WARSZAWA – Usmiech Mazdy dla dzieciaków 2011

Postprzez mx6sc » 18 maja 2011, 09:13

mam propozycję spota wtorkowego żeby spotkać się w cafe 66 razem z kolegami z klubu shadow i dogadania spotkania niedzielnego tylko nie wiem co reszta warszawiaków na to :)
mx6 ge kl,
323bf b6 R.I.P.,
323bf b6t 4x4,
probe fs,
xedos6 kf
mx-6ge kl,
mx-3 b6 sohc,
626 gd gt fe3n,
Forumowicz
 
Od: 12 maja 2007, 20:25
Posty: 562
Skąd: brwinów
Auto: punto 1.4 8v......

Postprzez AmRoZ » 18 maja 2011, 09:21

Ja bym się chętnie spotkał, nie widzę przeszkód wolałbym by ten miesiąc poświęcić w pełni naszej akcji i po dopinać wszystko na ostatni guzik. Chyba że motocykliści przyjadą w wyznaczone miejsce przez nas na nasz spot i wspólnie tam się spotkamy i pogadamy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez xlord » 18 maja 2011, 09:23

No to się zorientujcie i dajcie znać. Nie chcę uszczęśliwiać na siłę ;)
Obrazek zoom-zoom i brum-brum do celu
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 wrz 2008, 15:41
Posty: 197 (0/2)
Skąd: Warszawa
Auto: Chevrolet Rezzo 1.6 16V SX Comfort

Postprzez mx6sc » 18 maja 2011, 10:32

do dogadania możemy wpaść np. we dwóch do nich i obgadać żeby nie robić zamieszania oni spoty mają tak jak my (tego samego dnia) więc nie ma problemu
mx6 ge kl,
323bf b6 R.I.P.,
323bf b6t 4x4,
probe fs,
xedos6 kf
mx-6ge kl,
mx-3 b6 sohc,
626 gd gt fe3n,
Forumowicz
 
Od: 12 maja 2007, 20:25
Posty: 562
Skąd: brwinów
Auto: punto 1.4 8v......

Postprzez CezaR83 » 18 maja 2011, 10:48

o której godz mają te spoty?? Jezeli przed 20 to wpadajcie do nich pogadac, jeżeli po 20 to zawsze my mozemy sie spotkac na swoim spocie a pozniej pojechac do nich, zalezy ilu nas bedzie, bo jak bedzie ekipa jak ostatnio zaangazowana w akcje charytatywną to bez problemu podjedziemy do Caffe66 :P

W sumie te posty o spotkaniu wtorkowym trzeba przeniesc do tematu spotkań – hallooo MOD! <pomocy>
Kiedy wszystko układa się naprawdę źle, aby zyskać spokój ducha, należy
odnaleźć w swym sercu Najwyższą Formę Akceptacji Stanu Rzeczy, która
brzmi "Pies To Je*ał"
Zawsze kiedy piszesz głupie posty, Bóg zabija Kotka!

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lip 2008, 17:47
Posty: 2116 (55/11)
Skąd: 100lica
Auto: Była: M3 BK A+ 1.6 MZCD
Bedzie: BP eSkyX AT FWD

Postprzez mx6sc » 18 maja 2011, 11:00

chłopaki spotykają się tak około 20 wiec tak jak my
mx6 ge kl,
323bf b6 R.I.P.,
323bf b6t 4x4,
probe fs,
xedos6 kf
mx-6ge kl,
mx-3 b6 sohc,
626 gd gt fe3n,
Forumowicz
 
Od: 12 maja 2007, 20:25
Posty: 562
Skąd: brwinów
Auto: punto 1.4 8v......

Postprzez mcmorik » 18 maja 2011, 11:15

sorry że dopiero dziś ale wczoraj był dla mnie ciężki dzień i wróciłem przed 1w nocy do domu i nie miałem siły siąść do kompa

a wiec tak sprawa arjot-a
jeśli chodzi o załatwienie o załatwianie rzeczówki są 2 sposoby na załatwienie tego info od dyr.
1) napisanie protokołu zdawczo odbiorczego
osoba która "daje" wypisuje taki protokół tzn wypisuje wszystkie rzeczy jakie daje my to podpisujemy jako DD wpisujemy sobie na stan i oddajemy taki protokół "dajacemu" rzeczy ....
2) osoba "dająca" wystawia fakturę np. na 1zł za wszystkie rzeczy jakie podarowała nam oficjalnie to jest normalnie wtedy oddawane do księgowości i firma sobie tą fakturę ;) rozlicza normalnie i nie placi żadnych podatków od darowizn itp ...

z praktyki wiem ze np wystarczy pierwszy sposób bo ostatnio tak podobno Eris przekazała jakieś kosmetyki
ps. info wyżej zamieszczone nie tylko do arjot-a
a do wszystkich zainteresowanych

jeśli chodzi o odbiór rzeczy czy pociągniecie dalej tej sprawy nie ma problemu a jeśli jest potrzeba mogę być w kontakcie z kadrami i księgowością żeby ewentualnie na bieżąco dopytywać sprawy formalne
(zaraz się wybieram do kadr więc wezmę do którejś z dziewczyn prywatny nr komórki)

jak zdobędę jakieś ciekawe info jeszcze to napiszę

ps. wpadłem na genialny pomysł jeszcze
mam nadzieję że nikt nie będzie miał przeciwko namówię Darka z poTURBOwanych żeby linka do FB umieścił jeszcze na stronie poTURBOwani.pl może znajdą się chętni dołączenia do akcji
– dziś jest spot nocnych o 21 w arkadii się zaczyna wiec tam skocze do chłopaków i postaram się rzucić hasło "Uśmiech Mazdy Dla Dzieciaków"
ps zapraszam chętnych na nocne ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 mar 2009, 01:13
Posty: 164
Skąd: wawa/kozienice
Auto: mazda 6 2.0 benzyna

Postprzez Trolix » 18 maja 2011, 12:22

mcmorik napisał(a):ps zapraszam chętnych na nocne ;)


co to za spoty? nasze, mazdaspeed? czy poTURBOwanych?
https://t.me/pump_upp
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 cze 2008, 11:40
Posty: 1210 (49/41)
Skąd: https://t.me/pump_upp

Postprzez xlord » 18 maja 2011, 13:25

Ile dzieciaków w Domu jest w wieku od 8 lat w górę? Mam chyba gdzieś jeszcze trochę parasoli firmowych. Z małym logo jedynie, więc nie jakaś chamska reklamówka. Pomyślałem, że fajny dodatek do prezentów, ale jak dawać to chyba wszystkim np. pow. 8 lat. Jak sądzicie?
Obrazek zoom-zoom i brum-brum do celu
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 wrz 2008, 15:41
Posty: 197 (0/2)
Skąd: Warszawa
Auto: Chevrolet Rezzo 1.6 16V SX Comfort

Postprzez CezaR83 » 18 maja 2011, 13:37

w zależności ile masz tych parasolek, jeżeli malą ilość to można je przekazać najstarszym dzieciom, te mniejsze i tak pewnie chodza z opiekunem lub ze starszymi pod parasolkami :)
xlord napisał(a):Ile dzieciaków w Domu jest w wieku od 8 lat w górę?

Na to pytanie odp kolega mcmorik
Kiedy wszystko układa się naprawdę źle, aby zyskać spokój ducha, należy
odnaleźć w swym sercu Najwyższą Formę Akceptacji Stanu Rzeczy, która
brzmi "Pies To Je*ał"
Zawsze kiedy piszesz głupie posty, Bóg zabija Kotka!

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lip 2008, 17:47
Posty: 2116 (55/11)
Skąd: 100lica
Auto: Była: M3 BK A+ 1.6 MZCD
Bedzie: BP eSkyX AT FWD

Postprzez mcmorik » 18 maja 2011, 14:37

noo to najpierw odp na pytania
1) w sumie trzeba liczyć ponad 40 dzieciaków
nie jestem w stanie powiedzieć ile chodzi z parasolkami :P ale jak będą i będzie wiadomo jaka ilość to jakoś można to podzielić zawsze można zrobić tak że przekazać na ręce kadry i sama kadra rozdzieli chyba że będziemy chcieli rozdzielić do jakiś paczek czy upominków.

2) jeśli chodzi o dzisiejszy spot to "spot nocnych" chwilowo organizację tego przejmują poturbowani
więcej info FB ja wpiszecie SPOT III to sie pokarze taka ikonka z samochodem i fajna laska ;) to jest to linka nie podaje bo nie wiem czy można i wypada tu ;)

kolejne info z DD
była przy mnie rozmowa z dyr. szkoły na ul. Karolkowej czyli jakie 500m od DD wstępnie już się zgodził na udostępnienie boiska które obecnie jest w remoncie i do końca maja ma być oddane wiec jak coś to zagramy na nowym obiekcie ;) jeśli by się okazało że pogoda nie dopisze będzie możliwość skorzystania z sali (nie wiem jaka ta sala ale alternatywa będzie ;) ) co do tej sprawy może postaram sie załatwić jakiegoś sędziego żeby było sprawiedliwie bo jak dzieciaki złoja tyłek klubowi to żeby nie miał nikt pretensji że sędzia był stronniczy :P hehehehe
aaa i co do boiska i sali moja p.dyr będzie pilnowała tego bo jeszcze pod koniec maja trzeba się z dyr szkoły skontaktować.

kolejne info
dzieci podobno już zaczynają cos robić na aukcje :)

co do tych darowizn i sposobów przekazywania różnych darów itp ...
to co pisałem wcześniej
1sposób (protokół) przy protokole firma może wystawic normalna fakturę tylko w sposobie płatności wpisac powinna darowizna i wtedy może sobie odliczyć to od podatku czyli na mój chłopski rozum bedzie miała mniej do zapłacenia dla państwa :D z tym że wartość na fakturze nie może podobno przekraczać 10% dochodu firmy – ale najlepiej żeby firmy chcace sie dołączyć u siebie w księgowości dopytały jak dla nich najlepiej będzie. bo zdarza sie tak ze firmy poprostu oddaja bez żadnych potwierdzen żeby nie bylo papierkologi ale to według uznania firmy

2sposob faktóra na symboliczną 1ZL to za taka faktóre może każdy zapłacić tylko żeby faktóra była np na DD
jeśli jakieś są pytania to dzwonić pisać czy jak kolwiek sie kontaktować ze mną – umówiony jestem z księgowością że w razie pytań dzwonie nawet poza ich pracą ;)

ale sie rozpisałem aż zapomniałem co jeszcze miałem napisać :) hehehe
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 mar 2009, 01:13
Posty: 164
Skąd: wawa/kozienice
Auto: mazda 6 2.0 benzyna

Postprzez Szalotka » 18 maja 2011, 14:47

mcmorik napisał(a):co do tej sprawy może postaram sie załatwić jakiegoś sędziego żeby było sprawiedliwie bo jak dzieciaki złoja tyłek klubowi to żeby nie miał nikt pretensji że sędzia był stronniczy

Ten arbiter napewno bedzie wporzadku <lol>
http://www.youtube.com/watch?v=SSoJ6-bH-3I
Szalotka
 

Postprzez AmRoZ » 18 maja 2011, 20:14

mcmorik napisał(a):kolejne info
dzieci podobno już zaczynają cos robić na aukcje :)


To Cieszy ponad wszystko ....

A tak na marginesie dzisiaj dzięki kolegą niżej wymienionych nasze saldo zasiliło kolejne kwoty razem uzbieraliśmy już

---- ( Saldo po operacji 913,66 PLN – tyle już mamy ) -----------
KINKI
trolix


Dziękujemy serdecznie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez xlord » 18 maja 2011, 22:39

Tak się stało, jak się stało, że na 99% nie będę mógł przybyć w niedzielę z powodu operacji syna, więc proszę, żeby ktoś, kto będzie, się ze mną skontaktował, abym mógł przekazać to co mam do przekazania dla dzieciaków.
Obrazek zoom-zoom i brum-brum do celu
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 wrz 2008, 15:41
Posty: 197 (0/2)
Skąd: Warszawa
Auto: Chevrolet Rezzo 1.6 16V SX Comfort

Postprzez mx6sc » 18 maja 2011, 22:46

ja na 100% będę wiec jak coś możemy się zgadać
mx6 ge kl,
323bf b6 R.I.P.,
323bf b6t 4x4,
probe fs,
xedos6 kf
mx-6ge kl,
mx-3 b6 sohc,
626 gd gt fe3n,
Forumowicz
 
Od: 12 maja 2007, 20:25
Posty: 562
Skąd: brwinów
Auto: punto 1.4 8v......

Postprzez arjot » 19 maja 2011, 10:45

Rozmawiałem dzisiaj z Maciejem Bołtowiczem – ASO Bołtowicz.
Bardzo miła rozmowa – kilka konkluzji z niej.
ASO niestety nie dysponuje dużymi środkami – wszelkie eventy są organizowane centralnie przez MMP, ASO ma tylko się reklamować. Co za tym idzie, z gadżetami oraz szerokim wachlarzem innych rzeczy możemy się pożegnać. Gadżety mazdowskie mają po kilka sztuk, więc to trochę bez sensu tak pojedyncze sztuki rozdawać. Prędzej uzyskamy nasze klubowe...
P. Maciej wyraził dużą chęć pomocy – czy to np przy zakupie jakiejś tam ilości detergentów czy czegos podobnego. – Jak rozumiem, to bardziej prywatnie niż z ASO, choć ma jeszcze rozmawiać z księgowością.-Z całą pewnością należy to wykorzystać, w końcu zawsze to więcej dla dzieci.
Propozycja jest taka, aby się zastanowić jak może nam pomóc ASO jeszcze i w jakiej formie. Formie, nie angażującej specjalnie przekazywanie darów, podatki itp.
Jest szansa, że dostaniemy samochód z Bołtowicza – jazda próbna i te sprawy. Zasugerowałem, że moze np fajnie by było pokazać dzieciakom nową mx-5 -i jest taka szansa. Z obietnicą rzecz jasna, że nie urządzimy rajdu :)
Zastanówcie się jak można by ich wciągnąć do pomocy.
Przekazałem Amrozowi numer do tego człowieka, gdy wykluje się coś – przekręćcie i opiszcie.
Amroz, prośba do Ciebie – wysłałem Ci również maila do niego – prześlij mu proszę info o całej akcji (facebook, bannerek i opisy, to co mamy :))
A, wpadłem na pomysł – w związku z tym, że nikt nie chce ode mnie kupić Polaru Klubowego :), mogę go przeznaczyć dla zwycięscy zawodów kartowych.

