Tutaj się witamy

Jeśli nie wiesz jak zacząć – najlepiej przywitaj się krótko w zbiorczym wątku.

Postprzez robsson » 4 mar 2008, 23:56

jako swiezo upieczony wlasciciel mazdzi xedos witam wszystkich forumowiczow,hej!
xedos i wszystko jasne(nawet swiatla)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 mar 2008, 21:45
Posty: 47
Skąd: Darmstadt
Auto: xedos6(CA)KF 2.0 V6`95,astra f

Postprzez robsson » 5 mar 2008, 00:00

stronka rewelacja,przypadkowo znalazlem jak przekopywalem siec wzdluz i w szerz w celu uzyskania dokladniejszej diagnozy dolegliwosci mojej madzi.Super,w skali od 1 do 10,daje 10+ Bardzo przydatna strona.
xedos i wszystko jasne(nawet swiatla)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 mar 2008, 21:45
Posty: 47
Skąd: Darmstadt
Auto: xedos6(CA)KF 2.0 V6`95,astra f

Postprzez czarek » 5 mar 2008, 01:10

Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Swoją madzię6 kombi 2006 r. nabyłem drogą kupna w styczniu tego roku i chociaż jej wygląd nie powalał mnie na kolana (byłem nastawiony na Passata w nowej kaście) to po zrobieniu blisko 4 tkm mogę śmiało powiedzieć, że podoba mi się coraz bardziej a silniczek pracuje wprost rewelacyjnie. Naprawdę! Na forum trafiłem jako gość na długo przed zakupem – chciałem dowiedzieć się, nad czym to tak pieje mój szwagier – no i co wyczytałem – głównie same zachwyty. No to dałem się przekonać. Póki co, nie żałuję.(no może tylko przeglądu w ASO za 1100zł). Niestety ciągle żenująco mało wiem o swojej Madzi, więc będę tutaj zapewne częstym gościem...
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 24 sty 2008, 22:25
Posty: 8
Skąd: Poznań
Auto: mazda6,GG1-19R,2006r. 143KM, MX-5 nbfl 2003

Postprzez coolgostek » 5 mar 2008, 10:10

Witam jeżdżę 323f BG i jest zaje........ta!!! :D
Mazda sprzedana...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 mar 2008, 11:06
Posty: 83
Skąd: Grójec
Auto: Mitsubishi Eclipse GS

Postprzez piwak » 5 mar 2008, 18:52

Witam wszystkich! Jestem świeżakiem na forum, więc chciałem się ładnie przywitać i pozdrowić starych i młodszych wyjadaczy i ogólnie wszystkich właścicieli i ganów mazdy. O mazdaspeed dowiedziałem się tradycyjnie – z netu. Nie mam zbyt wiele czasu na codzień, więc z zarejestrowaniem zeszło mi się chyba z pół roku. Do tej pory byłem tylko dość pilnym czytaczem forum, teraz w wolnych chwilach postaram się też trochę poudzielać :). Pozdrawiam jeszcze raz. Piwak :)
madzia – łagodzi obyczaje :]
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 5 mar 2008, 18:22
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda3 '06 2,3,mondeo '06 TDCI

Postprzez piwak » 5 mar 2008, 18:55

piwak napisał(a):Witam wszystkich! Jestem świeżakiem na forum, więc chciałem się ładnie przywitać i pozdrowić starych i młodszych wyjadaczy i ogólnie wszystkich właścicieli i ganów mazdy. O mazdaspeed dowiedziałem się tradycyjnie – z netu. Nie mam zbyt wiele czasu na codzień, więc z zarejestrowaniem zeszło mi się chyba z pół roku. Do tej pory byłem tylko dość pilnym czytaczem forum, teraz w wolnych chwilach postaram się też trochę poudzielać :). Pozdrawiam jeszcze raz. Piwak :)


...a propos "ganów" – chodziło oczywiście o FANÓW mazdy <glupek2> :]
madzia – łagodzi obyczaje :]
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 5 mar 2008, 18:22
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda3 '06 2,3,mondeo '06 TDCI

Postprzez Dany3 » 5 mar 2008, 21:53

Witam wszystkich! posiadam 626 GE 1.8 DOHC benzyna i gaz . trafilem tu bo mam male problemy ze swoim autkiem. Ale najpierw musze troche poczytac forum bo wzglada obiecujaco.

Pozdro dla wszystkich .
Dany3
 

Postprzez anonimka » 5 mar 2008, 22:56

Tradycyjne już powitanie z mojej strony.... n-ty raz takie samo ale treściwe

Witamy wszystkich nowych użytkowników Mazd jak i forum

małe info dla wszystkich nowych:

W dziale "Klub" znajduję się wątek o nazwie "Galeria mazdowiczów" serdecznie zapraszamy do pokazania siebie, a także do pokazania swojego samochodu w dziale " Nasze mazdy"

W dziale " Spotkania regionalne" umieszczone są wszystkie informacje o organizowanych spotach w każdym regionie Polski. W dziale " Złoty" uzyskacie informacje o większych imprezach w których udział biorą Mazdowicze z całej Polski .

To pogadanek i luźnych tematów służą działy "To i owo" oraz "Hyde Park" – jeżeli chodzi o ten drugi dział, to zapraszamy na Czaterię gdzie forumowicze gadają ze sobą praktycznie 24h na dobę.

Jednocześnie prosimy wszystkich nowych forumowiczów o zapoznanie się z regulaminem i tym samym uniknięcie niepotrzebnych wpadek i ewentualnych uwag modów odnoście złego nazewnictwa tematów bądź umieszczania ich w złym dziale.

No i co najważniejsze to zapraszamy do czynnego udziału spotkaniach i zlotach

Pozdrawiam

anonimka
In this white wave I am sinking...
In this silence... In this white wave... In this silence... I believe...
I have seen you, in this white wave, you are silent...
You are breathing in this white wave ...I am free...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 mar 2007, 15:10
Posty: 2013
Skąd: cebullandia...
Auto: hmmm nie ma wyjścia, musi być znów mx3...

Postprzez mj » 7 mar 2008, 13:41

Witam wszystkich forumowiczów i forumowiczki :–) . Możliwe ze w przyszłym tygodniu stanę się posiadaczem Mazdy 323F 2.0 DITD 2001r, Mam obawy jednak, więc chciałbym usłyszeć parę cennych uwag od Was odnośnie tego modelu. To mój pierwszy japończyk no i PIERWSZY DIESEL w życiu :–).
Pozdrawiam
mj
 

Postprzez sztymbr » 7 mar 2008, 15:23

Witam wszystkich goraco

Od miesiaca jestem szczesliwym (pisze szczerze a nie jako utarta formulke) posiadaczem Mazdy 6 2.0 w wydaniu z kierownica po brytyjskiej stronie :) Jestem pod wrazeniem tego forum i ilosci informacji jakie tutaj na mozna znalezc! Mam zamiar pobawic sie troche swoja Mazda co bedzie na pewno powodem do utrzymywania bliskiego kontaktu z Wami!

Pozdrowienia
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 7 mar 2008, 13:37
Posty: 25
Auto: M6 2.0 TS

Postprzez qbak » 7 mar 2008, 17:01

Witam

Pierwszy post na forum, na którym znalazłem się oczywiście nie przypadkiem:) Od tygodnia jestem właściecielem 323f 1,5 rocznik 98' (biała). To mój pierwszy samochód w życiu i mam nadzieę że sprawi mi wiele radości i mało kłopotów :) ponoć mazdy są dość niezawodne :)

Pozdrawiam wszystkich mazdowiczów
qbak
 

Postprzez Brat Italiano » 8 mar 2008, 14:09

To może sie oficjalnie Przywitam żeby było Grzecznie <lol>

Ale zasadniczo już tu zaglądałem :]

A Więc Witam Grono Mazdowiczów :D :D


PS. A o klubie wiem od MŁODSZEGO BRACISZKA <lol> <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 gru 2007, 22:13
Posty: 68
Skąd: PÓŁNOCNA ITALIA
Auto: Calibra..2.0
Windstar 3.8

Postprzez Italiano » 8 mar 2008, 16:38

Brat Italiano napisał(a):

PS. A o klubie wiem od MŁODSZEGO BRACISZKA <lol> <lol>


I co się cieszysz <:> i nie "krzycz" :P
W oczekiwaniu na nowy podpis...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 mar 2005, 00:40
Posty: 2682 (1/0)
Skąd: Calcinato
Auto: Renault scenic 1.6 B
Ford Galaxy 2.0 170 KM
Renault Express 1.5 dci

Postprzez Mev » 8 mar 2008, 17:16

A więc oficjalnie czeeeść Bracie Italiano :D
f*ck
Forumowicz
 
Od: 7 sie 2005, 14:16
Posty: 5791 (0/3)
Skąd: Piła
Auto: Mercedes CLS '18
Range Rover Sport
Fiat 500

Postprzez rybka.w » 8 mar 2008, 22:08

Witam. Pozdrowionka dla wszystkich !!! :D :D :D :D :D



Przedtem VW. Dzisiaj Mazda 6. Bez komentarza <jupi> <jupi> <jupi>
Początkujący
 
Od: 8 mar 2008, 15:06
Posty: 23
Auto: M azda 6 Sedan 2.0 16 V z 2004

Postprzez Hikari » 9 mar 2008, 03:58

Siemanko wszystkim :)
Mam na imię Marcin, lat 16, pochodzę z Łodzi.
Jako że jestem fanem Mazd i interesuje się na bieżąco autkami tejże marki, postanowiłem się zarejestrować na forum.
Co prawda SAM nie posiadam Mazdy, ale mam w rodzinie jedną ;) 6 2.3 Topkę 2006 rocznik... przed nią także była Mazda... i tak od 10 lat Mazdy ^_^

Pozdrowionka dla wszystkich użytkowników ;)
Hikari
 

Postprzez pagan.gh » 9 mar 2008, 09:25

Przyszła pora na mnie :)
Na imię mam Grzegorz a metryki Wam nie będę przedstawiał <lol>
Na forum zarejestrowałem się jak jeszcze nie miałem samochodu.
Trochę poczytałem i od jakiegoś czasu jestem dumnym posiadaczem Mazdy 323F BA którą możecie zobaczyć tutaj:
http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t=49206

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :D
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 23 sty 2008, 10:52
Posty: 25
Skąd: Kraków
Auto: Mazda 323F BA 1.5 '98

Postprzez Tomi2008 » 10 mar 2008, 18:42

Cześc wszystkim!
Na imię mnie Tomi, mam od pól roku czerwoną mazde 323C 95r.
Wcześniej dzierżawiłem od kumpla przez cztery miesiące mazde 323F 97r. (kolega stracił prawo jazdy za jazde po pijanemu)
Generalnie samochody należą do niezawodnych i dobrze skonstruowanych i stąd moja chęc dołączenia do klubu aut tej marki.
Pozdrawiam wszystkich miłośników marki z Hiroszimy :)
Początkujący
 
Od: 10 mar 2008, 18:19
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Auto: 323C 1,5 Dohc

Postprzez brii » 10 mar 2008, 18:53

Powitawszy :)
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8962 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez bebe_ » 11 mar 2008, 12:52

Witam się. :)

Do mazdy przymierzałem się od ponad roku i od roku mniej więcej zaglądałem na forum. Przymierzanie zakończyłem w listopadzie 2007 nabywając od niemieckiego dziadka 323F BJ z 2001 roku, DiTD. To moja pierwsza mazda (wcześniej suzuki i peugeot) i pierwszy diesel (nie licząc sztrucli służbowych ;). Jak dotąd, Madzią jestem zachwycony. :] Wczoraj zaliczyłem też pierwszą wizytę u Jaksy (przegląd), i Jaksą też jestem zachwycony. :D

Na forum zamierzam zadawać dużo głupich pytań – niestety, w domu nie odebrałem "samochodowego" wychowania i wiele rzeczy dla Was oczywistych dla mnie jest zagadką.

Pozdrawiam, do przeczytania i zobaczenia (na początek lajtowo, może na warszawskim zlocie diesli ;)
the cake is a lie
Obrazek
Początkujący
 
Od: 11 mar 2008, 11:33
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BJ DiTD 2.0 '01

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy Moto