzi trochę więcej..
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 mar 2008, 00:01
Posty: 6451 (358/159)
Skąd: Tarnowskie Dziury
Auto: '13 Lexus IS250 III
'16 Scenic w Longu
'02 Mini Cooper
'04 Mazda Rx-8/4

Postprzez eŁDeZet » 29 lut 2012, 11:50

myśli troche szerzej??^^ hehehe chyba nie wiesz co piszesz bo sam sobie zaprzeczasz^^ zreszta po co ja tu do was pisze juz pisałem ze jestescie jak konie z klapkami na oczach macie swoją klikę swoje zdanie jestescie najmądrzejsi i nikt nie ma prawa miec innego zdania. w lidlu są nowe mieszki do skrzyni biegów jak by ktoś był zainteresowany ahahahahah
Obrazek
Początkujący
 
Od: 28 lut 2012, 14:09
Posty: 17
Auto: Mazda 323 f BG 1.8 ( 150 km)
Nissan 200sx 2.0 ( 230km)

Postprzez Szymon » 29 lut 2012, 11:53

eŁDeZet napisał(a):konie z klapkami na oczach



mam wrażenie, że jednak tak zachowują się ci, którzy nie zdają sobie sprawy z pewnych konsekwencji.



eŁDeZet napisał(a):chyba nie wiesz co piszesz bo sam sobie zaprzeczasz


a gdzie?
Chyba, że kiedy ktoś z Was w coś przypieprzy to od razu ze stopnia rasowego ściganta jest degradowany na kauflandowego onanistę? :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 mar 2008, 00:01
Posty: 6451 (358/159)
Skąd: Tarnowskie Dziury
Auto: '13 Lexus IS250 III
'16 Scenic w Longu
'02 Mini Cooper
'04 Mazda Rx-8/4

Postprzez eŁDeZet » 29 lut 2012, 12:01

Ja nie wiem o co ci chodzi widać ze nigdy na takim wyscigu nie byles nie wiesz jak to jest organizowane oraz zabezpieczane a udzielasz sie jak jakis znawca tematu. tak jak już wczesniej pisałem macie swoją klike na forum stałych "tunerów" i ja nie mam prawa z wami gadac na jakikolwiek temat bo nie znam sie na waszych kauflandowych zlotach na ktorych najwieksza atrakcją jest nowa instalacja elpidżi.Myślałem że tacy ludzie jak wy to raczej kalibra team^^ dobra nie zależnie co napiszecie w nastepnym poście to macie racje bo niechce mi sie pisac znowu tutaj .


PS. jak by ktoś chciał sie poscigac kiedyś po lesie ( bo kwestia miasta została przez was zjedzona) zapraszam w okolice mragowa wspaniałe szutrowe OS-y :)
Obrazek
Początkujący
 
Od: 28 lut 2012, 14:09
Posty: 17
Auto: Mazda 323 f BG 1.8 ( 150 km)
Nissan 200sx 2.0 ( 230km)

Postprzez Szymon » 29 lut 2012, 12:07

eŁDeZet napisał(a):Ja nie wiem o co ci chodzi widać ze nigdy na takim wyscigu nie byles nie wiesz jak to jest organizowane oraz zabezpieczane a udzielasz sie jak jakis znawca tematu.


alez oczywiście, że nie byłem i nie mam zamiaru w nim uczestniczyć. Co najwazniejsze – nawet jako bierny uczestnik ruchu drogowego w czasie, kiedy ktoś o tak ograniczonej wyobraźni, jak Ty, będzie cipiał w pobliżu :) Teraz rozumiesz? :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 mar 2008, 00:01
Posty: 6451 (358/159)
Skąd: Tarnowskie Dziury
Auto: '13 Lexus IS250 III
'16 Scenic w Longu
'02 Mini Cooper
'04 Mazda Rx-8/4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów