WARSZAWA – Usmiech Mazdy dla dzieciaków 2011

Postprzez AmRoZ » 3 maja 2011, 12:31

"Uśmiech Mazdy dla Dzieciaków" akcja na rzecz Domu Dziecka Nr 2 im. Janusza Korczaka 01-202 Warszawa, ul. Jaktorowska 6

Obrazek

Klub MazdaSpeed, a dokładniej grupa mazowiecka organizuje akcję dla dzieciaków dla wszystkich zainteresowanych osób poniżej przedstawiam plan działania ustalony po wczorajszym spocie przez naszą grupę.

1. Sprawa najważniejsza i najpilniejsza i na już, każdy z Was w pracy w domu u znajomych organizuje składkę pieniężną na ten cel, Ustaliliśmy wspólnie na spocie dla osób z grupy mazowieckiej, że składamy się po 50zł nie jest to cena sztywna a wywoławcza jeżeli ktoś na ten cel może i zechciałby przeznaczyć więcej naturalnie będzie to mile widziane, jeśli ktoś nie może dać 50zł może dać mniej liczy się każda złotówka, myślę że cena nie jest wygórowana jest nas na tyle że za tą cene naprawdę wiele będziemy mogli zorganizować. Później podam dokładny numer konta do siebie jak ogarnę i wyczyszczę konto którego nie używam na co dzień.
Następnie otwieramy temat dla wszystkich w klubie MazdaSpeed z całej polski i również organizujemy składkę symboliczne 10zł od każdego mazdowicza nie z grupy mazowieckiej myślę że to też nie będzie krzywdą 2 piwa mniej jednego wieczora od każdego chyba będziemy wstanie tyle poświęcić(temat przykleję jak wszystko po dopinamy w całość). – Tutaj również cena nie jest sztywna taką tylko zaproponowaliśmy że była by miło widziana.

1a. Na co przeznaczamy kasę – Pamiętajcie jeśli znacie kogoś jakąś firme która była by wstanie zorganizować dla nas to wszystko o czym zaraz napiszę poniżej wykorzystajcie taki kontakt.

prezenty dla dzieci, nie wypada jechać z pustymi rękoma więc zorganizujemy małe paczki ze słodyczami dla dzieciaków, jeżeli ktoś ma nie potrzebne gry na Xbox, jeżeli ktoś jest lub posiada płyty dvd z filmami które chciałby również przeznaczyć na ten cel będą mile widziane, jeżeli macie jakieś miśki nie potrzebne i inne zabawki również, my składamy się tylko i wyłącznie na słodycze a reszta prezentów jak kto woli i jeśli posiada może przeznaczyć.

– dom dziecka jest w remoncie brakuje wszelakiego typu środków czystości detergentów, pod tym pojęciem kryje się bardzo dużo produktów od papieru toaletowego po szczoteczki do zębów, proszki do prania, płyny, ręczniki, domestosy etc ...

– jeżeli uzbieramy na tyle pieniążków by zakupić odkurzacz było by również miło bo tego najbardziej brakuje, oraz innych urządzeń AGD jak czajniki, gofrownice, tostownice, etc wszystkie tego typu rzeczy.

– w planach planowane jest zorganizowanie aukcji dzieciaki są uzdolnione malują i dziargają będzie można im kupić materiał potrzebny do tego celu, my dostaniemy w zamian od nich te prace które potem wystawimy na aukcjach, i te pieniążki przeznaczymy na pomoc dla nich naturalnie zaś kupując kolejne rzeczy.

– Organizujemy ognisko tutaj już sprawa oczywiście jest taka że kupujemy lub szukamy firm które nam udostępnią środki do tego grila/ogniska czyli kiełbasy chleb węgiel napoje, etc ... wiadomo o co chodzi.


2. Organizowane atrakcje dla dzieciaków
– 5.06.2011(niedziela), organizujemy nasze spotkanie czyli MazdaSpeed dla domu dziecka nr2.

– przewidywane atrakcje te które nas nic nie kosztują tylko dobre chęci to oczywiście jak najliczniejsze przybycie nas mazdowiczów w wyznaczonym miejscu umożliwienie dzieciakom wejście do samochodu oraz mała przejażdżka z nimi w aucie. Tam na miejscu opieekunowie mają zagospodarować czas tak byśmy nie stali jak na spotach tylko intensywnie i miło spędzili ten czas, jeśli ktoś ma jakieś pomysły a ap ropo gier zabaw które można by z nimi przeprowadzić mile widziane.

– Organizujemy ognisko

– Organizujemy mecz piłki nożnej dzisiaj kolega ma porozmawiać z dyrektorką w sprawie wynajęcia hali gdzieś obok ośrodka jeśli się nie uda, sprawa wyląduje do Gromacka który ogarnia sprawy piłki nożnej i postara się dla nas coś zorganizować, ale fajnei bybyło gdyby tam gdzieś bliżej coś się znalazło żebyśmy nie musieli tyle jechać.

– na miejscu potrzebna nam będzie jak największa ilość aparatów chyba że ktoś załatwi jednego profesjonalnego, pamiętajcie z tej imprezy musi być później zrobiony chociażby slideshow z krótkimi filmikami i zdjęciami żeby można go było umieścić na stronach o2.pl i innych.

– Organizujemy planujemy wypad na tor kartingowy RCW, gdzie po wczorajszej rozmowie z szefostwem okazało się ze mają bardzo dobre kontakty z Mazdą polska tu w warszawie :) Mazda organizowała już u nich kilka imprez jeśli dowiedzą się że planujemy tego typu akcję powinno udać mu się załatwić sponsoring z ich strony co by było dla nas jak najbardziej konkretną pomocą.


– Ja ze swojej strony dzisiaj jesczę ostateczne pogadam z ludźmi w pracy by dowiedzieć się co dokładnie oferujemy z naszej strony, i wtedy wysyłam m@ila do marka ( RCW ) a ten przekazuje to dalej do mazdy.

To tyle jak narazie mam nadzieję że o wszystkim pamiętałem i o niczym nie zapomniałem w razie czego na bieżąco będę informować ....

dziękuje wszystkim tym którzy się przyczynią do pomocy!


----- 13.05.2011 ------

Podsumowanie dzisiejszego dnia.

– do akcji dołącza grupa motocykli ciężkich ( robią składkę również u siebie )
– do akcji dołącza jakoobcycles custom bikes dając dwa rowerki dla dzieciaków
– do akcji dołącza http://wynajemlimuzyn.waw.pl dając busa na transport dzieciaków z ośrodka na tor.


Mamy logo naszego projektu wygląda


Obrazek

W pon. będzie pierwszy "plakat" prezentujący pierwsze spotkanie które odbędzie się w ośrodku i wtedy ruszamy z Facebookiem na ostro.

profil jest już zrobiony tylko jeszcze go nie publikuje bo po co skoro nie jest dopięte wszystko jak należy.

Jak już będzie public wtedy edytuje temat i poproszę o otwarcie go dla wszystkich.


Co do składki Panowie nie ma na co czekać wszystkie chętne osoby które chcą pomóc i wpłacić na ten cel i bawić się razem z nami proszę wpłacać pieniążki na moje konto , potrzebujemy ok 1000zl min. żeby zorganizować samą imprezę na torze kartingowym więc nie jest to mało i nie jest to dużo przy takiej ilości osób jaką mamy w klubie, do tego trzeba pamiętać że są jeszcze potrzeby inne związane z niedzielą więc kwota troszkę się powiększa ale wierze że damy radę.

Na koncie póki co jest 150zł które wpłaciłem ja ... robimy listę osób które się zrzuciły na forum w tym temacie na pierwszej stronie, po każdej wpłacie będę edytować listę proszę więc w tytule przelewu pisać swojego NICKA z forum by ułatwiło to nam sprawę.


Imie nazwisko
Nick z Forum
eKONTO 70 1140 2004 0000 3002 6333 3442
Andrzej Mroziński
os.Pawlikowskiego 18c/42
44-240 Żory

Siwy proszę o wysłanie wiadomości do wszystkich z grupy mazowieckiej z infem na jakie konto wpłacamy i po ile pamiętajcie ze ustaliliśmy że każdy z nas z gr. mazowieckiej wpłaca po 50zł naturalnie jeśli ktoś nie ma rozumiemy i każda kwota jest ważna, każdy daje tyle na ile może sobie pozwolić i w jakim stopniu chce by akcja w pełni się udała, nikt nie będzie z tego rozliczany, proszę również potraktować temat poważnie i nie komentować wpłat mniejszych niż 50zł przez resztę uczestników imprezy.


<wow> <wow> <wow> <wow>3 688,90 PLN tyle już mamy :D .... <wow> <wow> <wow> <wow>

Dziękujemy serdecznie wszystkim niżej wymienionym za wsparcie.

1.AmRoZ
2.Luker81
3.XLORD
4.Anonimowy forumowicz
5.arjot
6.CezaR83
7.Siw-y
8.EMSON85
9.dominator7
10.KINKI
11.trolix
12.RIKI
13.Bionda8
14.sewa
15. anonimowa wpłata z karty kredytowej :P
16. JAKSA
17.GNAT
18. FASOLA
19. _BADYL_
20. qazxsw1
21. DrafFter
22. mx6sc
23. Borys
24. ARCHITEKCI
25. MarQs
26. ATIS
27. TIMMY666
28. PAWswi
29. jerzyna8
30. micagh
31. ZAHARIASH
32. SKRZACIK86
33. Gonia
34. MARIO929
35.RIŚTA
36. NELL8
37. NORBY
38. DROZDEK
39. OGR85
40. EFKAA
41. netis7
42. GaCeKkK
43. kmparts
44. benen
45. Mroczeks
46. Qchar
47. Pani LIDIA
48. DOMENICA
49. loockas
50. bezy i Kornelia
51. sylwkoc
52. polok
53. MARIIANEK
54. buczos
55. galicjanin
56. Pan Tomasz
57. SIM60
58. gutek_wrb
59. WodnikSzuwarek
60. SOOCHY1
61. KAROLQ
62. SYLWIA 323F
63. STACHAN
64. MARZENA
65. VERNITUS
66. KRAKUSIK MX-3
67. elpietro
68. aLechu
69. tomosin
70. Lulu
71. Speed
72. JOHNNYB
73. BRUNEK
74. Mazd Max
75. jurastkd
76. Artur – nie z forum
77.Karol – nie z forum
Ostatnio edytowano 28 cze 2011, 19:37 przez AmRoZ, łącznie edytowano 21 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez Brunek » 3 maja 2011, 13:05

Fajny pomysl AmRoZ.Jednak wczesniej trzeba bedzie wytypowac dom dziecka,zadzwonic i zapytac sie czego najbardziej beda potrzebowali... Kiedys pamietam ze znajomymi ze stowarzyszenia fotograficznego robilismy podobne niespodzianki domom dziecka.Nawet bysmy sie nie spodziewali jakie moga miec potrzeby domy dziecka, dlatego wiem, ze wczesniej lepiej zadzwonic i zapytax.

Wybaczcie za brak polskich liter, odpisuje z komorki.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 kwi 2010, 13:49
Posty: 76
Skąd: Warszawa / Bielany
Auto: Mazda 3 HB BL Sport DiSi i-stop 2011/2012 2.0 Benzyna

Postprzez AmRoZ » 3 maja 2011, 13:17

Dokładnie zdaje sobię z tego sprawę, trzeba wybrać jeden dom, zapytać czy wogóle się na to zgodzą czego dzieci potrzebuję a z naszej strony dodatkowo dać możliwość obejrzenia naszych autek usiąść za kierownicą pobawić się nimi etc .... coś by tego dnia poczuły się że nie są same ... a my dodatkowo sobie z tego dnia możemy świetny filmik nagrać czy zdjęcia porobić fajna akcja i napewno miło byłą by odebrana od oglądających.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez mx6sc » 3 maja 2011, 21:00

pomysł świetny jestem za ,
mnie śmiało możesz liczyć pomogę i zaciągnę jeszcze miłe autko czy dwa a i mogę pogadać z kolegom z klubu motocykli ciężkich czy b y nie chcieli do takiej akcji się przyłączyć :)
mx6 ge kl,
323bf b6 R.I.P.,
323bf b6t 4x4,
probe fs,
xedos6 kf
mx-6ge kl,
mx-3 b6 sohc,
626 gd gt fe3n,
Forumowicz
 
Od: 12 maja 2007, 20:25
Posty: 562
Skąd: brwinów
Auto: punto 1.4 8v......

Postprzez AmRoZ » 3 maja 2011, 23:09

Zostało bardzo mało czasu ... raptem miesiąc tak więc powiedzmy że do piątku pomyślmy nad jakim domem się skupiamy, gdzie później zadzwonimy i ustalimy co i jak ... później kolejny tydzień na zbieraniu chętnych oraz zastanowieniu się nad tym kto ile i po ile ... o ile taka będzie potrzeba ale z pustymi rękoma nie wypada do dzieci jechać ... no i potem czekać do tego dnia ... tak więc NA JUŻ ! szukamy ośrodka wszystkie propozycje proszę póki co kierować tutaj, a jeśli siwy się zgodzi założymy nowy temat w naszym dziale do tego wydarzenia.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez Siw-y » 3 maja 2011, 23:31

Godzę się ;)

Akcję jak najbardziej popieram ale musi być zorganizowana i dopięta na ostatni guzik aby nie było żadnych zgrzytów, kiedyś już była taka akcja zorganizowana dzieciaki co prawda były w wieku starszym ale bardzo się ucieszyły oprócz giftów, słodyczy i napojów bardzo spodobały im się różne konkursy z symbilicznymi nagrodami a także przejażdżki autami :)

