Prośba o ocenę firmy importującej samochody.

Pogaduchy motoryzacyjne.

Postprzez Field_US » 12 gru 2019, 14:41

Szanowni Państwo,

Pierwszy post i od razu jak świeżak pytanie na forum.

Na OLX znalazłem spzedawcę sporej ilości Mazd MX5, firma to prawdziweauta.pl spod Wrocławia (z Bogdaszowic), czy ktos z Was miał lub ma cos do czynienia z tą firmą? Zanim pojadę ze Śląska do Wrocławia, chciałbym zebrac jakiekolwiekinformacje. Mnie osobiście interesuje zakup modelu Mx5 NC z metalowym dachem, 2.0 benzyna.

Dziękuje za pomoc i wyrozumiałość.
Początkujący
 
Od: 11 gru 2019, 15:57
Posty: 1
Auto: Jeszcze nie Mazda

Postprzez child » 17 gru 2019, 21:59

Ja tam kupowałem swoją NB.

Jest to handlarz – raczej z porządniejszych handlarzy, ale jednak handlarz, czyli będzie chciał zarobić jak najwięcej.

Rozmowa jest sympatyczna i bezproblemowa, nie robi problemu z przejażdżką, chociaż raczej tylko po pobliskiej wiejskiej drodze (ja się przejechałem chyba 5 autami trzech generacji zanim podjąłem decyzję). Człowiek specjalizuje się w Subaru (różnych) i MX-5, których ma z reguły przynajmniej kilkanaście do wyboru.

Sam samochód – sprawdzaj dokładnie, bo on ci sam nie powie o wszystkim :) Ja się dowiedziałem o cieknącym uszczelniaczu na wale jak go sam zauważyłem (na szczęście przed kupnem). Skórzane fotele miałem jakoś odnawiane i czymś pomalowane, co z upływem czasu zaczęło schodzić. Sprzedawca za to powiedział o robionych blachach z tyłu i paru pierdołach. Dałem za samochód stosunkowo dużo, ale trzeba powiedzieć, że ogólnie sprawia bardzo dobre wrażenie – nie rozlatuje się, elektryka ładnie działa, wnętrzne w super stanie itp. Jak na inne samochody w podobnym wieku, które miewałem wcześniej, ten jest naprawdę super (ale też cena zupełnie inna).

Dodatkowo potem kupiłem od niego hardtop w bardzo dobrym stanie w okazyjnej cenie (bodajże 1600, a nie widziałem nigdzie oferty poniżej 2000). Być może ten hardtop był od mojej Mazdy i gryzły go wyrzuty sumienia <rotfl>

Reasumując – jak na handlarza spoko, ale jednak to handarz. Sprawdź dokładnie samochód zanim kupisz.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 gru 2013, 19:27
Posty: 1820 (56/126)
Skąd: Brzezina
Auto: ND '18
b: NB '00
b: BM '13
b: EC '97
b: BK '07

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości

Moderator

Moderatorzy Moto