Mazda6, JMZGG82L601726148, (mobile.de: 260123955), Auto-Aktiv Ottobrunn (DE), 8966085289.

Dział przeznaczony dla aut z niezwykłą "historią".

Postprzez Kviatkow » 15 maja 2018, 19:39

Gdyby ktoś zamierzał się wybrać to szkoda czasu.

https://m.mobile.de/auto-inserat/mazda- ... ml?ref=srp

Komis wystawia auta "kolegi", który ma na placu straszne "trupy". Samochód jeździł jako radiowóz i to widać (jak slóżbówka). Silnik nie oszczędzany. Auto mocno skorodowane, podwozie totalny dramat – miałem wątpliwości się nim przejechać czy nie zostanę tyłkiem na ulicy, do tego podwozie chamsko pomalowane jakimś preparatem (lepiej bym to zrobił w 20 min po 5 piwach). Samochód miał 4 szkody od 250€ po 3000€. Sprzedający oczywiście nie wiele wie o aucie, tak przywiózł jak stoi :|. Odradzam. Raportu VIN nawet nie wrzucam, szkoda mi czasu na screen'y. Pozdrawiam :)
Początkujący
 
Od: 15 maja 2018, 18:27
Posty: 7

Postprzez Paweł_Radom » 15 maja 2018, 19:56

Coś mały przebieg jak na radiowóz.
W rok to oni dużo robią kilometry. A ostatnia wizyta w ASO była w 2015.
Raczej ktoś nie szanował jeżeli już
Paweł_Radom
 

Postprzez Kviatkow » 15 maja 2018, 20:23

Przepraszam, że się zbytnio nie rozpisałem. Informację o tym, że był to radiowóz uzyskałem od sprzedającego po tym jak zapytałem :
-dlaczego schowek od strony pasażera taki rozwalony?
–"po wymontowaniu CB radia"
-a czemu są powyjmowane listwy przy progach i taki bałagan w bagażniku ? (Rozmontowana tapicerka, brak wielu zaczepów)
–"po wymontowaniu kamer"
Więc zapytałem, to jako co to jeździło – usłyszałem, że jako nieoznakowany radiowóz. Co do ostatniej wizyty w ASO w 2015 to by sie zgadzało bo na pytanie – czemu taki pordzewiały usłyszałem, że stał z 2 lata. To tak w formie wyjaśnienia. Pozdrawiam papa
Początkujący
 
Od: 15 maja 2018, 18:27
Posty: 7

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy Moto