Rozbita Mazda MX3

Pogaduchy motoryzacyjne.

Postprzez nemesis1 » 3 wrz 2007, 08:37

To teraz ja zapytam inaczej : KTO WIDZIAŁ MNIE?
POMÓŻCIE!!!
Wczoraj (niedziela 2.09) byliśmy w Toruniu na płycie lotniska na zawodach drifftingowych. Po fantastycznych zmaganiach ok godz. 17 wróciliśmy na parking, który znajdował się 50m dalej na lotnisku, zastaliśmy tam naszą czarną niestety rozbitą Mazdę MX3 rej. GTC . Jakiś ....(cenzura) porządnie wjechał nam w prawą stronę tyłu i zwiał <killer> . Mam do wymiany zderzak,prawy błotnik i rozbitą lampę.
Jeżeli ktoś był na tych zawodach i coś widział to napiszcie do mnie. A teraz będe musiała szukać części.
Ostatnio edytowano 21 lis 2007, 15:44 przez nemesis1, łącznie edytowano 2 razy
Początkujący
 
Od: 4 cze 2007, 09:53
Posty: 21
Skąd: Pruszcz - Tczew
Auto: Mazda MX3 1,6

Postprzez no_fear » 3 wrz 2007, 10:12

nemesis1 napisał(a):Wczoraj (niedziela 2.09) byliśmy w Toruniu na płycie lotniska na zawodach drifftingowych...Jeżeli ktoś był na tych zawodach i coś widział to napiszcie do mnie. Co prawda Gościowi i tak pewnie nie dam rady nic udowodnić, ale może chociaż skrócę tego tchórza o głowę <killer>

napisz posta > T U <
Jak nie masz konta to moge napisać w Twoim imieniu.
Szanse marne na namierzenie sprawcy...ale próbować trzeba
Sprzedam: aparat P5 z cewką zewnętrzną by "Tadziol"
Obrazekwww.SPAmobile.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lis 2006, 15:47
Posty: 413
Skąd: KrK
Auto: Galaxy MK2 2.3

Postprzez nemesis1 » 3 wrz 2007, 11:28

no_fear napisał(a):
nemesis1 napisał(a):Wczoraj (niedziela 2.09) byliśmy w Toruniu na płycie lotniska na zawodach drifftingowych...Jeżeli ktoś był na tych zawodach i coś widział to napiszcie do mnie. Co prawda Gościowi i tak pewnie nie dam rady nic udowodnić, ale może chociaż skrócę tego tchórza o głowę <killer>

napisz posta > T U <
Jak nie masz konta to moge napisać w Twoim imieniu.
Szanse marne na namierzenie sprawcy...ale próbować trzeba


Jeżeli mogę Cię prosić, to napisz w moim imieniu i przeslij mi link, będę obserwowała temat i dzięki za wykazanie chęci pomocy <głaszcze> . Sorki, że w tym temacie, ale nie wiedziałam gdzie to przykleić. Pozdrawiam
Początkujący
 
Od: 4 cze 2007, 09:53
Posty: 21
Skąd: Pruszcz - Tczew
Auto: Mazda MX3 1,6

Postprzez no_fear » 3 wrz 2007, 11:51

L I N K
gdyby ktoś mi coś napisał na PRIVa, to dam znać

trzymam kciuki za namierzenie sprawcy

edit
już dostałem pierwsze info:

"Moi znajomi go widzieli. Gość szalał na parkingu i nie wyrobil i uderzyl. To byla zielonkawa Omega B kombi. Nr rej poczatek napewno PWA i konc. chyba 52SV. Czyli z tego co slyszalem to PWA 52SV ale pewnosci nie ma co do tego S. Jak masz mozliwosci to sprawdz. Trzeba gnoja dorwac!"
Sprzedam: aparat P5 z cewką zewnętrzną by "Tadziol"
Obrazekwww.SPAmobile.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lis 2006, 15:47
Posty: 413
Skąd: KrK
Auto: Galaxy MK2 2.3

Postprzez nemesis1 » 3 wrz 2007, 12:48

no_fear napisał(a):już dostałem pierwsze info:
"Moi znajomi go widzieli. Gość szalał na parkingu i nie wyrobil i uderzyl. To byla zielonkawa Omega B kombi. Nr rej poczatek napewno PWA i konc. chyba 52SV. Czyli z tego co slyszalem to PWA 52SV ale pewnosci nie ma co do tego S. Jak masz mozliwosci to sprawdz. Trzeba gnoja dorwac!"

Nawet nie wiesz jak mi pomagasz, <jupi> jeśli uda mi się go namierzyć , to nie wiem jak Ci się odwdzięczę. No Omega strzeż się – już działam!!!!
Początkujący
 
Od: 4 cze 2007, 09:53
Posty: 21
Skąd: Pruszcz - Tczew
Auto: Mazda MX3 1,6

Postprzez no_fear » 3 wrz 2007, 13:02

nemesis1 napisał(a):Nawet nie wiesz jak mi pomagasz, <jupi> jeśli uda mi się go namierzyć , to nie wiem jak Ci się odwdzięczę. No Omega strzeż się – już działam!!!!

hehe trzymam kciuki, żeby udało Ci się go namierzyć <spoko>



btw jest nowe info !!

"któryś z tych od STR8 bodajże wołał własciciela MAZDY przez swojego mic'a ale w ryku silników i pisku opon nie było nic słychać (ja słyszałem bo stałem obok) może warto się z nimi skontaktować bo oni szukali własciciela (od około godziny 15:00 – 15:30 <– w tych godzinach wołali przez mic'a) i mogą coś wiedzieć na ten temat. myslałem że ktos zastawił wjazd dlatego wołają"
Sprzedam: aparat P5 z cewką zewnętrzną by "Tadziol"
Obrazekwww.SPAmobile.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lis 2006, 15:47
Posty: 413
Skąd: KrK
Auto: Galaxy MK2 2.3

Postprzez nemesis1 » 3 wrz 2007, 13:38

no_fear napisał(a):btw jest nowe info !!

"któryś z tych od STR8 bodajże wołał własciciela MAZDY przez swojego mic'a ale w ryku silników i pisku opon nie było nic słychać (ja słyszałem bo stałem obok) może warto się z nimi skontaktować bo oni szukali własciciela (od około godziny 15:00 – 15:30 <– w tych godzinach wołali przez mic'a) i mogą coś wiedzieć na ten temat. myslałem że ktos zastawił wjazd dlatego wołają"

Kto to mógł być ? jak sie z nim skontaktować?
Rozmawialiśmy z Ochroniarzami i Z Dryektorem – Panem Czesławem niestety nie znam nazwiska. Zostawiliśmy swoje namiary.
Proszę moderatorów o przeniesienie tematu, bo zaraz inni sie zdenerwują , ale raczej rozumieją moją rozpacz
Początkujący
 
Od: 4 cze 2007, 09:53
Posty: 21
Skąd: Pruszcz - Tczew
Auto: Mazda MX3 1,6

Postprzez nemesis1 » 3 wrz 2007, 13:57

Czy ktoś zna numer do organizatorów? Bo może jak chcieli się skontaktowac, to mają jakieś informacje?
Początkujący
 
Od: 4 cze 2007, 09:53
Posty: 21
Skąd: Pruszcz - Tczew
Auto: Mazda MX3 1,6

Postprzez no_fear » 3 wrz 2007, 14:09

Organizator:

Polska Federacja Driftingu
ul. Elbląska 15/17
01-747 Warszawa
tel. +48 22 633 37 93

info@pfd.org.pl
Sprzedam: aparat P5 z cewką zewnętrzną by "Tadziol"
Obrazekwww.SPAmobile.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lis 2006, 15:47
Posty: 413
Skąd: KrK
Auto: Galaxy MK2 2.3

Postprzez nemesis1 » 3 wrz 2007, 15:12

Forumowicze Sprawcą wypadku był szczupły blondyn, kierowca ciemnozielonej Omegi B o nr rejestracyjnych PWA 52....V . Nie znam przedostatniej litery (albo cyfry) ale znajdę go. Proszę o kontakt osoby, które widziały wypadek. Pomóżcie mi [tiiit] <jelen> , żeby następnym razem się zastanowił co robi
Ostatnio edytowano 6 wrz 2007, 10:01 przez nemesis1, łącznie edytowano 1 raz
Początkujący
 
Od: 4 cze 2007, 09:53
Posty: 21
Skąd: Pruszcz - Tczew
Auto: Mazda MX3 1,6

Postprzez Mev » 3 wrz 2007, 19:18

nemesis1 napisał(a):52....V . Nie znam przedostatniej litery (albo cyfry) ale znajdę go. Proszę o kontakt osoby, które widziały wypadek.


Zgłoś się na policję – według mnie masz tyle informacji na temat tego samochodu, że powinni ten jeden brakujący znak w tablicy rejestracyjnej ustalić.

Tylko nie wiem czy wolisz załatwić to sam, czy oficjalnie ;)

A, żeby było do tematu – pozdrawiam mijanego wczoraj bordowego xedosa 6 na Wrocławskich tablicach jadącego z Wałcza w stronę Piły – pomachaliśmy sobie przyjaźnie :P
f*ck
Forumowicz
 
Od: 7 sie 2005, 14:16
Posty: 5791 (0/3)
Skąd: Piła
Auto: Mercedes CLS '18
Range Rover Sport
Fiat 500

Postprzez nemesis1 » 4 wrz 2007, 10:30

Poszukuję informacji i świadków uszkodzenia na zawodach w Toruniu czarnej Mazdy MX-3!!! Nr rej GTC.
Do zdarzenia doszło w niedzielę 2.09. na parkingu (lotnisko) podczas zawodów drifftingowych w Toruniu ok. godz. 15:00 -15:30.
Sprawa została zgłoszona organizatorom i trwają poszukiwania sprawcy.
Słyszałam, że sprawca zgłosił się z tą informacją do organizatorów i była informacja podana przez radio, ale o małym zasiegu i w ryku silników i pisku opon nie było nic słychać :( . Uzyskałam prawdopodobny nr rej sprawcy, jednak chciałabym mieć więcej info, po czym zgłoszę formalne zawiadomienie o przestępstwie na Policję (już wczoraj zgłosiłam nieoficjalnie), dlatego pomóżcie. Sprawca wykazał chęć przyznania się , i dobrze, bo lepiej jeśli zgłosi się bezpośrednio do mnie, niż miała by go "dorwać" dochodzeniówka.
Zatem proszę o zgłaszanie informacji.
Początkujący
 
Od: 4 cze 2007, 09:53
Posty: 21
Skąd: Pruszcz - Tczew
Auto: Mazda MX3 1,6

Postprzez Santana » 4 wrz 2007, 11:10

nemesis1 napisał(a):PWA 52....V .


to jest rejestracja z Wągrowca (chyba) myślę że tam to tylko jedna taka omega bedzie...

Życzę powodzenia w poszukiwaniach. Jestem z Tobą :)
Sam Neptun jeździł Mazdą ...

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 mar 2007, 19:17
Posty: 142
Skąd: Wałcz/Szczecin
Auto: mazda 626 GE FP 1993

Postprzez nemesis1 » 4 wrz 2007, 13:58

Santana napisał(a):
nemesis1 napisał(a):PWA 52....V .


to jest rejestracja z Wągrowca (chyba) myślę że tam to tylko jedna taka omega bedzie...

Życzę powodzenia w poszukiwaniach. Jestem z Tobą :)


Ten gość mnie szukał, słyszałam, że zgłosił się do organizatorów z prośbą o możliwość zawołania mnie przez mikrofon i odszukanie mnie, ale przez swoje mic'i o małym zasiegu w STR8, a nie było nic słychać. Sprawca chce się przyznać, policja i tak dojdzie do niego, ale skoro wykazał chęć przyznania się to chcę żeby sam się zgłosił i uniknie nieprzyjemności związanych z Policją. Nie zostawił na siebie żadnych namiarów. A skąd wiesz, że tam jest tylko jedna taka omega? Znasz go? Może on nie wie, że go szukam?
Początkujący
 
Od: 4 cze 2007, 09:53
Posty: 21
Skąd: Pruszcz - Tczew
Auto: Mazda MX3 1,6

Postprzez no_fear » 4 wrz 2007, 14:09

nemesis1 napisał(a):A skąd wiesz, że tam jest tylko jedna taka omega? Znasz go? Może on nie wie, że go szukam?

Tablice "PWA" są tylko na terenie Powiatu Wągrowieckiego, który ma 67tys mieszkańców...
Miasto Wągrowiec ma tylko 25tys mieszkańców !!

prawdopodobieństwo, żeby tam jezdziło kilka zielonych Omeg kombi ze zmasakrowanym przodem jest małe ;)
a dodatkowo mam dziwne przeczucie, że ta Omega nie była seryjna tylko "agrotuning" :P ale to już tylko strzał w ciemno :]
Sprzedam: aparat P5 z cewką zewnętrzną by "Tadziol"
Obrazekwww.SPAmobile.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lis 2006, 15:47
Posty: 413
Skąd: KrK
Auto: Galaxy MK2 2.3

Postprzez b2 » 4 wrz 2007, 14:31

pozwoliłem sobie pozbierać informacje troche do kupy
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2004, 17:33
Posty: 1100 (1/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 08 GH 2.5 Dynamic Sport

Postprzez kierownik » 4 wrz 2007, 14:42

jak nic nie zdziałasz, to mam kolegę w "tajniakach", to może znajdzie adres...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 gru 2005, 02:26
Posty: 2956 (3/4)
Skąd: Kraków
Auto: służbowe

Postprzez nemesis1 » 4 wrz 2007, 15:03

no_fear napisał(a):a dodatkowo mam dziwne przeczucie, że ta Omega nie była seryjna tylko "agrotuning" :P ale to już tylko strzał w ciemno :]


Nie rozumiem? co to znaczy? Dorwą tego gościa,na dochodzenie mają rok.
Ostatnio edytowano 4 wrz 2007, 18:40 przez nemesis1, łącznie edytowano 2 razy
Początkujący
 
Od: 4 cze 2007, 09:53
Posty: 21
Skąd: Pruszcz - Tczew
Auto: Mazda MX3 1,6

Postprzez nemesis1 » 4 wrz 2007, 15:05

k.kierownik napisał(a):jak nic nie zdziałasz, to mam kolegę w "tajniakach", to może znajdzie adres...

A w jakim województwie? Koledzy działajcie, jak macie znajomości, niech nie myśli, że ujdzie mu płazem
Początkujący
 
Od: 4 cze 2007, 09:53
Posty: 21
Skąd: Pruszcz - Tczew
Auto: Mazda MX3 1,6

Postprzez Grzyby » 4 wrz 2007, 15:10

nemesis1 – skoro nie zostawił do siebie namiarów (np. kartka na samochodzie) to olej załatwianie po cichu.
Zgłoś temat oficjalnie na Policję. Jak klient naprawi swoje uszkodzenia to swobodnie będzie mógł ci się roześmiać prosto w twarz ( będziesz mogła zapomnieć – w najlepszym przypadku – o pełnym pokryciu szkody).

Czas działa na twoją niekorzyść.
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości

Moderator

Moderatorzy Moto