Nowy salon Mazdy w Szczecinie

Pogaduchy motoryzacyjne.

Postprzez Paweł » 8 sty 2011, 12:22

Wraz z początkiem roku przybył kolejny autoryzowany salon sprzedaży i stacja obsługi samochodów Mazda. To już 27. punkt na sukcesywnie rozrastającej się mapie salonów i serwisów autoryzowanych przez Mazda Motor Poland.

http://www.mazdaspeed.pl/#c414
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 14:13
Posty: 11057 (564/887)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez Marianek » 10 sty 2011, 16:12

:) Nowa jakość. Moja była szefowa posiadała kupiona toyotę carinę u Kozłowskiego w 92 roku była bardzo zadowolona z serwisu .
Jeśli od tamtej pory się nic nie zmieniło będzie super serwis.
Pozdrawiam
Marian
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 13:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez Kaarm » 18 sty 2011, 10:48

Witam,

przy okazji oplaty celnej za nowa Mazde w "rodzinie"...:)...
zawitalem z ma niewiasta do salonu.
Nowa 6ka z rozszerzonym pakietem wyposazenie za 113K pkn (juz sprzedana de facto) wygladala smakowicie.
Przy okazji sprawdze ow serwis i zdam relacje.

Pzdr
K,
Kaarm
 

Postprzez @ndrzej » 3 lut 2011, 09:07

Ja kupiłem swoją Mazdę 6 w salonie "Kozłowski" w Szczecinie. Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Serdecznie polecam.

EDIT by Leszek [za pozwoleniem :) ]

Kupiłem M6 w wersji Anivversary w grudniu ubiegłego roku. Pierwsze rozmowy rozpocząłem w połowie listopada i już wtedy auto stało na parkingu dealera. Wówczas jeszcze salon mazdy był wykańczany (budynek), ale tam jest cały kompleks należący do Kozłowskiego. Od pierwszego mojego telefonu do odbioru auta upłynęły 4 tygodnie, ale to głównie mi się nie śpieszyło, gdyż auto już było. Co do zniżek, to dostałem kratkę (homologacje ciężarową za 2100pln, bo auto kupiłem na firmę), drugi komplet felg alu mazdy (opony sam dokupiłem), dywaniki, chlapacze. Dodatkowo dostałem czujniki parkowania oraz autoalarm ale to już było w promocji dawanej przez Mazda Polska.
Wrażenia z obsługi i całej transakcji po prostu rewelka. Kiedyś kupowałem Hondę i teraz miałem porównanie. Gdybym kiedyś kupował kolejne auto to życzyłbym sobie takiej obsługi, jakiej doświadczyłem w salonie Mazdy w Szczecinie.
Początkujący
 
Od: 20 gru 2010, 22:16
Posty: 20
Skąd: Gdańsk
Auto: Mazda 6 GH Anniversary 2.0 MZR

Postprzez GaCeKkK » 15 kwi 2011, 21:27

Witam

Wiem gdzie ten salon się znajduje ponieważ na Słonecznym mam Teściów :) :) :) ale jeszcze tam nie zawitałem :) :P ale myślę że będzie <spoko> pewnie dla tego nie byłem jeszcze bo mam swoja Mazde 323F BA 97r Z5 od 2 miesięcy :P

Pozdrawiam

GaCeKkK
Pozdrawiam serdecznie wszystkich pasjonatów MAZDY :) :) :) :P :P :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 kwi 2011, 20:16
Posty: 53
Skąd: Police/Szczecin
Auto: Mazda323F BA 1,5 16V 97r. Z5 88KM

Postprzez Creativ » 4 lip 2011, 09:56

byłem i naprawdę warto sobie pooglądać nowe autka Mazdy :D
Początkujący
 
Od: 25 maja 2010, 17:10
Posty: 13
Skąd: Gorzów Wlkp
Auto: Mazda 323f BG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Moderator

Moderatorzy Moto