Cisza w sprawie spotkań klubowych

Postprzez Paweł » 20 lut 2004, 21:49

Przez ten czas rozmawialem z kilkoma osobami, ktore najchetniej odeslalbym do Zombiego i Globego, a nie tylko Globego. Poza tym mam pare pytan dotyczacych forum i strony, na temat ktorych moge rozmawiac sobie tylko z Globym. Problem w tym, ze przez te pare tygodni moglem zgadywac jak powininem postapic, bo ni ch..olere nie wiedzialem, ze Zombi po prostu wystepowal m.in. w twojej osobie.

Jak juz powiedzialem, nie nadaje sie do organizowania spotow, choc bym chcial. Nie moge tak, to przynajmniej zawsze przyjade i bede szczerzyl zeby do ludzi.

EDIT (wyzej byla odpowiedz do Mordera, to do Zombiego):

To tamten spot juz byl po twoim "odejsciu na czasowa emeryture"? Czyli to trwa dluzej niz moglem myslec. Spot byl ok. Mi MCD nie przeszkadza, moze dlatego, ze od niedawna jezdze na spoty i nie zdazyl mi sie znudzic. Poza tym miejsce jest dla mnie malo istotne (o ile jest w obrebie miasta), wazniejsze ze mozna sie spotkac. Na mysli mialem spot lutowy.
Pretensje moge miec. Mam wrazenie, ze zrobiles ze mnie wariata. Ja zgaduje dlaczego sie nie odzywasz, ze moze sie obraziles, albo Ci przykro, etc. Pytam sie ludzi o co chodzi i w ogole. Okazuje sie, ze po prostu "nie masz czasu" i mozna Cie olac. He!

Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 20 lut 2004, 21:56 przez Paweł, łącznie edytowano 2 razy
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/894)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez Globy » 20 lut 2004, 21:50

i w czym by Ci ta nieświadomość przeszkadzała ?


Ot chocby mi przeszkadzala. Nie chodzi kolej rzeczy, ale o sam fakt. Ta czesc tematu proponuje zakonczyc, jest niewazna i nie wplynela na zadne wczesniejsze wydarzenia. Mozna bylo jedynie rozpoczac dyskusje tej sprawy miesiac wczesniej.
Nasuwa mi sie jedno spostrzezenie – duzo osob narzekalo na nudne spoty MCD/Eko, jednak w chwili, gdy brak jest osoby koordynujacej, nikt nie chce sie tego podjac. Prosze jednak nie zmuszac sie "na sile". Klub to dobrowolna wspolpraca grupy osob i wzajemne wspomaganie sie w wykonywaniu obowiazkowow.

EDIT: Zreszta... Konkretnie chodzi mi o to, iz jesli Tco i Morder nie chca byc organizatorami, to spoko. Co innego, ze nikogo innego nie widac na horyzoncie. Jednak wpadl mi do glowy pomysl – po co organizator? Czy nie mozna ustalic miejsca, dnia, godziny i sie spotkac?
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez Globy » 20 lut 2004, 22:05

Jesli chodzi o Ciebie Zombi (ostatnie slowo), chce byc informowany konkretnie o pewnych sprawach, tak jak i Ty mozesz liczyc na odpowiednie informacje u mnie. Szczegolnie w tak waznej sprawie, jak pelnomocnictwo. Przyznaje, ze rowniez bylem w kropce – musialem liczyc sie z prezesem, ktory praktycznie czasowo przestal istniec. W tej chwili uwazam sytuacje za mw. wyjasniona.
Pragne poczynic jeszcze jedna uwage – skonczmy juz rozpamietywanie przeszlosci – strata czasu. Byl spot styczniowy, nomen omen fajny, nie bylo lutowego, niebo nie oberwalo sie nam na glowe.
Lepiej skupmy sie na rozwiazaniu problemu organizacji spota marcowego, ktory jest istotna kontynuacja zasad dzialalnosci Klubu MazdaSpeed.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez Zombi » 20 lut 2004, 22:15

Wiesz Globy ja zawsze jestem pod telefonem. Nie problem do mnie zadzwonić w jakiejś nagłej ważnej sprawie.
Mazda 626 GD GT
Mazda 626 GE
Mazda Xedos 6
Mazda-Astra karawan
Mazda 626 GW td
Mazda RX-7 ????
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez XsiX » 20 lut 2004, 23:56

W takiej sytuacji zal o niezorganizowanie lutowego spota mozemy miec do Globego, Mordera i Xsix.

Tia, największy żal możesz mieć do mnie <lol> sam wiesz doskonale że z racji sporej odległości warszawskie miejsca spotów omijam szerokim łukiem (byłem raptem na 1 spocie). Mówiłem już nie raz i nie jednej osobie że na spoty 1-dniowe do wawy nie będę jeździł. Bedą spoty 2-dniowe to zawsze możecie na mnie liczyć. Osobiście nigdy nic do organizacji spotów nie miałem, pomogłem zorganizować ten który był najbliżej mnie, czyli 3-dniowy w Skorzęcinie i myślę że ci nieliczni którzy na nim się zjawili byli z niego zadowoleni. Do spotów lokalnych (a za takie uważam spoty w Wawie) nie będę więc przykładał ręki.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez Paweł » 21 lut 2004, 00:53

Takie podejscie (odcinam sens wczesniejszej rozmowy), prowadzi do rozwiazania, ktore zapronowal Globy, zeby spotykac sie w wyznaczonym miejscu o wyznaczonej porze. Kto przyjedzie ten bedzie i tyle. Zawsze moze pasc propozycja wypadu w inne miejsce. Mysle, ze na probe mozna takie spotkanie zaproponowac np. na parkingu kolo Rawaru (sprawdzalem i byl on otwarty i pusty) w konkretnym dniu i godzinie co drugiego tygodnia. Jesli Klub powiekszylby sie takze w innych miastach, to mozna by zrobic tego stale minispoty, gdzie zawsze wiadomo kiedy i gdzie.

Spoty wieksze (takie jak obecnie, gdzie czesc z nas dojezdzala po 100-150 i wiecej km) bylyby ustalane jak do tej pory, czyli poprzez glosowanie i wypowiedzi na forum.

Nie jest nas co prawda duzo, ale ciekawe jak wypadlyby w Warszawie te minispoty. Dniem spotkania wcale nie musialby byc sobota, czy niedziela. Zakladam, ze czas spotkania bylby stosunkowo krotszy, a wiec mniej "obciazajacy" terminarz. Mysle, ze moznaby na takich czestych spotkaniach zalatwiac sporo spraw, na ktore wiem ze Klubowicze czesto umawiaja sie poza obecnymi spotami, aby np.: sprzedac/kupic, spojrzec w silnik, dac naklejke/podkladke, zjesc pizze, wypic cole itd.

Pozdrawiam.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/894)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez Morder » 22 lut 2004, 16:03

Sorki tco ale uważam, że ten pomysł jest słabiutki.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:07
Posty: 897
Skąd: Pułtusk
Auto: MX-3

Postprzez Paweł » 22 lut 2004, 16:15

Poniewaz?

(Zauwazam, ze na forum panuje ostatnio moda na "nie, bo nie" :|)
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/894)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez Morder » 22 lut 2004, 16:41

zgadnij...nie będe np jechał do Wawy, żeby zobaczyć czy może ktoś przyjechał.... uważam, że mało kto będzie tak ryzykował
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:07
Posty: 897
Skąd: Pułtusk
Auto: MX-3

Postprzez Paweł » 22 lut 2004, 17:00

Wydawalo mi sie, ze napisalem ze to jest propozycja "_Mini_ spotow" dla osob mieszkajacych blisko siebie, czyli w obrebie miasta. W Warszawie ze wzgledu na spora liczbe osob mysle, ze ma to szanse powodzenia.

"Spoty" odbywalyby sie jak do tej pory lub jesli uzgodnimy to rzadziej – np. co dwa miesiace, ale z bogatszym programem rozrywkowo-czasowym, ze wzgledu na Klubowiczow dojezdzajacych.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/894)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez Waluś » 22 lut 2004, 17:02

zgadnij...nie będe np jechał do Wawy, żeby zobaczyć czy może ktoś przyjechał.... uważam, że mało kto będzie tak ryzykował

O i tu musze przyznać koledze racje. Ja mieszkając we Włodawie też nie miał bym ochoty ryzykować nawet wyjazdu do Lublina nawet te 100km, z kąd jest jakaś tam grupka klubowiczów, żeby się dowiedzieć czy może w tym tygodniu ktoś będzie czy nie na takim spociku miejscowym, a jak się dowiem że są to zanim dojade to im sie już może znudzić czekanie. Mini spot bez pewnej organizacji nie miał by sensu.
Fotorelacje z napraw 626 GD
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2003, 20:48
Posty: 5112 (0/4)
Skąd: Włodawa
Auto: GJ SH01, a rekreacyjnie niebieskie 1300 ccm na dwóch kołach

Postprzez Paweł » 22 lut 2004, 17:10

Jeszcze raz powtorze:

Mini spot
Lokalne spotkania nawet 2-3 osob w stale wyznaczonym miejscu o stale wyznaczonej porze. Trwajace stosunkowo krotko, idealny moment np. do poznania sie, spojrzenia komus pod maske, przekazania naklejki klubowej, etc. Moznaby to porownac do spotkania na miescie. Dzien, dwa lub pare godzin przed terminem osoby z okolicy odzywalyby sie na forum czy przyjada i wszystko byloby jasne.

Spot
Tak jak do tej pory. Proponuje zastanowic sie, czy nie organizowac ich co dwa miesiace, przy wiekszym zorganizowaniu ludzi z wojewodztwa i dalej, zeby zbierali sie wszyscy i milo spedzali caly dzien, a nie 3 godziny (co mysle dla osob dojezdzajacych jest istotne).

Mega spot
Raz lub dwa do roku. Mega impreza. Nigdy nie bylem, ale rozumiem, ze Ryki lub kilkudniowe pobyty nad morzem to bedzie/bylo cos takiego.

Czy koncepcja jest dobrze przedstawiona? Chetnie podyskutuje i ew. bede dalej prostowal. Pozdrawiam.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/894)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez Zombi » 23 lut 2004, 09:43

Ja uważam że musi być spot co miesiąc. Minispot na którym będą 2-3 osoby to śmiech na sali. Takie to są i w Koninie u Xsixa jak się zmówimy z M&Msami. Nazwa minispot na coś takiego to żenada. Tzw. minispoty to niech sobie robią zainteresowaniu tam gdzie im się podoba. Do mnie np. rzadko bo rzadko ale jednak ludzie przyjeżdżają po różne rzeczy (naklejki, płyty, koszulki) i nie zamierzam tego nazywać minispotami bo to nieporozumienie. Jak słusznie zauważył Morder część osób nie przyjedzie zobaczyć czy może ktoś będzie a może nie. Musi być ustalone miejsce spota i termin. Wtedy jest gwarancja że będzie tam więcej osób a nie 2-3.

Koncepcja megaspota OK.
Mazda 626 GD GT
Mazda 626 GE
Mazda Xedos 6
Mazda-Astra karawan
Mazda 626 GW td
Mazda RX-7 ????
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez XsiX » 23 lut 2004, 10:02

Koncepcja megaspota OK.

no to kiedy ten megaspocik – he ?? :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez Melon » 23 lut 2004, 10:06

XsiX napisał(a):
Koncepcja megaspota OK.

no to kiedy ten megaspocik – he ?? :D


no myślę że,najlepiej jak sie trawka zazieleni,czyli na wiosnę
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 sty 2004, 14:29
Posty: 93 (0/1)
Skąd: Stalówka

Postprzez Zombi » 23 lut 2004, 10:15

Ryki kwiecień lub maj myślę. Chcecie spać w autach namiotach w kwietniu to może i śnieg padać nic nie wiadomo. Niemniej w marcu wybieramy się na rekonesans. Niebawem napiszę o tym w spotach.
Mazda 626 GD GT
Mazda 626 GE
Mazda Xedos 6
Mazda-Astra karawan
Mazda 626 GW td
Mazda RX-7 ????
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez XsiX » 23 lut 2004, 10:16

Niemniej w marcu wybieramy się na rekonesans

To może jakiś mini-rekonesansowy spocik ? hahaha
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez Zombi » 23 lut 2004, 10:26

A co przyjeżdżasz??
Mazda 626 GD GT
Mazda 626 GE
Mazda Xedos 6
Mazda-Astra karawan
Mazda 626 GW td
Mazda RX-7 ????
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez Morder » 23 lut 2004, 10:27

Zombia nie zapomonij o mnie <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:07
Posty: 897
Skąd: Pułtusk
Auto: MX-3

Postprzez XsiX » 23 lut 2004, 10:32

A co przyjeżdżasz??

jak będzie ciepło to czemu nie :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów