Kącik bukmacherski + LIGA TYPERÓW

Nasze hobby i zainteresowania, sprawy niemotoryzacyjne.

Postprzez newuser » 4 lut 2016, 23:03

poszla duza kasa przeciw Arsenalowi w Azji wiec to zadna niespodzianka ;)
Forumowicz
 
Od: 28 maja 2008, 01:08
Posty: 167 (0/2)
Auto: mazda 3S 2,3 2006

Postprzez macvas » 4 lut 2016, 23:09

Dlatego właśnie wolę o większe stawki ładować się w single/duble nhl a piłkę pogrywam tak jak na wklejonych kuponach – czysto rozrywkowo.

Dzisiaj jedziemy over'owe grand salami w NHL >> 12 spotkań >> chyba nie zasnę :D
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 20:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez newuser » 5 lut 2016, 00:18

no na sportach amerykanskich ciezko w dluzszej perspektywie cos ugrac bo kursy sa dosc dobrze oszacowane przez bukmacherow, ale nie mowie ze sie nie da , moj kuzyn gra wylacznie us sports i jest na sporym plusie ;) warto szukac info z niszowych lig, gdzie bukmacher ma ciezej dostac jakiekolwiek informcje na temat kontuzji zawodnikow/strajkow w zespole/graniu przeciw wlasnemu trenerowi zeby go zwolniono etc, czasami mozna uszczelic dobry kurs chociaz wiadomo bukmacherzy sie zabezpieczaja i limity tam dosyc niskie...powodzenia <spoko>
Forumowicz
 
Od: 28 maja 2008, 01:08
Posty: 167 (0/2)
Auto: mazda 3S 2,3 2006

Postprzez macvas » 5 lut 2016, 09:45

Dobrze napisane.
Od siebie dodam, że odkąd przerzuciłem się us sports Magdalena pięknieje <diabełek>

Polecam taki mały almanach dla chcących się przerzucić z bukmacherką na tamten kontynent. Jedna z moich obowiązkowych lektur przed nocnym polowaniem. :>
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 20:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez romexik » 8 lut 2016, 13:34

ObrazekTaki niefart w 96 Costa zawalił kupon na 300zł :(
Forumowicz
 
Od: 26 sty 2015, 19:43
Posty: 251 (2/2)
Skąd: Kraków
Auto: Mazda 626 V 2.0 diesel

Postprzez macvas » 9 lut 2016, 15:55

Anglia FA Cup
West Ham vs. Liverpool

Idzie dzisiaj masówka w stronę gospodarzy, ale imo argumenty na ten typ są zasadne. WHU to solidna ekipa, a na swoim terenie notuje całkiem pokaźną serię meczów bez porażki. Liverpool w tym sezonie jest cieniem samego siebie i kolejne mecze gdzie gubią wydawałoby się pewne punkty, pokazują jak rachityczna to drużyna. Klopp ma przed sobą ogrom pracy do wykonania i ten sezon to będzie pasmo upadków i wzlotów. Myślę, ża na tym etapie FA Cup ich przygoda się skończy. Dzisiaj stawka całkiem spora, a WHU nie zaprzepaści okazji. Jest to mecz powtórzony, bowiem na Anfield padł bezbramkowy remis. Wychodząc z zasady, że nic dwa razy się nie zdarza pobieram typ na BTS @1,85.
Odważniejszą linią proponuję pograć Win gospodarzy+BTS @ 5,00

Do dubla można wziąć BTS w meczu BVB.

EDIT:

No i weszło przed czasem, za całkiem ładną kasę.
Do tego poniżej takie tam pół taśmy płaską stawką – w sam raz na nocną zabawę w nhl <faja>
09022016.png
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 20:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez macvas » 12 lut 2016, 10:41

Dzisiaj rusza Ekstraklasa w wydaniu wiosennym. Pierwszą kolejkę biorę pod obserwację, ewentualnie do pogrania za drobne, ale coś czuję, że tutaj w najbliższym czasie dobrego biznesu nie będzie. Nasi ligowcy słynną z odrabiania pańszczyzny, a komu by się chciało biegać i angażować kiedy za oknem plucha. Czy się stoi czy się leży kontrakt się należy.. W zeszłym roku w pierwszej kolejce średnia bramki na mecz poniżej dwóch, więc na krajowym podwórku nie nastawiałbym się na wielkie emocje w ten weekend. Raczej pogram top ligi i spokojnie poczekam do LM.

Z ciekawszych rzeczy, dzisiejszej nocy kolejny raz otarłem się w nhl o ustrzelenie pełnej kanadyjki. Co ciekawe zabrakło dosłownie jednego punktu u Hoffmana, by z raptem zainwestowanych w ten system 13zł byłaby kasa na poważniejsze mody. Trafiłem 4z5 zdarzeń, czyli przy 26kuponach weszło 11. Jak to tradycyjnie bywa, o jeden krok od bullseye <faja> Poniżej zrzut, z kursami jakie wchodziły w grę i przeszły obok nosa. Reasumując wyszła dobra noc, a playoffy coraz bliżej <spoko>

nhl12.02.16.png
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 20:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez romexik » 12 lut 2016, 13:00

MACVAS ładnie Ci weszło na prawie 200zł :) może uda mi się w ten weekend cos upolowac
Forumowicz
 
Od: 26 sty 2015, 19:43
Posty: 251 (2/2)
Skąd: Kraków
Auto: Mazda 626 V 2.0 diesel

Postprzez macvas » 12 lut 2016, 13:20

romexik wyciągnąłem więcej, bo na blisko 600zł, a ten system to z wkładu 13zł, więc jest <spoko>
Nie chciałem tutaj wklejać wszystkich kombinacji, a podałem tą z najwyższym kursem i czterema ustrzelonymi i chybiony o włos 1x5, trafienie 1x5 oznacza rzecz jasna, że wchodzą wszystkie pozostałe ;)

trafione kombinacje to 1x4typy + 4x3typy + 6x2typy
To bardzo fajny i stosunkowo niedrogi wkładem system, jeśli kursy są odpowiednio dobrane. Ja gram asysty i strzelców w NHL, ale sprawdza się na innych zwłaszcza przeszarżowanych przez buki kursach.
Zwykle przy dwóch jesteś na czysto, przy trzech zwraca się z nawiązką, przy czterech daje fajny weekend.. <faja>
original.jpg
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 20:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez zelka » 13 lut 2016, 17:28

Cały czas sobie mówię, że gdy tylko czas nie będzie przeszkodą, usiądę wygodnie w fotelu, włączę laptopa i będę analizować rozgrywki. Głównie chodzi o mecze piłki kopanej, zwłaszcza jak jest LM lub teraz nadchodzące Euro. Poza tym najbardziej interesuje mnie BPL. Szkoda, że mój ukochany klub gra tak wielki piach, że ze złości potrafię wyłączyć mecz. Ale to tylko taka anegdota. Niestety jednak to tylko plany, bo zawsze znajdzie się coś innego do roboty (za dużo spraw, za mało czasu) ;P
W każdym bądź razie na nadchodzące euro mam zamiar przysiąść i coś postawić.
Wszystko co na odległym kontynencie jest mi obce (jedynie grałem w NHL na PC dawno, dawno temu :P ), także gratuluję wyników <spoko>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 wrz 2012, 13:17
Posty: 1109 (1/12)
Skąd: Konin
Auto: Mazda 6 GH L5 '09
Była: Mazda 3 BK LF '04
Mazda 323F 1.8 BG SOHC '90

Postprzez newuser » 14 lut 2016, 13:25

Mietek i tak i nie, to zależy, czesto kursy sa nizsze a zwiazane to jest z wyzsza marza...ale z drugiej strony lokalni bukmacherzy czesto gesto śpią z kursami, i jak w sieci kursy leca na leb na szyje kiedy wyjdzie jakies ciekawe info, u naszych lokalnych mozna jescze zlapac dobry kurs, oczywiscie nie trwa to wiecznie ale troche czasu jest :P
Forumowicz
 
Od: 28 maja 2008, 01:08
Posty: 167 (0/2)
Auto: mazda 3S 2,3 2006

Postprzez macvas » 14 lut 2016, 13:40

Witaj, tak jak wspomniał przedmówca, jest to dosyć złożony temat.
Kto siedzi w tym długo, ten wie, że oferta (w tym kursy) poszczególnych bukmacherów potrafi się zmieniać jak na giełdzie. Wpływa na to wiele czynników.
Solidny, duży bukmacher dysponuje sztabem ludzi, którzy filtrują informacje o danym zdarzeniu na wszelkie możliwe sposoby i na tej podstawie prognozują kursy. Inni, mniejsi, mniej sumienni lecą na łatwiznę i szpiegują tych większych analizując ich kursy i wystawiając podobne, a potem śpią.
Generalnie jest tutaj wiele zależności, ale przede wszystkim istotny jest czynnik ludzki, który analizuje sytuacje i gdy trzeba reaguje.. czasem nieczysto. Weźmy taki betclic. Ostatni tydzień udało mi się systemowo wyciągać z hokeja za małe pieniądze całkiem ładne kwoty. Co zrobili? Okroili mi ofertę nhl o "punkty gracza". Skąd wiem? Poprosiłem kolegę, aby ze swojego konta pokazał mi jego ofertę na weekend i co.. może obstawiać te zdarzenia. <lol>

Chęć grania na zagranicznych portalach bukmacherskich musisz poprzeć rozeznaniem tematu.. opłacać się będzie zawsze, jak tylko zaczniesz wygrywać. Większość popularnych zdarzeń będzie na podobnej linii, ale tam gdzie buk nie ma wiedzy może pojawić się szansa..lub luka w ofercie. <oczko>
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 20:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez ShogunMPG » 16 lut 2016, 17:20

Norreca napisał(a):ja tam gram sobie dla zabawy na http://www.bwin.com
co do zakladow sama pilka jak narazie glownie bundesliga :)
sprawdze potem nastepny weekend co tam ciekawego jest i napisze swoje typy :)


Ja też się tam udzielam, ale powiem szczerze, że jak gram 1-2 razy w tygodniu to max. Natomiast znam takich, którzy jak raz dziennie czegoś nie obstawią, to wręcz nie żyją. Wystrzegać się takich zachowań.
ShogunMPG
 

Postprzez zelka » 17 lut 2016, 20:16

No chyba, że trafiają i wygrywają :D
Gracie często tasiemce? Mnie przeważnie jeden dziad nie chcę wtedy wpaść... Mam nadzieję, że w końcu po obronie dyplomowej zdążę jeszcze coś postawić w LM i czekać na Euro.
Również gram na bwin :) Kiedyś było jeszcze Fortuna, ale kursy słabsze.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 wrz 2012, 13:17
Posty: 1109 (1/12)
Skąd: Konin
Auto: Mazda 6 GH L5 '09
Była: Mazda 3 BK LF '04
Mazda 323F 1.8 BG SOHC '90

Postprzez macvas » 18 lut 2016, 12:32

Ktoś ma jakieś ciekawe przemyślenia na Ligę Europejską dzisiaj?
Zapowiada się interesujący wieczór, bo mamy kilka szlagierów na rozkładzie.

Ja póki co pobieram taki bramkowy dubel:
Fiorentina – Tottenham over 2,5 @2.15
Villarreal – Napoli over 2,5 @2.20

Dodatkowo rozważam ciekawe kursy na spotkania ManU i Liverpool'u. Te ekipy mogą mieć ciężko o awans do LM za pośrednictwem krajowej ligi, więc w tej edycji LE będą się jeszcze spinać o końcowy triumf. ManU bez Rooney'a, ale to wcale nie musi im wyjść na złe.
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 20:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez Norreca » 18 lut 2016, 12:42

ja sobie odpuscilem Lige mistrzow bo byly niepewne mecze :) wszystko moglos ie zdarzyc !

co do ligi europy to tam tez jest pare ciekawych spotkan ale nie obstawial bym zadnego :P
ale obawiam sie iz wiekszosc bedzie zdecydowanie remisow 0-0 :)

ACF Fiorentina 1-2 Tottenham Hotspur
Borussia Dortmund 3-1 FC Porto
FC Midtjylland 0-0 Manchester United
RSC Anderlecht 1-0 Olympiakos Pireus
Sevilla FC 1-0 Molde FK
Villarreal CF 0-0 SSC Napoli
FC Augsburg 0-2 Liverpool FC
Galatasaray Stambuł 2-0 Lazio Rzym
Obrazek
Klubowicz
 
Od: 10 sty 2013, 13:17
Posty: 1915 (84/101)
Skąd: Wiesbaden / Bydgoszcz
Auto: Była:
Mazda 3 BK Y6 ‘07 1.6
Mazda 3 BL R2 '10 2.2
Mazda MX-5 NC '08 2.0
Jest:
MPS BL3 '13 2.3

Postprzez zelka » 18 lut 2016, 13:06

Mimochodem chyba postawiłbym na MU. Mój ukochany klub, ale niestety w tym sezonie postawiłem przeciwko niemu już, bo grali naprawdę totalny piach...
Roo to raz odpali formą, a na kolejny mecz już biegał bez celu.

Villarreal CF z Napoli dałbym 0-1, bo Napoli w gazie ostatni czasy.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 wrz 2012, 13:17
Posty: 1109 (1/12)
Skąd: Konin
Auto: Mazda 6 GH L5 '09
Była: Mazda 3 BK LF '04
Mazda 323F 1.8 BG SOHC '90

Postprzez macvas » 18 lut 2016, 16:37

Norreca napisał(a):Galatasaray Stambuł 2-0 Lazio Rzym


Popieram typ w stronę Turków. Z tego co czytam Lazio poleciało do Stambułu mocno osłabione – bez pięciu kluczowych zawodników, m.in. zabraknie de Vriji, Basty oraz Gentilettiego. Na szpicy zaś nie zagra zawieszony za czerwona kartkę Keita Balde. Włosi to w tym sezonie ekipa własnego boiska i wyjazdy nie są ich mocną stroną. Turcy aby myśleć o awansie, będą musieli u siebie wyrobić mocną zaliczkę, stąd handi -1 z kursem w okolicy 6,25 jak najbardziej do pokrycia i warto się zainteresować.

Inne ciekawe zdarzenia które planuję wrzucić w jakiś zakład systemowy:

Fiorentina – Tottenham Gole gości powyżej/poniżej: Powyżej 1,5 @3,00
Włosi ostatnio grają dobry futbol, ale Koguty to w tym sezonie klasa w sobie..dwie brameczki, aby dobrze wejść w dwumecz są jak najbardziej w zasięgu

Augsburg – Liverpool Gole gości powyżej/poniżej: Powyżej 1,5 @2,05
Klopp wraca na niemieckie podwórko. Ciekawą opcją jest tutaj gol dla Augsburga bo na własnym podwórku zwykli w LE coś uszczknąć, ale po tym jak Liv zdemolował Villans 0:6, jeszcze lepiej wygląda tutaj zdobywanie bramek przez gości. Zdecydowanie over'ove spotkanie.

przemawiają do mnie BTS'y w meczach:
St. Etienne – Basel
Sporting L. – Bayer Leverkusen
Marsylia – Athletic Bilbao
ale jeszcze nie wiem, jak to ze sobą sklecić, aby nie przeszarżować.

pomimo dobrze wyglądającego na papierze zdarzenia polecam omijać.. Szachtar – Schalke z uwagi na koligacje sponsorskie – śmierdzi jakąś cichą ustawką, i nawet BTS'a raczej nie zagram

EDIT [21:00]

Kluczowe kupony nadal w grze, ale ten ManU w tym sezonie to chyba lepiej grać przeciwko nim na całej linii.. ja ich j.bie. <nie>
manu.png
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 20:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez Norreca » 19 lut 2016, 17:03

dobrze ze nic nie obstawialem.... wiedzialem ze to bedzie popaprane wszystko :P
Obrazek
Klubowicz
 
Od: 10 sty 2013, 13:17
Posty: 1915 (84/101)
Skąd: Wiesbaden / Bydgoszcz
Auto: Była:
Mazda 3 BK Y6 ‘07 1.6
Mazda 3 BL R2 '10 2.2
Mazda MX-5 NC '08 2.0
Jest:
MPS BL3 '13 2.3

Postprzez zelka » 19 lut 2016, 17:24

To co się dzieje w LM/LE i ogólnie niektórych ligach przerasta mnie wzdłuż i wszerz. Na wyspach to totalnie odwrócona tabela się zapowiada chyba <rotfl>
I moje ukochane UTD... Piach, piach i jeszcze raz piach. Zgubiłbym się idąc "diabelską" myślą.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 wrz 2012, 13:17
Posty: 1109 (1/12)
Skąd: Konin
Auto: Mazda 6 GH L5 '09
Była: Mazda 3 BK LF '04
Mazda 323F 1.8 BG SOHC '90

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Moderator

Moderatorzy Hyde Park