Problem z subwooferem

Mazda3 2008–2013

Postprzez ViperThW » 10 sty 2021, 14:22

Witam, szukałem informacji ale znalazłem tylko zupełnie odwrotną sytuacje. Mianowicie moja trójeczka jest wyposażona w system bose ale nie gra mi sub i tylko sub. Zauważyłem tez ze basy są słyszalne ale dopiero przy ustawieniu basów na +6 i głośności na 25. Sprawdziłem głośnik w kole jest rezystancja na poziomie 2 omów. Z kostki wzmacniacza na skrajnym kablu wychodzi 14v przy odpalonym aucie i po 7v na pozostałych 6 wyjściach. Napięcie do samego subwoofera nie dochodzi. Próbowałem sprawdzić ciągłość sygnału ale nie wiem czy źle sprawdzam czy tej ciągłości faktycznie nie ma. Sprawdzałem ciągłość na wszystkich kablach najpierw szukałem masy w później napięcia i nic. I teraz pytanie jak ją sprawdzić? do wzmacniacza dochodzą 4 kable. 2 brązowe i 2 jasnozielone(??). Nie wiecie może którędy idą te kable? Czy trzeba się bawić w prucie podłogi czy da radę obyć się bez tego? I który kabel przy subie służy do czego? Ewentualnie czy miał ktoś podobny problem i może wie gdzie jeszcze zerknąć?
Początkujący
 
Od: 17 sie 2020, 21:41
Posty: 1
Skąd: Zamość/Rzeszów
Auto: Mazda 3 BL, 2.2 mzr-cd 185km, 2009 rok

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323