Kącik bukmacherski + LIGA TYPERÓW

Nasze hobby i zainteresowania, sprawy niemotoryzacyjne.

Postprzez macvas » 26 paź 2015, 14:34

KĄCIK BUKMACHERSKI

Witam.

Zakłady bukmacherskie – temat rzeka. U jednych hobby a wśród coraz większej grupy osób sposób łatwego(?) zarobkowania. Co warte podkreślenia istnieją osoby, które uczyniły sobie z tego stałą pracę i nie mówię tutaj o zwykłym graniu na własny rachunek ale również np. odpłatnym dzieleniu się swoją wiedzą i typami na konkretne zdarzenia. Oczywiście, ku przestrodze gdzieś w tym wszystkim jest jeszcze spora grupa nałogowców przewalająca od pierwszego do pierwszego na zakładach ostatnie uciułane złotówki. <glupek2> O tych ostatnich nie ma chyba jednak sensu się rozwodzić, każdy z Nas ma swój rozum, aby go używać :> <faja>

Wątek powstał czysto amatorsko. Stąd kulturalnie dyskutujemy, wymieniamy spostrzeżenia, analizy i typy. Starajmy się jednak przy tym trzymać zasad sprawdzonych na innych tematycznych forach: zdarzenie (najlepiej z datą), typ, kurs, stawka, wygrana + ewentualnie kilka słów komentarza co do zawartych zakładów. W tej ostatniej kwestii dopuszczalne jest również dzielenie się zrzutami ekranowymi dotyczącymi zdarzeń trafionych <jupi> bądź chybionych <płacze>

-------------------------------------------------------------------------------------

LIGA TYPERÓW ver.1.0.16

Czym jest?
Liga typerów powstała z myślą o urozmaiceniu wątku oraz wspólnej zabawie przy okazji śledzenia wydarzeń z aren sportowych. Na początek skupimy się na piłce nożnej – skądinąd dyscyplinie cieszącej się na starym kontynencie największym zainteresowaniem. Z czasem być może rozszerzymy Nasze typowanie o kolejne dyscypliny.

Zasady
Początki bywają trudne. W związku z czym, aby nie komplikować zasad zabawy w okresie ogórkowym (najlepsze ligi startują w drugiej połowie sierpnia) skupimy się na zmaganiach rodzimej Ekstraklasy. Precyzyjniej rzecz ujmując najbliższe pięć weekendów (kolejki od 2. do 6.) pobawimy się w typowanie wyników wg. formuły 1X2, gdzie dopuszczalne (punktowane) będą typy 1, X, 2, 1X, X2, 12. Jeżeli zabawa się przyjmie, zadecydujemy co dalej.

Punktacja:
TRAFIONE:
Za zdarzenie trafione a typowane wg. formuły 1,X,2 – uczestnik otrzymuje +3pkt.
Za zdarzenie trafione a typowane wg. formuły 1X,X2,12 – uczestnik otrzymuje +1pkt.
NIETRAFIONE:
Za zdarzenie nietrafione a typowane wg. formuły 1,X,2 – uczestnik otrzymuje -3pkt.
Za zdarzenie nietrafione a typowane wg. formuły 1X,X2,12 – uczestnik otrzymuje -5pkt.
Zwrot zdarzenia oznacza 0pkt

BONUSY:
Za wytypowanie poprawnie całej kolejki +8pkt.

!!! Ważne:
TYPY PODAJEMY W TYM WĄTKU. Typujemy pełną kolejkę. Zestaw typów na pełną kolejkę musi ukazać się przed rozpoczęciem pierwszego zdarzenia. Post zawierający zestaw typów powinien wyglądać na podobieństwo następującego schematu:

LIGA TYPERÓW – WEEKEND 1. <--- w Naszym przypadku weekend 1. odpowiadał będzie 2. kolejce Ekstraklasy od której planujemy rozpocząć zabawę
piątek:
1. Wisła Płock – Lechia 1
2. ...
sobota:
3. ...
4. ...
5. ...
niedziela:
6. ...
7. ...
poniedziałek:
8. ...

AKTUALNA Klasyfikacja

tabela.png


UDANEJ ZABAWY <faja>
Ostatnio edytowano 20 wrz 2016, 13:27 przez macvas, łącznie edytowano 21 razy
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 20:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez Szymon » 26 paź 2015, 14:40

No to jestem :D

I tak zaczynając – gdzie w ogóle gracie przez internet?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 mar 2008, 00:01
Posty: 6451 (358/159)
Skąd: Tarnowskie Dziury
Auto: '13 Lexus IS250 III
'16 Scenic w Longu
'02 Mini Cooper
'04 Mazda Rx-8/4

Postprzez Norreca » 26 paź 2015, 14:52

ja tam gram sobie dla zabawy na www.bwin.com
co do zakladow sama pilka jak narazie glownie bundesliga :)
sprawdze potem nastepny weekend co tam ciekawego jest i napisze swoje typy :)
Obrazek
Klubowicz
 
Od: 10 sty 2013, 13:17
Posty: 1915 (84/101)
Skąd: Wiesbaden / Bydgoszcz
Auto: Była:
Mazda 3 BK Y6 ‘07 1.6
Mazda 3 BL R2 '10 2.2
Mazda MX-5 NC '08 2.0
Jest:
MPS BL3 '13 2.3

Postprzez macvas » 26 paź 2015, 14:52

Jeśli o mnie chodzi mam kilka kont, w zależności od tego co chcę w ofercie "zaatakować" i czy chcę szybko uzyskać od buka kasę (jak wiadomo niektórzy się z tymi przelewami ociągają). Nie chciałbym tutaj promować konkretnego buka, ale aktualnie najczęściej obstawiam w betclic i bet365. Ci pierwsi od jakiegoś czasu w miarę szybko przelewają, a bet365 ma całkiem szeroki wachlarz.
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 20:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez swirek » 26 paź 2015, 23:45

Ja gram w Coralu, jako że mam 20 metrów od domu i mają tam takie fajne maszynki do obstawiania (wszystkie statystyki, tabele itp. w jednym miejscu). Gram dla zabawy, ale tak jak pisze macvas w innym temacie:
macvas napisał(a):Niskie AKO i większy wkład
Dla przykładu dwa jakieś tam kupony
11870750_1180757488616401_5174992714155605087_n.jpg
11888001_1181560548536095_2972930047235988239_n.jpg
Forumowicz
 
Od: 24 lut 2013, 20:45
Posty: 687 (77/16)
Skąd: Białystok

Postprzez macvas » 27 paź 2015, 12:45

Tomek, z Coral'a jadłem tylko lody ;P


W tym tygodniu w piłce nożnej dominują krajowe puchary. Ciekawie zapowiada się mecz w Wolfsburgu, gdzie VfL podejmie Bayern. Przy okazji tej rywalizacji w głowach wszystkim siedzi jeszcze zapewne niedawny pięciopak Lewego, ja jednak poszukałem ciekawego typu w stronę gospodarzy, który jak dla mnie ma akceptowalne szanse powodzenia. Jak wiadomo przy rywalu tej klasy co Bayern buki lubią czasem przesadzić z kursem w drugą stronę, a im bliżej spotkania zwiększają jeszcze kurs proporcjonalnie do masówki w stronę faworyta. Problemem bywa odszukanie takiego zdarzenia.
Odpuszczam sobie typowanie zwycięzcy tej rywalizacji. Choć faworytem jest niewątpliwie Bayern, to jednak chociażby starcie z super pucharu DFB pokazuje, że gdy decydujący jest jeden mecz (ew. dogrywka+karne) wszystko jest możliwe – nawet biorąc pod uwagę, że obydwie ekipy są już na swoich normalnych obrotach – a gdy grano super puchar ekipom kończył się okres przygotowawczy/tournee.
Z zapowiedzi przedmeczowych wynika, że zespoły wystąpią w optymalnych zestawieniach. W tej sytuacji idę w widowiskowość meczu, czyli bramki i jakiś over. Oszczędzając Wam dalszego lania wody o dyspozycji strzeleckiej Wilków, skupiam się na dwóch zdarzeniach za delikatne kwoty:

1. połowa over 0,5 bramki Wolfsburg po kursie 2,70 w Betclic stawka 50zł
oraz
cały mecz over 1,5 bramki Wolfsburg po kursie 3,20 w Betclic stawka 50zł


Do zagrania na dzisiaj osobno analizuję sobie jeszcze spotkanie pomiędzy Darmstadt a Hannoverem. Ekipy mierzyły się w lidze w sierpniu (2:2). Beniaminek w lidze spisuje się odrobinę lepiej, choć nie do końca umie wykorzystać atut własnego boiska. Puchar będzie dobrą okazją, aby podreperować statystyki, nabrać pewności siebie i po cichu typuję, że piłkarze Darmstadt przejdą do kolejnej rundy.
Sam mecz zapowiada się ciekawie, i tak naprawdę, chyba nie jesteśmy w stanie przewidzieć wyniku końcowego tego spotkania, stąd ja dla spokoju ducha biorę BTS po kursie 1,85 za 100zł

To tak na dobry początek, a jak będzie? Kasa leży na boisku :P
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 20:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez romexik » 27 paź 2015, 12:55

Dla chętnych na Betclic jest fajny cashback o wartości 100zł, wpłacasz kase stawiasz za 100zł wygrywasz <jupi> , jesli przegrasz zwracają ci całą stawkę którą możesz odrazu wypłacić. Zwrot nie jest w formie bonusu :)
Forumowicz
 
Od: 26 sty 2015, 19:43
Posty: 251 (2/2)
Skąd: Kraków
Auto: Mazda 626 V 2.0 diesel

Postprzez benq323 » 27 paź 2015, 13:13

Z tymi cash back trzeba uważać. Mi nie wypłacili kiedyś gdyż z mojego IP kiedyś już ktoś obstawial zakłady a to była promo dla nowych. Nic nie dało tłumaczenie ze posiadam internet bezprzewodowy ze zmiennym IP.
Regeneracja DPF........info PW
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 mar 2009, 17:10
Posty: 1819 (22/16)
Skąd: Ostróda
Auto: Opel Signum 1,9 CDTI (Z19DT) 2004r

Postprzez macvas » 27 paź 2015, 13:23

romexik napisał(a):Dla chętnych na Betclic jest fajny cashback o wartości 100zł


Nie wspomniałeś, że jest on dla nowych klientów.

Betclic ma dla Ciebie specjalną ofertę powitalną w zakładach sportowych, aby umożliwić Ci sprawdzenie Betclic bez żadnego ryzyka! Dzięki ofercie cashback możesz postawić swój pierwszy zakład do 100 zł bez ryzyka na dowolne wydarzenie sportowe. Jeśli wygrasz, zgarniesz wygraną. Natomiast, jeśli Twój zakład okaże się nietrafiony, oddamy Ci całą stawkę aż do 100 zł! Zwrot w zakładach możesz natychmiast wypłacić lub grać dalej. To nie jest bonus, którym trzeba obracać!


Warto dodać, że co jakiś czas betclic ma inne cashbacki. Jak wprowadzali apke na komórki i ogólnie androida też chyba był u nich jakiś cashback 200zł za kupon postawiony z fona? Ostatnio przy okazji meczu z Irlandią dali fajną dopłatę do kuponu za bramki Lewego. Owszem to ciekawy, nieliniowy bukmacher, ale oferta mogłaby być odważniejsza i szersza jeśli idzie o rodzaje wydarzeń w piłce nożnej etc. Konkurencja jest w tej kwestii krok lub dwa przed nimi. Mnie cieszy, że betclic nie spóźnia się z wypłatami i max na drugi dzień mam kwotę na koncie, a VIP'em nie jestem.
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 20:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez swirek » 27 paź 2015, 21:53

Stawialiście coś na dzisiejsze mecze? :)
Forumowicz
 
Od: 24 lut 2013, 20:45
Posty: 687 (77/16)
Skąd: Białystok

Postprzez macvas » 27 paź 2015, 22:41

Postawiłem to co wyżej napisałem, ale póki co widzę, że Bayern rozwiewa wszelkie wątpliwości, a w drugim meczu nie kwapią się do bramek :(
Do tego wziąłem jeszcze pucharową taśmę na dziś i jutro w Niemczech, Anglii, Szkocji.
Zobaczymy czy coś wpadnie.
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 20:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez swirek » 27 paź 2015, 23:20

Mi z dzisiejszych meczy które postawiłem nie wejdzie Arsenal...
Forumowicz
 
Od: 24 lut 2013, 20:45
Posty: 687 (77/16)
Skąd: Białystok

Postprzez macvas » 27 paź 2015, 23:27

no ja po dzisiejszym szczęśliwie tylko(!) -15zł w plecy <lol> , ale taśma nadal w grze, chyba że Everton umoczy tfu tfu tfu
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 20:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez Norreca » 27 paź 2015, 23:59

ja pucharów nie obstawiam.... tu za dużo może się zdarzyć...

no i to widać po wynikach... jakaś masakra w DE i Anglii pośmiewisko.

co do weekendu:
Proste niby mecze ale można nieźle się obłowić :P

Serie A Hellas Verona – Fiorentina 1X2 Fiorentina
Serie A AS Roma – Udinese Calcio 1X2 Roma
Ligue 1 Stade Rennais – Paris Saint-Germain 1X2 Paris SG
Primera Division (Liga BBVA) Deportivo La Coruna – Atletico Madryt 1X2 A. Madryt
Bundesliga Eintracht Frankfurt – FC Bayern Monachium 1X2 Bayern
Bundesliga Werder Brema – Borussia Dortmund 1X2 Dortmund
Bundesliga FC Schalke 04 – FC Ingolstadt 04 1X2 Schalke
Bundesliga Hertha BSC – Borussia Monchengladbach 1X2 Gladbach
Premier League Swansea City – FC Arsenal 1X2 Arsenal
Premier League West Bromwich – Leicester City 1X2 Leicester
Premier League Manchester City – Norwich City 1X2 Man City
Premier League Crystal Palace – Manchester United 1X2 Man Utd
Primera Division (Liga BBVA) Real Madryt – UD Las Palmas 1X2 R. Madryt
Primera Division (Liga BBVA) Getafe – FC Barcelona 1X2 Barca
Premier League FC Everton – Sunderland 1X2 Everton
Premier League FC Southampton – Bournemouth 1X2 S'hampton
Premier League Tottenham Hotspur – Aston Villa 1X2 Tottenham
Obrazek
Klubowicz
 
Od: 10 sty 2013, 13:17
Posty: 1915 (84/101)
Skąd: Wiesbaden / Bydgoszcz
Auto: Była:
Mazda 3 BK Y6 ‘07 1.6
Mazda 3 BL R2 '10 2.2
Mazda MX-5 NC '08 2.0
Jest:
MPS BL3 '13 2.3

Postprzez macvas » 30 paź 2015, 20:47

Moja piramidka na jedno zdarzenie. Zakłady grałem w środku tygodnia, stąd kursy mam nieco wyższe niż obecnie.

#1
Schalke – Ingolstadt 1.połowa bramki gosp. pow 0,5 (Kurs:1,80) stawka 100

#2
Schalke – Ingolstadt 1.połowa bramki gosp. pow 1,5 (Kurs:5,00) stawka 40

#3
Schalke – Ingolstadt wygrana w obu połowach Schalke (Kurs:5,00) stawka 40

Obie ekipy złapały zadyszkę. Ingo co prawda fajnie weszło w rozgrywki i do pewnego momentu było mocne na wyjazdach, ale ostatnio power się wyczerpał i przyszły dwie porażki. Schalke miniony tydzień miało fatalny i dwukrotnie zebrało cięgi od tej mniej utytułowanej Borussi. W efekcie walki na trzech frontach pojawiły się kontuzje w związku z czym skład im się mocno posypał w ostatnich tygodniach. Sporo rotacji, ale potencjał nadal oceniam jako wystarczający aby przynajmniej #1 miał szanse powodzenia. Z grą Schalke w tym sezonie jest trochę jak z jazdą z górki na niesprawnych hamulcach – albo totalnie się zablokują i nic nie kręci, albo jest jazda bez trzymanki <diabełek> Ja stawiam, że po ostatnich cyrkach będą się starali ugrać trzy punkty za wszelką cenę. Primo czekają ich dwa mega ciężkie wyjazdy: w LE do Pragi (gdzie mogą poczynić decydujący krok w kwestii awansu z grupy) i za tydzień mega prestiżowe Derby Ruhry z BVB, gdzie muszą przystąpić z jakimś komfortem psychicznym, aby nie skończyło się blamażem po całości.

Rozmyślam jeszcze aby analogiczną piramidkę zagrać na Wolfsburg, który w tygodniu również się nie popisał. Jednak tam Bayer to rywal innego kalibru niż Ingolstad stąd i kursy z mniejszym value.
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 20:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez Norreca » 3 lis 2015, 13:58

Ciezkie mecze w CL w tym tygodniu ciezko cos wytypowac.... za duzo moze sie zdarzyc.
chyba sobie odpuszcze :)
Obrazek
Klubowicz
 
Od: 10 sty 2013, 13:17
Posty: 1915 (84/101)
Skąd: Wiesbaden / Bydgoszcz
Auto: Była:
Mazda 3 BK Y6 ‘07 1.6
Mazda 3 BL R2 '10 2.2
Mazda MX-5 NC '08 2.0
Jest:
MPS BL3 '13 2.3

Postprzez macvas » 3 lis 2015, 18:42

Ja tam dzisiaj taki lekki kuponik w stronę BTS w meczach:
Sevilla – City 1,52
PSV – Wolfsburg 1,48

AKO 2,25
stawka 50zł

Może jeszcze przed meczem coś puszczę w stronę bramki CR7 i Luuk De Jong'a. <co?>
Jakoś nie miałem czasu na analizy. W czwartek za to na Fiorentine.. :D
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 20:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez macvas » 10 lis 2015, 15:24

^Fortuna kołem się toczy.

W moim przypadku nigdy nie robiłem zbiorczego rachunku, bo zwykle przy grze na wiele frontów to nie ma sensu. Zauważam natomiast pewną prawidłowość, że im rzadziej gram tym częściej coś trafiam. Długie serie raczej mnie nie dotyczą. Dlatego jeśli czujesz, że nie idzie, to po chwilach posuchy warto sobie zrobić przerwę na konkretniejszą analizę i single po małych kursach. To zawsze podbudowuje. <faja>

W czwartek ruszają baraże, więc będzie można coś pograć.
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 20:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez odom » 11 lis 2015, 13:09

ciapek napisał(a):Ja jestem dostarczycielem kasy do zakładów bukmacherskich niż biorcą. Od taka karma.
/

hahaha kiedyś miałem podobnie .... technikum po każdych zajeciach prosto to jeszcze istniejącego profesionala w nadziejach na drobną wybraną bo na kieszonkowe liczyć nie mogłem a do wakacji w które zawsze praccowałem czasu było dużo. Stawianie kuponów nawet po 20 meczyków o kursach 1,2-1,4 ... moja skuteczność była na poziomie 3% <czarodziej> Pamiętam jak wygrałem pierwsze 71 zł z postawionych 2 zł. Po technikum odstawiłem ten mało opłacalny biznes. W wieku 25 lat zacząłem coraz częściej trafiać wynikI ... pozostało tylko opracować skuteczny system na zarabianie dobrej kasy. Więc poszedłem w stronę zakładów systemowych ( większość OddsRing.com – polecam ) skuteczność poprawiona na 60 % . Do końca nie czułem satysfakcji. Zacząłem grywać w pokera raz udało mi się wygrać równie 6000 tys zł . Jak dostałem przelew szybko kupiłem lapka i trochę fantów jeszcze do Hondy. Teraz mój system wygląda w bardzo prosty sposób : <czytaj>

obstawiam jeden góra dwa mecze by kurs łaczny oscylował w przedziale 2-5 zł. Stawiki min 100 zł Skuteczność 78 % i wciąż rośnie :D

To nie sposób na zarobek raczej zabawa, prowadzę firmę wiec na bukmacher-kę czasu mam mało chodz i tak co miesiąc na część paliwka zarobię. Dodam, że tankuje co miesiąc za min 1200 zł :>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 sty 2014, 15:59
Posty: 837 (2/1)
Skąd: Ruda Śląska
Auto: MAZDA 6 07' 2.0 GY 165 KM
MAZDA CX3 16' 2.0 120KM AT
LEON CUPRA ST 16' 290KM AT
MAZDA 6 2.2 185 KM
TRANSIT CONNECT 17' 120 KM

Postprzez HajdukZiviVjecno » 12 lis 2015, 22:48

To ja proponuję na dzisiejsza noc – dwie niespodzianki w NBA :)

Minnesota Timberwolves – Golden State Warriors
Typ: Minnesota
Kurs: 4.2

Miami Heat – Utah Jazz
Typ: Utah
Kurs: 2.57

Mistrzowie w końcu musza skończyć swoją passę, a Utah gra bardzo dobrze
HajdukZiviVjecno
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy Hyde Park