przez pawcho » 22 cze 2026, 13:04
Ja juz po aktualizacji kilka dni temu. Co bylo opisałem wczesniej i momo, ze więcej problemów z akurat nie mialem to wolałem zaktualizować. Do tego od zakupu sos pisnął mi z 10-15 razy. Niby nie tragedia ale wkurzało. Po aktualizacji poki co wszystko ok.zbadali mi akumulator i aktaulnie miał 68 % co po wcześniejszym zdechnieciu i bez podpinania pod prostownik byl niezłym wynikiem . Dwa dni temu w domu chciałem podładować ale prostownik pokazal mi 100 %. Wiec wiadomo dałem sobie spokój. Tak czy siak "pretensji do madzi" nie mam. Po prostu choroby wieku dziecięcego. Firma zareagowała szybko , dale na ten 1 dzień samochod zastępczy , aktualnie wszystko gra i śmiga. No jak okres uzytkowania wczesniej 2 mazd to dopiero pierwszy nie planowana wizyta w serwisie na mimo wszytko drobnej sprawie ( fakt, faktem mnie na amen nie zdechła tzn.zdechla ale booster od razu pomogl i obyło sie bez lawety)