Montarz Xcarlinka czy radia android

Mazda3 2003–2008

Postprzez Pribik » 16 paź 2020, 06:23

Witam
Wiem ze ten temat byl juz na kilku forum ale przeczytalem chyba wszystkie i nie znalazlem kokretnej odpowiedzi takze prosze o pomoc.

Posiadam mazde 2004r z radiem w ktorym jest przycisk TAPE/MD (podaje bo sadze ze ma znaczenie).
Zakupilem Xcarlinka i po podlaczeniu dziala z telefonem jak podlacze go kablem aux ale jak podpinam USB penddrive to zaczyna mi wyswietlac 99 utworow i niby sa odtwarzane bo moge przelaczac na kolejne ale dzwieku zero, czy moze ktos podpowiedziec co moze byc tego przyczyna? Porobilem foldery na pendrive zgodnie z instrukcja i sformatowalem go na format FAT32 i nic.

Oprocz tego zastanawialem sie tez moze nad kupnem radia android ale to juz wiekszy wydatek wiec poszukuje jakiejs pomocy i podpowiedzi jak to zadziala? Zeby bez sensu nie wydawac pieniedzy. No i co najwazniejsze jakie kupic do mojego modelu bo przy okazji wymiany radia chcialbym jednak zeby wszystko na wyswietlaczy LCD tez dzialalo i zeby byla jednak mozliwosc przelacznia opcji spalania. Wspominam o tym gdyz doczytalem gdzies ze czesto sa z tym problemy.
Prosze o pomoc i ewentualne namiary jakichs radi wartych uwagi.

Z gory dziekuje
Początkujący
 
Od: 7 maja 2019, 02:28
Posty: 24
Auto: Mazda 3 2.0 150KM, 2004r

Postprzez MazdaOwner » 16 paź 2020, 07:54

Kiedy urządzenia odtwarzające MP3 z pendrive wchodziły na rynek, miały one ograniczenia dotyczące pojemności pendrive w GB. Stare urządzenia potrafiły obsługiwać np. dyski do 2GB, później do 4GB. Jeżeli wkładasz pendrive o większej pojemności, możesz mieć ten problem właśnie .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 12:28
Posty: 136 (0/8)
Skąd: Małopolska
Auto: Mazda 3

Postprzez yomex » 16 paź 2020, 08:42

MazdaOwner napisał(a):Kiedy urządzenia odtwarzające MP3 z pendrive wchodziły na rynek, miały one ograniczenia dotyczące pojemności pendrive w GB. Stare urządzenia potrafiły obsługiwać np. dyski do 2GB, później do 4GB. Jeżeli wkładasz pendrive o większej pojemności, możesz mieć ten problem właśnie .


Kolega ma rację. Miałem u siebie to samo z kartą pamięci i dopiero taka o pojemności 2 GB została odczytana przez xcarlinka.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 cze 2015, 09:34
Posty: 117 (6/5)
Skąd: Bytom
Auto: Mazda 3 BK 2.0 LF 2006 r. TOP SPORT + LPG

Postprzez Pribik » 16 paź 2020, 09:24

Ok moze macie racje sprobuje z czyms mniejszym bo jak sprawdzilem probowalem z 8Gigowym.
A teraz druga czesc posta. Jesli chodzi o wymiane radia na to multimedialnie to jakie byscie polecali zeby bylo ze wszystkim kompatybilne i nie bylo by problemow z tym co pisalem wyzej?
Początkujący
 
Od: 7 maja 2019, 02:28
Posty: 24
Auto: Mazda 3 2.0 150KM, 2004r

Postprzez Pribik » 21 lut 2021, 23:14

Witam sprawdziłem i jednak nadal jest coś nie tak.
Miałem podłączony 2Giga pendrive i nic to nie dało. Niestety nadal nie działa. Może ktoś coś pomoc?
Początkujący
 
Od: 7 maja 2019, 02:28
Posty: 24
Auto: Mazda 3 2.0 150KM, 2004r

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323