WARSZAWA – Usmiech Mazdy dla dzieciaków 2011

Postprzez AmRoZ » 27 maja 2011, 14:55

Świetny pomysł :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez szigi_digi » 27 maja 2011, 16:04

Witaju, od początku uważnie czytam co będzie działo się 5.06 wiem że z naszego regionu planuje przyjechać Widzewianka TM i Bartg mam nadzieje że zbierze się większa ekipa ja oczywiście też będę:) Kilku krotnie pracowałam na podobnych imprezach z dziećmi mam nadzieje że się przydam :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 sty 2011, 23:34
Posty: 87
Skąd: Aleksandrów Ł/Łódź
Auto: Mazda 323F BJ 1.6 '01

Postprzez CezaR83 » 27 maja 2011, 16:05

szigi_digi napisał(a):Kilku krotnie pracowałam na podobnych imprezach z dziećmi mam nadzieje że się przydam

jasne tylko nie zapomnij tej koszulki :)
Kiedy wszystko układa się naprawdę źle, aby zyskać spokój ducha, należy
odnaleźć w swym sercu Najwyższą Formę Akceptacji Stanu Rzeczy, która
brzmi "Pies To Je*ał"
Zawsze kiedy piszesz głupie posty, Bóg zabija Kotka!

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lip 2008, 17:47
Posty: 2116 (55/11)
Skąd: 100lica
Auto: Była: M3 BK A+ 1.6 MZCD
Bedzie: BP eSkyX AT FWD

Postprzez szigi_digi » 27 maja 2011, 16:07

nie zapomnę :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 sty 2011, 23:34
Posty: 87
Skąd: Aleksandrów Ł/Łódź
Auto: Mazda 323F BJ 1.6 '01

Postprzez AmRoZ » 27 maja 2011, 16:17

Miło nam poinformować, że naszym projektem zainteresowało się Biuro Reklamy Grupy o2, ale to nie koniec wieści, gdyż możemy liczyć na wsparcie takich serwisów tematycznych grupy jak Wrzuta,Smog,Uniface, Fejsik i Autokrata ... a już dziś wieczorem szansa dla każdego z Was by pokazać się na łamach jednego z nich, więcej informacji wkrótce :D Dziękujemy serdecznie ...


i teraz prośba do wszystkich na fejsie :D aby jak najwięcej osób :D kliknęło like ! pod tym postem !!! :D:D:D:D
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez Lulka » 27 maja 2011, 16:41

riśta napisał(a):
Lulu napisał(a): Lulu, rozumiem, że Twoja dociekliwość ;) świadczy o chęci zaangażowania się w zabawy z najmłodszymi :D


moja dociekliwość ma wiele twarzy <faja> <diabełek>

mam zamiar być... a że miałam kiedyś 30stke Zuchów to mam jako takie doświadczenie z maluchami :) poza tym uwielbiam dzieciaki :) mam fajną książeczkę z zabawami dla maluchów- zuchów ... jak tylko uda mi się przybyć we wtorek to ją podrzucę :)

Siw-y czy czerwone koszulki ORGANIZATOR to Ty jeszcze posiadasz czy kto inny je przechwycił?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2008, 01:19
Posty: 2749
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 BJ B3 '98
Mazda mx5 NB FL '02

Postprzez nell8 » 27 maja 2011, 17:22

AmRoZ napisał(a):Nie nie gramy albo my kontra oni albo mieszańca, bo zapewne jeszcze inne osoby będą chciały dołączyć do nas ... pomyślimy lub ustalimy to we wtorek :)


Moja propozycja jest taka – do gry w piłkę biorąc pod uwagę wiek dzieciaków, a raczej młodzieży :] zgłosi się pewnie dość liczna grupa – może podzielimy ich zatem na grupy i zrobimy rozgrywki miedzy tymi grupami. A na deser możnaby zagrać mecz reprezentacji MazbaSpeed kontra Dzieciaki, bo z tego co wiem takową reprezentację tam mają :> Co Wy na to??
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2009, 14:12
Posty: 160
Skąd: Warszawa
Auto: 323f BA + MX-5 NAfl :D

Postprzez Lulka » 27 maja 2011, 17:24

nell8 napisał(a):
AmRoZ napisał(a):Nie nie gramy albo my kontra oni albo mieszańca, bo zapewne jeszcze inne osoby będą chciały dołączyć do nas ... pomyślimy lub ustalimy to we wtorek :)


Moja propozycja jest taka – do gry w piłkę biorąc pod uwagę wiek dzieciaków, a raczej młodzieży :] zgłosi się pewnie dość liczna grupa – może podzielimy ich zatem na grupy i zrobimy rozgrywki miedzy tymi grupami. A na deser możnaby zagrać mecz reprezentacji MazbaSpeed kontra Dzieciaki, bo z tego co wiem takową reprezentację tam mają :> Co Wy na to??


wygrana drużyna w ramach nagrody mogłaby zagrać z reprezentacją MS
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2008, 01:19
Posty: 2749
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 BJ B3 '98
Mazda mx5 NB FL '02

Postprzez nell8 » 27 maja 2011, 17:25

gromaciek napisał(a): Jesli tak to trzeba skombinować gwizdek bo wtedy posędziuje ten mecz :)
Postaram sie zalatwic ale jesli ktos ma takie urządzenie to niech wezmie ze sobą ;)


Gwizdek mam z zeszłorocznej akcji Akademia Orlika :) Jeszcze nowy, nie śmigany :D
Jak chcesz mogę przynieść na wtorkowe spotkanie. Jeśli nie będzie Ci odpowiadał kupimy inny :]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2009, 14:12
Posty: 160
Skąd: Warszawa
Auto: 323f BA + MX-5 NAfl :D

Postprzez nell8 » 27 maja 2011, 17:28

Lulu napisał(a): wygrana drużyna w ramach nagrody mogłaby zagrać z reprezentacją MS


Myślałam o tym, ale nie chciałabym żeby dzieciaki podzieliły się na grupy typu repzezentacja DD kontra inne. Lepiej by było, żeby Ci, co grają w reprezentacji rozłożyli swoje siły na inne grupy, a potem zagrali mecz z rezpezentacją MS... Tak mi się przynajmniej wydaje...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2009, 14:12
Posty: 160
Skąd: Warszawa
Auto: 323f BA + MX-5 NAfl :D

Postprzez Lulka » 27 maja 2011, 17:33

w sumie to dobry pomysł ... tym które nie są w reprezentacji DD będzie łatwiej walczyć o wygraną ... ewentualni od razu wyłowić tych z reprezentacji DD....i potem porozdzielać ich do innych drużyn :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2008, 01:19
Posty: 2749
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 BJ B3 '98
Mazda mx5 NB FL '02

Postprzez Dominator » 27 maja 2011, 17:45

Rozmowa na temat piłki nożnej rozgorzała :) W takim wypadku, na najbliższym spocie musimy wytypować selekcjonera :D
...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sty 2011, 23:36
Posty: 4908 (66/68)
Skąd: Bielsko-Biała/KR/KTA
Auto: Accord 8 2.2 gnojówka

Postprzez AmRoZ » 27 maja 2011, 17:54

Dziewczyny ja mam propozycję na już ... skoro Wam tak dobrze idzie pomyślcie proszę o wiadomości jaką musimy wysłać do telewizji i radia o naszej akcji żeby ich zachęcić wykorzystajcie proszę materiał który jest na fejsie w dziale event jako plan i wzór trzeba zmienić początek tak żeby pasowało do wysłania do telewizji etc ....

bardzo Was o to proszę .... zresztą wszystkich o to proszę, kto ma wenę :D w chwili obecnej
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez nell8 » 27 maja 2011, 18:15

AmRoZ napisał(a):Dziewczyny ja mam propozycję na już ... skoro Wam tak dobrze idzie pomyślcie proszę o wiadomości jaką musimy wysłać do telewizji i radia o naszej akcji żeby ich zachęcić wykorzystajcie proszę materiał który jest na fejsie w dziale event jako plan i wzór trzeba zmienić początek tak żeby pasowało do wysłania do telewizji etc ....

bardzo Was o to proszę .... zresztą wszystkich o to proszę, kto ma wenę :D w chwili obecnej


Pracuje nad tym pół dnia, ale nie podoba mi się do końca to co do tej pory napisałam. Daj mi prosze czas do końca dnia . OK ?? <prosze> Lepiej chyna żebyś dostał jeden materiał niż kilka i później się zastanawiał co wziąć z którego itd... :>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2009, 14:12
Posty: 160
Skąd: Warszawa
Auto: 323f BA + MX-5 NAfl :D

Postprzez AmRoZ » 27 maja 2011, 18:19

lepiej lepiej .... :D:D:D
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez LookR » 27 maja 2011, 20:39

Podejrzewam, że "Uśmiech Mazdy dla dzieciaków" na stałe wpisze się w kalendarz i obok Konina i Ryk będzie "imprezą" obowiązkową dla wszystkich Mazdowiczów...
Si Deus pro nobis, quis contra nos? (łac.)
Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 lis 2009, 23:41
Posty: 679 (15/10)
Skąd: Warszawa-Natolin/Lublin
Auto: M3

Postprzez Siw-y » 27 maja 2011, 21:35

Lulu napisał(a): Siw-y czy czerwone koszulki ORGANIZATOR to Ty jeszcze posiadasz czy kto inny je przechwycił?

Są u ravo albo tco.
Obrazek
¼ – 16,851s
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2006, 13:36
Posty: 9625 (2/41)
Skąd: Warszawa
Auto: présidentiel

Postprzez gutek_wrb » 28 maja 2011, 10:04

Luker81 napisał(a):Podejrzewam, że "Uśmiech Mazdy dla dzieciaków" na stałe wpisze się w kalendarz i obok Konina i Ryk będzie "imprezą" obowiązkową dla wszystkich Mazdowiczów...



Jestem tego samego zdania, że było by to szczytne i szlachetne <jupi> przedsięwzięcie co roczne jakie powinniśmy propagować poza <serduszka> Mazdowy projekt!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 mar 2010, 23:52
Posty: 1328 (39/23)
Skąd: WolnaRepublikaBieszczad
Auto: CeX-30 -AWD aktualnie

Postprzez AmRoZ » 28 maja 2011, 14:20

UWAGA OGŁASZAMY KONKURS ! :D

Chcesz być sławny w necie? To nic trudnego! Dzięki akcji klubu mazdaspeed „Uśmiech Mazdy dla Dzieciaków” Twój filmik będzie oglądany przez miliony userów na jednym z portali o2.pl !

Co musisz zrobić, aby zabłysnąć i zostać gwiazdą Internetu?

– szeroko uśmiechnij się dla naszych Dzieciaków i nastaw mega pozytywnie
– nagraj krótki filmik, zajawkę (np. kamerą internetową) promującą i wspierającą naszą akcję „Uśmiech mazdy dla dzieciaków” (szczegóły http://www.facebook.com/usmiechmazdy)
– prześlij go do nas jak najszybciej

Najbardziej odjazdowe, pozytywnie zakręcone reklamówki naszej akcji trafią na jeden z portali o2.pl, gdzie będą promowane!

Nie zastanawiaj się, tylko działaj! Idź na żywioł (abyśmy długo nie musieli na Ciebie czekać – Nowa Gwiazdo ;)) i pokaż jak można pomóc Dzieciakom
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez Mazd Max » 28 maja 2011, 16:32

Tak se siedzę i patrzę za okno i myślę że trzeba by załatwić jakiś namiot/pawilon do tego grilla bo jak będzie marna pogoda to nie będzie wesoło :|
A z innej beczki....jakie tam jest boisko? Beton czy trawa...bo nie wiem jakie mam ciżemki założyć? <czarodziej>
Wysłane z poczty w Radzyminie
To ja http://www.youtube.com/watch?v=58549ffQXKY

Jeśli się obudziłeś w poniedziałek i nie boli Cię głowa oznacza to że jest środa.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 sty 2008, 11:47
Posty: 1927 (101/61)
Skąd: Radzymin/Wa-wa
Auto: Biała Dama GH
wcześniej BJ, GY oraz GG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów