Pytania początkujących na temat Mazdy CX-30

Pogaduchy motoryzacyjne.

Postprzez khojaluna » 2 sty 2023, 18:24

Hej! Mam kilka pytań dla początkujących na temat mojej nowej Mazdy CX-30 GT. Próbowałem znaleźć odpowiedzi w Internecie iw moim podręczniku, ale jak dotąd bez powodzenia. Pytanie nr 1, jak wyłączyć kontrolę trakcji? W instrukcji jest napisane, że powinien być przycisk w zestawie po lewej stronie kierownicy, ale go nie ma. Drugie Pytanie. Jak podnieść wycieraczki przedniej szyby, aby uniknąć śniegu i lodu? W przypadku innych pojazdów router login 192.168.l.l.link/, które posiadałem, było to tak proste, jak podniesienie ich. Jednak w przypadku Mazdy maska ​​​​jest nieco nad nimi, uniemożliwiając im podniesienie się o więcej niż cal lub dwa.
Ostatnio edytowano 10 sty 2023, 17:03 przez khojaluna, łącznie edytowano 1 raz
Początkujący
 
Od: 2 sty 2023, 17:44
Posty: 1

Postprzez gutek_wrb » 4 sty 2023, 08:32

Witam.

No jak wiesz po lewej stronie ma być przycisk z samochodzikiem i pisać off jak go wyłączysz to powinny być podświetlony na pomarańczowo.
Co do wycieraczek to powinno sie czasem je ustawić na wprost jak wyłączysz zapłon. <faja>
Ale w tym modelu najlepiej podkładać tekturkę jak masz pewność że będzie mórz aby ci nie przymarzły <czarodziej>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 mar 2010, 23:52
Posty: 1314 (39/22)
Skąd: WolnaRepublikaBieszczad
Auto: CeX-30 -AWD aktualnie

Postprzez Palmer » 8 sty 2023, 08:06

khojaluna napisał(a):Hej! Mam kilka pytań dla początkujących na temat mojej nowej Mazdy CX-30 GT.

Czy to jakaś amerykańska odmiana?
Generalnie jest na forum dedykowany dział poświęcony CX-30, więc tam odsyłam z pytaniami.

khojaluna napisał(a):Drugie Pytanie. Jak podnieść wycieraczki przedniej szyby, aby uniknąć śniegu i lodu? W przypadku innych pojazdów, które posiadałem, było to tak proste, jak podniesienie ich. Jednak w przypadku Mazdy maska ​​​​jest nieco nad nimi, uniemożliwiając im podniesienie się o więcej niż cal lub dwa.

Należy je przestawić w tryb serwisowy:
https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtop ... 9#p3473179
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 lip 2020, 09:21
Posty: 439 (105/28)
Skąd: woj. dolnośląskie
Auto: Mazda3 BP 110 kW, AT '20

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

Moderator

Moderatorzy Moto