Pozdrawiam i do uslyszenia za 10 dni papa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lut 2010, 16:33
Posty: 817 (3/14)
Skąd: Warszawa/Kabaty
Auto: Jest :MX-5 NBfl Memories III '05
Była: 3 BK Z6 sedan

Postprzez AmRoZ » 19 maja 2011, 10:59

Ok jak tylko pozbieram się w domu ze wszystkimi rzeczami ... to zaczynam pracę nad projektem naszym, muszę dzisiaj i tak 2 m@ile jeszcze gdzieś powysyłać :D więc trzeci poleci do ASO ....

Pozdro dzięki za info, i wracaj do nas szybko ! :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez AmRoZ » 19 maja 2011, 18:23

Informacja z ostatniej chwili dostałem właśnie m@ila od MMP, Tak więc mamy wsparcie od Mazdy Motor Polska, dzieciaki dostaną od nas pamiątki które nie znikną tak szybko jak słodycze w ich brzuszkach :D.

Dziękujemy.


Oraz jest naprawdę dobrze nasze konto na chwilę obecną wynosi już 1 121,78 PLN

dziękujemy

RIKI
Bionda8
sewa

za wpłatę.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez mcmorik » 19 maja 2011, 22:44

Moja dusza się raduje :) jak słyszę i widzę co z małego pomysłu powstaje.... WIELKA SPRAWA :) dla małych :)
dobra ale nie o tym chciałem
krótka relacja z moich działań :
wczorajsze nocne – zaowocowały tym iż zdeklarowali się z moto prezentu (nieoficjalnie) ze przyjadą jakąś fajna Furka "Mazda" wstępnie rex a czy coś jeszcze to się zobaczy i którego dnia się zjawia ale w tej sprawie będę im się przypominał
hasło na nocnych zostało rzucone Darek "poTURBOwani" tez się przyłączy na www pojawi się link czy cala nasz akcja żeby zachęcić innych do pomocy ;) itp (a sami poTURBOwani tez będą)
na swoim profilu na FB umieściłem akcje jako wydarzenie i zaczął być odzew ludzie chcą się dołączyć już jeden kumpel zadelarował ze jak by dostał jakiś plakat to w firmie rozgłosi ;) i cos spróbuje zorganizowac i chętnie przyjedzie i pomoże :D w trakcie imp :)
kolejna sprawa jeszcze jednego foto będziemy mieli z adrenaliny Kama zadeklarowała też chęć włączenia się w akcje

z ostatniej chwili Darek działa nie wiem czy można z tymi linkami ale trudno – szczytny cel :)
http://sklep.poturbowani.pl/
http://www.serwis.poturbowani.pl/
http://blog.poturbowani.pl/
www.news.poturbowani.pl
noo i jest :D wszystko :D i wszedzie :)

noo i zapomniałem co jeszcze chciałem napisasc ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 mar 2009, 01:13
Posty: 164
Skąd: wawa/kozienice
Auto: mazda 6 2.0 benzyna

Postprzez AmRoZ » 20 maja 2011, 00:16

Ja dzisiaj wpadłem na zlot klubu mx5 by poinformować ich osobiście o naszej akcji, jak wiadomo mx5 zawsze wzbudzają zachwyt większy niż nasze kobyły stare zardzewiałe zobaczymy co z tego wyniknie kilka osób było zainteresowanych mam nadzieję że dołączą do nas ...

Co do RCW dzisiaj też byłem rozmawiałem z prezesem mają dzisiaj z szefostwem całym obgadać to w nocy i jutro do 15-stej dać mi ostateczne info ile będzie nas kosztować ta impreza, tanio napewno nie będzie i trzeba się na to przygotować że troszkę nas to wyniesie tak więc mobilizacja Panie i Panowie pełna zbieramy kasę gdzie się da ;) ...

Co do poturbowanych to jestem zmasakrowany :D tymi informacjami hehe ... odpiszę Darkowi może dzisiaj może jutro jak się nie obrazi bo jestem już dzisiaj wykonczony na maxa ... całym dniem.


Tak czy siak idziemy cały czas do przodu Kochani i to najważniejsze .... ! zrobimy co w naszej mocy by dzieciaki były zadowolone :D pełni.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów