Przeczytaj zanim zamieścisz nowy temat

Mazda Xedos 6 1992–1999

Postprzez Piotr89 » 21 wrz 2015, 15:25

Jak już zdążyliście zauważyć powstały dodatkowe nowe działy umieszczone w dziale Xedosów 6.
Takie same reorganizacje dotyczą też innych działów modelowych i mają za zadanie usprawnienie pracy Forum oraz ujednolicenie tematów.

Na obecną chwilę udało się posprzątać kilkunasto -stronnicowy bałagan i posegregować tematy przypisując im miejsce w odpowiednim dziale. Taki podział ma ułatwić znalezienie tematu interesującego nas. Aby było to łatwiejsze zarówno dla szukających jak i moderatorów opiekujących się działami, proszę o podpinanie się do istniejących tematów, bądź w ostateczności zakładanie nowych w przeznaczonych do tego podrozdziałach.

Podział zaprezentowany w naszym dziale głównie dotyczy różnych wersji silnikowych oraz najogólniej mówiąc nadwozia i podwozia.

Wygląda to tak:


Silniki benzynowe (B6) – Dział związany z problemami eksploatacją i osprzętem silników B6

Silniki benzynowe (KF) – dział związany z wątkami tylko o silnikach KF

Nadwozie – dział poświęcony w ogólności temu co jest we wnętrzu i na zewnątrz naszych aut. W dziale tym znajdować się będą wątki związane z wyposażeniem, elektryką, klimatyzacją, karoserią, plastikami, szybami, fotelami itd

Podwozie – dział poświęcony w całości problemom związanym z układem hamulcowym, kierowniczym, przeniesieniem napędu (liczonym od sprzęgła), kołami, zawieszeniem itd czyli wszystko to co jest pod autem.

W dziale głównym CA pozostaną wątki ogólne takie jak FAQ / Fotorelacje CA (warto czasem tam popatrzeć!), Szybkie pytania na temat modeli CA, Opinie o modelu, spalanie itd.
W głównym dziale pozostaną też wątki, których nie będzie jak przypisać do konkretnych działów i będące problemem wspólnym dla różnych modeli.
Benzin im Blut
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 sty 2011, 23:16
Posty: 2362 (23/27)
Skąd: Miasto Wstydu i Inspiracji
Auto: Mazda 323BG PN '94
Toyota Avensis T27 D4D '11- już wspomnienie
Mazda 626KL-ZE –> ;)
Mazda Xedos 6 KL-DE '99

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6