Także zakładaj temat. Trzeba znaleźć szybko ośrodek który wymaga większej pomocy, podejrzewam, że będzie to jakiś na peryferiach miasta, jak już się ustali to trzeba zebrać info co taki ośrodek potrzebuje, zabawek i maskotek to podejrzewam, że już żaden nie chce.

edit:
Tu masz tematy jak to m. in. malutka ogarnęła :)
MazdaSpeed dzieciom!
WARSZAWA – pomoc dla Domu Dziecka w Równem
Obrazek
¼ – 16,851s
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2006, 13:36
Posty: 9625 (2/41)
Skąd: Warszawa
Auto: présidentiel

Postprzez AmRoZ » 3 maja 2011, 23:42

Super jutro to ogarnę + akcja na Facebooku ... bo dziś już nie dam rady jestem padnięty.


Dzięki za akcept, mam nadzieję że wszyscy wspólnie załatwimy to sprawnie. Tu nie chodzi o nas tu chodzi o dzieci które zasługują na taki gest z naszej strony.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez Don Corleone » 4 maja 2011, 01:26

Ja się chętnie piszę :)
Padre
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 sty 2007, 11:14
Posty: 1442
Skąd: Pruszków
Auto: BA KF->NB BP->FE 13B

Postprzez bionda8 » 4 maja 2011, 10:30

ja również się piszę:) świetny pomysł!
JOY doesn't want to go home yet :]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 cze 2010, 23:18
Posty: 67
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda Xedos 6 99'

Postprzez Riki » 4 maja 2011, 13:02

Joł po "rocznej" przerwie :P
Pomysł z dniem dziecka przedni – zorientuję się po rodzinie czy przypadkiem coś nie zostało po maluchach :) jak coś będę miał to oczywiście się podzielę.

Poleci mi ktoś sprawdzonego gazownika w Wawie czy okolicach? mój drugi wóz do śmigania na co dzień tj. GD A/T <serduszka> zaczyna palić 16l LPG/100km więc nieco za dużo. Niestety skalana LPG ale tak musi być :) będę wdzięczny za jakieś namiary.... chyba, że ktoś z Was zna temat to się dooogadamy.
mazparts.pl
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 29 sty 2004, 21:48
Posty: 5584 (2/3)
Skąd: Warszawa
Auto: 626 GE KL '94

Postprzez arjot » 4 maja 2011, 15:30

Dobry pomysł z dzieciakami <spoko>
Jesli będę w Warszawie to jak najbardziej się piszę, super inicjatywa.

ps.. kiedyś o tym wspominałem, tak dla przypomnienia jakby ktoś szukał klubowego polaru... :)
http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=80&t=118017
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lut 2010, 16:33
Posty: 817 (3/14)
Skąd: Warszawa/Kabaty
Auto: Jest :MX-5 NBfl Memories III '05
Była: 3 BK Z6 sedan

Postprzez Brunek » 4 maja 2011, 15:49

Ja oczywiście również jak nie będę wtedy na urlopie i będę na miejscu w Wawie to oczywiście również pomogę :) W tej inicjatywie.

A przy okazji. Będę chciał zrobić z AC małe zatarcie parkingowe. Mam ubezpieczenie w MTU i chyba zrobię to bezgotówkowo (aby nie bawić się gotówkowo bo i tak pewnie mniej mi wycenią). Dowiedziałem się, że będę musiał dostarczyć ubezpieczycielowi tzw. "upoważnienie na warsztat"... No i teraz pytanie czy warto zrobić to przez jakieś ASO i ich blacharnie/lakiernie (jaką polecacie?) w sumie to bym tak wolał, aby to było oryginalnie zrobione lub ewentualnie jakiś inny warsztat lakierniczy, tutaj w tym wątku wcześniej polecany warsztat na Liwskiej.

Dajcie znać co o tym myślicie.

Dzięki
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 kwi 2010, 13:49
Posty: 76
Skąd: Warszawa / Bielany
Auto: Mazda 3 HB BL Sport DiSi i-stop 2011/2012 2.0 Benzyna

Postprzez gutek_wrb » 4 maja 2011, 21:57

Proponuję utworzyć wątek np. Uśmiech Mazdy dla dzieciaków <slonko>
I tu poprowadzić dalej w kierunku co i jak <serduszka>
Ja osobiście piszę się w tym temacie na Tak <spoko>
papa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 mar 2010, 23:52
Posty: 1317 (39/22)
Skąd: WolnaRepublikaBieszczad
Auto: CeX-30 -AWD aktualnie

Postprzez siwuski » 4 maja 2011, 23:16

Myślę że jest to bardzo dobry pomysł, pomożemy jak będziemy mogli.
viewtopic.php?f=137&t=97747
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 maja 2010, 22:20
Posty: 165
Skąd: "Z Mokotowa" - oj to dobrze, że nie z Warszawy
Auto: MX3 – 1.8 V6 EC –"Czarna Perła"

Postprzez AmRoZ » 5 maja 2011, 08:35

gutek_wrb napisał(a):Proponuję utworzyć wątek np. Uśmiech Mazdy dla dzieciaków <slonko>


Jak dla mnie świetna nazwa, zostania taka wykorzystania jestem po wstępnych rozmowach w pracy na temat takiej akcji i możliwości małego sponsoringu dzisiaj kolejne rozmowy zobaczymy czy uda się coś załatwić, co do Was mam wielką prośbę proszę aby ktoś kto ma kontakt z z kimś z góry od MAZDY w warszawie zgłosił się z taką inicjatywą i porozmawiał na temat małego sponsoringu czy była by taka szansa czy przyłączyliby się do akcji etc .... pokażmy że Mazda pomaga !

sorki że temat jeszcze nie powstał oficjalny ale mam za dużo w pracy na głowie po nieobecności mojej 3 tyg. w pracy, najpóźniej w weekend taki temat powstanie na forum, a jak się uda to jeszcze dziś założę wieczorkiem a moderator poprzerzuca posty.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez arjot » 5 maja 2011, 08:55

Nie wiem czy nie prościej uderzyć do kilku ASO w Warszawie. Jakoś nie bardzo wierzę w dycyzyjność MMP.
Z drugiej strony gdyby im pomachać marchewką że zdjęcia z ich bannerkiem, promocja, dar serca i te sprawy... Wiem, że to niezbyt miłe ale może wizja promocji poprzez pomoc do nich przemówi.. A dla dzieciaków im więcej atrakcji tym lepiej więc żadna różnica.
Myślę, że przez facebooka jest szansa zainteresować – tam tego typu akcje ludzie "lubią", więc może "mazda.pl" "aso boltowicz" się dołączą..
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lut 2010, 16:33
Posty: 817 (3/14)
Skąd: Warszawa/Kabaty
Auto: Jest :MX-5 NBfl Memories III '05
Była: 3 BK Z6 sedan

Postprzez AmRoZ » 5 maja 2011, 09:23

Jak tylko uzyskam dzisiaj zgodę na promocję akcji od SMOGA, autokraty i innych portali z o2.pl gdzie pracuje a graficy zrobią mi logo akcji, będzie prościej i wtedy taki FUNPAGE czy wydarzenie zrobię na fejsie, i uderzymy dalej, ale póki co możecie wspomnieć właśnie przy rozmowach z ASO etc Mazdy że taka szansa jest na uzyskanie patronatu, a to się wiąże z tym że ich logo etc będzie na portalu wykorzystane jako promocja. A to zapewne duży plus dla nas w takiej sytuacji. Zobaczymy jeszcze nikogo w pracy ma by pogadać, powoli się schodzą więc trzymajcie kciuki.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez arjot » 5 maja 2011, 10:51

To ja przy okazji dzisiejszej wizyty zagadnę kogoś rozumnego w ASO Bołtowicz. Napiszę jak mi poszło, trzymajcie kciuki :]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lut 2010, 16:33
Posty: 817 (3/14)
Skąd: Warszawa/Kabaty
Auto: Jest :MX-5 NBfl Memories III '05
Była: 3 BK Z6 sedan

Postprzez AmRoZ » 5 maja 2011, 11:30

Pamiętaj żeby wspomnieć o możliwości promocji salonu na stronach o2.pl jeśli się grupa zaangażuje w to ... wszystko idzie w dobrym kierunku u mnie ekipa jest jak najbardziej na tak ... graficy zadeklarowali się że jeśli nie zgodzi się grupa to i tak wspomogą graficznie nas ... więc to już duży plus ... ale myślę że reszta też podejdzie do tematu poważnie. Tu nie chodzi o nas tylko o dzieci które potrzebują nas tego dnia ....
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez arjot » 5 maja 2011, 12:17

<spoko>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lut 2010, 16:33
Posty: 817 (3/14)
Skąd: Warszawa/Kabaty
Auto: Jest :MX-5 NBfl Memories III '05
Była: 3 BK Z6 sedan

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów