Ile Wasza mazda 6 mps bierze oleju ?

Mazda6 2007–2012

Postprzez MoR4oR94 » 3 mar 2018, 19:28

Witam, chciałbym się dowiedzieć ile mniej więcej oleju biorą wasze mazdy 6 mps, zakupiłem niedawno mps'a i dobrze by było wiedzieć ile ssie madzia. BTw. jaką pojemność oleju można wlać by na wskażniku było max oleju ? litr ?
Początkujący
 
Od: 15 lut 2018, 20:57
Posty: 1
Auto: MAZDA 6 MPS 2.3

Postprzez grzezzz » 2 lip 2018, 21:56

Zeby nie zasmiecac forum, pozwole sobie podlaczyc sie do tematu kolegi.

Ponieważ planuje w najbliższym czasie zakupić Mazde6 II 2008+ z silnikiem benzynowym wylacznie, chciałbym zasiegnac opinii, jak duza szansa jest na trafienie weksplatowanej jednostki pobierajacej powiedzmy 1l/1000k oleju?
Szukam wylacznie 2.0 lub 2.5B i o te silniki pytam.

Nakrecilem sie na to auto ale troche informacji krazy od użytkowników jakoby pobor oleju byl rzeczą powszechną. Jest to prawda? Wiem, ze egzemlarz to egzemplarz i jeden drugiemu nierowny, ale na pewno da sie to usrednic. A zal wydac sporo ciezko zarobionej kasy zeby potem pod maską zalegac co pareset kilometrow, zwlaszcza w co pewnie nikt tu nie uwierzy jezdze obecnir 21letnim Civicem z przebiegiem 300k i zuzycie to ok 1l na 15k+ km a sam wiem co o Civicach w internetecie pisza.

Dzieki za pomoc
Początkujący
 
Od: 2 lip 2018, 21:05
Posty: 1
Auto: N/A

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6