Utrata mocy przy 3500 obrotów

Mazda3 2003–2008

Postprzez Paweł De » 11 gru 2020, 15:52

[list=][/list]
Witam serdecznie, mazda 3 1.6 diesel 109km po przekroczeniu 3500 obrotów traci moc, nie rozpędza się więcej niż do 110 na godzine...
Nie ma żadnych błędów na komputerze.
Wymienione świece, listwa zasilająca, zregenerowane wtryski, filtr DPF, turbina...
Wymieniona pompa paliwa, filtr paliwa...
Kiedyś auto po prostu gasło, zapalały się kontrolki , trzeba było się zatrzymać, przekręcić kluczyk do zera i odpalić i jechał normalnie do czasu ponownego przekroczenia obrotów... Problem był ze świecami...
Co może by tym razem?
Początkujący
 
Od: 11 gru 2020, 15:43
Posty: 4 (0/1)
Auto: Mazda 3, 1.6 109km 2007

Postprzez Paweł De » 13 gru 2020, 20:56

Nikt nic nie wie? Nie ma pomysłów jak wszystko jest wymienione? Co może być przyczyną? Jeśli jest 3500 obrotów, to coś go trzyma, więc jakby tryb awaryjny, no ale nie, komputer nie ma żadnych błędów.
Początkujący
 
Od: 11 gru 2020, 15:43
Posty: 4 (0/1)
Auto: Mazda 3, 1.6 109km 2007

Postprzez Paweł De » 26 gru 2020, 16:53

Dzięki mechanicy hahah widać nie ma tu nikogo, kto by mógł pomóc... Rzucać ogólnikami pod postami mądrując się, zgrywając specjalistów... A jak na serio jest zagadka to wychodzi profesjonalizm... Forum dla garażowych klepaczy młotkiem...
Początkujący
 
Od: 11 gru 2020, 15:43
Posty: 4 (0/1)
Auto: Mazda 3, 1.6 109km 2007

Postprzez MazdaOwner » 26 gru 2020, 17:17

Bardzo łatwo przychodzi obrażanie innych tylko dlatego, że samemu jest się leniem patentowanym i nie ma się zamiaru kiwnąć palcem we własnej sprawie, która już niejednokrotnie była omawiana na tym forum – wystarczy poczytać, no ale kto by kazał nowicjuszowi się męczyć czytaniem.
Może ludzie mają już dosyć leniwych i roszczeniowych użytkowników, którzy zakładają konto po to by rozwiązać swój jednostkowy problem? Może znudziło się już powtarzanie w kółko tych samych rad i podstawianie pod nos gotowych rozwiązań tego samego problemu po raz 2362?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 136 (0/8)
Skąd: Małopolska
Auto: Mazda 3

Postprzez Paweł De » 26 gru 2020, 19:52

Taaak? To pokaż mi taki temat, gdzie było powiedziane co może być odpowiedzią na mój problem? Odpowiem ci... Nie ma takiego... Bo każdy odpowiada co może być, to co już wszystko w tym aucie jest wymienione... Każdy mądry, a jak jest wszystko wymienione, to nagle cisza... Cisza bo tu są takie same specjalisty co w ci drugim garażu, dłubacze osiedlowi... Leniem? Ja to forum miałem wertowałem nie raz... Odpowiedzi specjalistów znam na pamięć... Założenie tematu to była ostateczność panie mądraliński, wszystko wiedzący... Myślisz że chciało by mi się pisać, gdyby była tu odpowiedź? Niee...
Po prostu są tu same cwaniaki co piszą to co można napisać pod każdym autem, każdej marki... Hahah to ja też potrafię.
Początkujący
 
Od: 11 gru 2020, 15:43
Posty: 4 (0/1)
Auto: Mazda 3, 1.6 109km 2007

Postprzez zadra » 27 gru 2020, 13:10

Paweł De napisał(a):mądrując się, zgrywając specjalistów

Paweł De napisał(a):tu są takie same specjalisty co w ci drugim garażu, dłubacze osiedlowi.
Paweł De napisał(a):Forum dla garażowych klepaczy młotkiem.

Paweł De napisał(a):to była ostateczność panie mądraliński, wszystko wiedzący

Paweł De napisał(a):są tu same cwaniaki


Miałem Ci coś napisać, udzielić porady – pewnie i tak mało trafnej i nic nie zmieniającej; jednak bijący we wszystkich kierunkach z Twoich postów szacunek dla nas użytkowników całkowicie mnie wyleczył z tego zamiaru.
Skoro tak epitetujesz... to najprawdopoddobniej masz do tego prawo, bo wiesz więcej o nas...

Jak już rozwiążesz swój problem w jakimś bardzo specjalistycznym salonie samochodowym, albo na "elektrodzie" to napisz proszę co było przyczyną problemu.
Może następny forumowicz nie będzie musiał zakładać kolejnego niepotrzebnego tematu ..

Szczęśliwego Nowego Roku. papa
Historie mojej młodości :
[url]https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=102&t=151548[/url]

staraj się nie rozlewać zbyt dużo przelewając z pustego w próżne...
Forumowicz
 
Od: 27 cze 2007, 18:07
Posty: 3144 (34/85)
Skąd: z odmętów
Auto: HONDA civic VIII
1,8 Stoczterdzieścikuniów z maską gazową na pyskach ciągnących sedana :-P

Postprzez yama » 14 paź 2021, 17:43

ja chyba wiem ale nie mogem powiedzieć bom maciej z zadupia i gupim jak but.
pycha idzie przed upadkiem
MAZDA &M....ITSUBISHI
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 mar 2007, 19:14
Posty: 570 (1/7)
Skąd: Rzeszow
Auto: mazda 3 1.6 BK/Eclipse 4g63(T awd)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323