Funkcja "Zgłoś post" – Twój wkład w czyste Forum

Mazda 323 1994–1998

Postprzez Marek 161BD081 » 20 sie 2013, 12:57

Witam!

Przeglądając "nasz dział" zauważyłem, że czasem nowi użytkownicy są pouczani w chwili, gdy zadają pytanie w nieodpowiednim dziale/temacie lub poruszają temat powtarzający się od dawna.
Częściej jednak niestety zdarza się zupełny brak reakcji na coś takiego :(
To niezbyt dobrze, że pojawiają się takie sytuację gdyż ten dział przecież tworzymy wszyscy razem!
Dbajmy o niego bo to naprawdę nie boli!
Pisząc posty starajmy się chociaż trochę włożyć staranności w pisanie tego postu – zasłanianie się dysgrafią czy czymś w tym stylu wcale nie zwalnia z obowiązku poprawnego napisania tych kilku zdań.
Przeglądarki mają wbudowane słowniki on-line i od razu podkreślają nam błędnie napisane słowa – trzeba być naprawdę totalnym leniem aby tego nie widzieć.
Wiem, że nie jest to Forum polonistyczne ale ... są przecież pewne granice!
Pisząc poprawnie wyrażamy przecież szacunek dla czytających!
Jeśli tego nie ma to prościej nic nie pisać.

W związku z tym miałbym taką prośbę żebyście częściej korzystali ze zgłaszania takich postów – jest od tego przycisk "Zgłoś post", który znajduje się w górnej, prawej części każdego postu.
Ikonka poglądowa: Obrazek

Ułatwi mi to bardzo pracę a i też Dział będzie bardziej przejrzysty. :)

Z góry dziękuję!
........ Marek – moderator BA/BH

PS1. dla ciekawych i ostrożnych: zgłoszenia są w miarę "anonimowe", gdyż treść zgłoszenia i autora widzi tylko moderator. Autor zgłoszonego postu nic nie wie na temat zgłoszeń.
PS2. jeśli ktoś ma pytania to zapraszam na priv bo tutaj nie jest miejsce na tego typu dyskusję.
161 BD 081 26.425 & 27.555 MHz USB
Xedos 9 KL '01 & AR 156 1.8TS & Honda Shadow VT1100 C3 Aero ’99
Były: 323F BA Z5
Honda Shadow VT1100C2 Sabre ’03
Honda Shadow VT500C '84
Dział BA/BH
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 28 lut 2009, 22:05
Posty: 5018 (34/87)
Skąd: Chełm
Auto: 323F '95 & Xedos 9 '01

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323