POZNAŃ 7 października (sobota) – Miałem sen

Postprzez MANIX » 7 paź 2006, 09:58

no chłopaki jeszcze godzina oj będzię się działo pozdrowionka
Była Mazda 323F BA GT 2.0 V6 teraz jest BMW 320 e36 niestety markę zdradziłem ale w klubie zostaje i dalej kocham Mazdę
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 sty 2006, 19:18
Posty: 125
Skąd: Wolsztyn
Auto: BMW 320, Honda CBR 11000 XX

Postprzez Przemol » 7 paź 2006, 10:06

a u mnie kijowa pogoda.....MANIX!!! motorem po deszczu bedziesz smigał??:?:)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2004, 19:22
Posty: 286
Skąd: Zielona Góra
Auto: Mitsu Lancer/AR

Postprzez MANIX » 7 paź 2006, 10:23

nie podjadę autkiem
Była Mazda 323F BA GT 2.0 V6 teraz jest BMW 320 e36 niestety markę zdradziłem ale w klubie zostaje i dalej kocham Mazdę
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 sty 2006, 19:18
Posty: 125
Skąd: Wolsztyn
Auto: BMW 320, Honda CBR 11000 XX

Postprzez giera » 7 paź 2006, 19:34

Ja już na chacie jestem ;) Super było, dzieki wszystkim za udany dzień! I do zobaczyska za godzinke w knajpe z niektórymi ;)


ps. sory za zmyłe w powrotnej drodze ;)
Przemo & Aga
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 sty 2006, 21:59
Posty: 81
Skąd: Poznań
Auto: była 323F będzie 6

Postprzez xANDy » 7 paź 2006, 20:11

Było super – szkoda, że musiałem niestety jechac z powrotem.
BARDZO dziękuję osobiście koledze z klubu swift'a – niezwykle ciekawe ustawienie toru było po części jego udziałem! Slalom super – i moja madzia chociaż ciężka, dłuuuga i mało zwrotna oraz w wersji klekot-power poradziła sobie (bez szarżowania) całkiem dobrze na tym torze. Aż sam byłem zaskoczony!
Dziękuję niezwykle wszystkim kolegom, którzy pozwolili mi przejechać się ich madziami – dzięki temu mogłem porównać nie tyle moc schowanych pod maską źrebiątek, ale przede wszystkim rodzaj hałasu i szumów jazdy. Bawiłem się trochę w wygłuszenie mojego auta i chciałem jakoś porównać.

A teraz pochwały dla siebie – byłem pierwszy w czterech kategoriach:
– najszybszy ksiądz
– najszybsze kombi
– najszybszy diesel
– najszybsza GFka
No cóż – nie musze chyba dodawać, że byłem jedynym księdzem, w dodatku jedynie moja mućka spożywa ON, jedyne kombi i jedyna GFka była moja :]
Manixowi było bardzo do twarzy (do brzuszka) w odblaskowym.. :) (nie oddałes mi!)
Globy choć zmęczony przwijał te worki spod lewego oka do prawego ale dzielnie się trzymał podziwiając słodkie wybryki madzinek...
Było po prostu super......

Czekam na zdjęcia (jakiekolwiek)
Ostatnio edytowano 7 paź 2006, 20:14 przez xANDy, łącznie edytowano 1 raz
Jeśli masz pytanie o cokolwiek to najpierw poszukaj TUTAJ (PORADNIK) – pewnie ktoś już zadał to pytanie i odpowiedzi są już gotowe.
z przyczyn niezależnych bardzo ograniczony w dostępie – :(
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lis 2004, 21:42
Posty: 3112 (0/23)
Skąd: Gołanice k/Leszna
Auto: Mazda 6, MZR-CD, 136KM

Postprzez Toju » 7 paź 2006, 20:11

Też już jestem.
Uważam spotkanie za super udane. Organizacja za wysokim poziomie – brawo.
Bardzo fajnie ustwaiony slalom – gratulacje dla kolegi ze Swifta.

Szkoda że nie mogłem zostać i poimprezować w Poznaniu :(

ps.

Bimbak obyś miał częściej takie sny o spotach :)
ZAMIAST MAZDY 6 – AUDI A6 ;)
poprzednie auto : XEDOS 9
Forumowicz
 
Od: 18 paź 2005, 18:48
Posty: 192
Skąd: Wrocław
Auto: AUDI A6 1,9 TDI 110PS 99r.

