Wyniki konkurencji – Zlot Wiosenny 2007

Postprzez Fiveopac » 14 maja 2007, 18:27

jacobs napisał(a):Co się stało z Fivem w półfinałach? :>

Pytalo sie o to 15 osob, nie otrzymali odpowiedzi, wiec i tym razem przemilcze temat <glupek2> dałem ciała po calosci i tyle.Nie zawsze wygrywa szybsza bryka a kierowca , ktory potrafi sie skupic :P
Less roof, more fun
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 3
CUP 2018 miejsce 3
 
Od: 25 kwi 2005, 20:07
Posty: 4296 (8/31)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: MX5 NC 2.5T
RX8 R3

Postprzez Faja » 14 maja 2007, 19:39

A ja wiem co sie stało :PP
z trojki na pewno nie startowałeś o by było nie wykonalne :PP zwłaszcza ze tak spaliłeś wała na starcie:PP
ja myśle że Five odłączył wkońcu swój super dopalacz bo niezjadł grochówki:D
Zoom-Zoom!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 maja 2006, 21:51
Posty: 1049 (7/4)
Skąd: Poznań
Auto: -6MPS -rx-7 FCT-xedos 9

Postprzez Pit » 14 maja 2007, 19:56

Winning is winning :) mi też niezafajnie pozszło w półfinale :) ...ale jestem naprawdę pod wrażeniem auta Loudner'a :) poprawi trakcję (szczególne na starcie) i będzie kręcił czternastki :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez Faja » 14 maja 2007, 19:57

Dokładnie bo wszyscy ten beton tak starli już :PP
Zoom-Zoom!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 maja 2006, 21:51
Posty: 1049 (7/4)
Skąd: Poznań
Auto: -6MPS -rx-7 FCT-xedos 9

Postprzez brylant » 14 maja 2007, 20:01

Gratulacje wygranym....


Rozumiem, że w slalomie tylko RX-8 miała przywilej więcej niż 2 liczonych przejazdów?


.... taka tam dygresja bo mi 3 czasu nie policzyli a był 2 w generalce "23,60" :(
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 kwi 2005, 19:49
Posty: 174
Skąd: Warszawa
Auto: Seat Toledo 2.0TDI `07

Postprzez Pit » 14 maja 2007, 20:03

brylant napisał(a):Gratulacje wygranym....


Rozumiem, że w slalomie tylko RX-8 miała przywilej więcej niż 2 liczonych przejazdów?


.... taka tam dygresja bo mi 3 czasu nie policzyli a był 2 w generalce "23,60" :(

już tłumaczę :) Jackyk bardzo często się mylił w trasie przejazdu :) a, że uważaliśmy, że naprawdę ma szansę na zwycięstwo, prosiliśmy o następny przejazd :) liczone były tylko dwa prawidłowe przejazdy :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez brylant » 14 maja 2007, 20:14

Piotruś napisał(a):
brylant napisał(a):Gratulacje wygranym....


Rozumiem, że w slalomie tylko RX-8 miała przywilej więcej niż 2 liczonych przejazdów?


.... taka tam dygresja bo mi 3 czasu nie policzyli a był 2 w generalce "23,60" :(

już tłumaczę :) Jackyk bardzo często się mylił w trasie przejazdu :) a, że uważaliśmy, że naprawdę ma szansę na zwycięstwo, prosiliśmy o następny przejazd :) liczone były tylko dwa prawidłowe przejazdy :D



a ja to niby co, każdy czas który kręciłem był w czołówce i w 2 przejeździe miałem potracony pachołek – można było tak samo podejść ale brak konsekwencji (dodam 3 czas to 23,60 który jacyk poprawił po kilku próbach a następny za nami to czas 24 z ogonkiem) – nie czynie z tego powodu boruty tylko tak ostatnio na zlotach w slalomach ścigamy się z Jacykiem i Marudem i różnie to bywa raz 1/2 czy 3 miejsce.....; będą inne zloty...


dodam – bardzo dobry pomysł z tym wątkiem, bo zawsze tego brakowało i nikt nie publikował wyników po zlocie – <jupi>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 kwi 2005, 19:49
Posty: 174
Skąd: Warszawa
Auto: Seat Toledo 2.0TDI `07

Postprzez Pit » 14 maja 2007, 20:26

brylant napisał(a):a ja to niby co, każdy czas który kręciłem był w czołówce i w 2 przejeździe miałem potracony pachołek – można było tak samo podejść ale brak konsekwencji (dodam 3 czas to 23,60 który jacyk poprawił po kilku próbach a następny za nami to czas 24 z ogonkiem) – nie czynie z tego powodu boruty tylko tak ostatnio na zlotach w slalomach ścigamy się z Jacykiem i Marudem i różnie to bywa raz 1/2 czy 3 miejsce.....; będą inne zloty...

wiem brylant, wiem. Sam przyznasz, że slalom rozgrywany był w ekstremalnych warunkach, ja z Jacolem po kostki w wodzie, mokre miałem dokładnie wszystkie bedące na mnie części ubrania, co chwilę końcówka mocy dostawała gdzieś wody i rozłączało mi wzmacniacz... w autku na Cieie nie padało :) jak byłoby sucho byłoby inaczej :) mam nadzieję, że nie masz nam tego za złe :)

brylant napisał(a):dodam – bardzo dobry pomysł z tym wątkiem, bo zawsze tego brakowało i nikt nie publikował wyników po zlocie – <jupi>

thanks :)
...jest publikacja, jest dyskusja :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez brylant » 14 maja 2007, 20:39

Piotruś napisał(a):
brylant napisał(a):a ja to niby co, każdy czas który kręciłem był w czołówce i w 2 przejeździe miałem potracony pachołek – można było tak samo podejść ale brak konsekwencji (dodam 3 czas to 23,60 który jacyk poprawił po kilku próbach a następny za nami to czas 24 z ogonkiem) – nie czynie z tego powodu boruty tylko tak ostatnio na zlotach w slalomach ścigamy się z Jacykiem i Marudem i różnie to bywa raz 1/2 czy 3 miejsce.....; będą inne zloty...

wiem brylant, wiem. Sam przyznasz, że slalom rozgrywany był w ekstremalnych warunkach, ja z Jacolem po kostki w wodzie, mokre miałem dokładnie wszystkie bedące na mnie części ubrania, co chwilę końcówka mocy dostawała gdzieś wody i rozłączało mi wzmacniacz... w autku na Cieie nie padało :) jak byłoby sucho byłoby inaczej :) mam nadzieję, że nie masz nam tego za złe :)

brylant napisał(a):dodam – bardzo dobry pomysł z tym wątkiem, bo zawsze tego brakowało i nikt nie publikował wyników po zlocie – <jupi>

thanks :)
...jest publikacja, jest dyskusja :)


teraz dla mnie GIT – dzieki :)
i
SzaCo za wysiłek!!!!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 kwi 2005, 19:49
Posty: 174
Skąd: Warszawa
Auto: Seat Toledo 2.0TDI `07

Postprzez ravo » 14 maja 2007, 21:11

ja nastepnym razem chce startowac razem z mazdami ( to kuzyn GE hehe ) i juz nie bede mial zwezki na LPG wtedy zobaczymy :P
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez marek » 14 maja 2007, 21:14

ravo napisał(a):ja nastepnym razem chce startowac razem z mazdami


a co Forda się wystraszyłeś? :P

ravo napisał(a): i juz nie bede mial zwezki na LPG wtedy zobaczymy


Przed dieslem nic Cię nie obroni :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 lis 2003, 02:08
Posty: 2402 (0/14)
Skąd: nad Bałtykiem
Auto: FR+Django+Rail

Postprzez ravo » 14 maja 2007, 21:15

marek napisał(a):a co Forda się wystraszyłeś?

wystraszylem sie kamaro i mialem fal start :P
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Adaś » 14 maja 2007, 21:34

ravo napisał(a):ja nastepnym razem chce startowac razem z mazdami

to trzeba Mazdą przyjechać:P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2004, 16:11
Posty: 5866 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BA Japan Muscle V6

Postprzez KosteK » 14 maja 2007, 22:17

łał szczeliłem swoją życiówkę. Szkoda tylko że już w niepunktowanym przejeździe.
Forumowicz
 
Od: 16 cze 2005, 10:55
Posty: 727

Postprzez brii » 14 maja 2007, 23:11

juz nie bede mial zwezki na LPG wtedy zobaczymy

No jak zwężki nie będzie to rzeczywiście masz szanse skillować Jerrego ;) :P
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8964 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez ravo » 14 maja 2007, 23:27

brii napisał(a):No jak zwężki nie będzie to rzeczywiście masz szanse skillować Jerrego

hihihi bardzo smieszne <diabełek>
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez kamil_v6 » 14 maja 2007, 23:48

brylant napisał(a):a ja to niby co, każdy czas który kręciłem był w czołówce i w 2 przejeździe miałem potracony pachołek – można było tak samo podejść ale brak konsekwencji (dodam 3 czas to 23,60 który jacyk poprawił po kilku próbach a następny za nami to czas 24 z ogonkiem) – nie czynie z tego powodu boruty tylko tak ostatnio na zlotach w slalomach ścigamy się z Jacykiem i Marudem i różnie to bywa raz 1/2 czy 3 miejsce.....; będą inne zloty...


...wtrącę i swoje co nieco...
mianowicie część osób startowała w nieco trudniejszych warunkach (a deszcz jest takim z pewnością), co niektórzy załapali się na przejazd "bez wycieraczek" co wpłynęło również na ostateczny czas...

...ja na szczeście traktuję to wszystko jako FUN więc nie mam do nikogo i o nic pretensji, jedynie co, to możnaby USTALIĆ SZTYWNE REGÓŁY ROZGRYWANIA KONKURENCJI A CO ZA TYM IDZIE NAPISAĆ W INFO PRZED ZLOTEM JAK BĘDZIE ONA PRZEBIEGAĆ.

...całe życie się człowiek uczy :–)
KAMIL_V6
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 maja 2005, 00:20
Posty: 77
Skąd: Vilanóf City
Auto: WRX MY03, smart :)

Postprzez brylant » 15 maja 2007, 00:27

kamil_v6 napisał(a):...ja na szczeście traktuję to wszystko jako FUN więc nie mam do nikogo i o nic pretensji,



kamilku ja tez – napisałem teraz że jest GIT.... :)


Gdyby rywalizacji nie było to bysmy z każdym przejazdem nie robili lepszych czasów..


sam wiesz jak jest – bo często sie tniemy <killer> i nigdy nie odpuszczasz <klotnia>

:D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 kwi 2005, 19:49
Posty: 174
Skąd: Warszawa
Auto: Seat Toledo 2.0TDI `07

Postprzez Jackyk » 15 maja 2007, 01:09

W koncu mam chwilke czasu wiec i ja sie wypowiem...
Na poczatku dziekuje organizatorom za wklad wlozony w przygotowanie imprezy i szacunek dla nich za zaangazowanie jakie wlozyli w organizacje spotknia jak rowniez sam przebieg konkurencji, ktory jak wiemy dodatkowo utrudniala aura...
szkoda ze nie moglismy zostac na imprezie nocnej, na ktorej widac bylo ze jest jeszcze weselej i nie mniej ekscytujaco... :)

brylant napisał(a):Rozumiem, że w slalomie tylko RX-8 miała przywilej więcej niż 2 liczonych przejazdów?

...takie zycie :P ...w Rykach to Ty miales przywilej 17 przejazdow w slalomie i nikt Ci tego nie wypominal... :]

Piotruś napisał(a):już tłumaczę Jackyk bardzo często się mylił w trasie przejazdu a, że uważaliśmy, że naprawdę ma szansę na zwycięstwo, prosiliśmy o następny przejazd liczone były tylko dwa prawidłowe przejazdy

no wlasnie moja wina bo nie spojrzalem na mapke przejazdu i mimo szybkich dobrych podpowiedzi Jacola mialem problemy z ustaleniem wlasciwego toru jazdy... mialem 3 przejazdy z czego podczas dwoch, udalo mi sie skutecznie poprzestawiac pacholki <jelen> i dopiero czwarty (a drugi poprawny) przejazd zaowocowal w wynik, ktory przyniosl zwyciestwo... :)

kamil_v6 napisał(a):...ja na szczeście traktuję to wszystko jako FUN więc nie mam do nikogo i o nic pretensji,

...zdrowe i madre podejscie, z ktorym gdybym sie nie zgadzal to bimbuś chodzilby juz bez lewego jadra... on wie czemu... :] ;)
pozdrovionka i do nastepnego zlotu... :)
I'm so fast that last night I turned off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark...
Rx-8 duel http://www.youtube.com/watch?v=UdZC0OU2ID0 ';..;'
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 paź 2006, 23:12
Posty: 79
Skąd: Warszawa/Marki
Auto: Mazda Rx-8

Postprzez loudner » 15 maja 2007, 06:41

a ja następnym razem zmienię ogumienie i ściągnę lampy a do tego czasu coś pozmieniam jeszcze w aucie :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 lip 2006, 20:46
Posty: 108
Skąd: Swarzedz
Auto: Mazda 323 1.9 GTX Turbo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości