Mazda3, JMZBK12F671562779, (otomoto: 6014079803), oferta Dworszowice, 515102870.

Dział przeznaczony dla aut z niezwykłą "historią".

Postprzez p_rzemek15 » 31 lip 2017, 11:34

Witam, po raz kolejny ja z kolejną Mazdą :D Jako, że jest to 3`cie auto w podobnej okolicy, więc za jednym zamachem mógłbym obejrzeć wszystkie 3 które wrzuciłem niedawno do oceny. Jednak wolałbym jeszcze poradzić się Was ;)
Więc tak, tutaj trochę ubogi opis, podejrzane, że facet sprowadził samochód rok temu i już sprzedaje, jakaś mina ? Auto fajne rocznikowo, wnętrze niby zadbane więc może i przebieg realny, chociaż trzeba by to sprawdzić po VIN jeśli się da ( da się ? :D) Z zewnątrz też fajnie wygląda, jest nalepka nad chłodnicą, więc też na plus, raczej nie jakiś rozbitek. Co sądzicie ?

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-3-ID6z0sT9.html


EDIT:
Temat można przenieść, lub podpiąć do Mazdaszrotów, auto w tej chwili według luźnych wyliczeń ma przebieg +– 200 tys. km a nie jak widnieje w ogłoszeniu 144tys. ( w 2015 miało 168 tys.) Dzięki uprzejmości Marianka, mam jedno auto mniej do oglądania :)
Początkujący
 
Od: 16 maja 2017, 10:00
Posty: 23 (4/0)

Postprzez Sebet » 31 lip 2017, 14:54

Bardzo prawdopodobne,że obecny właściciel kupił już kręcone autko. Teraz ciężko będzie mu sprzedać jeśli ktoś żąda sobie trochę trudu aby sprawdzić rzeczywisty przebieg.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 lip 2017, 12:18
Posty: 119 (1/2)
Skąd: Pomorskie
Auto: Carbon Grey by Seba

Postprzez p_rzemek15 » 31 lip 2017, 15:10

Tak też mogło być, ciekawe z jakim przebiegiem obecny właściciel nabył auto. Nie wiadomo też, ile od tego 2015r realnie nakręcono kilometrów. No i zastanawia to, że po roku komuś się znudziło auto i sprzedaje, nie wiem może ludzie tak sprzedają samochody, jednak wydaje mi się że dobrych aut tak szybko się nie pozbywa :D

EDIT
A gdyby się okazało, ze auto faktycznie jest bezwypadkowe i jedynie przebieg przykombinowany, to można wyskoczyć z tym przy oględzinach i targować cenę ? :D Czy sądzicie, że nie warto już zawracać sobie głowy ? Jakby nie było rocznikowo zawsze to nowsze autko :P
Początkujący
 
Od: 16 maja 2017, 10:00
Posty: 23 (4/0)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy Moto