Rozbita Mazda MX3

Pogaduchy motoryzacyjne.

Postprzez nemesis1 » 5 wrz 2007, 13:01

znając życie jeszcze trochę czasu upłynie zanim rozwiaże się ta sprawa, gdyby sam się do mnie zgłosił, to straciłby tylko zniżki, a tak wplątana zostanie Policja – czyli mandat i ogólne nieprzyjemnosci, no cóż. Jak to się rozwinie na pewno napiszę i dziękują za dyskusję, pilnie śledzę temat i wyciągam wnioski. <przytul>
Początkujący
 
Od: 4 cze 2007, 08:53
Posty: 21
Skąd: Pruszcz - Tczew
Auto: Mazda MX3 1,6

Postprzez qlesh » 5 wrz 2007, 13:02

nemesis1 napisał(a):gdyby sam się do mnie zgłosił, to straciłby tylko zniżki

Może chce się zgłosić a nie wie jak? Na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że ktoś go będzie szukał.
Noś odblaski i żyj When I go driving I stay in my lane but getting cut off it makes me insane I open the glove box reach inside I'm gonna wreck this fucker's ride...Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 lut 2005, 02:28
Posty: 1628 (0/1)
Skąd: Tychy
Auto: matyczna ośmiobiegowa

Postprzez nemesis1 » 5 wrz 2007, 13:03

ale ja próbuję do niego dotrzeć , sam widzisz

sprawę znają organizatorzy, jest na forum turbokillers, omega, streetracing i nie ma odzewu, nie jest mi go szkoda, bo rozwalił mi auto, ale mógł pomyśleć aby mnie szybko znaleść, albo łudzi się ,że go nie znajdę, ale mając takie info szybko dojdą do niego

aha i na forum STR8, nie mam innych pomysłów
Początkujący
 
Od: 4 cze 2007, 08:53
Posty: 21
Skąd: Pruszcz - Tczew
Auto: Mazda MX3 1,6

Postprzez Achemenid » 6 wrz 2007, 00:27

nemesis1 napisał(a):tylko zniżki, a tak wplątana zostanie Policja – czyli mandat i ogólne nieprzyjemnosci

momet jak znamm prawo to jest lub może to być jako ucieczka z miejsca wypadku lub przestępstwa .
to sie na mandacie nie skończy .konsekwencje bedo większe przecież policja jak..... pracuje to nie za głupie 200 zl będzie go szukała .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 cze 2004, 14:39
Posty: 354
Skąd: Wieden/Zamosc
Auto: Mazda 626GW FS 2.0L 98.

Postprzez qlesh » 6 wrz 2007, 01:04

nemesis1 napisał(a):nie jest mi go szkoda, bo rozwalił mi auto, ale mógł pomyśleć aby mnie szybko znaleść

Wiesz, ja go też nie bronię, bo wina jest ewidentna. Jeżeli się łudzi, że go nie znajdziesz, to mam nadzieje, że zobaczysz jego zdziwienie na twarzy :)
Noś odblaski i żyj When I go driving I stay in my lane but getting cut off it makes me insane I open the glove box reach inside I'm gonna wreck this fucker's ride...Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 lut 2005, 02:28
Posty: 1628 (0/1)
Skąd: Tychy
Auto: matyczna ośmiobiegowa

Postprzez nemesis1 » 6 wrz 2007, 06:54

Achemenid napisał(a):
nemesis1 napisał(a):tylko zniżki, a tak wplątana zostanie Policja – czyli mandat i ogólne nieprzyjemnosci

momet jak znamm prawo to jest lub może to być jako ucieczka z miejsca wypadku lub przestępstwa .
to sie na mandacie nie skończy .konsekwencje bedo większe przecież policja jak..... pracuje to nie za głupie 200 zl będzie go szukała .

Masz rację, ale ja miałam na myśli okolicznosć, jeżeli sam by się do mnie zgłosił, przecież wystarczyło, żeby zostawił kartkę lub miał mój nr rej. co za problem odszukać albo zgłosić na Policje? A dziś o 13 idę złożyć formalne zawiadomienie i wyślą faxem pismo do Wydziału Komunikacji w Wągrowcu o zidentyfikowanie nr rej itd. i później niestety będą dla niego przykre konsekwencje (nie tylko mandat) bo nie zgłosił faktu na policję.

qlesh napisał(a):
nemesis1 napisał(a):nie jest mi go szkoda, bo rozwalił mi auto, ale mógł pomyśleć aby mnie szybko znaleść

Wiesz, ja go też nie bronię, bo wina jest ewidentna. Jeżeli się łudzi, że go nie znajdziesz, to mam nadzieje, że zobaczysz jego zdziwienie na twarzy :)

Ja też mam taką nadzieję :D
Początkujący
 
Od: 4 cze 2007, 08:53
Posty: 21
Skąd: Pruszcz - Tczew
Auto: Mazda MX3 1,6

Postprzez b2 » 6 wrz 2007, 11:25

Grzyby napisał(a):Cytat:
11.6 Uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania zasad bezpieczeństwa oraz ograniczenia prędkości do 15 km/h na terenie imprezy. Ograniczenie prędkości nie dotyczy startów w zawodach. Organizator zastrzega sobie prawo do usuwania z terenu imprezy osób stwarzających zagrożenie dla bezpieczeństwa uczestników imprezy.


pozwalałby na "czepianie" się organizatora że nie dopełnił swoich obowiązków bo doszło do takiej sytuacji.


czyli wracamy do konieczności postawienia ochroniarza/policjanta przy niemal kazdym samochodzie/uczestniku. wystarczy, że organizator zachowal nalezytą staranność, co pewno mialo miejsce w sprawie.

I nijak się to nie ma do marketu bo tam est jedna zasadnicza różnica – tam obowiązują ogólne przepisy prawa (jak zwał tak zwał) a tutaj jest regulamin który stworzył sam organizator


po raz kolejny – Mariusz, bez jaj. <lol> rozumiem, że na imprezie masowej nie obowiązują np. kodeks karny czy kodeks wykroczeń, bo jest jakiś kulawy regulamin? <ganja>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2004, 16:33
Posty: 1100 (1/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 08 GH 2.5 Dynamic Sport

Postprzez Grzyby » 6 wrz 2007, 12:18

<dupa>
przeca pisałem że "tak mi się wydaje"
:P
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 22:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez nemesis1 » 21 lis 2007, 13:53

Kochani wracam do tego tematu, ale tym razem po to, aby podzielić sie z Wami dobrą wiadomością – sprawca uszkodzenia mojej Mazdki sie odnalazł, a raczej sprawczyni. Dowiedziałam się przed chwilą, wiem,że to kobieta i wiem,że się przyznała. Teraz tylko będę musiała dopełić formalności :D Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wsparcie.
Początkujący
 
Od: 4 cze 2007, 08:53
Posty: 21
Skąd: Pruszcz - Tczew
Auto: Mazda MX3 1,6

Postprzez gromusek » 21 lis 2007, 15:22

przeczytałem cały temat, sprawa była trudna, ale gratuluje że sie udało!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2007, 15:12
Posty: 87
Skąd: Białystok
Auto: Mazda 6 2.0 D kombi

Postprzez b2 » 21 lis 2007, 15:45

gratulacje.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2004, 16:33
Posty: 1100 (1/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 08 GH 2.5 Dynamic Sport

Postprzez Santana » 21 lis 2007, 16:25

nooo czyli wyszło ok. Fajnie gratulacje, pozdo :)
Sam Neptun jeździł Mazdą ...

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 mar 2007, 18:17
Posty: 142
Skąd: Wałcz/Szczecin
Auto: mazda 626 GE FP 1993

Postprzez Grzesiu » 22 lis 2007, 21:07

<jupi>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 sie 2007, 19:31
Posty: 824 (0/3)
Skąd: Ruda Śląska
Auto: Mx5 NA 93’ Canada
Rx7 SA 79'
3 BM Nakama
Mx5 ND RF
6 GJ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Moderator

Moderatorzy Moto