Mazda 3 sedan 1.6 (BK) Diesel 2005 problem z otwrciem bagażnika centralnym

Mazda3 2003–2008

Postprzez drakkainen » 29 kwi 2020, 09:12

Witam wszystkich
Niestety mam problem z otwarciem bagażnika pilotem.Pilot działa bo otwiera pozostałe drzwi tylko bagażnik nie reaguje. Bagażnik mogę otworzyć ale tylko z kluczyka. W pierwszej kolejności sprawdziłem wiązki przewodów i wygladają ok ale po wciśnieciu przycisku na pilocie nic sie nie dzieje tak jakby nie dochodził prąd. Na pilocie nie mam możliwości otworzenia samego bagażnika. Opiszę może kiedy nastąpiła usterka bo wedlug mnie to może mieć wpływ na usterkę. Wymieniałem filtr kabinowy a co za tym idzie odpiałem skrzynkę z bezpiecznikami, niestety musiałem otworzyć bagażnik więc otworzyłem go kluczykiem po złożeniu wszystkiego okazało się, że bagażnik już nie otwiera sie z pilota a na desce rozdzielczej pali się cały czas kontrolka otwartych drzwi. Patrzac na momemnt samej usterki pomyslałem , że może coś się rozprogramowało, próbowałem ponownie zaprogramować kluczyk ale jakoś słabo to wychodziło.Z tego co sie orientuje nie ma też bezpiecznika odpowiedzialenego za centralny bagażnik. Może macie jakiś pomysł bo według mnie przyczyna jest bardziej w programowaniu niż mechaniczna ale może się mylę.
Będę bardzo wdzięczny za sugestie
Początkujący
 
Od: 28 kwi 2020, 21:37
Posty: 1
Auto: mazda 3 sedan bk 1.6D 2005r

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323