Zlot Wiosenny Orneta 2008 | Wątek do luźnych dyskusji

Postprzez Tom » 26 mar 2008, 14:14

w najgorszym wypadku mozesz zlec gdzies na podlodze :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 cze 2007, 08:51
Posty: 1826

Postprzez letkoletki » 26 mar 2008, 14:43

mazdatb napisał(a):Dzięki braciszku za wpisanie na listę, tylko się pomyliłeś i chciałbym to wyprostować.

mazdatb + Jola, 2x nocleg + Xedos 6, 230 zł

No fakt bo ty klubowiczem nie jestes :P

Przelałem kase na konto (330 zł).
Za siebie 100 zł + za mazdatb 230 zł.
Nie liczy się cel, liczy się podróż...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 mar 2006, 17:18
Posty: 613
Skąd: Bydgoszcz | Włocławek

Postprzez strOOs » 26 mar 2008, 14:50

Wplacone, chociaz planowalem ze 2 tygodnie pozniej to zrobic.. Jednak miejsca wazniejsze.

PS. Jak co trzy dni bedzie podawane, kto wplacil to sie okaze, ze duzo ludzi wplaci pomimo skonczenia sie miejsc.. :|
"The object of war is not to die for your country, but to make the other bastard die for his."
www.zacharow.info – portfolio
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 lis 2005, 00:24
Posty: 1884
Skąd: Łódź
Auto: 323F BJ FP LPG

Postprzez strOOs » 26 mar 2008, 15:19

giśka do kwietnia juz pewnie miejsc nie bedzie :|
"The object of war is not to die for your country, but to make the other bastard die for his."
www.zacharow.info – portfolio
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 lis 2005, 00:24
Posty: 1884
Skąd: Łódź
Auto: 323F BJ FP LPG

Postprzez coyote » 26 mar 2008, 15:34

zaczeło się szaleństwo wpłat :) kasjer wpłacaj tą kasę na jednomiesieczną lokate to do końca kwietnia trochę procentów będzie ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 lip 2006, 08:41
Posty: 62
Skąd: Kętrzyn / Łódź
Auto: 626 GE 1.8 + LPG 96r.

Postprzez coyote » 26 mar 2008, 15:40

pomysł z drugim hotelem nienajgorszy ale.. chyba o to chodzi w zlotach żeby wszyscy byli razem :) nastepnym razem trzeba najpierw zrobić rozeznanie ilu chętnych wstepnie i poszukać większego hotelu :) jak zostanie pokoi to nie problem, gorzej jak brakuje :) ale.. dobre i to co jest i się nie można przyczepiać do osób które uczestniczyły w organizowaniu takiej imprezy, bo to z pewnością czasochłonne i nie takie najłatwiejsze wszystkim dogodzić :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 lip 2006, 08:41
Posty: 62
Skąd: Kętrzyn / Łódź
Auto: 626 GE 1.8 + LPG 96r.

Postprzez faraonka30 » 26 mar 2008, 15:55

tom79 napisał(a):Co teraz listy mozna sobie o wytrzec i licza sie tylko terminy wplyniecia przelewow??
a jak wplace i miejsca nie bedzie to co bedzie??

Wpłacaj kase,pokoje przydzielam wg wpłat-te info podaje Ravo a poza tym na liście osoby których pieniążki juz są na koncie są zmienieni na kolor czerwony :) .Kochani nie było by problemu ale mozna zrobić impreze na 103 osoby z tym że w hotelu w pokoju 3 osobowym położe pare+ jakąś osobe i jestem ciekawa ile będzie wtedy UWAG.Dlatego robimy:wg wpłat i możemy zamknąć liste na np:90 osobach i każdy będzie miał pokój jako 2 osobowy.Już widze,że nie idzie dogodzić wszystkim a ja jestem na "mocnym"głodzie nikotynowym-to tłumaczy moje podjudzenie.
makoshark napisał(a):w najgorszym wypadku bede spac w samochodzie

Samochody ustawiamy na parkingu strzeżonym,po godz 23-ej nikt nie podchodzi do aut ;) .
tom79 napisał(a):w najgorszym wypadku mozesz zlec gdzies na podlodze

Sorki ale spania na "Waleta"nie ma :P .Tyle ile łóżek w pokoju tyle osób-to normalna procedura koażdego Hotelu. ;)
Martinez81 napisał(a):A ja chyba znalazlem wyjście. Skoro chętnych na zlot jest tak dużo to trzeba poszukać dodatkowego hotelu w Lidzbarku,albo jakichś bardzo bliskich okolicach.


coyote napisał(a):pomysł z drugim hotelem nienajgorszy ale.. chyba o to chodzi w zlotach żeby wszyscy byli razem

Hmmmm,kochani jak sadzicie co ja robiłam przez ponad miesiąc??????Nie ma opcji na drugi hotel,wydzwaniałam,jeżdziłam i niestety mielismy do wyboru jeszcze hotel w Morągu dużo droższy niż ten.
coyote napisał(a):nastepnym razem trzeba najpierw zrobić rozeznanie ilu chętnych wstepnie i poszukać większego hotelu

Miło mi to słyszeć,nastepny spot Ty organizujesz.Przypomieć Ci sytuacje jak prosiłam byś pojechał obejrzeć lotnisko a masz duzo bliżej jak ja-pojechałeś????
coyote napisał(a):dobre i to co jest i się nie można przyczepiać do osób które uczestniczyły w organizowaniu takiej imprezy, bo to z pewnością czasochłonne i nie takie najłatwiejsze wszystkim dogodzić
W końcu mądre słowa-nie chce słyszec jakiegos "ale".Ja wznosze wielkie podziękowania dla Organizatorów Ryk-teraz wiem ile kosztuje ich to czasu,nerwów i cierpliwości do ciągłych Uwag.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 14:29
Posty: 1243
Skąd: Lubawa / Lidzbark
Auto: Mazda 323f BA , 1,5l , 95r Smoczyca :)

Postprzez Mako » 26 mar 2008, 16:19

dzisiaj bede konkretnie gadac z polowica to sie wypowiem ile miejsc bede brac. mam nadzieje ze wszystko sie dobrze skonczy.
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

Nic tak nie drażni kobiety jak....................................wszystko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2007, 22:54
Posty: 2316 (3/13)
Skąd: Szamotuły
Auto: Sirion 1.3 s
Fiat Panda 1.1

Postprzez coyote » 26 mar 2008, 16:28

nie denerwuj sie faraonka :) nie mam pretensji absolutnie żadnych. dobrze że są ludzie którzy chcą coś robić, dla nich bravo i chętnie i z nimi "uderzę w puchara" na zlocie ;) ja miałem ostatnio kilka perypetii życiowych i wyprowadzkę z olsztyna.. przepraszam że nie mogłem pomóc :) sama wiesz że jak mam czas to jeżdże, rzadko ale się pojawiam :) fajnie że nasz region "zaczął żyć" głownie dzięki Tobie :) i ekipa się stworzyła i luz, napijemy się za to w ornecie ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 lip 2006, 08:41
Posty: 62
Skąd: Kętrzyn / Łódź
Auto: 626 GE 1.8 + LPG 96r.

Postprzez faraonka30 » 26 mar 2008, 16:39

coyote napisał(a):ekipa się stworzyła i luz, napijemy się za to w ornecie

Ojjjj tak,odreaguje na 100% i z każdym kielonka wzniose ;) .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 14:29
Posty: 1243
Skąd: Lubawa / Lidzbark
Auto: Mazda 323f BA , 1,5l , 95r Smoczyca :)

Postprzez Riki » 26 mar 2008, 16:46

faraonka30 napisał(a):i z każdym kielonka wzniose


trzymam za słowo :D ;)
mazparts.pl
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 29 sty 2004, 21:48
Posty: 5585 (3/3)
Skąd: Warszawa
Auto: 626 GE KL '94

Postprzez Sebas » 26 mar 2008, 18:49

Gapcio napisał(a):ale dopiero jutro dojdzie

Liczy się data wysłania ;)
Zdobywca strony 911 nie mylić z nr. informacji i 156
http://nasza-klasa.pl/school/179242/2
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 gru 2006, 21:31
Posty: 468
Skąd: Milin K. Konina
Auto: carisma

Postprzez Green » 26 mar 2008, 18:52

Sebas napisał(a):
Gapcio napisał(a):ale dopiero jutro dojdzie

Liczy się data wysłania ;)


sebas raczej data wplywu na konto :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 lip 2007, 10:26
Posty: 1053
Skąd: Radom
Auto: Mazda 323 BG GT

Postprzez Sebas » 26 mar 2008, 18:57

sebas raczej data wplywu na konto

;P :P ;P :P Wysłania nie wpływu
Zdobywca strony 911 nie mylić z nr. informacji i 156
http://nasza-klasa.pl/school/179242/2
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 gru 2006, 21:31
Posty: 468
Skąd: Milin K. Konina
Auto: carisma

Postprzez Fasola » 26 mar 2008, 19:09

na poznanskim forum wyczytalem ze nie ma miejsc noclegowych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wiec: dawno tu nie zagladalem.......i widze ze jest nieciekawie.....co to znaczy nie ma miejsca?..powiedzialem ze wplace siano na poczatku kwietnia bo tak mam wyplate prosilem o pokoj/domek zwal jak zwal dla wlkp. to chyba jasne ze w kosmos nie wyjb...ynikoogo i mial byc termin wplat jest podany oczywisty sa 2 miesiace jeszcze do zlotu – placac w terminie gdzie przysluguje mi tansza taryfa przysluguje mi chyba cos co wczesniej rezerwowalem.a moze nie???......bo nie rozumiem....dla mnie podejscie do sprawy..banalne i wkur......lem sie na maxa .
Chyle czoło dla ludzi z wrocka (kyry, Artix , i cala resztą nie wiem ravo czy tam palce maczales i czy dobrze napisalem ksywe artixa) ale dla mnie zlot w zlotym stoku byl zajebis.....e z organizowany byl najlepszy na jakim bylem i k......a nie bylo zadnych takich problemow.....chlopaki na slowo nam uwiezyli i przytrzymali pokoj mimo poznniejszej wplaty dodam ze malo sie znalismy przed tym spotkaniem....a wszystko wypalilo chlopaki i dziewczeta z tamtych regionow .wielkie poklony i pozdrowienia/
A tutaj to nic pojac nie moge wychodzi na to ze bede spal w aucie..........brak slow..
Fasola
 

Postprzez Sebas » 26 mar 2008, 19:45

fasola1980 napisał(a):wychodzi na to ze bede spal w aucie.

nie tylko Ciebie czeka taki los :]
Zdobywca strony 911 nie mylić z nr. informacji i 156
http://nasza-klasa.pl/school/179242/2
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 gru 2006, 21:31
Posty: 468
Skąd: Milin K. Konina
Auto: carisma

Postprzez Fasola » 26 mar 2008, 19:49

faraonka podaj mi chodz jeden powod..dla ktorego wpadliscie (a moze ktos nie wnikam)...na tak kuresko jebniety pomysl......bo szlag mnie trafia do jasnej cholery mam ku....a wplacic 30 zlotych za wjazd autem na lotnisko tak a za reszte kupic sobie namiot czy wigwam do hu.....a??? <glupek2>
Fasola
 

Postprzez Green » 26 mar 2008, 20:18

fasola1980,faraon

rozumiem frustracje kolegów ale tez postaw sie na miejscu organizatora zlotu nie zawsze da sie przewidziec liczbe uczestnikow zlotu ogolnopolskiego wiec z tego prostego wzgledu rezerwuje sie jak najlepszy najtanszy i w miare najwiekszy hotel,pozatym watpie zeby ktokolwiek robil ankiete kto ma zamiar na zlot przyjechac na miesiac przed info o zlocie.po drugie nie kazdy hotel chce miec zlot u siebie,a zazwyczaj bywa rowniez tez tak ze duzo osob pisze sie a pozniej rezygnuje.Takze nie bardzo rozumiem.Postaw sie na miejscu organizatorów a moze troszke zrozumiesz cala sytuacje.Nie da sie dogodzic wszystkim.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 lip 2007, 10:26
Posty: 1053
Skąd: Radom
Auto: Mazda 323 BG GT

Postprzez Gapcio » 26 mar 2008, 20:25

Hmm.... z tego co wiem to wy czyli WLKP. macie zarezerwowany domek mimo wszystko.... tak wiec nie wiem dlaczego te nerwy i unioslosci..... fasola1980 ja to powiem Ci tyle..... "POKAZ CYCKI" i nie pier(&^^dol :P hahaha <lol> <diabełek> <glupek2> .
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sie 2007, 17:06
Posty: 1644
Skąd: Miasto Świecącej wieży
Auto: Opel Vectra C 2.2

Postprzez Marcin » 26 mar 2008, 20:33

Adaś napisał(a):Ja nie rozumiem jednego w Waszych pretensjach, temat wisi podklejony w każdym dziale od 5 dni

Postaw się kolego na miejscu takich,co nie czytają codziennie całej zawartości forum bo poprostu nie maja na to czasu-wtedy zrozumiesz.Zerknąłem raz na temat wspomnianego zlotu i wystarczyła mi informacja że zostało mi jeszcze 2,5 miesiąca-czyli dużo.Niestety okazało się to zbyt mało na zastanowienie i ułożenie czegokolwiek.
Teraz wychodzi na to, że kto ma siano w tej chwili-ten jedzie... .Oby tak dalej :)
Proszę o pozostawienie mnie i Agnieszki nadal na liście rezerwowej, bo w tej konkurencji (wpłać szybko to pojedziesz) nie będziemy brać udziału=brak kasy.Dziekuję.Pozdrawiam.
Uprzedzam wszelkie pytania:
Nie mam do nikogo pretensji!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sty 2007, 02:18
Posty: 1649 (22/36)
Skąd: Śrem
Auto: Toyota Prius 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość