Uszczelka szyby tylnej – BF 87', Hatchback

Mazda 323 1980–1995

Postprzez mazdak2515 » 27 maja 2020, 19:45

Hejka,

zauważyłem, że w mojej BF przecieka o góry uszczelka szyby tylnej, szczególnie jak gdzieś przypadkiem myjką w tamte okolice prysnę.
I teraz tak, uszczelki takiej to nigdzie nie ma, bo już przeszukałem mnóstwo internetów:P Ale pytanie czy da się taką uszczelkę dorobić, czy jest jakiś zamiennik, czy coś? Jakikolwiek pomysł może ktoś ma. Chodzi oczywiście BF, Hatchback :)

Pozdrawiam.
Początkujący
 
Od: 27 maja 2020, 19:40
Posty: 1
Auto: Mazda 323 BF, 1490cm3, 75KM, 1987

Postprzez MójLogin » 6 kwi 2022, 01:52

Jakby co jakoś w ciągu 2 tyg. pewnie rozbiorę cokolwiek swoją Mazdę i zezłomuję bo nie wiem czy jest sens wystawiać ogłoszenie. Więc rzucisz na piwo + przesyłka to mogę wyciągnąć i wysłać.

Jakby ktoś był zainteresowany 323BF 88 1324cm 3d hatchback, ubezpieczanie opłacone do 04.23, brak przeglądu, rdza. Oryginalny lakier, nie bita. Większość części wspólna z wszystkimi prócz 4x4 i regulowanego zawieszenia. Jak i amortyzatory pasują do BD i niektóre inne.
Jakby co kół mam sporo. W tym Ate 4538 13" w bdb stanie. Nowych części jak amortyzatory przód Monroe lub Kayaba z odbojami, sprężynami itd., jakieś filtry, chłodnica mosiężna, bębny, klocki, el. zawieszenia tył, przód, jak i wiele innych. Kompletne nowe amortyzatory tył wraz z całą resztą Monroe lub Kayaba trafiły do auta w 2018, zrobiłem 7k i od tamtej pory czeka w garażu. Aż podjąłem decyzję pozbywam się nie będę robił.

Jakby co forum czytam dłuugo, ale nie pamiętam starego konta.
Początkujący
 
Od: 5 kwi 2022, 00:58
Posty: 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323