Siatkówka – reprezentacja Polski

Nasze hobby i zainteresowania, sprawy niemotoryzacyjne.

Postprzez shadoow » 18 wrz 2011, 16:51

Odkopie troszkę temat w końcu jest do tego okazja Polska pokonała w meczu o 3 miejsce ME reprezentację Rosji 3:1. :) <jupi> Nasi naprawdę dzisiaj pokazali wspaniałą siatkówkę. Szkoda tylko ,że wczorajszym meczu z Włochami nie zagraliśmy tak jak dziś z Rosją bo kto wie może by był tytuł Mistrza Europy obroniony. Ale i tak jest dobrze :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 kwi 2007, 15:41
Posty: 1084 (0/1)
Skąd: Kędzierzyn-Koźle / Opolskie
Auto: Francuskie Kombi
Moja ex:Mazda 323F BJ

Postprzez Szalotka » 19 wrz 2011, 08:29

Mecz o braz był naprawde emocjonujący. Nasi zagrali super mecz <spoko>
Co do obrony tytułu to były szanse ale i tak uważam ze to co zrobili zasługuje na szacun. To jest nowa drużyna. Inna niż dwa czy trzy lata temu i cieszyć sie trzeba ze nadal są w czołówce swiatowej.
Zresztą nie był to najsilniejszy skład !
Przy serwisach Jarosza czy Kurka można sie było nabawić nerwicy oglądając wczorajszy mecz :D
Szalotka
 

Postprzez Adamos » 19 wrz 2011, 08:37

Okazało się, że grać potrafią :) Szkoda, że nauczyli się tego przed meczem z Rosją. 3 miesce bdb ale widać, że mogli i 1 zdobyć :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sie 2008, 09:03
Posty: 2280 (4/1)
Skąd: Gdynia
Auto: Ford Focus C-MAX mk1

Postprzez Szalotka » 21 lis 2011, 21:14

Brawo dla naszych siatkarzy :) Start w Pucharze Swiata rozpoczeli dobrze. Na początek pokonali Wice Mistrzów swiata Kubanczyków 3:0 a pozniej mistrzów Europy Serbów 3 : 1. Oby tak dalej <spoko>

edit.
Argentyna następna musiała uznać wyższosc Polaków :)
Prowadzą w całej tabeli <jupi>
Szalotka
 

Postprzez shadoow » 23 lis 2011, 01:03

gromaciek napisał(a):Prowadzą w całej tabeli

niestety są drudzy :P Rosja prowadzi ale mają tyle samo punktów co Ruscy :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 kwi 2007, 15:41
Posty: 1084 (0/1)
Skąd: Kędzierzyn-Koźle / Opolskie
Auto: Francuskie Kombi
Moja ex:Mazda 323F BJ

Postprzez Szalotka » 25 lis 2011, 15:04

Brawo Polska. Po porażce z Iranem dali rade gospodarzom (Japończykom).
No i teraz to już sa na pierwszym miejscu w tabeli ale dopiero teraz zacznie sie jazda :D
Szalotka
 

Postprzez lukasz2387 » 25 lis 2011, 22:29

gromaciek napisał(a):dopiero teraz zacznie sie jazda :D

Dodać do tego zmęczenie zespołów, jakieś podłamanie psychiczne i sensacje gotowe :) Co z resztą pokazał dzisiejszy mecz, Brazylia vs Chiny 32 :D
lukasz2387
 

Postprzez Szalotka » 26 lis 2011, 20:27

lukasz2387 napisał(a):Dodać do tego zmęczenie zespołów, jakieś podłamanie psychiczne i sensacje gotowe :)

Myslę ze bedą sensacje. Oby nie z udziałem naszych. Najwazniejsze zeby nie powiezli sie jutro na Chinach bo pozniej to już mecze z doborowymi przeciwnikami. Rosja, Brazylia, Włochy, USA. Skreslac ich nie mozna jednak bo ze walczyć potrafia to już nie raz pokazali. Nawet w poprzednich turniejach. Choć w tym tez. Bo z Kubą czy Serbią łatwo nigdy nie jest. Jestem mysli ze moze wkoncu przełamią kompleks Brazylii. Juz nie raz by z nimi wygrali gdyby nie psychika :)
Szalotka
 

Postprzez Adamos » 27 lis 2011, 14:10

Troche zaczynają mnie wkurzać z tym przegrywaniem pierwszego seta. Szkoda na to sił w takim turnieju.
Dobrze, że Kuba ograła Włochów. Dobrze by było wygrać jutro z USA.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sie 2008, 09:03
Posty: 2280 (4/1)
Skąd: Gdynia
Auto: Ford Focus C-MAX mk1

Postprzez Szalotka » 28 lis 2011, 09:28

Adamos napisał(a):Dobrze by było wygrać jutro z USA.

No i pojechali z mistrzami olimpijskimi jak z amatorami :) Niezle, niezle <spoko>

Adamos napisał(a):Troche zaczynają mnie wkurzać z tym przegrywaniem pierwszego seta.

Tym razem bez straty pierwszego seta :)
Szalotka
 

Postprzez Adamos » 28 lis 2011, 17:13

Dokładnie. Mecz się bardzo miło oglądało. Mam nadzieję, że z Egiptem nie zaliczą wpadki jak z Iranem. Pomyśleć, że przy wygranej z Iranem do 0 lub 1 mieliby 21pkt.......o 3pkt więcej niż Rosjanie....Wygrana z Egiptem dałaby prawie, że awans.
Jednak wierzę iż wygrają z Włochami i Rosją. Z Brazylią pewnie jak zwykle przegrają w szatni. :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sie 2008, 09:03
Posty: 2280 (4/1)
Skąd: Gdynia
Auto: Ford Focus C-MAX mk1

Postprzez Szalotka » 29 lis 2011, 08:48

Adamos napisał(a):Mam nadzieję, że z Egiptem nie zaliczą wpadki jak z Iranem.

Nie zaliczyli. Pewne 3-0 <jupi>

Adamos napisał(a):Jednak wierzę iż wygrają z Włochami i Rosją.

Też na to licze. Mocne bedą te mecze bo rywale z pewnoscią podejdą do nas mocno zmotywowani :)

Adamos napisał(a):Z Brazylią pewnie jak zwykle przegrają w szatni :)

I to jest ten problem. Muszą nie mysleć ze grają z nimi to też ich załatwią <spoko>

edit :
Nie licząca sie już w walce o awans na IO Serbia skasowała konkretnie Brazylię :D Dobrze sie tam dzieje :|
Dla polskiej reprezentacji to oczywiscie najpiękniejszy scenariusz :)
Szalotka
 

Postprzez shadoow » 2 gru 2011, 10:00

No i stało się po dramatycznym meczu Polacy pokonali Włochów 3:2 i są o krok do awansu na IO <jupi>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 kwi 2007, 15:41
Posty: 1084 (0/1)
Skąd: Kędzierzyn-Koźle / Opolskie
Auto: Francuskie Kombi
Moja ex:Mazda 323F BJ

Postprzez Ravfal » 2 gru 2011, 10:50

Teraz trzeba zdobyć ten jeden punkt, a Brazylia i Rosja to nie są słabe zespoły. No chyba, że Włosi zgubią gdzieś punkty(z Japonią raczej gładko im pójdzie, Iran może sprawić im trochę problemów).
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 cze 2011, 16:10
Posty: 49 (1/0)
Skąd: Legnica
Auto: Mazda 6 GY 2.0 Diesel (CiTD) 121 KM 2004 r.

Postprzez Szalotka » 2 gru 2011, 11:33

Mecz był mocny ! Z 0-2 na 3-2. Widziałem ostatni set. Nasi grali jak z nut. Włosi sie jednak najbardziej popisali tuż po meczu. Kręcili awanture do naszych. Jeszcze trochę i byłby dobry dym :D
Ciekawe czy zostaną ukarani za takie zachowanie.
Szalotka
 

Postprzez Ravfal » 3 gru 2011, 08:11

Jedziemy na Igrzyska :) :) :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 cze 2011, 16:10
Posty: 49 (1/0)
Skąd: Legnica
Auto: Mazda 6 GY 2.0 Diesel (CiTD) 121 KM 2004 r.

Postprzez shadoow » 3 gru 2011, 09:55

Ravfal napisał(a):Jedziemy na Igrzyska :) :) :)

A no jedziemy <jupi> szkoda że przegraliśmy :( ale to nie najważniejsze było potrzebowaliśmy punktów i je zdobyliśmy :) Jeszcze tylko mecz z Rosją o pierwsze miejsce został :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 kwi 2007, 15:41
Posty: 1084 (0/1)
Skąd: Kędzierzyn-Koźle / Opolskie
Auto: Francuskie Kombi
Moja ex:Mazda 323F BJ

Postprzez Szalotka » 3 gru 2011, 20:21

No jedziemy jedziemy <jupi>
Oglądałem rano pierwsze dwa sety i az wierzyć sie nie chciało ze robili z Brazylią co chcieli. Jak skonczył sie drugi set to nasi zachowywali sie tak jakby to był koniec meczu dlatego przegrali. Swoje zrobili i myslami już pewnie byli gdzie indziej :) Nie mniej jednak taka porażka cieszy bardziej niż zwycięstwo ;)
Szalotka
 

Postprzez shadoow » 18 cze 2012, 00:04

Wszyscy tylko euro i euro a dziś nasza reprezentacja pokonała Brazylię 3:1 i awansowała z pierwszego miejsca do Final Six Ligi Światowej w Sofii. Przypomnę tylko że siatkarze 3 razy już w fazie grupowej pokonali Brazylijczyków. :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 kwi 2007, 15:41
Posty: 1084 (0/1)
Skąd: Kędzierzyn-Koźle / Opolskie
Auto: Francuskie Kombi
Moja ex:Mazda 323F BJ

Postprzez cross » 18 cze 2012, 02:58

shadoow napisał(a):Wszyscy tylko euro i euro a dziś nasza reprezentacja pokonała Brazylię 3:1 i awansowała z pierwszego miejsca do Final Six Ligi Światowej w Sofii. Przypomnę tylko że siatkarze 3 razy już w fazie grupowej pokonali Brazylijczyków. :)


Dokładnie :–)
cross
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy Hyde Park