Mocowanie dywaników

Mazda RX-8 2003–2011

Postprzez nismo » 29 maja 2009, 09:09

Lucky RX, co prawda sam nie montowałem ale widziałem jak montują ten bolec w serwisie i trwało to nie dłużej niż 10 minut. Na pewno jest jakaś sztuczka żeby sobie to ułatwić. Jeżeli dalej będziesz miał problemy to proponuję wizytę w ASO.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 cze 2008, 19:34
Posty: 107

Postprzez Lucky RX » 29 maja 2009, 11:27

nismo napisał(a):Lucky RX, co prawda sam nie montowałem ale widziałem jak montują ten bolec w serwisie i trwało to nie dłużej niż 10 minut. Na pewno jest jakaś sztuczka żeby sobie to ułatwić. Jeżeli dalej będziesz miał problemy to proponuję wizytę w ASO.

Dzięki za info. Tylko trochę śmiesznie przyjeżdżać z czymś takim do ASO. <lol>

Marco 7 to może będziemy się wymieniać 2 tygodnie ty będziesz miał uchwyt a dwa tygodnie ja. Z tym, że ty przyjeżdżasz do mnie :]
JAPAN RULEZZZ !!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2008, 11:47
Posty: 64
Skąd: Katowice
Auto: Mazda RX-8

Postprzez Luk@s » 29 maja 2009, 12:10

Lucky RX napisał(a):Ja dostałem taki uchwyt razem z dywanikami, tyle że narazie nie umiem go przymocować. Śruba do której się go mocuje jest pod fotelem i w żaden sposób nie umiem tam dojść. No chyba, że wyjmę fotel :P

I ja mam podobny problem z gumowymi dywanikami bo są "oryginalne" inaczej i mają trochę inny uchwyt. Musze poczekać jak przestanie padac i coś wymyśle bo w ASO to albo zrobią to i przy okazji jakiś plastik złamią albo powiedzą ze mają dziś za dużo klientów i nie mają czasu.
Forumowicz
 
Od: 18 gru 2007, 00:25
Posty: 184 (1/0)
Skąd: Łódź
Auto: M6->M3->RX8-> Santa Fe + RAV4 X

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy RX-8 / RX-7