Zlot ogólnopolski 2006

Postprzez Marcin783 » 31 sty 2006, 12:51

Waluś napisał(a):
Papajo napisał(a):Dzien pierwszy – impreza integracyjna w jakims osrodku nad jeziorem z noclegiem

No to może Kazimierz Dolny

Papajo napisał(a):Dzien drugi – przejadz wszystkich na jakis plac/lotnisko w celu "wyszalenia się"

Ryki :)


Pisaliśmy już o Kazimierzu dużo wcześniej, tj. na 3 stronie. Jest to wydaje nam się najlepsza opcja. Lotnisko w Rykach jest już sprawdzone i chyba dobrze się tam wszyscy bawią (mimo tego że nie zawsze jest to dobrze zorganizowane). Kazimierz ma swój urok, a do tego można też zwiedzić Janowiec i pojechać do Nałęczowa. Co do tego żeby to był międzynarodowy zlot to może być kłopot z organizacją... Ale liczymy na to że uda się to zorganizować :)

Co do tego że bez ścigania też można się dobrze bawić to popieramy. Przykład zeszłoroczny Skorzęcin http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t=12334
Marcin783
1997-2003 Fiat 126, Fiat TIPO, VW Golf I, Fiat PUNTO
10/2003-06/2004 626 GE 2,0
07/2004-10/2006 MX-6 2,5
08/2006- 3S 2,3
06/2007-12/2007 VW Golf III 1,8
10/2007- Nissan Primera P11 Kombi 2,0
12/2007-07/2008 Seat Leon 1,9
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 paź 2003, 21:15
Posty: 324
Skąd: Sulejówek
Auto: Mazda 3S

Postprzez majki » 31 sty 2006, 13:02

Ehm, nechcialem bych robic jakis uwagi czy przypiski, ale mowice tu o programie i wysczigach a przy tym nie macie team organyzacyjny, miejscie itd... to jeste podstatowe i prioritne interesy <glupek2>
Majki, http://www.mazdaklub.sk
sorry about my polish grammar, I am better in speaking :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 gru 2004, 22:22
Posty: 112
Skąd: Karvina, Czech Rep.
Auto: Mazda GD 626 LX limo, USA ver.

Postprzez Achemenid » 31 sty 2006, 13:42

Waluś napisał(a):Kazimierz Dolny


Waluś napisał(a):Ryki


Opcja bardzo swietna bo pozwala polaczyc tu wszystkio , wyscigi , zwykle spotkanie, zwiedzanie i zawody
Warunki do noclegow pod kazdym wzgledem super (hotel,namioty, plaza )
Jest tam kilka parkingow bardzo dogodnych i jedno miejsce bardzo ciekawe (kamieniolom )
Trzeba ustalic termin tak by nie kolidowal z duzy iloscia imprez odbywajacych sie tam.
3 dniowy zlot to chyba zadowoli tych co sa turystami , scigaczami I gawedziazami .
A pozatym nie sadze zeby w takim miejscu brakowalo chetnych na sposoring mozna spot podlaczyc pod jaka tam odbywajaca sie impreze lub jej kontynuacje
http://www.kazimierzdolny.pl/
http://www.kazimierz-dolny.com.pl/
http://www.muzeumnadwislanskie.pl/index.php?l=pl&r=1
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 cze 2004, 15:39
Posty: 354
Skąd: Wieden/Zamosc
Auto: Mazda 626GW FS 2.0L 98.

Postprzez mbmaster » 31 sty 2006, 18:07

Z Kazimierza do Ryk jest 38km wiec opcja bardzo fajna. Przejazd kolumna moze wzbudzi zainteresowanie przechodniow.

http://www.odleglosci.pl/mapa,polski,Kazimierz.html
Zoom zoom Zoom
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 sie 2004, 23:26
Posty: 1101 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda RX-8

Postprzez Waluś » 31 sty 2006, 18:17

Papajo napisał(a):a wg. mnie dałoby sie to zrobić

Wszystko da się zrobić. Tylko do tego potrzeba chęci, chęci i chęci, no i może troszkę kaski :P jak narazie to jest jak zwykle zadyma <lol>
Nie ma takiej opcji żeby można było każdemu dogodzić !! Nie ma !!
Jak nie pasuje Ryki – Kazimierz to proszę o szybkie propozycje innych miejsc. czas leci a tu Ryki nie bo daleko z zachodu, Toruń nie bo asfalt nie taki, choć impreza była tam ponoć fajna (choć dla mnie to też odległość że hoho) Południowcy się nie odzywają więc co ??
Ja wam powiem jedno. Do puki nie znajdzie się kilka osób, które zgrają się ze sobą i narzucą "wam", "nam" miejsce i czas zlotu ogólnopolskiego to g...o z tego będzie <lol> A ja jestem właśnie za taką opcją. Jeśli dostatecznie wcześnie wszyscy będą wiedzieli co i gdzie i kiedy to "każdy" a przynajmniej zdecydowana większość jest w stanie się zorganizować i załatwić sobie urlop (hmm w sumie to weakend) więc ??
A i tak nawet "deemokratyczną ankietą" wszystkim nie dogodzicie. A pozatym takie ankiet zawsze trwają, bo najpierw miejsce – 2 tygodnie min, potem zoriętowanie się w wolnych terminach i kolejne dwa trzy tygodnie na wybór właściwego i półtora miesiąca poszłooo w pi...u. A do jakiejkolwiek ankiety daleka droga bo nawet nie możecie się dogadać co do potencjalnego miejsca, a gdzie tu mowa o ankiecie <lol>
Powodzenia.
Gdybym mieszkał gdzieś bliżej to chętnie bym pomógł,ale niestety z mojego zadupia to nawet do Lublina kawał drogi <lol> więc mogę tylko marudzić jak większość :P:P
Pozdrawiam :)
Fotorelacje z napraw 626 GD
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2003, 20:48
Posty: 5112 (0/4)
Skąd: Włodawa
Auto: GJ SH01, a rekreacyjnie niebieskie 1300 ccm na dwóch kołach

Postprzez DEVIL » 31 sty 2006, 23:51

kochani a moze warto zobaczyc czego oczekuja nasi sasiedzi zza miedzy dolnej bo moze sie okazac ze oni inaczej spedzaja takie spotkania moze sie okazac ze wola bardziej delikatne spontaniczne rozmowy a nie wyscigi ale moze byc tak ze oni tylko oczekuja wyscigow a moze u nich juz 400m sie przejadlo i wyjdziemy na debili co sie podniecaja 400m a oni juz dawno z tego wyrosli wiec my sie tu klocimy przepraszam wymieniamy poglady a okaze ssie ze niepotrzebnie
DEVIL
META SYSTEM – AUTOALARMY – GPS -KENWOOD MAGNAT AUDISON HERTZ – MONTAŻ , SPRZEDAŻ
696 442 463
RX 7 SA2 -było , 323 F BG 1992– jest , 626 Cronos 2.0 – jest
Chrysler leBaron 2,2 Tintercooler – jestPontiac TS 3,8 – jest
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 mar 2005, 16:42
Posty: 384
Skąd: Warszawa , Gocław
Auto: Mazda 626GW 2,0FS było Pontiac TS3.8 , Chrysler leBaron2,2T intercooler , Mazda RX7 SA2

Postprzez shady » 1 lut 2006, 00:11

DEVIL napisał(a):kochani a moze warto zobaczyc czego oczekuja nasi sasiedzi zza miedzy dolnej bo moze sie okazac ze oni inaczej spedzaja takie spotkania moze sie okazac ze wola bardziej delikatne spontaniczne rozmowy a nie wyscigi ale moze byc tak ze oni tylko oczekuja wyscigow a moze u nich juz 400m sie przejadlo i wyjdziemy na debili co sie podniecaja 400m a oni juz dawno z tego wyrosli wiec my sie tu klocimy przepraszam wymieniamy poglady a okaze ssie ze niepotrzebnie


coś wiem czego sąsiedzi oczekują :D a mianowicie najpierw chcą znać miejsce gdzie miało by to się odbyć, by poznać wstępne koszta. Chcą mieć(nie jest to wyrażone że wszyscy,ale..)gdzieś nie zadaleko jakiś motel/hotel/czy domki gdzie mozna przenocowac-tu chodzi o tych bardziej wymagających(u nas pewnie też tacy będą). A nazrazie z tego co wiem mało interesuje ich(opinia osoby ich reprezentującej) to czy będą wyścigi, więc najpierw znajdźmy to miejsce....
Ostatnio edytowano 1 lut 2006, 00:32 przez shady, łącznie edytowano 1 raz
Hoobi Rally Team: http://www.hoobi-rt.pl
Mechanika pojazdowa ; Serwis opon. Zniżki dla mazdowiczów. http://www.h-rt-auto.firmy.net / 513 188 290
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 lis 2004, 13:14
Posty: 900
Skąd: Szczecin\Gorzów
Auto: 323F GT; 121 Canvas-Top, Favorit Rally version, zielony Pickup

Postprzez Achemenid » 2 lut 2006, 22:07

Rozmawialem dzisiaj telefonicznie z P . Kozak z UM Kazimierz nad wisla i dostalem informacje ze jedynym terminem nie kolidujacym z tam odbywajacym sie festiwalami to jest 2 polowa sierpnia .(jak sa festiwale i zloty a jest ich 17 brak miejsc noclegowych )

I tak to jedynym terminem byl by 18/20 sierpnia 2006
----------------------------------------------------------------------

Jezeli impreza by sie odbywala na "oficjalnie " parkingu jakiegos pensjonu lub hotelu to nie wymagala by zadnych zgloszeni , zezwoleni od miasta czy zgody na uzytkowania jakiegos terenu .Jedynie grzecznosciowe powiadomienie wladz miasta ze na ich terenie odbywa sie jakas impreza . Co do wjazdu na grupowego na rynek to potrzeba by bylo otrzymac zezwolenie, ale jezeli nie odbywa sie tam zadna zbiorowa impreza i zostana spelnione podstawowe warunki bezpieczenistwa to nie ma z tym problemow .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 cze 2004, 15:39
Posty: 354
Skąd: Wieden/Zamosc
Auto: Mazda 626GW FS 2.0L 98.

Postprzez Krasnal » 3 lut 2006, 01:03

No ale total – przeczytałem 11 stron :D

Teraz kilka słów ode mnie:
1. ODLEGŁOŚCI
Polska to nie Czechy – nie ta powierzchnia, więc wyobrażenie o odległościach też jest inne. W samym środku jest Łódź ale tam nie ma gdzie zorganizować spota. Jeżeli ma być to EMM 2006 to MUSI to być miejsce już nam znane. Najlepszym miejscem dla "sąsiadów" (nie tylko Czechów) byłaby południowo-zachodnia Polska, ale i najgorszym dla większości Polaków :( co raczej dyskwalifikuje ten rejon, zwłaszcza że nie mamy tam żadnego doświadczenia :( W Toruniu nie byłem więc nie chce nic pisać ale tam jest chyba jeszcze dalej jak do Ryk.
Uważam że na chwile obecną możemy podjąć się organizacji tylko na terenie dobrze znanym.
2. ZAPLECZE
Lotnisko w Rykach rzeczywiście "gołe" ale za razem jakie daje możliwości. Już wiele bardzo dobrych pomysłów było napisane więc należy je tylko zebrać w garść. Co do rzekomych "łazienek" to mam kontakt z kimś kto mógłby coś w tym temacie pomóc, ale nie będe tego poruszał bez konkretów (nie będe "gdybał"). Woda w beczkach, prąd z agregatów, jedzenie – gril przemysłowy (tak jak było napisane) lub firma zewnętrzna, grochówka z beczki, piwo z kija (może być też firma zew.)
To były minusy :D
Trawy tyle że można niemal wszystko robić:
Pograć w golfa ;) (już przerabiane), pokopać piłe, rozstawić namioty, zrobić mega ognisko wieczorem z towarzystwem MegaMuzy i wiele, wiele innych, oczywiście samochody i kolejne możliwości
3. CHĘCI
11 stron dyskusji i żadnych konkretów.
Jestem chętny do grupy organizacyjnej (jeżeli miejscem będą Ryki).
Jak trzeba zebrać 40 osób które zainwestują 400PLN to szukajcie jeszcze 39 osób.
Nie mam żadnych kontaktów z właścicielem lotniska, Oliwią czy urzędasami = potrzebna pomoc.
Wskazane są chęci od osób które już organizowały spoty – doświadczenie jest bezcenne.

Chyba tyle na początek, jak coś sobie przypomne to dopisze.

Szkoda czasu, bierzmy się do roboty i to z rozmachem ;)
Nie czuć, że przyspiesza – tylko jakoś inni stoją zamiast jechać
V6 – no more questions...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 maja 2004, 20:02
Posty: 611
Skąd: Pruszków
Auto: 323F (BA) – 2.0 V6 GT

Postprzez Achemenid » 3 lut 2006, 03:51

shady miejsca tam jest naprawde sporo na namioty bo jak jest festiwal filmowy to do miasta przybywa okolo 10000 mlodych ludzi i wiekszosc pod namioty . Jest tam takze kilka parkingow na kilka set aut Ze wzgledu na miejsce i czas nie powino brakowac chetnach na sponsoring nawet tymi firmowymi upominkami ,Trzeba by zaklepac jeden spory pensjon na obrzezu miasteczka i wynegocjowac cene za calosc . (spora szansa bo koniec sezonu na duze upusty ) Na lotnisku super sprawa na impreze na jeden dzieni , ale trzeba sie liczyc ze sporo bedzie autami z daleka , Ludzie zmeczeni jazda , gdzie sie umyc , odpoczac przespac sie , a kobiety , dzieci , biezaca woda ,goracy posilek , herbata, kawa napoje to wszystko sa koszty i sprawy techniczne jak swiatlo biezaca woda , WC , w kazdam miasteczku jest to wszystko gotowe . Odpada mase spraw do zalatwiania . Jaki sponsor zechce byc na takiej impreze gdzie nie bedzie go widac na ulicy i latwiej takze o media, prase , radio czy TV . W miasteczku to tylko problem uzgodnienia i zawarcie umow co do miejsce czasu ,kosztow , i potrzeba tylko kilka osob do zorganizowania tego wszystkiego .

Ja bym to tak widzial to tylko moja propozycja :

18 sierpnia 2006 piatek
--------------------------------

Poczatek .
zjazd aut bylby w piatek czas obiadu
Po obiedzie to czas sponsorow , pokaz aut , konkursy , pokaz mody kobiecej . Dyskoteka , ognisko , czas na integracje .

19 sierpnia 2006 sobota .
-------------------------------
Sobota dla tych co chca sie scigac to byloby do dyspozycji od * do * lotnisko w Rykach ( czas przyblizony )

Pozostali zwiedzanie , konkursy na miejscu ,Janowiec , Kazimierz ,Wawalnica

Popoludnie dla wszystkich zawody i imprezy, czas sponsorow ,
Przejazd aut ( parada ) foto , film jak zalatwione zastano formalnosc by wjechac na rynek

Wieczorem i w nocy dyskoteka , integracja , ognisko , jakis wystep ,koncert , degustacje .

20 sierpnia 2006 niedziela
-------------------------------
Niedziela to pokazy , moze jakas wystawa , czas sponsorow ,

rozdzielenie nagrod i upominkow pamiatek .

W godzinach poobiadowych pozegnanie .
Zakoniczenie zlotu
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 cze 2004, 15:39
Posty: 354
Skąd: Wieden/Zamosc
Auto: Mazda 626GW FS 2.0L 98.

Postprzez Waluś » 3 lut 2006, 11:42

Achemenid a czy ty pytałeś o terminy w całym sezonie (maj – sierpień) czy tylki lipiec sierpień ?? Bo ta data hmm troszkę lipa. Przynajmniej ze względu na nocleg w namiocie. Temp. wtedy spadają nawet do 2 – 5 stopni :| w nocy.
Co do całości organizacji imprezy na lotnisku mam zdanie jak Achemenid jest to mało realne, głównie ze względu na koszty. Jeśli będzie to impreza zamknięta, żaden sponsor się nie pojawi.
A z noclegami w RYkach nie było by problemu. Wystarczy wcześniej zarezerwować odpowiednią ilość miejsc (przecież jest to do zrobienia) i spokojnie można było by też imprezować w jakiejś knajpie, są warunki, ale to również trzeba ustalić z właścicielem wcześniej (ilość osób, ilość dań i ogólne menu i program) a wtedy nie będzie spjęć, wiem to po sobie bo prowadziłem knajpy i wiem jak wygląda organizacja zapowiedzianej imprezy kiedy jest kilkadziesiąt osób ale jedno menu ustalone wcześniej, a kiedy wpadnie tyle samo (jak my zwykle) i każdy chce co innego (wtedy jest złość, i nerwy) – mieliście przykład ostatnio.
A myślę że i pola namiotowe równiez by się znalazły w Rykach lub gdzieś blisko.
Zdaje sobie sprawę z fizycznej trudności organizacji zlotu Ryki Kazimierz, ztąd moja propozycja aby zostać w Rykach i sporządzić program dla dwóch grup – Turyści i rajdowcy :D
Fotorelacje z napraw 626 GD
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2003, 20:48
Posty: 5112 (0/4)
Skąd: Włodawa
Auto: GJ SH01, a rekreacyjnie niebieskie 1300 ccm na dwóch kołach

Postprzez Globy » 4 lut 2006, 06:25

Hi,

rowniez na nowo przebrnalem przez caly temat. Ze swojej strony proponuje organizacje spotkania ogolnopolskiego i wystosowanie zaproszenia do Klubow uzagranicznych, bez oglaszania wszystkiego pod szyldem EMM. Jesli chodzi o lokalizacje, w pierwszej kolejnosci sprobujmy pogodzic osoby z kraju – badz co badz, rozleglego – sam mieszkam na Podlasiu i "gdziekolwiek" mam minimum 250 km, a sa ode mnie z regionu osoby chcace wybrac sie na duze spotkanie.

majki napisał(a):ale mowice tu o programie i wysczigach a przy tym nie macie team organyzacyjny, miejscie itd... to jeste podstatowe i prioritne interesy

To u nas normalne ;)

Kwestia organizacji – podoba mi sie pomysl Jesusa, chociaz dla wielu moze brzmiec niczym szalona wizja. Rozmach mile widziany. Oczywiscie, ze da sie pogodzic wyscigi z elementami turystycznymi – najlepiej, co juz zaproponowal chyba Achemenid, wydzielic w programie spotkania kilkugodzinna wizyte na lotnisku. Dodatkowo podziala to pozytywnie na sprezenie organizacji, a reszte czasu poswiecic na inne rzeczy, wspolna zabawe, integracje, zwiedzanie itd.

Organizacja winna byc otwarta, czyli cos dla nas – wizyta na lotnisku, wieczorna impreza – i cos dla wszystkich, na przyklad wystawa auta na rynku/przed lokalem i tam umozliwienie pokazu sponsorow. Akurat w dealerow wierze, podobnie jak nawet drobne firmy czy znajomosci, tym bardziej, ze od rozsylania w sumie darmowych maili z zapytaniami lub telefonowania reka nie uschnie. Taki plan ustrzega nas przed aspektami bezpieczenstwa, wspominanymi wczesniej. Zostana oczywiscie dostosowane do tego mozliwosci reklamowe oferowane chocby przez strone, podobniete jak podjeta rejestracja. Ale...

...nad tym wszystkim zastanowimy sie po wybraniu lokalizacji. Dlatego PROSZE bardzo o umieszczaniu w tym watku badz podawanie osobiscie do wiadomosci Koordynatorow Spotkan realnych mozliwosci/danych/kontaktow organizacyjnych a propos kolejnych lokalizacji. Obecnie mamy 2: Kazimierz/Ryki i Torun. Dzieki wszystkim za juz podane konkrety. Poza tym nasi KS pracuja nad innymi opcjami.

W tej chwili prosze o wstrzymanie – na pewno watek wniesie wiele szczegolow i doswiadczenia do tematu organizacji zlotu, ale dopiero po podsumowaniu dostepnych opcji i wyborze podstawy zlotu zajmiemy sie z jednej strony w waskiej ekipie organizacja, z drugiej dalsza dyskusja i zapisami. Na pewno zostana podjete kroki, by zapewnic mozliwie dobry kompromis rozrywkowy, bo gros z nas bedzie na tym zlocie w roli goscia. KS niedlugo okresla przyblizony termin wyboru oraz decyzji. Zapraszam do podawania kolejnych miejsc.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez majki » 4 lut 2006, 10:45

Globy napisał(a):Hi,

<jupi> Witaj Globy <glupek2>
majki napisał(a):ale mowice tu o programie i wysczigach a przy tym nie macie team organyzacyjny, miejscie itd... to jeste podstatowe i prioritne interesy

Globy napisał(a):To u nas normalne ;)

<lol> :D
Majki, http://www.mazdaklub.sk
sorry about my polish grammar, I am better in speaking :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 gru 2004, 22:22
Posty: 112
Skąd: Karvina, Czech Rep.
Auto: Mazda GD 626 LX limo, USA ver.

Postprzez misiolot » 4 lut 2006, 18:34

Bo o jakich konkretach może byc mowa ,najpierw trzeba ustalić minimalną ilosc osób która przyjedzie i jakie pieniązki są w stanie wyasygnować od tego trzeba zacząc, organizacja imprezy plenerowej nie jest tania samo jednodniowe nagłośnienie ,oświetlenie i DJ kosztuje ok. 5000 pln, jeśli impreza ma być zmknieta i zgłosi się odpowiednia ilośc osób to browary lubelskie mogą przysłac swojego przedstawiciela z kijkiem i beczka za friko to samo dotyczy jedzenia ,jest wiele firm które jeżdża z imprezy na imprezę i jeszcze płacą orgnizatorom za możliwośc sprzedarzy swojej kiełbasy ,kwestia tylko ile osób będzie,sprawę nagłośnienia itp rzeczy mogę załatwić i rabat również ,co do sanitariatów jeśli chodzi o duże potrzeby, można ściągnąc przenośne toalety zwykle takie firmy mają i prysznice więc sprawę higieny można rozwiązać, dla osób które brzydzą się takimi warunkami zostaje Oliwia i Karczma.Generalnie jestem przeciwnikiem Kazimierza ,jestem za pewna intymnością imprezy i integracją a przeciskanie się przez tłum niedzielnych turystów temu nie sprzyja ,knajpek w swoim miescie mam pod dostatkiem i nie mam ochoty zwidzac ich w Kazimierzu nie po to jade na zlot i mimo tego że nastolatkiem przestałem być dwadziescia kilka lat temu nie ptrzeraża mnie perpektywa noclegu na lotnisku a żona i dzieci cóz jesli im to nie odpowiada nie musza ze mną jechac ,to tyle
Nie mogę a w zasadzie ..dlaczego nie ?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 lut 2004, 23:11
Posty: 375
Skąd: grochów
Auto: Chrysler Voyager 3.3 LE jajko

Postprzez ravo » 5 lut 2006, 11:19

nie wiem czy juz bylo bo nie wyrabiam z czytaniem tego wszystkiego ale co z torem w zielnej gorze ?
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez mbmaster » 5 lut 2006, 12:42

No własnie!!! Ten tor to super sprawa na taki zlot. Niewiem czemu nikt z ZG nie zaproponowal tego miejsca? Czy ktos moze zdradzic jakie sa koszta wynajecia obietku?
Jak wygladaja terminy? Czy da rade tam zorganizowac cokolwiek? Jak by nie patrzec blizej granicy...
Zoom zoom Zoom
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 sie 2004, 23:26
Posty: 1101 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda RX-8

Postprzez majki » 5 lut 2006, 12:48

ravo napisał(a):nie wiem czy juz bylo bo nie wyrabiam z czytaniem tego wszystkiego ale co z torem w zielnej gorze ?

Czy moze tu ktos dac webowke via michelin z mapa? Dzieki <ganja>
Majki, http://www.mazdaklub.sk
sorry about my polish grammar, I am better in speaking :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 gru 2004, 22:22
Posty: 112
Skąd: Karvina, Czech Rep.
Auto: Mazda GD 626 LX limo, USA ver.

Postprzez Pit » 5 lut 2006, 12:50

...a ja – może się będę powtarzał, ale cóż...

1) Dajmy sobie spokój z EMM, jesteśmy do organizacji czegoś takiego zupełnie nieprzygotowani – może kiedyś, ale to jeszcze nie ten moment...

2) Mamy przetarte szlaki w Toruniu. Idźmy za ciosem i ulepszajmy to, czego fundamenty istnieją, a nie kombinujmy z czymś nowym. Jesus ma już obcykane nazwiska, adresy, kontakty ;) więc lepiej rozwijać temat Torunia, niż rzucać się na coś zupełnie nowego... w Toruniu mamy: historyczne miasto, lotnisko w mieście, a nie 50 km od niego, zaplecze hotelowe, w miarę centralne położenie na mapie Polski...

ot – moje skromne zdanie :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez Jerry » 5 lut 2006, 13:53

Mam jedno pytanie bo zaczyna mnie to troszke denerwować ze..........czy koledzy z Czech organizująć EMM 2005 pytali sie nas o odległości???JEśli cokolwiek ma sie dziać to w miejscu które bedzie do tego odpowiednie a nie dla tego że jest blosko do granicy!!!
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez misiolot » 5 lut 2006, 14:02

Trudno trafić tak z lokalizacja aby wszystkim było blisko,nie przejmowałbym się tez Słowakami i Czechami ,dla mnie to zlot może być i w Gołdapi aby miejsce było ok jeśli czas , pieniążki i Madzia pozwoli to przyjadę :)
Nie mogę a w zasadzie ..dlaczego nie ?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 lut 2004, 23:11
Posty: 375
Skąd: grochów
Auto: Chrysler Voyager 3.3 LE jajko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów