Mazda w Polsce

Pan Wojciech Halarewicz, ma 33 lata, jest żonaty, ukończył studia wyższe na Wydziale Gospodarki Regionalnej i Turystyki – Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu, uzyskując tytuł magistra ekonomii w czerwcu 1996r.
Pracę w Fiat Auto Poland w Dyrekcji Handlowej rozpoczął w marcu 1996r. w Rozwoju Sieci, następnie zajmował się sprzedażą specjalną i flotową oraz w późniejszym okresie, jako odpowiedzialny za strefę, sprzedażą samochodów poprzez sieć dealerską. W latach 1999r do 2000r pełnił funkcję Odpowiedzialnego za Obsługę Serwisową Fiat Auto Poland.
W kwietniu 2001r. wyjechał do pracy w Fiat Auto w Turynie obejmując stanowisko Szefa Procesów Zarządzania Siecią Dealerską w Dyrekcji Marketingu i Handlu. Następnie od maja 2001r do grudnia 2001r był odpowiedzialny za wdrożenie nowego modelu Fiata Palio na Rynku Indyjskim. Od 2002r do 2003r. po powrocie z Indii objął stanowisko Szefa Obsługi Serwisowej Rynku Włoskiego , a następnie od 2004 do połowy maja 2005r. był odpowiedzialny za zarządzanie operacyjne w zakresie obsługi serwisowej i części zamiennych dla rynku włoskiego.
Do Polski wrócił w maju 2005r. obejmując stanowisko Szefa Sprzedaży Samochodów Osobowych w Dyrekcji Handlowej Fiat Auto Poland.
gadula88 napisał(a):Eeee myślałem że wybrali Globy'ego
Globy napisał(a):Oby do nas tez wyciagneli lapke, w ktorym to kierunku rowniez zaczynamy dzialac
Yard napisał(a):Z Fiata do Mazdy?
GOŁY70 napisał(a):Ma tylko jedno pytanie:
Czy w PL dalej będzie tak bezsensowna polityka cenowa jak kiedyś?
tj ceny katalogowe tak wysokie jak w DE a ceny ofertowe takie jak katalogowe bez upustów takich jak w DE?
co najwyżej w promocji dywaniki.
Dla ułatwienia dodam (zresztą powołując się na ten sam portal co powyżej), że średnie upusty w DE to ponad 20%
Adaś napisał(a):GOŁY70 wiemy o tym już od kilku tygodni:)
GOŁY70 napisał(a):Znając pazerność dotychczasowych przedstawicieli Mazdy w PL nie sądzę (niestety) aby nowi zmienili aż tak radykalnie podejście.
Jeżeli się mylę i masz Faja rację to:
1. Dam w Gazecie ogłoszenie na całą stronę, że odszczekuję te oszczerstwa
2. Zamawiam nową 6stkę nawet bez oglądania jej na żywo
Czyli każdego dnia roboczego po 1 (oprócz poniedziałkuYard napisał(a):"...Każdy z nich powinien rozprowadzać około 200 aut rocznie..."
GOŁY70 napisał(a):Ciekawe jak zamierzają zachęcić do takiego najazdu klientów?