14 września 2012 – Mapet-tuning Show The Best of Trends w Wawrzkowiźnie

Postprzez Xxedos9X » 28 lut 2012, 23:15

ravo napisał(a):dobrze postaramy się otworzyć na german style i Russian erotic dance

Dobrze ze zmieniles subaryne bo na tamtej byl wiekszy stopien do pokonania jakbys sobie zazyczyl taniec na masce <glupek2> ! Pozdro
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 lip 2010, 14:47
Posty: 79
Skąd: Mazowsze/W'wa
Auto: Mazda Xedos 9 (Kosmo Blau meallic(A5)) TA KL 2.5 V6 94'

Postprzez ravo » 28 lut 2012, 23:16

hehe a na tylny spojler prawie nikt by nie wszedł :P
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Boris86 » 28 lut 2012, 23:17

ravo to po jaki Ch... się trzęsiesz jak nie rozważysz? Po co w ogóle wchodzisz w dyskusje? Nie możesz się doczekać jak nasmarujesz 13tysięcy postów czy co? Ludzie przecież przez takich malkontentów jak wy to się wszystkim odechciewa czegokolwiek.

Chłopaki się zebrali, organizują imprezę, zainteresowali sie i dają wam zaproszenie. Co więcej jeśli coś uważacie za złe i niekompetentne to proszą o sugestie co moga poprawić. A wy jedziecie po nich jak po burej suce, że śmieli supersportowe Mazdaspeed zaprosi., Bo tu wszyscy są superprofesjonalnymi ścigantami, w 90% w seryjnych autach w których 30% kobyłek zdechła kilka lat temu. Tryska faktycznie motorsportem to forum jak cholera. Nic tylko się organizatorzy powinni wstydzić że wogóle śmieli was poinformować o niej.

Malutka gdzie ty widzisz materiał do gazety? Bez twojego zezwolenia gazeta nic o tobie nie opublikuje, a jeśli będzie chciała to na pewno o to Cię poprosi. I większość osób dłubiących przy autach w takim wypadku była by zaszczycona że ich pasja została doceniona na łamach prasy specjalistycznej.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 gru 2004, 00:03
Posty: 1154 (0/5)
Skąd: Łódź
Auto: 323 BG KL V6
RX-8 Pandem v12
RX-8 RB25DET Neo
RX-8 R3
300ZX Strosek
Viper GTS
Cuda TT
Crossfire SRT6
Corvette C5
E30 325cabrio, E39 523

Postprzez ravo » 28 lut 2012, 23:19

Borys tutaj obowiązuje kultura wypowiedzi więc spokojnie.

Boris86 napisał(a):Po co w ogóle wchodzisz w dyskusje? Nie możesz się doczekać jak nasmarujesz 13tysięcy postów czy co?

nooo a potem wstawię to na fejsa
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez malutka » 28 lut 2012, 23:38

Boris86 napisał(a):A wy jedziecie po nich jak po burej suce, że śmieli supersportowe Mazdaspeed zaprosi., Bo tu wszyscy są superprofesjonalnymi ścigantami, w 90% w seryjnych autach w których 30% kobyłek zdechła kilka lat temu. Tryska faktycznie motorsportem to forum jak cholera. Nic tylko się organizatorzy powinni wstydzić że wogóle śmieli was poinformować o niej.

Przede wszystkim radzę nauczyć się czytać ze zrozumieniem <czytaj>
Ja w postach powyżej nie widzę aby ktokolwiek napisał że ma supersportową furę. Nawet słusznie było napisane:
Barthez napisał(a):a ile u nas w klubie jest takich aut? ja znam jedno i to jeszcze nie ukończone ;)

I to nie był sarkazm czy ironia tylko fakt. Więc raczej przyznaliśmy się do tego, że jeśli impreza ma pokazać "perły" to jest ich u nas mało.
A to, że niektórzy nie uważają takiej imprezy za atrakcyjną, to jest ich prywatnym zdaniem i uważam że mają do tego prawo. Nie każdemu taki typ imprezy moto musi się podobać – tylko pewnie według Ciebie w takim razie powinniśmy się nie odzywać? :)

Boris86 napisał(a):Malutka gdzie ty widzisz materiał do gazety? Bez twojego zezwolenia gazeta nic o tobie nie opublikuje

Wybacz ale opierając się na własnych doświadczeniach ośmielę się z Tobą nie zgodzić.
Uważam, że aż tak szczegółowe opisywanie auta do zgłoszenia na taki zlot nie jest potrzebne i dlatego kojarzy mi się to jednoznacznie. Co gazeta ma z sygnowania takiej imprezy – logiczne – materiał.
Boris86 napisał(a):I większość osób dłubiących przy autach w takim wypadku była by zaszczycona że ich pasja została doceniona na łamach prasy specjalistycznej.

Może i masz rację, ale ja już pisałam – niektórzy robią to dla siebie, nie dla "sławy" i spuszczania się nad artykułem w gazecie.

Boris86 napisał(a):Jak ktoś spędził rok, dwa, trzy dopracowując każdy detal w wozie to wie ile to kosztowało pracy i peklu i nie bedzie nic odpierdalał żeby swojemu cacuszku i cacuszkom innym krzywdy nie zrobić.

W teorii tak. Niestety życie nie raz pokazało, że jest inaczej.
Obrazek
good girls go to heaven bad girls go everywhere...
bad girl ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2006, 12:20
Posty: 5102 (265/152)
Skąd: Warszawa
Auto: マツダ MX-6 2.0 FS '92

Postprzez onyx » 28 lut 2012, 23:42

Boris86 napisał(a):Bez twojego zezwolenia gazeta nic o tobie nie opublikuje, a jeśli będzie chciała to na pewno o to Cię poprosi. I większość osób dłubiących przy autach w takim wypadku była by zaszczycona że ich pasja została doceniona na łamach prasy specjalistycznej.


Prasa specjalistyczna?? Nie bądź zabawny :D Oni tylko prezentują efekt czyjejś pracy, rzadko kiedy w ogóle proponując coś w zamian oprócz "popularności". Bazują na ludzkiej próżności i nic poza tym.
Koledze nawet nie dali jednego egzemplarza owej świetnej gazety – musiał sobie kupić sam. Ponadto nie miał za bardzo wpływu co się w artykule ukaże – artykuł zupełnie inaczej wyglądał niż było ustalone, za co potem były winne chochliki drukarskie ;)


Boris86 napisał(a):Chłopaki się zebrali, organizują imprezę, zainteresowali sie i dają wam zaproszenie. Co więcej jeśli coś uważacie za złe i niekompetentne to proszą o sugestie co moga poprawić. A wy jedziecie po nich jak po burej suce, że śmieli supersportowe Mazdaspeed zaprosi., Bo tu wszyscy są superprofesjonalnymi ścigantami, w 90% w seryjnych autach w których 30% kobyłek zdechła kilka lat temu. Tryska faktycznie motorsportem to forum jak cholera. Nic tylko się organizatorzy powinni wstydzić że wogóle śmieli was poinformować o niej.


Forum służy do wyrażania opinii i myślę, że autor wątku wie dzięki temu jaka by była odpowiedniejsza forma imprezy, aby zainteresować większe grono ludzi. Krytyka była konstruktywna, a autor wątku nie zabrał głosu w dyskusji oprócz założenia wątku (z resztą podobnie jak na innych forach).
Twojego zdania nikt nie kwituje w sposób jaki Ty prezentujesz, więc może spuść z tonu i zacznij czytać ze zrozumieniem, bo niepotrzebnie się nakręcasz. Wnioski, które były tu wyciągnięte nie zostały wymyślone – nie są to jakieś gorzkie żale. Najlepiej przeczytaj cały temat od początku :)

Masz rację, prawdziwy Motorsport czuć lepiej jak auta stoją na parkingu ;) Lepiej się ścigać 60% trupem niż stać przy 100% pomniku.
Z tego co zauważyłem, spora część uczestników zlotów klubowych lubi (oprócz części stacjonarnej) doskonalić swoje umiejętności. Czerpie z tego przyjemność i chyba o to chodzi. Jeżeli trudno Ci to zrozumieć to bardzo mi przykro.


Xxedos9X napisał(a):
ravo napisał(a):dobrze postaramy się otworzyć na german style i Russian erotic dance

Dobrze ze zmieniles subaryne bo na tamtej byl wiekszy stopien do pokonania jakbys sobie zazyczyl taniec na masce <glupek2> ! Pozdro

Ravo wiedział jakie zmiany będą :P Trenował na tym stepperze aerobik sportowy :D


ravo napisał(a):Borys tutaj obowiązuje kultura wypowiedzi więc spokojnie.

Boris86 napisał(a):Po co w ogóle wchodzisz w dyskusje? Nie możesz się doczekać jak nasmarujesz 13tysięcy postów czy co?


nooo a potem wstawię to na fejsa


hahaha hahaha hahaha
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 wrz 2010, 10:41
Posty: 2177 (68/52)
Skąd: tie city
Auto: wesoły kapelusznik

Postprzez eŁDeZet » 29 lut 2012, 00:02

Bardzo fajna inicjatywa:) tylko mam jedno pytanie czy jezeli bede chcial jechac 4 autami wraz z kolegami moge wyslac jedno zgloszenie z informacjami na temat wszystkich aut?? a i jeszcze jedno jezeli ktos odpusci sobie after-party bedzie sie gdzie poscigac z innymi chetnymi??


Jezu jacy ludzie z tego forum sa smieszni hehe;] " darmowy amteriał dla prasy" hehehe. tak prasa tylko czycha na wasze mazdy szczerze powiedziawszy dziwie sie ze watek nie wyladowal w koszu tak jak moj na temat wyscigów w ol.

WSPIERAM INICJATYWĘ W 100% widać że w polsce zaczyna sie coś dziać a nie zloty taczek pod kauflandem ^^ pozdro
Obrazek
Początkujący
 
Od: 28 lut 2012, 14:09
Posty: 17
Auto: Mazda 323 f BG 1.8 ( 150 km)
Nissan 200sx 2.0 ( 230km)

Postprzez Bartg » 29 lut 2012, 00:08

Może dlatego taka krytyka tu spadła, bo my lubimy swoimi seryjnymi niech nawet 90 konnymi Mazdami pojeździć, zamiast tylko stania pół dnia i oglądania ładnych aut :) Wiadomo, że takie imprezy też mają swoich zwolenników i nie ma co tutaj się zbyt ciśnieniować, po prostu już jesteśmy przyzwyczajeni do troszkę innego rodzaju zlotów ;)
Avatar użytkownika
Moderator
CUP 2011 miejsce 3
 
Od: 23 sty 2008, 22:25
Posty: 7808 (21/118)
Skąd: Łódź
Auto: Volvo V50 2.4 '04
EX Premacy FS Sportive '02
EX 323 CBA Z5 '98

Postprzez onyx » 29 lut 2012, 00:12

eŁDeZet napisał(a):Bardzo fajna inicjatywa:) tylko mam jedno pytanie czy jezeli bede chcial jechac 4 autami wraz z kolegami moge wyslac jedno zgloszenie z informacjami na temat wszystkich aut?? a i jeszcze jedno jezeli ktos odpusci sobie after-party bedzie sie gdzie poscigac z innymi chetnymi??


Jezu jacy ludzie z tego forum sa smieszni hehe;] " darmowy amteriał dla prasy" hehehe. tak prasa tylko czycha na wasze mazdy szczerze powiedziawszy dziwie sie ze watek nie wyladowal w koszu tak jak moj na temat wyscigów w ol.

WSPIERAM INICJATYWĘ W 100% widać że w polsce zaczyna sie coś dziać a nie zloty taczek pod kauflandem ^^ pozdro


Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 wrz 2010, 10:41
Posty: 2177 (68/52)
Skąd: tie city
Auto: wesoły kapelusznik

Postprzez Szymon » 29 lut 2012, 00:13

<lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 mar 2008, 00:01
Posty: 6451 (358/159)
Skąd: Tarnowskie Dziury
Auto: '13 Lexus IS250 III
'16 Scenic w Longu
'02 Mini Cooper
'04 Mazda Rx-8/4

Postprzez Boris86 » 29 lut 2012, 00:20

Malutka ,to ja radzę czytać ze zrozumieniem. Pada zaproszenie na imprezę Show & Shine, a odpowiedzią ze strony klubu jest że tu sie ludzie niebędą kopać w opony, oglądać, czy spędzać czas po prostu wśród współpasjonatów. Faktycznie tyle tu aut przygotowanych do profi upalania że aż nie nadążam czytać.

Onyx dla mnie możesz się ścigać nawet 100% trupem, kompletnie nic mi do tego.

Każdy niech sobie woli co chce. Ma ochotę się wybrać na zaproponowaną impreze to niech dopyta o to co ewentualnie jest nie jasne i GO! na impreze. Nie interesuje go impreza to po co bić piane? Nie należy od razu szydzić z grupy ludzi która chce coś zrobić w celu rozwoju imprez moto w kraju.
Brakiem kultury to tutaj jest z waszej strony ravo i onyx jakaś gadka o ruskich tańcach erotycznych, koniobijstwie, a następnie w temacie gdzie ktoś zaprasza was na zlot, przelecenie się po tusku, handlu subaru, cyckach i wszelkim co niezwiązane z tematem. Brawo chłopcy tak jak na vice prezesa i moderatora przystało dajecie piękny przykład. Obawiam się tylko że jak wszyscy wezmą z was wzór to odnalezienie jakiejkolwiek informacji stanie się tu kompletnie niewykonalne.

Dla jasności, Łódzki odłam MS chyba jednak takie stacjonarne imprezy trawi bo na organizowane przezemnie z roku na rok stawiał sie zawsze licznym samochodowym składem, a i ludzi też chyba to interesuje bo w grubych tysiącach odwiedzających można było liczyć.

Pozdrawiam, Dobranoc ... Zakończyłem dyskusję z wami.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 gru 2004, 00:03
Posty: 1154 (0/5)
Skąd: Łódź
Auto: 323 BG KL V6
RX-8 Pandem v12
RX-8 RB25DET Neo
RX-8 R3
300ZX Strosek
Viper GTS
Cuda TT
Crossfire SRT6
Corvette C5
E30 325cabrio, E39 523

Postprzez eŁDeZet » 29 lut 2012, 00:29

Boris ja po pierwszym temacie zauważyłem jak tu traktuje się outsiderów^^ lepiej sie z inicjatywami nie wychylać. tu wszyscy sa najmądrzejsi...
zalozylem temat o wyscigach to skoro tu jest tylu zwolennikow to czemu zostal usuniety?? to raczej stali bywalcy tego forum podziwiaja swoje mazdy zamiast wyjechac na swiatła. ewentualnie ustawią sie na lotnisku i jest git normalnie emocje jak w NFS ^^

ładny off top sie zrobił co do tematu to kontakt na PW Samochody zgłaszane to nissan 200sx Bmw e34 vw shirocko i OPEL Calibra hehehehe zarcik oplq nie bedzie bedzie VW golf 1 ale on sie nie sciga :)
Obrazek
Początkujący
 
Od: 28 lut 2012, 14:09
Posty: 17
Auto: Mazda 323 f BG 1.8 ( 150 km)
Nissan 200sx 2.0 ( 230km)

Postprzez onyx » 29 lut 2012, 00:43

Praktycznie wszystko co jest w tym wątku jest odpowiedzią dla ludzi, niezorientowanych jaki ma przebieg tego typu impreza i czego może się spodziewać. Może to nie jest wypisane w pkt., z pełną powagą (poczucie humoru wskazane) i nie opatrzone pieczątką zarządu, ale w pełni oddaje obraz.
Nikt Ciebie nie obraził, tym bardziej organizatora ani żadnej marki czy kogokolwiek – to Twoja wyobraźnia. Kolokwializmy z mojej strony czy Ravo mają bardziej charakter folklorystyczny i stanowią element większości for – możesz zawsze nas pozwać za obrazę uczuć i moralne zgorszenie <spoko>
Podejrzewam, że na co dzień takim "świętoszkiem" nie jesteś – więc nie rób z siebie hipokryty.


Boris86 napisał(a):Onyx dla mnie możesz się ścigać nawet 100% trupem, kompletnie nic mi do tego.

Tak właśnie czynię :)

Boris86 napisał(a):Pozdrawiam, Dobranoc ... Zakończyłem dyskusję z wami


Ufff, dzięki :) Ciężko się rozmawia z osobą, która nic nie chcę nic zrozumieć a napina się jak Rejtan z gołą klatą.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 wrz 2010, 10:41
Posty: 2177 (68/52)
Skąd: tie city
Auto: wesoły kapelusznik

Postprzez malutka » 29 lut 2012, 00:47

eŁDeZet napisał(a):dziwie sie ze watek nie wyladowal w koszu tak jak moj na temat wyscigów w ol.

hmmm może dlatego, że mimo wszystko jest to legalna impreza nie opierająca się na ściganiu się po publicznych drogach za kasę? :)

Wiesz życie troszkę różni się od gry Need For Speed czy filmu Szybcy i Wściekli – choćby tym, że nie będziesz miał kolejnej szansy bądź kaskadera i możliwości powtórki sceny.
Ale do niektórych rzeczy po prostu trzeba dojrzeć.
Śmiejesz się, że pchamy wózki sklepowe pod Kauflandem – ok. Serdecznie Ci nie życzę, abyś po którejś z tych swoich fascynujących nielegalnych imprez musiał toczyć kółka swojego wózka inwalidzkiego, bądź kładł kwiaty na grobie kolegi.
Olej trzeba mieć nie tylko w silniku czy skrzyni ale i w głowie...

A jak Ci się nie podoba, że tutaj większość ludzi preferuje bezpieczne imprezy na zamkniętych terenach, gdzie przynajmniej postronnym osobom nie można zrobić krzywdy, to po prostu tu nie zaglądaj.

Nawiasem mówiąc "profesjonalne" grupy SR nie chlapią paszczą o swoich spotkaniach na każdym forum...

Boris86 napisał(a):Malutka ,to ja radzę czytać ze zrozumieniem.

Przyznam się całkiem szczerze, że czytając Twoje wypowiedzi można mieć problem. Jeszcze raz polecam lekturę tematu, bo nie zauważyłam aby ktokolwiek napisał tutaj że w Klubie jest mnóstwo profi aut do upalania.
Nawet przed chwilą pewien Łodzianin napisał:
Bartg napisał(a):Może dlatego taka krytyka tu spadła, bo my lubimy swoimi seryjnymi niech nawet 90 konnymi Mazdami pojeździć

Więc naprawdę nie rozumiem o co TY kręcisz dym. Nikt się nie wywyższa, nie pisze że ma najlepszą furę na świecie i że jest mistrzem kierownicy. Każdy napisał szczerze co myśli nie używając wulgaryzmów i nie mając pretensji, że ktoś myśli inaczej.

Boris86 napisał(a):Dla jasności, Łódzki odłam MS chyba jednak takie stacjonarne imprezy trawi bo na organizowane przezemnie z roku na rok stawiał sie zawsze licznym samochodowym składem, a i ludzi też chyba to interesuje bo w grubych tysiącach odwiedzających można było liczyć.

A kazałeś im podawać numer buta i rozmiar gaci przed przyjazdem? :) Boris – nie porównuj spotkań w gronie Klubowym, gdzie ludzie się znają i wiedzą czego się po sobie spodziewać, do spędu kilku marek z całej polski...
Owszem fajnie, że ktoś wychodzi z inicjatywą, ale to nie znaczy, że wszyscy mamy paść na kolana i zgodnie twierdzić że to [tiiit] pomysł...

Puki będzie istniała wolność słowa mam zamiar z niej w pełni korzystać, czy to się komuś podoba czy nie.
Obrazek
good girls go to heaven bad girls go everywhere...
bad girl ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2006, 12:20
Posty: 5102 (265/152)
Skąd: Warszawa
Auto: マツダ MX-6 2.0 FS '92

Postprzez eŁDeZet » 29 lut 2012, 00:56

malutka nie wiem co napisałaś bo niechciało mi sie tego czytać bo w połowie zrobiło sie żałosne ^^ na forum podałem tyle info na ile mi pozwolono nie ja jestem organizatorem i nie bede mial z tego profitu chyba ze bym podjął jakiś wyscig a nastepnie go wygrał :)

A i przepraszam że mam inne zdanie niż "to forum " ale uwazam ze wyscigi dla satysfakcji tym bardziej na 1/4 mili sa tak samo sensowne jak gra w pokera na zapałki.


PS. nie wiem dlaczego tu jest taka tendencja " gówniany zlot /wyscig/cokolwiek ale i tak posmiece troche w temacie mimo ze nie interesuje mnie to"
Obrazek
Początkujący
 
Od: 28 lut 2012, 14:09
Posty: 17
Auto: Mazda 323 f BG 1.8 ( 150 km)
Nissan 200sx 2.0 ( 230km)

Postprzez ravo » 29 lut 2012, 00:58

Z ciekawości, nie obrażając ale ile masz lat :) ?
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez malutka » 29 lut 2012, 01:05

eŁDeZet napisał(a):na forum podałem tyle info na ile mi pozwolono

Bardzo się dziwię, że Ci pozwolono...
eŁDeZet napisał(a):uwazam ze wyscigi dla satysfakcji tym bardziej na 1/4 mili sa tak samo sensowne jak gra w pokera na zapałki

A ja uważam, że ściganie się o 3tysie i jeszcze spraszanie na taką "imprezę" ludzi przez ogólnie dostępne forum jest śmieszne. Ale rozumiem, że na wyścigi z wpisowym na kilka tysięcy, organizowane w ściśle ograniczonym zaufanym gronie Cię po prostu nikt nie zaprosi, więc cieszysz się tym co masz dostępne :D

ravo napisał(a):Z ciekawości, nie obrażając ale ile masz lat :) ?

Ravo zostaw, bo Cię oskarżą o pedofilię :P
Obrazek
good girls go to heaven bad girls go everywhere...
bad girl ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2006, 12:20
Posty: 5102 (265/152)
Skąd: Warszawa
Auto: マツダ MX-6 2.0 FS '92

Postprzez Bartg » 29 lut 2012, 01:06

Boris86 napisał(a):Dla jasności, Łódzki odłam MS chyba jednak takie stacjonarne imprezy trawi bo na organizowane przezemnie z roku na rok stawiał sie zawsze licznym samochodowym składem, a i ludzi też chyba to interesuje bo w grubych tysiącach odwiedzających można było liczyć.


Ta w grubych milionach od razu, nie przesadzajmy ;) A poważnie to owszem jak jest jakaś tego typu impreza lokalna i nie trzeba płacić 50zł + pasażerowie za postawienie auta na kawałku asfaltu to owszem przyjeżdzaliśmy z chęcią zaprezentować klub i spędzić miło czas we własnym gronie, ale traktowaliśmy to bardziej jako większe spoty z możliwością zaprezentowania klubu, a nie swoich aut, bo to nie jest klub tuningowy, a tym bardziej grupa ludzi nastawiona na grube projekty i chęć pokazywania swojego auta światu. Także pod tym względem prezentujemy zupełnie odmienne poglądy ;)
Avatar użytkownika
Moderator
CUP 2011 miejsce 3
 
Od: 23 sty 2008, 22:25
Posty: 7808 (21/118)
Skąd: Łódź
Auto: Volvo V50 2.4 '04
EX Premacy FS Sportive '02
EX 323 CBA Z5 '98

Postprzez malutka » 29 lut 2012, 01:10

Bartg napisał(a):Ta w grubych milionach od razu, nie przesadzajmy ;) A poważnie to owszem jak jest jakaś tego typu impreza lokalna i nie trzeba płacić 50zł + pasażerowie za postawienie auta na kawałku asfaltu to owszem przyjeżdzaliśmy z chęcią zaprezentować klub i spędzić miło czas we własnym gronie, ale traktowaliśmy to bardziej jako większe spoty z możliwością zaprezentowania klubu, a nie swoich aut, bo to nie jest klub tuningowy, a tym bardziej grupa ludzi nastawiona na grube projekty i chęć pokazywania swojego auta światu. Także pod tym względem prezentujemy zupełnie odmienne poglądy ;)

Otóż to <spoko> Bardzo ładnie napisane Bart!
Obrazek
good girls go to heaven bad girls go everywhere...
bad girl ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2006, 12:20
Posty: 5102 (265/152)
Skąd: Warszawa
Auto: マツダ MX-6 2.0 FS '92

Postprzez eŁDeZet » 29 lut 2012, 01:12

ravo i ty tu jestes kims wazznym na tym "forum " ?? Jak chcesz podyskutowac na temat nie związany z topem to napisz do mnie pw.

Ps.Malutka doczytałem coś o wolności słowa ^^ serio wolność słowa na forum ??^^^^^ ahahhahahahahahah ty w to wierzysz?? nie zdziwie sie jak dostane ban za to ze pouczam ravo kimkolwiek on jest ^^
ps2. malutkakobieta pełna kultury i wychowania brawo :)


założyciel tematu chyba uciekl juz z tego miejsca...ma ktos alternatywny kontakt z nim?? najlepiej telefon
Obrazek
Początkujący
 
Od: 28 lut 2012, 14:09
Posty: 17
Auto: Mazda 323 f BG 1.8 ( 150 km)
Nissan 200sx 2.0 ( 230km)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów