Mazda5, JMZCR19F260106242, (otomoto: C34129894), ibiza81, Złotoryja, 507664490.

Dział przeznaczony dla aut z niezwykłą "historią".

Postprzez Papas » 26 wrz 2014, 22:16

Ostatnio doszedłem do tego, że kolega Izbiza ze Złotego Ryja orżnął mnie bezczelnie na równą stówę. Gdy jechałem do niego z nastawieniem wzięcia auta na stację diagnostyczną potrzebowałem wykupić u niego polisę OC na auto na niemieckich blachach. Skasował mnie bez mrugnięcia okiem na 150 złotych. Teraz wiem, że takie ubezpieczenie zazwyczaj kosztuje 50 zł. Wiem, bo dostałem takie gratis od innego sprzedawcy, od którego potem kupiłem moją piątkę. Na tym drugim ubezpieczeniu było jasno napisane, że kosztuje 50 zł. Z ciekawości poszukałem tamtej polisy od Ibizy i... okazało się, że pozycję z kwotą opłaty zamazał długopisem tak mocno, że mało na wylot kartki się nie przebił. Cwaniak jeden <oczy>
Początkujący
 
Od: 9 maja 2012, 18:08
Posty: 24 (0/1)
Skąd: Zabrze
Auto: Mazda 3, benzyna 1,6, rok 2004

Postprzez Marianek » 26 wrz 2014, 23:42

No to trzeba i zacząć polecać ubezpieczenia za jego pośrednictwem, może i kredytowaniem samochodów tez się zajmuje <diabełek> .
Tak na marginesie takie ubezpieczenie nic nie daje i w razie kolizji ubezpieczyciel wam zrobi regres i będziecie musieli bulić, brak ważnych oryginalnych tablic. Policja tez tego nie uznaje, a czemu są w ofercie? bo tego chce rynek.
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 14:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez zauto » 11 kwi 2015, 00:20

Człowiek o którym mówicie to człowieka na pasach nie przepuści, wpieprza się mimo, że nie ma pierwszeństwa, parkuje w sposób egoistyczny, że ani człowiek nie może przejść, ani auto przejechać. Zdaje się, że taki ma sposób bycia i tyle... Ostatnio faktycznie sprowadza Mazdy, ale do rzeczy. Zazwyczaj auta przyjeżdżają na lawecie, jednak parę razy auta były dość mocno rozbite. Nie byłoby w tym nic dziwnego – może handluje również częściami – zapadły mi w pamięć czarna 3-ka i 5-ka dość dawno, które później jeździły na 4 kołach.
Dodatkowo dość często zmienia numery telefonów w swoich ofertach.
Początkujący
 
Od: 11 kwi 2015, 00:01
Posty: 5
Auto: 323F

PostTen post został usunięty przez bieski 9 maja 2015, 22:54.
Powód: Kosz

Postprzez stachan » 10 maja 2015, 09:20

Znowu pokazałeś klasę... <nie powiem>
Obrazek
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
Koordynator Finansów
Koordynator Konkursów
 
Od: 21 wrz 2006, 17:09
Posty: 5603 (328/453)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GH 2.0 LF-DE

Postprzez Marianek » 10 maja 2015, 11:44

Jak w biznesie hahaha hahaha ,
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 14:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez Marianek » 14 lut 2016, 22:18

Aktualizacja tematu. Ponieważ Ibiza się już przejadł teraz jest mazda2016
viewtopic.php?p=3129801#p3129801
http://allegro.pl/show_user.php?search= ... scope=user
telefon KONTAKT: 5 1 8 3 5 3 6 0 6 , 518 353 606 , 518353060 .
Oczywiście Złotoryja.
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 14:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez cebulek » 16 lut 2016, 00:03

Diler Mazdy Złotoryja ma nowy login na allegro mazda2016
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=42297911
i gwarancja 12 miesieczna!!!!!
.................Legalny zakup dla klienta.!!
Wystawiam fakturę VAT marża.(prowadzę działalność gospodarczą)
Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej 2%,
......a tu auto tego cwaniaczk bez opłat????

http://otomoto.pl/oferta/mazda-5-2-0ben ... d9eed157e2

Przestrzegam przed zakupem u tego typka, oszukał mojego znajomego.
99% aut jest malowane a te głupoty z miernikiem to na odstraszenie klienta,
99% aut to auta przywiezione z uszkodzonym silnikiem i robiony wał na 5 szlif ;P ;P ;P
Licznik cofniety pod ostatni przebieg w serwisie!!!! Ma znajomosci w ASO i ktos udziela mu informacji o przebiegach odnotowanych.

A pierwsze w ofercie auto marki Honda i od razu 12 letni staż w tej marce.
Przestrzegam przed zakupem i rozmową z tym typem... Cwaniak i kręt.pozdrawiam
cebulek
 

Postprzez AXe_MeXx » 27 paź 2016, 14:12

Papas napisał(a):No niestety, człowiek bardzo dziwny i trudny do zrozumienia. Generalnie uważa, że jak ktoś za marne 20 tys. zł kupuje auto to ma nie zadawać pytań, nie dociekać i nie sprawdzać za wiele. Jak mi napisał w smsie "kupuje pan auto za 20 tys. zł a zachowuje się jakby wydawal pół miliona". Bez komentarza...

Całą rodziną pojechaliśmy w poniedziałek z nastawieniem kupienia tej "piątki". Mieliśmy 250 kilometrów w jedną stronę. Do tego musiałem wykupić ubezpieczenie komunikacyjne za 150 zlotych by móc podjechać na stację diagnostyczną i policję. Na dzień dobry facet rzucił mi kluczyki i... pojechał sobie na godzinną kolację. Szybko okazało się, że auto ma niesprawną klimę oraz uszczerbioną od kamienia szybę czołową. Dodatkowo plastiki w bagażniku strasznie poniszczone jakby ktoś złom woził. A w ogłoszeniu info, że auto takie jakby z salonu wyjechało...

Dziś przysłał mi smsa z zaskakującą okazją. Proponuje mi piątkę o rok młodszą, z xenonami i kamerą cofania za 21 tys. zł. Wyraźnie się zdenerwował, gdy go grzecznie poprosiłem o przesłanie zdjęć i numeru VIN na meila do sprawdzenia. Jego oczekiwania były takie, bym od razu już jutro przyjechał po auto bez sprawdzenia, bo inaczej on już ma jak to określił "zwykłego" klienta umówionego na sobotę. Dziwne to dialogi i szacunek do klienta.

Chyba niespecjalnie tęsknię za tym miejscem i sposobem traktowania żebraka z marnymi 20 tys. złotych.


Odgrzeje kolteta po dwóch latach, ale nie wierzę w to co czytam, zastanawiam się daleczgo przed wycieczką do Złotej Ryji :P (550 km w jedną stronę) <glupek2> Nie czytałem tych postów.
Oto nie wszystkie z wad auta: Uszkodzona szyba przednia, nie działąjaca klima pomimo naklejki, że w czerwcu była napełniana (przez 5 miesiący nieżle ktos sie wychłodził) auto obrysowane ze wszystkich stron, przedni zderzak dosłownie wisiał. i te smsy po odmowie kupna "Mazdeczka GTA sprzedana....klient z klei!!!!szyba za 50zł a klime dobił mój kolega za free i dziala....dzisjaj przyjechala kolejna gta, ile pan chce przeznaczyc na taki model?""

WTF sobie mysle czytajac Wasze posty – linka wyslalem do mojej zony, ktora byla ze mna i co mi odpisala? – "O kurczę!!! Ale miałam nosa jakiegoś do tego kolesia! I jak to dobrze, że nie kupiliśmy tej Mazdy."

Tutaj link do archiwum ogloszenia:
http://allegro.pl/mazda-5-gta-xenon-el- ... 75674.html

Jedyny mily akcent z wycieczki to Knysza w Grzybku na ladnym ryneczku i kolejny magnes na lodowke z nowego miesjca. Pozdrowki
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lip 2013, 19:37
Posty: 191 (4/4)
Skąd: GKW
Auto: Była: Mazda 323f Ba 1.5 benz 1997r.
Są: Mazda Premacy 2003r., 1.8 benz + lpg
Mazda 5 2008r., 2.0
benz + lpg

Postprzez Marianek » 27 paź 2016, 17:53

Nasz Ibiza widzę się rozwija, teraz już nawet Toyoty sprzedaje ;)
Masz farta, jako jeden z nielicznych udało się Tobie uniknąć problemu.
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 14:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez toostrow » 23 lis 2016, 08:31

Jak kolega AXe_MeXx nie wierze ze to czytam. Bylem tam i oglądałem ta mazde jakies 2 tygodnie temu:
http://allegro.pl/mazda-6-xenon-bose-po ... ml#thumb/6

– Rdza z tyłu nadkolu od strony kierowcy
– Pomimo zapewnien ze lakier oryginalny znalazlem 3 miejsca miernikiem lakieru ze magnes nie lapal. Sprzedajacy do samego konca chcial mi udowodnic ze lakier jest wszedzie oryginalny. We wskazanym przezemnie miejscu mial ponad 1600um :) . Kolejnych miejsc gdzie magnetyczny miernik mi sie nie trzymaj juz nie mierzyl
– ktoras tylna szyba sie nie upuszcza/podnosi
– klapki wentylacji w przednim panelu lataja luzno
– klima w teoir dziala bo sie agregat zalaczyl
– te zimówki, które rzekomo mozna dokupić leza w tej mazdzie w bagazniku w workach. Nie bez przyczyny leza w tych workach i nie dlatego ze sa moze brudne czy cos. Ale tak zardzewialych felg to nie widzialem. Jak mozna takie cos sprzedawac.

A jeszcze zeby bylo smiesznie to auta ogladalismy i niego na placu gdzie mial warsztat:
https://goo.gl/maps/Rz2nTZUGgtq
Ja mu tlumacze ze taki 1600um to szpachla, a on do mnie i do żony "Panie ja tutaj aut nie składam, tak je sprowadzam..." A na placu stoi jakieś rozkrojone auto i ćwiartki brakuje.
Normalnie scena jak z filmu szkoda ze zdjęć nie zrobiłem.

Jazdy testowej nie robilem. Omijac zdaleka tego handlaza.

A i jeszcze co do informacji powyzej o toyoutach, to chcial nam zaproponowac avensis ktora tam u niego stala, ale juz nie ogladalismy.

Pozdro
Tomek
Początkujący
 
Od: 23 lis 2016, 04:58
Posty: 16 (0/2)
Auto: Mazda 3 2007 1.6 Benzyniak

Postprzez AXe_MeXx » 5 sty 2017, 13:39

toostrow napisał(a):A jeszcze zeby bylo smiesznie to auta ogladalismy i niego na placu gdzie mial warsztat:
https://goo.gl/maps/Rz2nTZUGgtq
Ja mu tlumacze ze taki 1600um to szpachla, a on do mnie i do żony "Panie ja tutaj aut nie składam, tak je sprowadzam..." A na placu stoi jakieś rozkrojone auto i ćwiartki brakuje.
Normalnie scena jak z filmu szkoda ze zdjęć nie zrobiłem.


Aaa tak tak, jak ja ogladalem M5 to druga taka w polowie zozebrana stala, a jak go zapytalem czy czasem nie skladal tego auta, ktore ja ogladalem z kilku to odparl, ze nie, ze on rozbiera tylko dla sienikow diesla, w ktoryych lubi sie pobawic xD
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lip 2013, 19:37
Posty: 191 (4/4)
Skąd: GKW
Auto: Była: Mazda 323f Ba 1.5 benz 1997r.
Są: Mazda Premacy 2003r., 1.8 benz + lpg
Mazda 5 2008r., 2.0
benz + lpg

Postprzez eMarko » 23 lut 2017, 13:45

Kupiłem u niego mazdę jakiś czas temu.... i do dzisiaj żałuję.
Okazało się że to oszust....ale taki nie przeciętny. Ma nawet ładne autka ale tylko z zewnątrz.
Środek składa z kilku innych, a nawet ogłasza się na allegro w temacie wymiany kompletnych silników do mazd. Praktyka jest prosta, kupuje szroty z uszkodzonymi silnikami, robi je (na allegro daje gwarancje na 30 dni na taki silnik) i sprzedaje – co jet praktyką powszechną dość. Najgorsze jest to, że używa byle jakich części , dosłownie co mu trafi w ręce (szczególnie chodzi o wały kilka razy szlifowane, czy panewki, nawet części które są bardzo tanie w oryginale – liczy się każdy grosz :) ) – nie do sprawdzenia przy zakupie.
tyle w temacie
Początkujący
 
Od: 23 wrz 2013, 14:25
Posty: 4
Auto: MAZDA 5 2.0 MZR-CD FR7J 143 KM DPF ROK 2007

Postprzez lukakolo » 19 mar 2017, 19:04

ibiza81 będzie smażył się w piekle za to co robi, Współczuję wszystkim którzy mieli kontakt z tym typem.
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2015, 23:53
Posty: 32 (1/0)
Skąd: Schaffhausen, Szwajcaria
Auto: Mazda 5, 2.0 CR, 143 KM, 2006
Fiat Scudo H1L2 140 Mjet, 2007

Postprzez Papas » 31 mar 2017, 17:07

Trochę zapomniałem o tym wątku, ale widzę, że miałem ogromnego niefarta trafiając na tego gościa i szczęście, że wyczułem pismo nosem ostrzegając przy okazji innych. Widać, że ma wypracowany styl działania i traktowania klientów.
Początkujący
 
Od: 9 maja 2012, 18:08
Posty: 24 (0/1)
Skąd: Zabrze
Auto: Mazda 3, benzyna 1,6, rok 2004

Postprzez AXe_MeXx » 24 lip 2017, 10:15

Prawdopodobnie kolega Ibiza81 kolejne auto sprzedaje, ale tym razem po kuzynie <glupek2>
Zdjęcia z tej samej lokazlizacji, opisy ten sam styl, a samo auto jakoś dziwnie wygląda jaby zmęczone, a i chyba kuzynowi nie podobały się listwy na drzwiach <rotfl>

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-5-m ... 7930757139
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lip 2013, 19:37
Posty: 191 (4/4)
Skąd: GKW
Auto: Była: Mazda 323f Ba 1.5 benz 1997r.
Są: Mazda Premacy 2003r., 1.8 benz + lpg
Mazda 5 2008r., 2.0
benz + lpg

Postprzez Marianek » 24 lip 2017, 21:23

Ale jaką nazwe przybrał teraz <diabełek>
Tags:
Opinie o 574 519 219
Opinie o Made in Japan otomoto
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 14:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez zauto » 18 paź 2017, 18:29

Wasz ulubiony sprzedawca ze Złotoryi "IBIZA" oprócz sprzedaży aut, trudni się rozbiórką głównie Mazdy – konto http://allegro.pl/uzytkownik/hasmurakar – firma DAN-CAR Złotoryja (NIP 694-148-38-21) tel 507782792 (507-782-792)
Nie powinno więc nikogo dziwić, że do swoich sprzedawanych aut z oryginalnym lakierem ćwiartek ma pewnie sporo.
Początkujący
 
Od: 11 kwi 2015, 00:01
Posty: 5
Auto: 323F

Postprzez jacoo » 15 lut 2018, 01:14

No to widze ze "szanowny" sprzedawca ze Zlotoryi dziala:
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-m ... zmb9k.html

Oto korespondencja moja: A-ja. B-made in japan
A) Witam.prosze o przeslanie vinu Mazdy 6.Czy moge prosic o namiary do salonu w ktortym zostalo kupione to auto celem weryfikacji historii i przebiegu. Dziekuje.Jacek

B)przebiegi oryginalne liczników nie cofam, nie podaje namiarów gdzie kupuje auta, jest to tajemnica handlowa, vin dostępny na miejscu

A)Witam,
Byłem bardzo poważnie zainteresowany Pańskim ogłoszeniem i nawet nie pomyślałem o jakimkolwiek "cofaniu liczników" a tylko o weryfikacji historii samochodu u źródła. Zupełnie nie interesują mnie szczegóły (cena itp) zakupu przez Pana tych samochodów bo tak jak Pan napisał to tajemnica handlowa. Bardzo szkoda że nie chce mi Pan udostępnić VINu przed przyjazdem skoro wszystko jest oryginalne. Chciałbym kupić samochód rodzinny i naturalnym jest chęć sprawdzenia danego egz w kraju z którego został przywieziony.

B)wysyla vin

A)sprawdzam......auto z Danii i tam ost serwis 2014 przy 100tys km.potem....brak historii

....

B)15 lat handluje główne mazdami, auta biorę bezpośrednio z salonów , jeśli jak jie kupię auta są sprzedane jako używane na rynek niemiecki, nie ma mowy o autach powodziowych , czy powypadkowych, czasem Zdarza się ze auto miało coś ponownie lakierowane ale przeważnie mam foto jak to wyglądało wcześniej. Żr zdjęciami i opisem może być problem, brak czasu, jutro o 5 rano wyjeżdżam i wracam po 18 i jest już ciemno, te 2 co na Allegro są aktualne, dzisiaj przyjechała 2009 oryginalny lakier, Aso do samego końca 158km do lakierowania 2 elementy
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 23 mar 2012, 22:07
Posty: 6
Skąd: Kraków
Auto: 2.0i 16V 141KM – LF (GY)

Postprzez PiotrAlt » 15 lis 2018, 19:57

Witam wszystkich.
Prawdziwa szkoda że nie znalazłem tej strony wcześniej.
Kupiłem to auto w grudniu 2016 r. do dziś przejechane na gazie ok 37.000 km

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Oczywiście na miejscu wszystko ładnie pięknie, lakier Ok-mierzyłem miernikiem, pali jeździ-lekki luz na łączniku stabilizatora.
Ponieważ było późne popołudnie-ciemno krótka jazda próbna i reszta na placu.
Przebieg 17200km 2005r 2.0 benzyna, kierownica jak nówka-Ok mógł obszyć-ładnie z jego strony, niestety dopiero w domu okazało się że kierowca jest z innego auta Mazdy 6 z tempomatem, gdzie w tym silniku pedał gazu był na linkę bezpośrednio do przepustnicy bez przetworników odczytujących jej położenie potrzebne do tempomatu.
Chciałem założyć hak-i tu niespodzianka-pod zderzakiem brak belki wzmacniającej ponieważ kiedyś hak już był (hak zastępuje belkę), ale koleś go wymontował, a w razie wypadku jak by ktoś wjechał mi w pupę to do bagażnika <glupek2>
Oczywiście brak wszystkiego-lewarka, gaśnicy, trójkąta, nawet zapasówki nie było!!! rolety bagażnika-dlaczego wszystko można sprzedać na innych aukcjach https://allegro.pl/uzytkownik/hasmurakar?order=m
Znalazłem poprzedniego właściciela w Niemczech i zadzwoniłem do niego, potwierdził przebieg (hura) i to że hak był zamontowany, nic podejrzanego nie opisał.
Autko generalnie sprawuje się dobrze, bierze rdza, pali dużo oleju, ale nie widać jeszcze kłębów dymu.

Na zakończenie powiem że nie warto u niego kupować...lepiej poszukać inną okazję, oczywiście po przekopaniu neta;–)
Początkujący
 
Od: 25 gru 2016, 10:36
Posty: 1
Auto: Mazda 5 CR 1999 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy Moto