Postprzez MANIX » 7 paź 2006, 20:22

Ja tez już w domku ,szkoda że nie mogłem wpaść na imprezkę w poznaniu ale kto wie może następnym razem. Wielkie podziękowania za przybycie, było naprawde fajnie i powiało nawet w miare organizacją, fajnie było znowu was zobaczyć, pogadać i oczywiście zjeść farciarzową kiełbaske. Również wielkie podziękowania dla osób które prezentowały mi swoje auta, dały wypróbować osobiście na przyszłość będę wiedział już czego szukaća także wielkie dzięki dla Spoona z klubu Suzuki Swift za pomoc w organizacji(chłopie zmieniaj auto i będziesz nasz :P ) xANDy wielkie sory za kamizelkę, dzięki niej każdy mnie zauważył <lol> ale niestety zapomniałem zwrócić (przekazałem ją globemu mówił że ci odda) Pozdrawiam wszystkich i czekam na foty bo ja aparatu niestety nie miałem. Ale kilka tekstów utkwi mi napewno w pamięci z tego zlotu np. witaj geju, dobra ta kiełbasa z węglem przecież węgiel jest zdrowy, no i wleciałem w pole i nie mogłem drzwi cholera otworzyć, POZDROWIONKA
Była Mazda 323F BA GT 2.0 V6 teraz jest BMW 320 e36 niestety markę zdradziłem ale w klubie zostaje i dalej kocham Mazdę
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 sty 2006, 19:18
Posty: 125
Skąd: Wolsztyn
Auto: BMW 320, Honda CBR 11000 XX

Postprzez xANDy » 7 paź 2006, 21:05

MANIX w koszulce ratownika wyglądałeś bardzo.... świetliście!
Farciarz jest genialny z tymi swoimi kiełbaskami. Może dostanie takowyż opis dodatkowy: zarządca kiełbasek (podobnie jak ma np. Gofi...)
Jeśli masz pytanie o cokolwiek to najpierw poszukaj TUTAJ (PORADNIK) – pewnie ktoś już zadał to pytanie i odpowiedzi są już gotowe.
z przyczyn niezależnych bardzo ograniczony w dostępie – :(
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lis 2004, 21:42
Posty: 3112 (0/23)
Skąd: Gołanice k/Leszna
Auto: Mazda 6, MZR-CD, 136KM

Postprzez Pit » 7 paź 2006, 22:45

Bydgoszcz w domu :]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez farciarz » 7 paź 2006, 22:58

Dopiero dotarłem. Było świetnie, choć szkoda że nieliśmytak wąski pas :P . Jednak odbyło się całe szczęście bez jakichkolwiek kolizji....poza lądowaniem Laudnera w polu hahaha hahaha . Ale wszyscy momentalnie pobiegli mu z pomocą ( jak zjedli wszystkie kiełbaski ). No właśnie....poproszę o dopiskę pod moim avatarem...Koordynator d/s Grillowania . Nie macie wyjścia....zresztą zajadaliście się wszystkim co przywiozłem....nawet nieodgadnionymi dla wielu Patisonami :P
Naczelna Maruda Forum aka Kaszpirowski
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 kwi 2005, 21:35
Posty: 1854
Skąd: Bydgoszcz-Fordon City, Leicester UK
Auto: Ford Mondeo 1.6 TI 2008

Postprzez MANIX » 7 paź 2006, 23:22

no tak pytanie za 100 punktów KTO TO JEST i SKĄD SIE WZIĄŁ PATISON?
Była Mazda 323F BA GT 2.0 V6 teraz jest BMW 320 e36 niestety markę zdradziłem ale w klubie zostaje i dalej kocham Mazdę
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 sty 2006, 19:18
Posty: 125
Skąd: Wolsztyn
Auto: BMW 320, Honda CBR 11000 XX

Postprzez Pit » 7 paź 2006, 23:27

MANIX napisał(a):no tak pytanie za 100 punktów KTO TO JEST i SKĄD SIE WZIĄŁ PATISON?

...się robi Kuba: :D

Patison (Cucurbita pepo var. patisoniana) – odmiana dyni zwyczajnej należąca do rodziny dyniowatych. Pochodzi z Ameryki Pn.

Charakterystyka:
Pokrój Krzaczasty, owoce: duże, białe, zielonawe, zielone, a nawet granatowo fiołkowe, prawie czarne. Mają niezwykły wygląd, wyglądają jak dwa złożone ze sobą talerze o pofałdowanych faliście brzegach. Patisony są różnej wielkości: od 10 do ponad 20 cm średnicy.

Zastosowanie:
* Roślina uprawna : Uprawiana jako warzywo.
* Sztuka kulinarna : Owoce są lekkostrawne, dietetyczne, o delikatnym smaku.
* Wartość odżywcza: Zawierają witaminę C i znaczne ilości węglowodanów.

Młode mają delikatną skórkę, której nie trzeba obierać, starsze wymagają obierania.

Odmiany uprawne:
* Disco
* Gagat
* Polo F1

Ciekawostki:
Ten niepospolity, przypominający latające talerze, kształt sprzyja nadawaniu im żartobliwych określeń. Na przykład we Francji nazywane są potocznie: beret księdza, czapka elektora.

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez MANIX » 7 paź 2006, 23:31

ok Piotruś wygrał konkurencję zdobywa 100 punktów, no tak a farciarz twierdził że to grzybki tylko nie był pewny czy halucynki <lol>
Była Mazda 323F BA GT 2.0 V6 teraz jest BMW 320 e36 niestety markę zdradziłem ale w klubie zostaje i dalej kocham Mazdę
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 sty 2006, 19:18
Posty: 125
Skąd: Wolsztyn
Auto: BMW 320, Honda CBR 11000 XX

Postprzez farciarz » 7 paź 2006, 23:43

MANIX napisał(a):farciarz twierdził że to grzybki tylko nie był pewny czy halucynki

Kurde...czyli chyba musiałem się wcześniej grzybków najeść, skodo nie wiem co zarzuciłem wszystkim na stół...buahaha <jupi>
Naczelna Maruda Forum aka Kaszpirowski
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 kwi 2005, 21:35
Posty: 1854
Skąd: Bydgoszcz-Fordon City, Leicester UK
Auto: Ford Mondeo 1.6 TI 2008

Postprzez spoono » 7 paź 2006, 23:45

Panowie!

Po prostu płonę ze wstydu :D

Nie słodzić mi tyle, bo popadnę w samozachwyt :D :D :D

Luz, cieszę się, że sie podobało ;)

Mnie się również podobało, organizacja super (w tym miejscu wielkie brawa dla MANIX-a, Bimbaka i Szymona <jupi> ), szczena mi opadła, jak zobaczyłem xANDy'ego -pełen szacun, szkoda, że w klubie swifta nie mamy kapelana... fajna sprawa...

Swift się sprawił,chociaż widzę, że musze popracować nad Waszą opinia o suzuki i kiedyś zaprezentować Wam właściwości swiftów GTI ;)

A co do mazdy w przyszłości -fajnie byłoby jakąś mieć :] w przyszłości MX-5 albo RX-7 :D

obaczy się -mam jeszcze sporo czasu do namysłu (założenie jest takie, żeby swiftem jeździć 6-7 lat ;)

wleciałem w pole i nie mogłem drzwi cholera otworzyć


no normalnie oplułem monitor :D <rotfl>
Pozdrawiam

Spoono

www.klubsuzuki.pl
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 1 paź 2006, 20:31
Posty: 6
Skąd: Kobylnica k. Poznania
Auto: SS 1.3 '05/Volvo C30

Postprzez andy68 » 7 paź 2006, 23:57

Reszta Bydgoszczy też w domu!!!! Było fajnie ,oprócz pogody!! Dzieki za nowe doznania motoryzacyjne!!!Jestescie wszyscy bez wyjatku bardzo mili!!! Pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia!!!
Początkujący
 
Od: 31 lip 2006, 00:30
Posty: 18
Skąd: Bydgoszcz
Auto: Mazda tribute 2.0

Postprzez Pit » 8 paź 2006, 00:18

"ślizganie się" na odległość 1/4 mili :)

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez Gość » 8 paź 2006, 02:55

I jak się chłopaki czujecie po wczorajszym GeY partry?? :] heh Pozdrawiam i dozobobaczenia. Loudner w przyszłym roku widzimy się na ćwiartce i na ćwiartkę ;) :D Pozdrawiam ALIEN
Gość
 

Postprzez Gość » 8 paź 2006, 03:03

Chłpaki imreza była super organizacja również nom i oczywiście super popis nowoczesnego stylu uprawy ziemi na obiekcie lotniska w wykonaniu Pana L (pozdro) nom i fakt ta pogoda do bani troche była ale ogólnie git!! Pozdrawaim 3mcie się
Gość
 

Postprzez Czolgista » 8 paź 2006, 09:37

No, ja też w domu (już od 12) :) Spot był super! Swietne samochody (szczególnie niebieski MX-5 :) ), super towarzystwo – fajnie było was wszystkich poznać! :)

Dzięki wszystkim za spota i do zobaczenia na kolejnym :)

xANDy napisał(a):A teraz pochwały dla siebie – byłem pierwszy w czterech kategoriach:
– najszybszy ksiądz
– najszybsze kombi
– najszybszy diesel
– najszybsza GFka


To i ja się pochwalę (chociaż już to mówiłem :P) – czas niestety miałem najgorszy ale i tak wygrałem w kategoriach:
– najszybsze auto ze ślizgającym się sprzęgłem (powyżej 50km/h nie chciał pojechać :P)
– najszybsze auto z gasnącym silnikiem (pięknie na dochamowaniu przed jednym zakrętem mi zgasł :/)
– najszybsze zagazowane, zajerzdzone, 17-letnie 1.3i <glupek2>
hahaha

Ps. fotki wrzucę trochę później :)
<center>I am the 6th son of the 6th son of the 6th son I am the borged again son of war
Technology's child, daughter of rebellion, son of a bitch blossom of a whore
I am a god-killing virus, destruction with 8 arms, monster with seven severed heads
I am the son of mars, cleansed with infected blood, vile disease walking on 2 legs

The devil made me do it</center>

<center>Moja "Twarzowa Książka"
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 kwi 2006, 00:04
Posty: 336
Skąd: Konin / Worcester
Auto: Mondeo 1.8 Zetec '99

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów